Maturalac - Prag

poruka: 46
|
čitano: 24.418
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
Maturalac - Prag

Znaci ovak,za tjedan dana idem na maturalno u Prag, u hotel Rhea...Jel netko bil u tom hotelu?kakve su sobe,kak je hrana?

btw. di se najjeftinije cuga? slobodno se raspisite...

15 godina
neaktivan
offline
Maturalac - Prag

Ja sam nedavno bio u Top Hotelu.. Prag je predivan! Noćni život neusporedivo bolji nego kod nas.. Jedino ako ti smetaju brojne noćne dame i dileri hehhe :D

Music is my life :)
15 godina
online
Maturalac - Prag

ma s nocnim damama nemam problema xD

a s dilerima,hmm ak je dobra ponuda zakaj ne :D

nego bas me interesira taj rhea hotel, dali je to ko na slikama ili je katastrofa... i da di je jeftino pivo?jer videl sam u nekom irskom pubu da pivo 0,5 l kosta 30 kn, lol pa tolko nedam...

 

15 godina
neaktivan
offline
RE: Maturalac - Prag
Blade18 kaže...

ma s nocnim damama nemam problema xD

a s dilerima,hmm ak je dobra ponuda zakaj ne :D

nego bas me interesira taj rhea hotel, dali je to ko na slikama ili je katastrofa... i da di je jeftino pivo?jer videl sam u nekom irskom pubu da pivo 0,5 l kosta 30 kn, lol pa tolko nedam...

 

 Pivo je 30% jeftinije nego kod nas.. Barem u marketima! U pubovima je dosta skupo.. Preporučam pivo Branik (najjeftinije) ili Pilsner Urquell
Music is my life :)
15 godina
online
Maturalac - Prag

da neisplati se hodati po pubovima... mozda neki malo dalji od centra,ha?

13 godina
offline
Maturalac - Prag

Jel ide netko 16.6 u Prag? 

Trazili smo da nam premjeste maturalac za neki drugi mjesec zbog poplava. Iz agencije su rekli  da će nam pomaknuti za neki drugi mjesec, da bi nam na kraju rekli da ipak idemo 16.6 {#}

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.6.2013 20:35 (Casper127).
13 godina
offline
Maturalac - Prag

Uskoro i ja idem u Prag.

 

Zanima me kolko novaca je optimalno ponjeti?

3 dana sam tamo.

Kakve su cijene?(Hrana,piće)

U cjenicima je normalan ručak oko 500-700kruna.

Neke preporuke restorana,barova itd..{#}

 

voltaža a.k.a. napon, amperaža a.k.a. struja, omaža a.k.a. otpor, vataža a.k.a. snaga, hercaža a.k.a. frekvencija, (mega, giga)bajtaža a.k.a. kapacitet memorije, kelvinaža a.k.a. temperatura
12 godina
offline
Re: Maturalac - Prag
RaZ0R9111 kaže...

Uskoro i ja idem u Prag.

 

Zanima me kolko novaca je optimalno ponjeti?

3 dana sam tamo.

Kakve su cijene?(Hrana,piće)

U cjenicima je normalan ručak oko 500-700kruna.

Neke preporuke restorana,barova itd..{#}

 

Ne znam ja gdje je to 200kn normalan rucak u Pragu ali ok :D

Ja sam bio 7 dana - imo sam oko 3 soma kruna i jos 100€za po putu da se ima... tako da ce tebi trebat manje. 

 

PREPORUKA - Irish Pub - Vaclavov trg - 

           - Pogledati znamenitosti - Karlov Most, Katedralu, Zidovski getto i tako dalje i dalje :D 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.4.2014 23:50 (SimeKZ).
14 godina
neaktivan
offline
Maturalac - Prag

Ovako...imam pitanjce....Pošto uskoro idem(o) u Prag prijatelj me zamolio da mu donesem Becherovku (neku posebnu).Problem je u tome što imam 17 i ne znam što mogu očekivat na granici......Mišljenja?

15 godina
offline
Re: Maturalac - Prag
nijo123 kaže...

Ovako...imam pitanjce....Pošto uskoro idem(o) u Prag prijatelj me zamolio da mu donesem Becherovku (neku posebnu).Problem je u tome što imam 17 i ne znam što mogu očekivat na granici......Mišljenja?

Strpaš u putnu torbu koja ide u bunker i to je to. Kod nas se svašta švercalo i nije bilo problema {#}

15 godina
offline
Maturalac - Prag

Posto smo u eu vise ti se nista ne pregledava, cak ni osobne nam nije policajac uso pregledat nego samo propustio. Inace I mi idemo u prag 26.8.

14 godina
neaktivan
offline
Maturalac - Prag

Ja idem danas.......Hvala na brzom odgovoru :)

 

15 godina
offline
Maturalac - Prag

super, aj kad se vratis napisi dojmove jer me bas zanima.

14 godina
neaktivan
offline
Maturalac - Prag

ako uhvatim wlan u hotelu bit će i prije:)    neego kako znaš da ništa ne pregledavaju ako kažeš da ideš tek u 8. mjesecu?

 

12 godina
neaktivan
offline
Maturalac - Prag

Mi isto danas idemo za Prag, u kojem ste hotelu?

14 godina
neaktivan
offline
Maturalac - Prag

Koja si škola?

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.7.2014 15:30 (nijo123).
12 godina
neaktivan
offline
Maturalac - Prag

Tehnička, Daruvar.

14 godina
neaktivan
offline
Maturalac - Prag

onda idemo zajedno......

 

15 godina
offline
Re: Maturalac - Prag
nijo123 kaže...

ako uhvatim wlan u hotelu bit će i prije:)    neego kako znaš da ništa ne pregledavaju ako kažeš da ideš tek u 8. mjesecu?

 

ceska je u EU tako da granicu prelazis samo Hrvatsku, a tamo kad dodes, ulazi u bus policajac, svi dignete osobne i prodete, nema pregleda jer carine nema vise za drzave EU.

14 godina
neaktivan
offline
Maturalac - Prag

Dakle mar123, tražo si recenziju......., ne želim te previše zamarat pa pišem samo najbitnije:

-putovali smo 13 (uključujuči pauze i posjet Schonbrunnu)

-bili smo u hotelu City club koji je čisto razočatenje u odnosu na ono što pokazuju web stranice

-obroci u istom i nisu nešto tako da su oni izbirljiviji ostali gladni

-bili smo u Škodinoj tvornici i u slučaju da idete tamo preporučam da obuješ neke cipele koje se dobro drže za podlogu jer su podovi puni ulja

-grad je pun klubova, a mi smo bili u YES PAPA! i Karlovy Lazne (tamo se pušta elektronska glazba), a bili smo i u nekoj birtiji koju drži vllasnik albanskog porijekla (konobari znaju hrvatski i puštaju što vi želite)

-suveniri su umobolno skupi ali je hrana jaaaako jeftina (preporučujem Tesco i izbjegavanje kupovine na odmorištima u Austriji gdje i odlazak na WC košta 0,50€ )

To je to nadam se da će ti informacije dobro doći :)

15 godina
offline
Maturalac - Prag

jeste posjecivali mozda njihovr bordele, jel bio neko? nocne dame?

cijene pica u klubovima?

cijena hrane vani po restoranima I u fast foodu?

hvala na recenziji

12 godina
offline
Maturalac - Prag

Razgledajte grad, odite vidjeti sve... nemojte odmah na alkohol i travicu. Nema smisla doci negdje i lokat jer to mozes i doma. 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
12 godina
neaktivan
offline
Maturalac - Prag

Mislim da se u hotelu baš nećete previše najest, tako da gledaj da u gradu negdje jedeš. Imaš svakih sto metara štandove s kebabima, kobasicama, KFC, Mcd i takvim stvarima, cijene su ok, nekih 15-30kn što je oko 100 koruna, nisam ni preračunavao previše. S novcima je malo teže baratat, pa se treba naviknut.

 

Bili smo u nekom "klubu" gdje rade "manekenke", sami ulaz u klub je 200eura, mi smo to išli posjetiti jer je vodič poznavao tog lika, a taj lik što vodi taj fashiontv(tak se zove klub) je ujedno i vlasnik gore spomenutog kluba koji pušta "naše" pjesme.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.7.2014 19:02 (Defa.psd).
15 godina
offline
Re: Maturalac - Prag
SimeKZ kaže...

Razgledajte grad, odite vidjeti sve... nemojte odmah na alkohol i travicu. Nema smisla doci negdje i lokat jer to mozes i doma. 

razgledavanje po danu, opijanje po noci.

Defa.psd kaže...

Mislim da se u hotelu baš nećete previše najest, tako da gledaj da u gradu negdje jedeš. Imaš svakih sto metara štandove s kebabima, kobasicama, KFC, Mcd i takvim stvarima, cijene su ok, nekih 15-30kn što je oko 100 koruna, nisam ni preračunavao previše. S novcima je malo teže baratat, pa se treba naviknut.

 

Bili smo u nekom "klubu" gdje rade "manekenke", sami ulaz u klub je 200eura, mi smo to išli posjetiti jer je vodič poznavao tog lika, a taj lik što vodi taj fashiontv(tak se zove klub) je ujedno i vlasnik gore spomenutog kluba koji pušta "naše" pjesme.

 

 

200 eura ulaz? pa sto tamo ima da je tako skupo, sto ukljucuje tih 200 eura?

13 godina
neaktivan
offline
Maturalac - Prag

ja idem 31.8 oce mi bit dosta 200eura za ponjet?necu sad trosit novce na gluposti tipa suvenire i tako nego na alkohol.

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
15 godina
offline
Maturalac - Prag

e da i to sam htio pitat, sto se tice para, kolko ste nosili, kolko su vam frendovi nosili i kolko je para dovoljno? ja sam mislio oko 350 eura.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Maturalac - Prag
Defa.psd kaže...

 

Bili smo u nekom "klubu" gdje rade "manekenke", sami ulaz u klub je 200eura, mi smo to išli posjetiti jer je vodič poznavao tog lika, a taj lik što vodi taj fashiontv(tak se zove klub) je ujedno i vlasnik gore spomenutog kluba koji pušta "naše" pjesme.

 

 

naše pjesme...sve mi se čini da je na repertoaru bila Ceca, dragana, Dara bubamara i sl treš....{#}

16 godina
offline
Maturalac - Prag

Jasam na maturalac također išao Budimpešta (1 noćenje) - Bratislava (ručak) - Prag (nekoliko nočenja, mislim da je u pitanju bilo 4 ili 5) - Beč (ručak, posjet Schonbrunnu i zabavni park Prater). U Pragu smo bili u hotelu Praha. Bilo je to sada već davne 2005. Hotel u Budimpešti je bio rupetina očaj, a Praha u Pragu je bio ok (iako je tada bio namješten starim namještajem, ali je imao uvijete za jedva 3 zvjezdice). Nemam pojma u kakvom je stanju danas taj hotel, ali onda je bio jedva prihvatljiv. Sjećam se da su doručci bili švedski stol, ručali mislim da nismo u hotelu a za večeru mislim da je bilo kao doručak ili u biti nemam pojma... Uglavnom, nekliko naših napravilo je tamo finih sra... i nije mi baš ostalo neko sjećanje kao ugodno - više sam zapamtio razgledanje grada, druženje s prijateljima i tako to.

Twitter: @191x7
14 godina
neaktivan
offline
Re: Maturalac - Prag
Čovjek računa na što ljudi najviše piju jer to je jedan od rijetkih načina da se to izdrži :-)
13 godina
neaktivan
offline
Re: Maturalac - Prag
mar123 kaže...

e da i to sam htio pitat, sto se tice para, kolko ste nosili, kolko su vam frendovi nosili i kolko je para dovoljno? ja sam mislio oko 350 eura.

mar kad ti ides u prag?

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice