Najbolji i najgori uleti curama ?!

poruka: 656
|
čitano: 749.065
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Najbolji i najgori uleti curama ?!

evo i od mene nešto xD  

 

Ti: e curo ajmo se igrat Pokemona ja ču bit "pikaču", a ti češ bit "pirmaču" 

*

Tako si ljepa i njegovana kupit ću ti skijaško odjelo

*

Za neku Danijelu: Da-ni-jela ostala bi gladna

               Da-ni-jela nebi bila sad ovakva

*

za odj. : sorry šečeru ja sam dijabetičar

*

ti: hey curo želiš li da ti gatam?

ako kaže ajde, ti joj izmisliš nešto i na kraju kažeš "jebi me ako sam u krivu" :P

 

16 godina
offline
Re: Najbolji i najgori uleti curama ?!
Menza kaže...

evo i od mene nešto xD  

 

Ti: e curo ajmo se igrat Pokemona ja ču bit "pikaču", a ti češ bit "pirmaču" 

*

Tako si ljepa i njegovana kupit ću ti skijaško odjelo

*

Za neku Danijelu: Da-ni-jela ostala bi gladna

               Da-ni-jela nebi bila sad ovakva

*

za odj. : sorry šečeru ja sam dijabetičar

*

ti: hey curo želiš li da ti gatam?

ako kaže ajde, ti joj izmisliš nešto i na kraju kažeš "jebi me ako sam u krivu" :P

 

katastrofa

12 godina
neaktivan
offline
Najbolji i najgori uleti curama ?!

ova tema je postala sprdacina... 

13 godina
neaktivan
offline
Najbolji i najgori uleti curama ?!

Jedna univerzalna:

Ulaziš u kafić, ogledaš se da vidiš ženske.

Lockaš target na one koje su te pogledale, sjedaš s polu osmjehom i veliš: "Ej, šta ima?"

Naravno paziš da su ili same ili s max 1 prijateljicom, inače je ulijetanje u čopor vukova!

Od desetak puta, meni je upalilo 4 :)

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
15 godina
offline
Re: Najbolji i najgori uleti curama ?!
Ovakve upade vjerujem da svi znaju jer cak netreba ni malo upotreba mozga a kamoli mašte....
dado
11 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolji i najgori uleti curama ?!

anyway to je bilo iz zafrkancije... uostalom večina ovih upada ne prolazi kod cura... može proč kod neke lagano udarene al i to je pitanje... al ja sve ovo smatram jednom velikom zajebancijom a ne nešto ozbiljno... :)

12 godina
offline
Najbolji i najgori uleti curama ?!

Nravno da je ovo sve zezancija i da niš ne očekuješ ozbiljno sa ovim uletima ali uvjek dobro dođu za zafrkanciju po gradu.

Evo kako te fore ameri prosipaju po ulici:

 

It's not how good you are, it's how good you want to be.
11 godina
neaktivan
offline
Najbolji i najgori uleti curama ?!

Mislim da ih je ovaj dečko obuhvatio sve u 2 videa :) i najbolje i najgore :PP 

 

 

I have known a true freedom. I have known a world of peace and remarkable spirit. A world, which was taken from me. ―Ratonhnhake:ton
14 godina
offline
Najbolji i najgori uleti curama ?!

...

Samo su dva tipa ljudi na ovom svijetu – dobri i loši. Dobri bolje spavaju, ali čini se da loši više uživaju u satima kad su budni. Woody Allen
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.5.2013 0:50 (cuspajz).
12 godina
neaktivan
offline
Najbolji i najgori uleti curama ?!

kriva tema... ali ne brini želi te 100% samo da se još malo potrudiš, hvala Bogu pa ima još uvjek malo težih cura :D i vjeruj mi iako je rekla da su joj godine bitne to nije istina. Podržavam te jer sam imao iste situacije samo što su ove kod mene bile i do 5-6 godina starije ;) vjeruj mi,potrudi se malo više,zovi je koji puta van na šetnju izvedi je negdje,pozovi je na film kod sebe i ono što je najbitnije ostanite i kontaktu, ali ni slučajno previše da se nebi stvorilo "prijateljstvo" koje cure,žene shvaćaju preozbiljno ;)

 

mac
15 godina
offline
Najbolji i najgori uleti curama ?!

Napravi isto što i ona, malo je zovi, pa kad dođe blizu, odjebi, i tak par puta...

 

 

Što bi rekao moj deda :klin se klinom izbija {#}

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.12.2012 2:19 (rooswelt1991).
12 godina
offline
Re: Najbolji i najgori uleti curama ?!
cuspajz kaže...
...

Ona je dvije godine starija od tebe, a koliko ti imaš godina? Ono, čim je spominjala da su cure puno zrelije...

Ubi bene, ibi patria.
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.12.2012 13:44 (Et_Tu_Brute?).
14 godina
offline
Re: Najbolji i najgori uleti curama ?!
Et_Tu_Brute? kaže...
cuspajz kaže...
...

Ona je dvije godine starija od tebe, a koliko ti imaš godina? Ono, čim je spominjala da su cure puno zrelije...

Ja imam 18, ona 20

Samo su dva tipa ljudi na ovom svijetu – dobri i loši. Dobri bolje spavaju, ali čini se da loši više uživaju u satima kad su budni. Woody Allen
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.12.2012 14:53 (cuspajz).
15 godina
offline
Najbolji i najgori uleti curama ?!

uh da, s 20 godina je jako zrela.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolji i najgori uleti curama ?!
Menza kaže...

evo i od mene nešto xD  

 

Ti: e curo ajmo se igrat Pokemona ja ču bit "pikaču", a ti češ bit "pirmaču" 

*

Tako si ljepa i njegovana kupit ću ti skijaško odjelo

*

Za neku Danijelu: Da-ni-jela ostala bi gladna

               Da-ni-jela nebi bila sad ovakva

*

za odj. : sorry šečeru ja sam dijabetičar

*

ti: hey curo želiš li da ti gatam?

ako kaže ajde, ti joj izmisliš nešto i na kraju kažeš "jebi me ako sam u krivu" :P

 

Koji si ti kripl, imaš od mene TU...{#}

14 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolji i najgori uleti curama ?!
cuspajz kaže...

Ljudi trebam jedan savjet, neki dan sam bio u jednom gradu sa sestricanama i 2 njihove prijateljice. S tom jednom prijateljicom sam prico dok smo bili u disku jedno sat vremena, razgovor je onak bas super bio i konto sam da je sat vremena dosta i krenem ja nju ljubit po vratu. Ona kao nesto nece bla bla, i onako mi se smješka lagano i kaže da sam super dečko ovo ono, al ona kao je vise za starije decke (ona je od mene starije 2 godine). Ja njoj počnem kao 2 godine su mala razlika, ona kaze da je to puno jer su cure zrelije. Sve je to onako bio lagodan razgovor (vjerojatno zato sto smo oboje bili pijani).

 

Kasnije (koliko se sjecam) sjedi ona pored mene i vidi da sam umoran. Uzme lagano moju glavu i stavi na svoje rame, ja sam je uhvatio za ruke i opet sam je 2 puta probo ljubit po vrata ali svaku put se izmakla.

 

Sad me zanima kad se za par mjeseci opet budemo vidili vani, sta mislite da trebam napravit? Nisam uopće zaljubljen u nju i nesviđa mi se nešto posebno, ali jednostavno me privači zbog toga što je nemogu imat (nije laka poput ostalih cura).

SVe si neke odgovore dobio OK, i korektni su odgovori, poigraj se malo s njom ko ona s tobom, samo ne previše da je ne odbiješ.

ALi pobogu...ovo boldano...pa sa 18 tj 20 godina, par mjeseci je cijela vječnost, za toliko vremena tko živ tko mrtav.

14 godina
offline
Re: Najbolji i najgori uleti curama ?!
miki1981 kaže...

SVe si neke odgovore dobio OK, i korektni su odgovori, poigraj se malo s njom ko ona s tobom, samo ne previše da je ne odbiješ.

ALi pobogu...ovo boldano...pa sa 18 tj 20 godina, par mjeseci je cijela vječnost, za toliko vremena tko živ tko mrtav.

Malo mi je glupo preć 130 kilometara zbog cure s kojom bi možda nešto bilo ;)

 

Ja u prosjeku idem jednom mjesečno na selo kod bake i djeda, a ona i moje sestrične su par kilometara udaljene od njih

Samo su dva tipa ljudi na ovom svijetu – dobri i loši. Dobri bolje spavaju, ali čini se da loši više uživaju u satima kad su budni. Woody Allen
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.12.2012 18:01 (cuspajz).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolji i najgori uleti curama ?!
cuspajz kaže...
miki1981 kaže...

SVe si neke odgovore dobio OK, i korektni su odgovori, poigraj se malo s njom ko ona s tobom, samo ne previše da je ne odbiješ.

ALi pobogu...ovo boldano...pa sa 18 tj 20 godina, par mjeseci je cijela vječnost, za toliko vremena tko živ tko mrtav.

Malo mi je glupo preć 130 kilometara zbog cure s kojom bi možda nešto bilo ;)

 

Ja u prosjeku idem jednom mjesečno na selo kod bake i djeda, a ona i moje sestrične su par kilometara udaljene od njih

Ufff...130km, to je već druga priča.

12 godina
offline
Najbolji i najgori uleti curama ?!

volim svaku kost u tvome tijelu,naročito svoju :D

15 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolji i najgori uleti curama ?!
tinchy199 kaže...

volim svaku kost u tvome tijelu,naročito svoju :D

penis kost?

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
15 godina
offline
Re: Najbolji i najgori uleti curama ?!
djdomi kaže...
tinchy199 kaže...

volim svaku kost u tvome tijelu,naročito svoju :D

penis kost?

Nuspješno proveden ulet s engleskog jezika, inaće Prince iz Bel Aira {#}

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
12 godina
offline
Re: Najbolji i najgori uleti curama ?!
djdomi kaže...
tinchy199 kaže...

volim svaku kost u tvome tijelu,naročito svoju :D

penis kost?

da

15 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolji i najgori uleti curama ?!
tinchy199 kaže...
djdomi kaže...
tinchy199 kaže...

volim svaku kost u tvome tijelu,naročito svoju :D

penis kost?

da

zašto ne mišić?

ja baš ne osjetim kost dolje haha

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
13 godina
neaktivan
offline
Najbolji i najgori uleti curama ?!
Ili pak spuzva?
Ozbiljno kazem
Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
15 godina
offline
Najbolji i najgori uleti curama ?!

Mala namazo bi te kao CPU pastom.

 

....c mi se na tebe diže brže nego windowsi na SSD-u. (ili neka igra /program ,ne nužno windowsi

 

Ispunit cu te ko desktop ikonama.

 

Iskoristit cu te ko popust na Steam-u

 

ili /kad sam te vidio razveselila si me ko stabilan OC . XD

 

Ako se palite na infirmaticarke i IT ženske , onda ce pomoc, to sam sad izmisljo pod blagim utjecajem alkohola :) 

13 godina
online
Najbolji i najgori uleti curama ?!

Jedan ulet geek curi koja je ovo cak i razumila xD

Đes curo,izvršit ću DDoS na tebi xD

Strm
Poruka je uređivana zadnji put čet 31.10.2013 17:02 (Strm).
12 godina
offline
Re: Najbolji i najgori uleti curama ?!

evo jedan originalan ulet:

odlazis za sank trazis i uzimas pice i kockicu leda. Dolazis pred neku zensku uzmes kocku pred njom bacis na pod i razbijes nogom. Kazes: curo/mala ja sam probio led, sad je na tebi red.

10 godina
protjeran
offline
Re: Najbolji i najgori uleti curama ?!
antimon95 kaže...

evo jedan originalan ulet:

odlazis za sank trazis i uzimas pice i kockicu leda. Dolazis pred neku zensku uzmes kocku pred njom bacis na pod i razbijes nogom. Kazes: curo/mala ja sam probio led, sad je na tebi red.

Uzmi kvrgu leda radije pa ju opali glavom.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolji i najgori uleti curama ?!
antimon95 kaže...

evo jedan originalan ulet:

odlazis za sank trazis i  uzimas pice i kockicu leda. Dolazis pred neku zensku uzmes kocku pred njom bacis na pod i razbijes nogom. Kazes: curo/mala ja sam probio led, sad je na tebi red.

  Pritom se jednom rukom uhvatiš za kragnu svoje bijele košulje, drugom rukom za kopču remena na kojoj piše Ramani i pritom izbaciš ključ svoga Golfa dvojke!

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
14 godina
offline
Re: Najbolji i najgori uleti curama ?!
chutac kaže...
antimon95 kaže...

evo jedan originalan ulet:

odlazis za sank trazis i  uzimas pice i kockicu leda. Dolazis pred neku zensku uzmes kocku pred njom bacis na pod i razbijes nogom. Kazes: curo/mala ja sam probio led, sad je na tebi red.

  Pritom se jednom rukom uhvatiš za kragnu svoje bijele košulje, drugom rukom za kopču remena na kojoj piše Ramani i pritom izbaciš ključ svoga Golfa dvojke!

1.6 benzin-plin

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice