Mađioničarski trikovi

poruka: 65
|
čitano: 45.704
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Mađioničarski trikovi

ma meni treba trenutni učinak,čim prdnem da se ne čuje

Naspi nam po rakiju i nazdravi za kraj tehnoloski visak danas slavi 1 maj /////Jelena Rozga nema mozga i pjeva ko konj
16 godina
offline
Re: Mađioničarski trikovi
kivic15 kaže...

ma meni treba trenutni učinak,čim prdnem da se ne čuje

"čuje" se na nos..

čuješ htio ne htio..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
10 godina
neaktivan
offline
Mađioničarski trikovi

Pozdrav vidim ovu temu, pa mi se svidela, evo da ja malo objasnim bavim se magijom ali najvise preferiram trikove sa kartama!

E sad citam neke postove kazu kako je sve fake, naravno da jeste ali gledajte sad ovo poenta madjionicara jeste da stvore opticku iluziju kako bi vas namamili da vidite bas ono sto oni zele i da ne vidite mali ali znacajan potez koji on ucini.

Znaci ako vam neko uradi neki madjionicarski trik, on ce vas ubedjivati da samo on to moze da je prava magija ali zasto to radi, to radi bas zato sto svi znamo da se svaki trik moze objasniti i da je to obicna mucka ali on zeli da dokaze sto boljim trikom da prava magija postoji i tako vas zavara i natera da ga i dalje pratite na youtubeu, tv-u... I da trosite pare na njegove magazine gde on govori kako postati madjionicar i to.
Uopsteno znajte da je svaki trik opticka varka i da za sve postoji objasnjenje cak i za trikove koji izgledaju da je nemoguce da uradi obican covek,sve je moguce, i da vidim prica se o criss angelu, on je najgori madjionicar po meni,zato sto mu se trikovi zasnivaju na montazi kamere i organizovane ekipe, po meni najbolji madjionicar je Dynamo, jeste u nekim trikovima i on ima montazu kamere ali u vecini radi trikove pred ljudima na ulici, ali ih vesto uradi i na tome mu svaka cast. Toliko od mene! 

8 godina
neaktivan
offline
Mađioničarski trikovi

Evo ova stranica nije loša http://trikovi.siterubix.com/

14 godina
offline
Re: Mađioničarski trikovi
Bezveze ti je stranica.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice