Neradi Bug dvd

poruka: 7
|
čitano: 1.078
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Neradi Bug dvd

Kupio sam novi bug, no dvd koji sam dobio uz njega, ne funkcionira, ne ocitava ga, dok ostale dvdove ucitava normalno...jel se to vec nekome desilo?

15 godina
neaktivan
offline
Neradi Bug dvd
To i mene zanima ,DVD rom softwer nadograđen ,očiščen laser,čita SVE DVD-ove od BUG-a do 260/261 poslije nijedan, imam Asusov dvd star 4 godine, imam Windows 8,1 pro. I ajde sad ti budi pametan,
instalirao sam ponovno Windowse i ništa sve je isto, Dvd-ovi rade na drugom kompjuteru......
dd
15 godina
neaktivan
offline
Re: Neradi Bug dvd

Rekao bih da se radi o prevelikom broju otisnutih kopija s jednim glass masterom. Kod takvih medija (na granici čitljivosti) neki uređaji uspjevaju pročitati sadržaj, a neki ne.. Ti nemaš sreće što te zapadne baš takav dvd, a ukoliko je problem učestao, bugovci bi trebali 'pritisnuti' proizvođača da ne škrtari prilikom izrade..

 

15 godina
offline
Re: Neradi Bug dvd
sto je najbolje, meni je ova teta iz marketinga(ili kak vec) buga poslala novi bug dvd i opet mi ga nije htio ucitati, steta
11 godina
neaktivan
offline
Re: Neradi Bug dvd
Meni uspije nekako procitati s trzajima kao posljednjem izdisaju...
TD collector
15 godina
neaktivan
offline
Neradi Bug dvd
Ovo je več treči Bug-DVD da neradi kak treba i mislim da bi se trebali malo zabrinuti jer ljudi če prestat kupovat ili negativne komentare slati....
dd
15 godina
offline
Re: Neradi Bug dvd
dvdovi im ne rade, a casopis mozes i online procitat bez kupnje..
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice