Moje rješenje za akne ,bubuljice,prištiće :)

poruka: 3
|
čitano: 51.171
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Moje rješenje za akne ,bubuljice,prištiće :)

Zdravo ekipa

I ja sam jedan od onih koji dugo godina vode bitku sa aknama i bubuljicama na licu.Moji problemi počinju sa 17 godina i trajali su skoro 4 godine...
Imao sam velikih socijalnih problema zbog toga,izbjegavao sam drustvo,cure,ljude i druzenja.Samopuzdanje mi je bilo ravno 0 zbog toga.

Mislio sam da samo mene ljudi gledaju na ulici i to me je bacalo u depresiju.
Probavao sam raznih domaćih recepata ,krema nekih na kojih sam potrošio stotine KM..raznih pregleda,savjeta i ostalih pizdarija ,medjutim nista od navedenog nije pomoglo.

Medjutim nisam odustajao i trazio sam rjesenja na sve moguce nacine ..i bum pronašao sam,pa bi bio red da podijeljim to sa Vama ,jer znam da mnogi mladi ljudi vode bitku s tim..

1 . SAPUN OD KOZIJEG MLIJEKA - KLIKNUTI NA SLIKU DA JE UVEČATE

 

- U roku od 15 tak dana ,ovaj sapun mi je toliko pomogao ,očistio lice ,sasušio akne i smanjio njihovo crvenilo da nisam mogo vjerovat... kao sve kreme i sapuni zajedno u zadnjih par godina
-Ljekovitost kozjeg mlijeka je poznata zbog sadržaja vitamina E, A, B6 i B12. Kozje mlijeko takođe služi kao omekšivač koji prirodno daje vlažnost koži i blagotvorno je umiruje. Kombinacija jestivih ulja, kao osnovna sirovina i glicerinska baza obiliju vitaminima A, D, E, i K kao i mineralima kalcijumom, fosforom, natrijumom, kalijumom i gvožđem te omega-3 i omega-6 masnim kiselinama, brojnim antioksidansima.
Svi zajedno hrane kožu, usporavaju njeno starenje, ubrzavaju regeneraciju, te je čine vitalnom i elastičnom. Kozje mlijeko ima neutralan Ph faktor koji je skoro identičan čovječijoj koži.

 

 

ma ih u skoro svim apotekama Bosne i Hercegovine,Srbije ,Hrvatske ,Crne Gore itd.. Cijena jednog je smijesna 2,80 KM ( 12 Kuna * cca 150 dinara) DZABA

Dolaze u raznim varijantama : sa Surutkom, Nevenom,Pivskim kvascom...Ja sam lično uzimo sa surutkom...Obavezno Kupite...Umivajte se s njim svako jutro a mozete i prije spavanja ...

2. BENZAKNEN 5 ili 10 % KLIKNUTI NA SLIKU DA JE UVEĆATE 

 

Ovu kremu mi je preporučila jako dobar dermatolog...i mogu vam reći da mi je i ona pomogla u nevjerovatnim razmjerama

- Mazati prije spavanja ,samo dijelove lica pod aknama ili bubuljicama ,ne cijelo lice nego samo tačkasto namazati kriticne dijelove,ujutro isprati vodom...
Crvenilo od akni je skoro izbledelo,obim akni i bubuljica se smanjio ,lice je izgledalo svjezije i sjajnije...

Uz ovu kremu mozete koristiti neku hidratatnu kremu za lice jer ova krema zna nekad isušiti pojedine dojelove lica ispočetka pa se čini malo ruznim,medjutim to je samo jedna nuspojava koja kasnije nestaje.

- Cijena ove kreme je cca 10 KM ( 40 KUNA *550 DIN )

Ja sam je pronašao u skoro svim apotekama u koje sam ušao..

 

3. MED i CIMET

Kombinacije ova dva sastojka je magična...unistava akne u roku od dve nedjelje ,lice izgleda mekše ,sjajnije i čistije...3x sedmicno ja mazem a mozete svaki dan ako hoćete

3 Kašikice meda pomješati sa 1 kašikicom cimeta u prahu i dobro izmjesati...Takodje stavljati samo na bubuljice...30 minuta dnevno i onda isprati a mozete i cijelu noć

- Cimet u prahu ima skoro svako ,u trgovinama je mozete nac za 0,50 KM ili par Kuna..

--Nadam se da sam Vam pomogao i da će te se resiti ovog zla zvanog AKNE & BUBULJICE

Molim Vas javite da li je Vama pomoglo !!!!

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.9.2015 15:26 (trucker91).
12 godina
neaktivan
offline
Moje rješenje za akne ,bubuljice,prištiće :)

Sta je od toga najbolje za oziljke tj rupice, dosta ih imam ,akni nemam.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Moje rješenje za akne ,bubuljice,prištiće :)
xFx889 kaže...

Sta je od toga najbolje za oziljke tj rupice, dosta ih imam ,akni nemam.

 Nista od navedo nog ti nece pomoci u uklanjanju ožiljaka.Najbolje je za to mikrodermoabrazacija. 2-3 tretnana.Jedan košta 40 KM(20 EUR)....Uklanja površinski sloj kože. Mozes to raditi u skoro svakom kozmetičkom salonu ili dermatoloskoj ordinaciji...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice