Najisplativiji rabljeni mob do 800kn

poruka: 9
|
čitano: 4.678
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Najisplativiji rabljeni mob do 800kn

Koji rabljeni mob je najisplativije kupiti,cijena do 800 kn,po mogučnosti android?

Zagorje u srcu
12 godina
protjeran
offline
Najisplativiji rabljeni mob do 800kn

Sony Experia mini ili PRO ako nađeš.

Don't worry, drink Cappy !
16 godina
offline
Najisplativiji rabljeni mob do 800kn

Ja bi ti preporucio novi mobitel iz Tele2, Huawei u8650 aka Sonic (ovo vec pisem valjda po 10 puta). Mobitel ti je za 745 kuna MRAK (na bonove). WiFi, 3G (hsdpa), GPS, Android 2.3 Gingerbread, 3.5 incha multitouch kapacitivni ekran rezolucije 480x320 (ko iPhone 3GS), 600 mhz proc... mobitel leti. Za te novce nemas bolje. Ja sam ga isprobao i ostao odusevljen (kao i prodavac koji nije imal pojma kakav je mobitel) :)

Cure su lude kad se zaljubljuju u naš muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.10.2011 16:36 (ukay1000).
14 godina
offline
Re: Najisplativiji rabljeni mob do 800kn

Ovaj Huawei mi se sviđa samo me to malo muči što je na bonove...Da je u slobodnoj prodaji uzeo bih ga... a što mislite o

LG Optimus GT540
Zagorje u srcu
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.10.2011 16:44 (crni pauk).
12 godina
protjeran
offline
Re: Najisplativiji rabljeni mob do 800kn
crni pauk kaže...

Ovaj Huawei mi se sviđa samo me to malo muči što je na bonove...Da je u slobodnoj prodaji uzeo bih ga... a što mislite o

LG Optimus GT540 

 ..odličan mob ako nađeš jednog u dobrom stanju za te novce.

Imaš i na ovom forumu cijelu temu posvećenu tom mobu, samo potraži u "tražilici".

 

Ovako kao na slici

 

 

Don't worry, drink Cappy !
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.10.2011 16:56 (Talalej).
16 godina
offline
Najisplativiji rabljeni mob do 800kn

Nije los mobitel, i njega sam isprobao ali Huawei mi ostavlja puno bolji dojam. Inace, mozes vrlo lako otkljucati.

Evo usporedba.

Cure su lude kad se zaljubljuju u naš muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
12 godina
neaktivan
offline
Najisplativiji rabljeni mob do 800kn

jbt nemoj optimusa ako mozes huawei u8650...pa huawei je puuuno bolji od optimusa ima ti kapacitivni (toplinski) dok optimus ima resizitivni...pa kolko ja znam svaki android smartphone se moze utkljucati na sve mreze...

vatefak is going on :D
14 godina
offline
Re: Najisplativiji rabljeni mob do 800kn
ukay1000 kaže...

Nije los mobitel, i njega sam isprobao ali Huawei mi ostavlja puno bolji dojam. Inace, mozes vrlo lako otkljucati.

Evo usporedba.

Samo je problem da nemogu nigdje nabaviti huawei rabljeni ili u slobodnoj prodaji :S to me muči

Zagorje u srcu
16 godina
offline
Re: Najisplativiji rabljeni mob do 800kn
crni pauk kaže...
ukay1000 kaže...

Nije los mobitel, i njega sam isprobao ali Huawei mi ostavlja puno bolji dojam. Inace, mozes vrlo lako otkljucati.

Evo usporedba.

Samo je problem da nemogu nigdje nabaviti huawei rabljeni ili u slobodnoj prodaji :S to me muči

Pa zasto bi koristio rabljenog ili iz slobodne prodaje kada ga kupis u Tele2 na bonove za 745 kuna zakljucan i otkljucas ga za 50 kuna? :))

Cure su lude kad se zaljubljuju u naš muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice