Neprestano skripanje stolice

poruka: 9
|
čitano: 7.125
|
moderatori: pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Neprestano skripanje stolice

Znaci ovako... Uzeo sam ovu stolicu prije 2-3 tjedna i sve je normalno bilo do prije par dana. Pocela je skripati kao da je stara 15 godina, a ne 2 tjedna, ali skripi samo kada se naslonim na straznji dio stolice. Kad se krenem naslanjat samo krene skripit i kad god se pomaknem, a naslonjen sam na zadnji dio, krene skripat. Dva puta sam je rastavljao, nista nije pomoglo, svaki saraf sam podmazao sa WD-om (WD 40) ali nista ne pomaze.. Molio bih nekakve savjete jer za stolicu sam dao 1300 kuna, nisam sigurno platio da mi skripi i da me jebe u mozak.. 

 

Link stolice: https://www.instar-informatika.hr/gaming-stolica-speedlink-regger-crna-akcija/091.000.019/product

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.5.2018 20:59 (nichkru).
12 godina
offline
Re: Neprestano skripanje stolice
nichkru kaže...

Znaci ovako... Uzeo sam ovu stolicu prije 2-3 tjedna i sve je normalno bilo do prije par dana. Pocela je skripati kao da je stara 15 godina, a ne 2 tjedna, ali skripi samo kada se naslonim na straznji dio stolice. Kad se krenem naslanjat samo krene skripit i kad god se pomaknem, a naslonjen sam na zadnji dio, krene skripat. Dva puta sam je rastavljao, nista nije pomoglo, svaki saraf sam podmazao sa WD-om (WD 40) ali nista ne pomaze.. Molio bih nekakve savjete jer za stolicu sam dao 1300 kuna, nisam sigurno platio da mi skripi i da me jebe u mozak.. 

 

Link stolice: https://www.instar-informatika.hr/gaming-stolica-speedlink-regger-crna-akcija/091.000.019/product

 Na žalost, poznat problem.

Pogledaj ovdje, lik je rješio:

https://www.bug.hr/forum/topic/ostalo/stolica--fotelja-racunalo/178286.aspx?page=8&jumpto=5640851&sort=asc&view=flat

 

A na početku stranice, opisuje isto problem kao i ti.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
5 godina
neaktivan
offline
Re: Neprestano skripanje stolice

A koje tocno spojeve? Ja sam sve zivo podmazo sto sam mogo i nije pomoglo

12 godina
offline
Re: Neprestano skripanje stolice
nichkru kaže...

A koje tocno spojeve? Ja sam sve zivo podmazo sto sam mogo i nije pomoglo

 Pitaj njega u onoj temi.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
6 godina
protjeran
offline
Neprestano skripanje stolice

Ta stolica ne vrijedi 500kn. Ta 1000 kn se ne gleda ništa sem Ikee Markus.

11 godina
offline
Re: Neprestano skripanje stolice
Paolo Maldini kaže...

Ta stolica ne vrijedi 500kn. Ta 1000 kn se ne gleda ništa sem Ikee Markus.

 i Markus skripi. svako malo je moram spricati WD-om

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.5.2018 10:33 (C3c1l).
14 godina
offline
Re: Neprestano skripanje stolice

Ja sjedim na Markusu na poslu više od godinu dana i ne škripi. A ako se ne varam, ni kolegama, a većina nas ima Markuse.

6 godina
protjeran
offline
Re: Neprestano skripanje stolice
C3c1l kaže...
Paolo Maldini kaže...

Ta stolica ne vrijedi 500kn. Ta 1000 kn se ne gleda ništa sem Ikee Markus.

 i Markus skripi. svako malo je moram spricati WD-om

 Svatko može dobiti loš primjerak, zato Ikea i daje 10 godina jamstva na mehanizam. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Neprestano skripanje stolice

Evo i moj markus počeo škripat pri naginjanju naslona, pri kraju naginjanja počne blago strugat/ jako škripat

U zadnje 2 godine koliko ga imam ga slabo koristim, sad počeo malo više, i nakon par dana naginjanja počeo škripat. A nisam ni nešto pretežak

Osim tog škripanja, sad kad sam pogledao dolje, ovaj "amortizer" pušta ulje, ostavlja onako trag ulja, krug na cijevi od razine otkud sam se digao..

Je li to zabrinjavajuće, da ga nosim na garanciju?

Ili samo da podmažem s nečim i bok?

Ne znam ni jel imam račun, imam kutiju... Ne da mi se baš putovat do Ikee za bezveze

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.12.2019 13:13 (bgm256).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice