Za nespavalice (22h - 06h) zaključana tema

poruka: 116.250
|
čitano: 5.602.339
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Za nespavalice (22h - 06h)
16 godina
neaktivan
offline
Za nespavalice

sto se tice feste.. evo i mene..

ali, samo izbacite rakiju (alkohol) i stavite neki sokic jer sam maloljetan...

 

=)))))

i, bolji su mi ovakvi smajliji nego oni zuti..

=)

http://zupadesigns.com http://www.theTGC.org Dennis Ritchie"UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice
puma1400 kaže...

sto se tice feste.. evo i mene..

ali, samo izbacite rakiju (alkohol) i stavite neki sokic jer sam maloljetan...

 Ma ne brini se, bit ćeš pod nadzorom nas starijihBelji seSmijehBelji seSmijehBelji se
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
16 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice
Paolo2612 kaže...
puma1400 kaže...

sto se tice feste.. evo i mene..

ali, samo izbacite rakiju (alkohol) i stavite neki sokic jer sam maloljetan...

 Ma ne brini se, bit ćeš pod nadzorom nas starijihBelji seSmijehBelji seSmijehBelji se
 hehe..

Ps. vidim da je ova tema (koja je nastala iz sprdancije i nocne dosade) postala jedna od jacih tema na forumu.... U manje od dva-tri sata se ispunila cijela stranica..

bravo..

lcap/clap..
http://zupadesigns.com http://www.theTGC.org Dennis Ritchie"UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity.
16 godina
offline
RE: Za nespavalice

Gledaj sad 2 do 3 kile teletine,2 do 3 kile mladih kumpira pa bacit ispod peke,malo slanih srdela,10 litara vina,domaca pogaca ispod peke i luda ekipa koja sidi u kominu!

16 godina
neaktivan
offline
Za nespavalice

Evo ja upravo malo gledao youtube, prelistao par tema na forumu da vidim ima li se išta pametno za rećSmijeh. Sad se mislim bi li spavao ili bi igrao Dead Space (za ljepše snove :D). Iako se moram ujutro ustat u 7h čini mi se da će bit Dead Space....

FOXCONN P9657AA; INTEL CORE 2 DUO E4300 (1.8GHz) oc @ 2.1GHz; ASUS EN7300GT SILENT (400/800) oc @ 570/960; 2 GB DDR2 RAM TwinMOS 667MHz; HDD 160 GB WD; LENOVO L171 17";
16 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice
scorpion667 kaže...

Evo ja upravo malo gledao youtube, prelistao par tema na forumu da vidim ima li se išta pametno za rećSmijeh. Sad se mislim bi li spavao ili bi igrao Dead Space (za ljepše snove :D). Iako se moram ujutro ustat u 7h čini mi se da će bit Dead Space....

 bravo!!!


http://zupadesigns.com http://www.theTGC.org Dennis Ritchie"UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity.
15 godina
neaktivan
offline
Za nespavalice

ja sam u ove kasne sate odlučio igrat RA3 i jednostavno su me ljudi razvalili pa sam upalio neku igricu The Club danas sam je tek kupio počeo igrat i svatim da igra nema "Save Game" ili ima a da ja nisam vidio uglavnom mi nije gušt igrat kad nemogu snimit...bezee...

E onda je stigo najbolji trenutak upalio televizor i gledo Housa SmijehSmijeh

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.11.2008 2:33 (skandalouz).
16 godina
neaktivan
offline
Za nespavalice

Da se priključim i ja:DEATH SPACE u kasne sate je milinica!

C2D E6600 @3.2,4X1GB MUSHKIN 890MHZ,GAINWARD 8800 GTS 512
15 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice

Nevjerojatno nezelim nikoga ucijeniti ili uvrijediti  pa dajte odite trcati bavite se sportom bilo sto i ja garantiram da nece nitko igrati nikakvu igricu u noci ili imati problema sa spavanjem ja sam isto takav bio na kompu skoro do jutra bilo je nesto slicno kao oklada tko ce moci duze svaki dan ostati do jutra budan na msnu sva sreca da nisam ili ocaravio ili oglupio ali dobro ima to vec da je bilo sada treniram 3 sata na treningu ufc a sve ukupno 3 sata putujem ,sljedeci dan  idem u teretanu  dizem se u 8 ujutro putujem do teretane sat vremena i tako natrag tamo sam kojih dva sata nekad vise, zivim zdravo i tako svaki dan i subotom,a i svaku vecer spavam ko bebica toliko od mene pozdrav !

16 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice
cro_denis kaže...

Nevjerojatno nezelim nikoga ucijeniti ili uvrijediti  pa dajte odite trcati bavite se sportom bilo sto i ja garantiram da nece nitko igrati nikakvu igricu u noci ili imati problema sa spavanjem ja sam isto takav bio na kompu skoro do jutra bilo je nesto slicno kao oklada tko ce moci duze svaki dan ostati do jutra budan na msnu sva sreca da nisam ili ocaravio ili oglupio ali dobro ima to vec da je bilo sada treniram 3 sata na treningu ufc a sve ukupno 3 sata putujem ,sljedeci dan  idem u teretanu  dizem se u 8 ujutro putujem do teretane sat vremena i tako natrag tamo sam kojih dva sata nekad vise, zivim zdravo i tako svaki dan i subotom,a i svaku vecer spavam ko bebica toliko od mene pozdrav !

 Znaš onu narodnu: Svaka budala ima svoje veseljeSmijeh
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
16 godina
neaktivan
offline
Za nespavalice

Oni koji već nisu odite si malo na youtube pogledajte filmiće od Jona Lajoiea.

Pogotovo ovu pjesmicu:     https://www.youtube.com/watch?v=qqXi8WmQ_WM  i onu drugu isto

16 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice
hellraiser1110 kaže...

Oni koji već nisu odite si malo na youtube pogledajte filmiće od Jona Lajoiea.

Pogotovo ovu pjesmicu:     https://www.youtube.com/watch?v=qqXi8WmQ_WM  i onu drugu isto

 
hehe, lik je zakon Smijeh


e kad sam već ovdje; baš kupujem stvari online u chipoteci, i jel ko zna dali tamo ima "breadboarda"? Vjerojatno ima, ali problem je što ja neznam kako se takva ploča na hrvatskom zove Sramim se, pa ako me neko može uputiti....

There are 10 kinds of people in the world: those who understand binary and those who don't.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice

znaci ima "nas" jos,...koji surfaju u bolesne sate :D neka neka,lakse mi kada znam da nisam jedini..

BooooooM!!! Headshot!!1
16 godina
neaktivan
offline
Za nespavalice

O_o opet se skuplja ekipa nespavača...

a pitanje jel besjedite uz neku igricu do jutarnjih sati?

 

16 godina
offline
Za nespavalice

evo me... još malo i pravac krpe. A što ću ovisan sam o netu/forumu tako da sam još uvjek budan.

هردسري & سبيدسري
16 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice

prije sam stalno bio budan uz UT na netu, al to me previše umaralo, i psifički i fizički.

sad po noći igram "lagane" stvari, stare ROMove na emulatoru, ili neku logičku ili neki tower defense u flashu... nešto šta trenira mozak, a ne reflekse...

 

Baš sad idem bacit par levela The Lost Vikingsa...

 

There are 10 kinds of people in the world: those who understand binary and those who don't.
15 godina
neaktivan
offline
Za nespavalice

Ja upravo izlazim iz far cry 2 ne odvajam se od ove igre opasno sam se zarazioBelji se

Striker II formula,Intel quad 9550,FreezerXtreme,4gb kingston hyperX,9800gx2,coolermaster cosmosS.chieftec 750w.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice
Tomo666 kaže...

znaci ima "nas" jos,...koji surfaju u bolesne sate :D neka neka,lakse mi kada znam da nisam jedini..

 Ne nisi jedini.
Striker II formula,Intel quad 9550,FreezerXtreme,4gb kingston hyperX,9800gx2,coolermaster cosmosS.chieftec 750w.
16 godina
neaktivan
offline
Za nespavalice

dobro nisam jedini koji voli ostat budan uz far cry 2 hm ponekad i uz battlefield 2142...

zalomi se "koja" neprospavana noć

16 godina
offline
Za nespavalice

uživajte ekipo dok možete, dok se ne budete svako jutro ustajali za na posao.

هردسري & سبيدسري
15 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice

Znaci do cetv. imam vremena lol ...treba iskoristit dokle ide :) a igre uff.. s obzirom da je kanta stara .. al ipak pokrene fallout 3 i call of duty 5 tako da ne znam ni sam sta bi igrao prije.. :D ali ipak veci gust zapalit gens i trazit gluposti na netu :)

BooooooM!!! Headshot!!1
16 godina
neaktivan
offline
Za nespavalice

kvragu, nemogu spavati, a sutra se rano dižem.

 

ako je netko još živ nek posta kakvu glupost ili nešto....

 

dosadnoooooooo dosadnoooooooo
There are 10 kinds of people in the world: those who understand binary and those who don't.
16 godina
offline
RE: Za nespavalice

Evo jos se drzimo! kakvo je vrime kod tebe!Cool

16 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice

magla na sve strane... nevidim ni susjedovu kuću! Smijeh

 

There are 10 kinds of people in the world: those who understand binary and those who don't.
16 godina
offline
RE: Za nespavalice

a susjed je daleko 5 km!Cool !

16 godina
offline
Za nespavalice

...evo opeta polako počinju sitni sati. Kratki surf i... nema i nego spavanje.

هردسري & سبيدسري
15 godina
neaktivan
offline
Za nespavalice

Evo malo surfam po netu jos malo i krevet.Poz ekipo.laku noc

Striker II formula,Intel quad 9550,FreezerXtreme,4gb kingston hyperX,9800gx2,coolermaster cosmosS.chieftec 750w.
15 godina
offline
Za nespavalice

Ja evo prosli tjedan mora svaki dan u 6 a legnen oko 1 h.(i morat cu iduci tjedan isto u 6 svaki danMršti se)

16 godina
neaktivan
offline
Za nespavalice

ima li nas jos budnih?....

amo, naadjimo neku zabavu..

http://zupadesigns.com http://www.theTGC.org Dennis Ritchie"UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity.
16 godina
offline
Za nespavalice

Ja cekam da mi se skine film (American Gangster), pa da zaspem na uvodnoj spici.

Gigabyte P35-DS3R,Socket775/Intel Core 2 Duo E4400/4GB DDR2,800MHz,Kingmax/Segate,320GB,7200rpm 16MBcache/Gigabyte 8800GTS/CHIEFTEC,GPS-500AB-A/Thermaltake MiniTyphoon,CL-P0268/Chieftec AF-1225S,120/Chieftec AF-0925S/Chieftek TK92/Kućište Chieftec SG-01B,midi/LG FLATRON,19"/Trust WirelessDS-3250
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Za nespavalice (22h - 06h)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice