Najbolji i najgori uleti curama ?!

poruka: 656
|
čitano: 748.604
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Najbolji i najgori uleti curama ?!

čuo sam da ti je teta terorist ?

- jer sam bomba? *_* 

ne, jer si ružna ko taliban...

:D

JustFigher
14 godina
offline
Najbolji i najgori uleti curama ?!

Ljudi može jedan savjet.

 

Tu kod nas je došla neka cura s mora i uglavnom svaki dan je s nama vani. Cure je sasvim oke, al probjem je što ja uvijek kad probam pokrenit neki malo duži razgovor ona što prije završi i počne neš pričat sa mojim prijateljem (očito je da se pali na njega).

Taj prijatelj je takva osoba da ispred njega staviš k*urvu i kažeš mu idi hebat, on bi reko ne da mi se. Bio je na vjenčanju di je bilo hrpa cura i ošo je u auto slušat pjesme jer mu se nije sviđala glazba koju su puštali...

 

Šta mislite jel mi se isplati nešta pokušavat ili da odustanem?

 

 

 

Sve mi dobro ide kazem hvala Bogu, oni sto me mrze nista mi ne mogu
14 godina
offline
Re: Najbolji i najgori uleti curama ?!

Hehe, vidiš i ja imam takvog prijatelja. Živcira me s njime ići van, ma bilogdje. Kad god pričam sa curama on dođe i doslovno ih sve otjera.

Toliko je djetinjast... ufff.. nečemo o njemu.

Da istinski, po tvojoj priči cura se pali na njega. Ali.. napravi neku feštu, proslavu, neznam.. pozovi prijatelje ili jednostavnije pozovi je na piće, tj. kavu :D samo ne na čaj. xD 

Uglavnom potrudi se. Nemaš šta izgubiti, jer u suprutnom češ pasti u frendzone, a vjeruj mi to ne želiš.

Sretno*

Steam: nuketown | xfire: delacruser5 | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško | Origin: bernard.sasko@facebook.com (Berologic)
13 godina
protjeran
offline
Re: Najbolji i najgori uleti curama ?!
cuspajz kaže...

Ljudi može jedan savjet.

 

Tu kod nas je došla neka cura s mora i uglavnom svaki dan je s nama vani. Cure je sasvim oke, al probjem je što ja uvijek kad probam pokrenit neki malo duži razgovor ona što prije završi i počne neš pričat sa mojim prijateljem (očito je da se pali na njega).

Taj prijatelj je takva osoba da ispred njega staviš k*urvu i kažeš mu idi hebat, on bi reko ne da mi se. Bio je na vjenčanju di je bilo hrpa cura i ošo je u auto slušat pjesme jer mu se nije sviđala glazba koju su puštali...

 

Šta mislite jel mi se isplati nešta pokušavat ili da odustanem?

 

 

 

Budi kao tvoj prijatelj, barem probaj djelovat neizanteresirano, žene vole izazove, nema ništa izazovnije od ekscentričnig, misterioznih tipova, koji te ne hebu ni 2%.

 

 

 

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolji i najgori uleti curama ?!
cuspajz kaže...

Ljudi može jedan savjet.

 

Tu kod nas je došla neka cura s mora i uglavnom svaki dan je s nama vani. Cure je sasvim oke, al probjem je što ja uvijek kad probam pokrenit neki malo duži razgovor ona što prije završi i počne neš pričat sa mojim prijateljem (očito je da se pali na njega).

Taj prijatelj je takva osoba da ispred njega staviš k*urvu i kažeš mu idi hebat, on bi reko ne da mi se. Bio je na vjenčanju di je bilo hrpa cura i ošo je u auto slušat pjesme jer mu se nije sviđala glazba koju su puštali...

 

Šta mislite jel mi se isplati nešta pokušavat ili da odustanem?

 

 

 

  Boldano:ja sam plako, treso sam se  {#}

 

Nemoj s curom kad ste vani s frendom pocinjat duge razgovore. Kad ste vani zezajte se, lupaj gluposti, pokusaj bit humoristican, budi opusten.

Pitaj ju da izadje s tobom na pice, lezerno, da se bolje upoznate. Ako te odjebe, nezanimas ju, ako ne onda se skuliraj i odi s curom van plati joj pice, ne kavu nisi djedica, nego zavisi sta voli, nek ona trazi. E onda pricaj s njom i bari ju, a ne s frendom.

Isprobano, sljaka {#} 

 

I pazi o cem pricas, pricaj o necem sta mislis, ili jos bolje, znas, da ju zanima.

I natukni da ti se svidja, nemoj doc i rec:'Zaljubljen sam u tebe' , cura ce se zbunit i bit ce joj nelagodno, nego onako, reci kad pase al ne direktno nego na primjer, ona naruci bubam, dijetnu kolu, ti neces presutit, naravno, nego ces rec nesto tipa, 'dijetna? Cemu? Ti ne moras pazit na liniju'.

I cijelo vrijeme ju nasmijavaj, to pali, al nemoj viceve pricat, nisi bedast.

Meni to sve pali, a nisam neki sminker, ne treba ti izgled, sarmiraj ju.

I nemojte otic u klub ni nigdje gdje je glasno ako oces pricat.

Uglavnom sretno, ako jos sta oces znat reci :)

 

EDIT: Ako neide i bas ju zelis, tu je uvjek dobrodosao CHCl3  {#}

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.7.2012 0:57 (chutac).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolji i najgori uleti curama ?!
cuspajz kaže...
Šta mislite jel mi se isplati nešta pokušavat ili da odustanem?

 Probaj, nemaš šta izgubit. Samo smireno. Ja sam srljao i najvjerojatnije prokockao najbolju priliku u životu.

 

 

The Dark Knight
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.7.2012 1:07 (donator_bubrega).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolji i najgori uleti curama ?!
donator_bubrega kaže...
cuspajz kaže...
Šta mislite jel mi se isplati nešta pokušavat ili da odustanem?

 Probaj, nemaš šta izgubit. Samo smireno. Ja sam srljao i najvjerojatnije prokockao najbolju priliku u životu.

 

 

U životu do sad...

Rođen si 1996...bit će još jako puno najboljih prilka u životu za tebe, ne zabrinjavaj se oko toga.

12 godina
neaktivan
offline
Najbolji i najgori uleti curama ?!

I mislio sam do sad :).

 

 

14 godina
protjeran
offline
Re: Najbolji i najgori uleti curama ?!

Sjetio se jednog dobrog:
"Oš se jebat i zašto nećeš?"

 

 

From all the things I lost, I miss my mind the most...
14 godina
offline
Najbolji i najgori uleti curama ?!

Neda mi se čitat u nazad, pa nisam siguran dal je bilo.

 

Toliko mi je mali da ga ne bi ni osjetila, al meni bi to puno značilo {#}

13 godina
offline
Re: Najbolji i najgori uleti curama ?!
Tawals kaže...

Budi kao tvoj prijatelj, barem probaj djelovat neizanteresirano, žene vole izazove, nema ništa izazovnije od ekscentričnig, misterioznih tipova, koji te ne hebu ni 2%.

 

 

 

 

Zašto ja mislim da to pali samo u teoriji?

xf: recod8600
15 godina
neaktivan
offline
Najbolji i najgori uleti curama ?!

Cause you're doing it wrong.

Ozbiljno, stvarno je istina i radi, bitno je napraviti razliku između tajnovitosti i povućenosti, koja je s druge straen ženama odbojna, tako da treba pripaziti. Uglavnom, kad to ostvariš, znat češ da je to to.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
13 godina
offline
Najbolji i najgori uleti curama ?!

Ja to sve više volim direktno ;)

xf: recod8600
11 godina
neaktivan
offline
Najbolji i najgori uleti curama ?!

Evo sad bum ja jednu...

 

De ste cure prodal sam klafter drv!:)

14 godina
offline
Najbolji i najgori uleti curama ?!

chutac je dobro napisao. nasmijavaj ju,malo na svoj račun,malo ju podbadaš....

 

iskoristiš svaku priliku da ju dodirneš neupadljivo po ruci,kosi itd. kad razgovaraš gledaš ju u oči al naravno ne stalno i ne bulji. lagani smiješak nabaci u njenom društvu....

 

shvatit će da ti se sviđa pa ako uzvrati super ako ne nikom ništa.

 

e da i probaj ju odvojit od društva da budete nasamo pa primjeniš sve to

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.8.2012 17:17 (KASA).
15 godina
offline
Najbolji i najgori uleti curama ?!

Ajmo sad malo na vedrije ulete {#}

 

Mala imam kredit, kakvog se ni Hrvatska vlada nebi posramila {#}

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
12 godina
neaktivan
offline
Najbolji i najgori uleti curama ?!
neznam jel bio ovaj:

e ispao ti je papiric...

koji papiric??

u koji si bila zamotana bomboncicu moj :))
otkup neispravne elektronike
13 godina
neaktivan
offline
Najbolji i najgori uleti curama ?!

Kakvih jebačaa ima u ovoj temiiii .....ajmeee majkoooooo {#}

Slažem jelovnike,planove treninga,suplementaciju,uvod u sportsku farmakologiju i sve ostalo vezano uz BB----> cijena ovisi o kompleksnosti pitanja. Za više informacija javite se Privatnom Poruk
11 godina
protjeran
offline
Najbolji i najgori uleti curama ?!

:D

Odakle je cura?

14 godina
offline
Najbolji i najgori uleti curama ?!

Evo jedna fora od prijatelja, uglavnom bio je u Dubaiu i tamo napravio hrpu slika.

I onda kad je s nepoznatim curama kaže da živi u Ujedinjenim emiratima (pokažem im slike da se uvijere) i kaže da ima kuću tu u Hrvatskoj i da je trenutno na odmoru.

Napriča im da tamo živi ko bogataš, ima para ko blata itd.

 

A sami znate šta cure misle o stranicima koji imaju para, hint {#}

 

 

Samo su dva tipa ljudi na ovom svijetu – dobri i loši. Dobri bolje spavaju, ali čini se da loši više uživaju u satima kad su budni. Woody Allen
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.8.2012 2:13 (cuspajz).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolji i najgori uleti curama ?!
cuspajz kaže...

Evo jedna fora od prijatelja, uglavnom bio je u Dubaiu i tamo napravio hrpu slika.

I onda kad je s nepoznatim curama kaže da živi u Ujedinjenim emiratima (pokažem im slike da se uvijere) i kaže da ima kuću tu u Hrvatskoj i da je trenutno na odmoru.

Napriča im da tamo živi ko bogataš, ima para ko blata itd.

 

A sami znate šta cure misle o stranicima koji imaju para, hint {#}

 

 

Ako imaš 30, onda ti to pali..

 

 

Dobra fora /za preko fejsa doduše/ je:
Bocneš curu na fejsu i kad si siguran da je vidila poke (najbolje je i ako je ona tebe odmah bocnula), pošalješ joj "Jel vjeruješ u ljubav na prvi boc ili da nabacim i neki komentar". To je dobra fora kad nađeš neku zgodnu curu koju znaš, a ne znaš. Dobro je za probit led :)

Za probijanje leda ima i još jedna:
dečko: Znaš li koliko teži polarni medo?
cura: ne (ako zna, onda bježi od nje hahaha)
dečko: ni ja, al dovoljno da probije led i nastavimo pričat :D

 

Djevojke postaju žene kada duboko u sebi osjete dovoljno čvrst razlog za to.
13 godina
neaktivan
offline
Najbolji i najgori uleti curama ?!

Đabe ti ulet,ako se predstavljaš nečim što nisi,nećeš je moć zadržat. Uletit ćeš,i ona će se nasmijat,tu bljuvotinu koju god da si izrekao,proći će,i šta onda ? Moraš bit u skladu s onime što pričaš,i puno rada,na sebi,i na terenu,i ne treba ti ulet.Ako nekome treba pomoć,nek se javi. 

091 518 1424
14 godina
neaktivan
offline
Najbolji i najgori uleti curama ?!

Ima dosta dobrih ovdje nema sta, stvarno ste maheri. Evo par komada i od mene{#}

 

Jedan od žešćih uleta :Djevojko s čim se inače baviš osim što dobro izgledaš.

Šanse 50:50, ubod ili trazite dalje...

 

Kad cemo na pice i zasto ne...

Funkcionira :D

 

Curo tako si slatka da bi mogla otjerati KRAŠ u stecaj.

Pomalo je postalo isfurano al negdje jos uvijek pali...

 

Oprosti, jel'se ti prezivaš "Gillete" (Idealan odgovor bi bio: "Ne zasto") zato što si nešto najbolje što muškarac može imati!

Dosta solidno ovisi koliko je cura informirana :D...

 

E, mala, željan sam te k'o Dinamo Lige prvaka!

Cure i sport nije bas kombinacija al moze se probat...

 

Čim sam te vidio, ugledao sam te.

Moguc blago teleci pogled od strane cure hahahaha :D

 

Svi ovi uleti ne znace bas nista ako cura pada na to kakva ste osoba i kakvog ste karaktera pa je zato najbolje biti opusten i prirodan tj. biti svoj, ne sad da priđes curi i kazes "Đes mala sta ima" i te fore.

The quieter you become, the more you are able to hear | where there is a shell , there is a way (◣_◢) 伊凡992...
14 godina
moderator
offline
Najbolji i najgori uleti curama ?!
TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija // na glupe postove i pitanja odgovaram sa: ke???? // besplatno gledam u kristalnu kuglu i otkrivam koje su vaše komponente :)
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.11.2012 0:46 (XXX-Man).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Najbolji i najgori uleti curama ?!
Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle.
14 godina
moderator
offline
Re: Najbolji i najgori uleti curama ?!
Pranja kaže...

 Što je najbolje- i pali.

znam :)

nego on mi je urnebesan kad to kaže {#}

TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija // na glupe postove i pitanja odgovaram sa: ke???? // besplatno gledam u kristalnu kuglu i otkrivam koje su vaše komponente :)
11 godina
neaktivan
offline
Najbolji i najgori uleti curama ?!

ma brate kad se ti čuješ s nekom curom i želiš nešto od nje, prvo što napraviš je da se dopisuješ s njom preko moba/skype/fejs..šta god da koristiš...navedeš ju na to da ćeš doći sad kod nje(znači bude oko 2-3 sata ujutro) ona se sva napali, a ti mrtvo ladno odeš spavat,ona se počne preispitivati šta je radila, dali je pogriješila, wtf itd itd...idući dan skače oko tebe, i možeš radit što god želiš s njom, malo ju mučiš, glumiš nedodirljivog i tvoja je :)

 

ili priđeš curi, pitaš ju za cugu(nemaš šta izgubit, samo si to postavi u glavi), ako pristane na cugu, malo nabacuješ koju šalu, ovo ono, zezancija, budeš najbolji na svijetu, otpratiš ju kući i samo se okreneš, cura te gleda wtf i ako se zagrijala zove iduća 2 dana a ti se ne javljaš se...treći dan joj se javiš odeš kod nje i to je to :)

 

nažalost ako si svinja jako puno uspjevaš, ako si neki dobrica završavaš u friend zoni i gubiš svaku priliku da IKADA imaš šta s tom curom, onda samo možeš očekivati one pričice, ja te gledam ko prijatelja, ko brata, ko bratića itd... poanta je budi svinja :)

14 godina
odjavljen
offline
Re: Najbolji i najgori uleti curama ?!
HDesignz kaže...
...

{#}

14 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolji i najgori uleti curama ?!

Hehehe ako si Joey Tribbiani, svaka spika pali{#}

The quieter you become, the more you are able to hear | where there is a shell , there is a way (◣_◢) 伊凡992...
15 godina
offline
Re: Najbolji i najgori uleti curama ?!
Nakon godina terapije i testiranja pokušavam odrediti jesam li alergičan na seks ili ne, hoces mi pomoci?
dado
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice