Muzika za Party

poruka: 22
|
čitano: 6.425
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Muzika za Party

Evo bit ce jedan mali party organiziran ja sam zaduzen za mjuzu pa ako imate neke mixeve ili nesto EletronicHouse,Tehno ovako novijeg datuma sto su poznate i narodnjaci i ostale te pjesme me nezanimaju.
Hvala unaprijed! 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Muzika za Party
tXc kaže...

Evo bit ce jedan mali party organiziran ja sam zaduzen za mjuzu pa ako imate neke mixeve ili nesto EletronicHouse,Tehno ovako novijeg datuma sto su poznate i narodnjaci i ostale te pjesme me nezanimaju.
Hvala unaprijed! 

http://www.bug.hr/forum/topic/filmovi-tv-serije-glazba/elektronska-glazba/56167.aspx

15 godina
offline
Muzika za Party

Moja ti je preporuka laptop i konekcija na net.

Uvjek se u sred partya sjetiš nečeg dobrog za što bi ubio u tom trenutku, tako da je to odlična opcija.

13 godina
protjeran
offline
Muzika za Party

Moja preporuka: Grooveshark...

Sting like a bee, flow like a butterfly...
13 godina
neaktivan
offline
Muzika za Party

a sto se tice ovako muzike sto se vrti po klubovima(bez narodnjaka) imali mozda kakav radio kvalitetan ili....

13 godina
protjeran
offline
Re: Muzika za Party
tXc kaže...

a sto se tice ovako muzike sto se vrti po klubovima(bez narodnjaka) imali mozda kakav radio kvalitetan ili....

Grooveshark, opet ponavljam..

 

Sastaviš sam sebi P-Listu i dodaješ glazbu, dakle drugi ti "hostaju"...

 

Sting like a bee, flow like a butterfly...
13 godina
neaktivan
offline
Muzika za Party

ali ja mislim na nesto preciznije poput nekog mixa ili nesto a ne da ja sam odredujem .....

13 godina
neaktivan
offline
Re: Muzika za Party
Buller kaže...
tXc kaže...

a sto se tice ovako muzike sto se vrti po klubovima(bez narodnjaka) imali mozda kakav radio kvalitetan ili....

Grooveshark, opet ponavljam..

 

Sastaviš sam sebi P-Listu i dodaješ glazbu, dakle drugi ti "hostaju"...

 

Hvala, jel se to poslje lako reproducira na drugom računalu? Znači samo idem upload i to je to?

Kruger
13 godina
protjeran
offline
Re: Muzika za Party
nick54312 kaže...
Buller kaže...
tXc kaže...

a sto se tice ovako muzike sto se vrti po klubovima(bez narodnjaka) imali mozda kakav radio kvalitetan ili....

Grooveshark, opet ponavljam..

 

Sastaviš sam sebi P-Listu i dodaješ glazbu, dakle drugi ti "hostaju"...

 

Hvala, jel se to poslje lako reproducira na drugom računalu? Znači samo idem upload i to je to?

Da, napraviš account, ima svakavke glazbe koje korisnici stave, ti kad napraviš P-Listu spremiš ju i reproduciraš s drugog kompa, imaš svakakve vrste glazbe...

Sting like a bee, flow like a butterfly...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Muzika za Party
Buller kaže...

Da, napraviš account, ima svakavke glazbe koje korisnici stave, ti kad napraviš P-Listu spremiš ju i reproduciraš s drugog kompa, imaš svakakve vrste glazbe...

Hvala

Kruger
13 godina
protjeran
offline
Re: Muzika za Party
nick54312 kaže...
Buller kaže...

Da, napraviš account, ima svakavke glazbe koje korisnici stave, ti kad napraviš P-Listu spremiš ju i reproduciraš s drugog kompa, imaš svakakve vrste glazbe...

Hvala

Nema na čemu...

Sting like a bee, flow like a butterfly...
16 godina
neaktivan
offline
Muzika za Party

{#}

A life? Cool! Where do I download one of those?
14 godina
odjavljen
offline
Muzika za Party

Ako si iz rijeke, domaći radijo i sve pichke su tvoje {#}

 

 

14 godina
protjeran
offline
Muzika za Party

ovo i mene zanima

 

 

jel ima nekakav radio ili skup pjesama za tulume?

 

 

ili je ipak rijesenje internet konekcija,pa udrit po zelji

lijepo li je Hrvat biti,majko hvala ti
15 godina
neaktivan
offline
Re: Muzika za Party
Ovo dolje... Da vas RAZDRMA i dobro nasmije...

http://www.4shared.com/get/xKm7tSG8/Babo_Amerikanac_Remix.html
If creativity is a field, copyright is the fence.
14 godina
protjeran
offline
Muzika za Party

Pusti Mišu i imaš zagrantiran party!

ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO Ante Gotovina --- HEROJ
14 godina
protjeran
offline
Muzika za Party

Evo ovako sam ja radio, isto sam uvijek zadužen za muziku. Nači uzmeš laptop(ako nemaš pitaj nekog da ti posudi) i neke prozirne vrećice da ga prekriješ da nebi poslje bilo ode laptop kad neka pijana budala doleti do njega. I onda imaš 20- 30 pjesama ono standard za zagrijat ekipu sa tehnjavom i housom, rnb i to( guetta, pitbull, tiesto..). Kad si ekipa malo popije počni puštat naše poznate(rozgu, mišu, joleta, thompsona, stavrosa itd.), kad je ekipa totalno pijana počet će ti dolazi pusti ovo pusti ono i onda samo puštat šta oni oće. Važno ti je da cijelo vrijeme se nešto vrti! Kod mene pali ako se svi razbježe pustim Čavoglave ( zavisi u kojem si društvu, ako si u nekom di se slušaju narodnjaci zavali neke njihove) i svi će ti se vratit i tako radiš. Važno ih je zainteresirat dok nisu pijani, poslje i sam znaš kako lako ide:D

ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO Ante Gotovina --- HEROJ
14 godina
protjeran
offline
Re: Muzika za Party
gjurki kaže...

 

hvala gjurki

lijepo li je Hrvat biti,majko hvala ti
14 godina
protjeran
offline
Muzika za Party

Imaš na youtubu pogledaj malo napiši: " Hause Remix 2010" ili tako nešto i imaš dobrih remixeva od svih onih poznatih pjesama što su se vrtile prošlo ljeto i skini si te remixeve.

ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO Ante Gotovina --- HEROJ
14 godina
protjeran
offline
Re: Muzika za Party
gjurki kaže...

Imaš na youtubu pogledaj malo napiši: " Hause Remix 2010" ili tako nešto i imaš dobrih remixeva od svih onih poznatih pjesama što su se vrtile prošlo ljeto i skini si te remixeve.

evo skinuo sam nekakv mega party mix s partiis.si,za pocetak da imamo nesto

lijepo li je Hrvat biti,majko hvala ti
15 godina
neaktivan
offline
Re: Muzika za Party
david guetta, benni benassi, deadmau5, afrojack, infinity, inna... house glazba, ali ukusi su razliciti :)
***Ako sam ti ikako pomogao samo pritisni HVALA!***
12 godina
offline
Re: Muzika za Party

house i ta sranja  se pustaju skoro svugdje....vec poludim kad odem van i cujem takvu muziku...iste stvari svaki put...

 

 

evo ti jedan link...pjesma ubija...

 

 

 

 

 

i sa strane imas jos linkova...dajte ljudi pa zar niko ne slusa dobar techno? dave the drummer? dave clark? chris liebing? zoky i teo harouda (nasi domaci dj-evi), advent i industriliazer????  di je nestao techno....ova komercijala mi vise ide na k****...........

Krpa
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice