Nadogradnja softwera za grafičku karticu

poruka: 5
|
čitano: 1.658
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Nadogradnja softwera za grafičku karticu

Nadogradio sam sustav sa xp-a na windows 7.Pojavio se problem štekanja igara koje nisu prije štekale na xp-u.Jedan mi je odgovorio da moram nadogradit directx(što je i nadograđeno) i da moram nadograditi grafičku karticu.Zanima me da li moram kupovati novu grafičku ili mogu skinuti neki softwer s interneta za trenutnu grafičku koju imam ugrađenu a da je taj softwer  kompatibilan sa windows 7?

15 godina
neaktivan
offline
RE: Nadogradnja softwera za grafičku karticu

koja grafička kartica je u pitanju? vjerojatno bi trebao stavit nove drivere za svoju karticu, odnosno drivere za windows 7. driveri se lako nađu i skinu na stranicama proizvođača te kartice, samo nam treba model.

 

ako ne znaš koju grafičku karticu imaš, skini ovdje program GPU-Z (prvi link na poipsu), instaliraj ga, a model kartice će ti pisati u prvom redu prozora tog programa.

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.4.2010 16:19 (robisierra92).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nadogradnja softwera za grafičku karticu

Grafička je ATI Radeon 9600/9550/X1050 Series

 

Memory Type:DDR

Memory Size:256 MB

15 godina
neaktivan
offline
RE: Nadogradnja softwera za grafičku karticu

odi na OVU stranicu i ondje ćeš skinuti drivere za svoju grafičku karticu. instaliraj ih jednostanim klikanjem next-next. to bi trebalo pomoći, pa javi ako jest.

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.4.2010 23:24 (robisierra92).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nadogradnja softwera za grafičku karticu

Krenio sam sa skidanjem ali pisalo mi je da je naziv te datoteke koju skidam 10-2_legacy_vista32-....exe   pa mi je to malo bilo čudno.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice