Nisu mu poslali taxi, hakirao im stranicu

poruka: 22
|
čitano: 3.239
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Nisu mu poslali taxi, hakirao im stranicu
http://key-storm.com/ ŽELJKO BJELIĆ JE LOPOV || ŽELJKO BJELIĆ JE LOPOV
12 godina
neaktivan
offline
Nisu mu poslali taxi, hakirao im stranicu

Nakon ćevapa i taxi {#}

Ofc.
15 godina
offline
Nisu mu poslali taxi, hakirao im stranicu

Ja se čudim kak taksisti uopće još preživljavaju stalno čitam kako se žale ili štrajkaju, pa onda jedan Njemac se vozio taksijima po gradu i ocjenio taksiste izrazito neuljudnima, dodajmo skupo održavanje auta, skupo gorivo i eno ih stalno vidim kod autobusnog kolodvora i na drugim lokacijama gdje stoje na mjestu i čekaju (valjda nema prometa ili šta) nema logike.

 

Sam im je još trebalo stranicu hakirat :D

14 godina
protjeran
offline
Nisu mu poslali taxi, hakirao im stranicu

Istina je da te natežu sa onim govornim automatom,podosta čekaš 7-8 minuta(ja)..no otkad je narudžba za taxi zaprimljena,u nekih 5-10 minuta je taxi stigao,još na telefonu ti daju brojčanu oznaku taxi-ja,tako da nema greške,a ovaj sroljavi haker je čisti razmaženi trol,jer nije moguće da ti pošalju 5 taxi-ja,pošto ih kompjuter razvrstava i šalje,kako rekoh po broju i narudžbi.Što se tarife tiče,mogu dati samo plus,jer su jako povoljni.Benzinska u Dubravi-autobusni kolodvor-38 kuna..i da,pristojnost Cameovaca je na visokoj razini(uslužno pomažu oko prtljage i ugodni u komunikaciji)..Sve 5,osim malo iritirajućeg posla sa govornim automatima..

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.11.2011 13:17 (linuxjuzer).
12 godina
protjeran
offline
Re: Nisu mu poslali taxi, hakirao im stranicu
Hyperion kaže...

Ja se čudim kak taksisti uopće još preživljavaju stalno čitam kako se žale ili štrajkaju, pa onda jedan Njemac se vozio taksijima po gradu i ocjenio taksiste izrazito neuljudnima, dodajmo skupo održavanje auta, skupo gorivo i eno ih stalno vidim kod autobusnog kolodvora i na drugim lokacijama gdje stoje na mjestu i čekaju (valjda nema prometa ili šta) nema logike.

 

Sam im je još trebalo stranicu hakirat :D

A mogli su malo više učit i upisat fakultet pa bi danas radili neke normalne poslove možda bili šefovi nekih firmi itd:) Jbg, sami su si zacrtali sudbinu:)

 

OnTopic:

Ne kužim kakve to stranice imaju da je tako lagano upast u svaku i nešto napisat:))

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
12 godina
offline
Nisu mu poslali taxi, hakirao im stranicu

koji kralj ahahahhaha

13 godina
offline
Re: Nisu mu poslali taxi, hakirao im stranicu
Hyperion kaže...

Ja se čudim kak taksisti uopće još preživljavaju stalno čitam kako se žale ili štrajkaju, pa onda jedan Njemac se vozio taksijima po gradu i ocjenio taksiste izrazito neuljudnima, dodajmo skupo održavanje auta, skupo gorivo i eno ih stalno vidim kod autobusnog kolodvora i na drugim lokacijama gdje stoje na mjestu i čekaju (valjda nema prometa ili šta) nema logike.

 

Sam im je još trebalo stranicu hakirat :D

 Jel znas sto vozi sin od vlasnika te firme?

 

Pa ono Audi R8,Megane RS,zadnji model Audi A5 pa i onaj Renault Coleos(tako nesto)

 

Kad pitaju placu onda im neda,a sincic uvijek u dobrim autima.Taksisti su stalno neki novi,a meni su bili dosta ljubazni.Samo ih ima svugdje i parkiraju gdje ne smiju.

This post is signed by Ivanoile
15 godina
offline
Re: Nisu mu poslali taxi, hakirao im stranicu
linuxjuzer kaže...

Istina je da te natežu sa onim govornim automatom,podosta čekaš 7-8 minuta(ja)..no otkad je narudžba za taxi zaprimljena,u nekih 5-10 minuta je taxi stigao,još na telefonu ti daju brojčanu oznaku taxi-ja,tako da nema greške,a ovaj sroljavi haker je čisti razmaženi trol,jer nije moguće da ti pošalju 5 taxi-ja,pošto ih kompjuter razvrstava i šalje,kako rekoh po broju i narudžbi.Što se tarife tiče,mogu dati samo plus,jer su jako povoljni.Benzinska u Dubravi-autobusni kolodvor-38 kuna..i da,pristojnost Cameovaca je na visokoj razini(uslužno pomažu oko prtljage i ugodni u komunikaciji)..Sve 5,osim malo iritirajućeg posla sa govornim automatima..

38kn, jbte ja za 35kn sa busom dođem od Zagreba do Petrinje (40-50km)


Što se tiče prijevoza u Zagrebu sa ZET-om sa čisto zadovoljan, 83kn mjesečna karta.

14 godina
protjeran
offline
Nisu mu poslali taxi, hakirao im stranicu

Plaća im nije nešto prevelika(oko 4000 kuna),no na bakši uzmu još toliko,tako da bude pristojno..Nemam informacije o tome da ne isplaćuju plaće...Prije bude sve ovo u aranžmanu Radio-taxy ja..Samo traže načina da Cameo izbace iz igre,a ovaj je jako jadan način..

14 godina
protjeran
offline
Re: Nisu mu poslali taxi, hakirao im stranicu
Hyperion kaže...
linuxjuzer kaže...

Istina je da te natežu sa onim govornim automatom,podosta čekaš 7-8 minuta(ja)..no otkad je narudžba za taxi zaprimljena,u nekih 5-10 minuta je taxi stigao,još na telefonu ti daju brojčanu oznaku taxi-ja,tako da nema greške,a ovaj sroljavi haker je čisti razmaženi trol,jer nije moguće da ti pošalju 5 taxi-ja,pošto ih kompjuter razvrstava i šalje,kako rekoh po broju i narudžbi.Što se tarife tiče,mogu dati samo plus,jer su jako povoljni.Benzinska u Dubravi-autobusni kolodvor-38 kuna..i da,pristojnost Cameovaca je na visokoj razini(uslužno pomažu oko prtljage i ugodni u komunikaciji)..Sve 5,osim malo iritirajućeg posla sa govornim automatima..

38kn, jbte ja za 35kn sa busom dođem od Zagreba do Petrinje (40-50km)


Što se tiče prijevoza u Zagrebu sa ZET-om sa čisto zadovoljan, 83kn mjesečna karta.

..a tu istu rutu,sam platio Radio-taxy,ju prije godinu i po skoro 90 kuna,pa se ti sad misli..38,je čisti sitniš za tu uslugu..

12 godina
offline
Nisu mu poslali taxi, hakirao im stranicu

Ma Cameo je zakon, ja s njima nisam imao problema, brzi su a i dosta jeftini. Jako rijetko idem taksijem (2 puta na godinu možda), ali kad idem, ispuni očekivanja. Puno bolje nego drndanje u busu/tramvaju.

http://key-storm.com/ ŽELJKO BJELIĆ JE LOPOV || ŽELJKO BJELIĆ JE LOPOV
14 godina
protjeran
offline
Re: Nisu mu poslali taxi, hakirao im stranicu
OriginalEXE kaže...

Ma Cameo je zakon, ja s njima nisam imao problema, brzi su a i dosta jeftini. Jako rijetko idem taksijem (2 puta na godinu možda), ali kad idem, ispuni očekivanja. Puno bolje nego drndanje u busu/tramvaju.

Naročito ako imaš puno prtljage.Lako se tramvajem furati kad ništa ne nosiš,no dva kofera te izbacuju iz igre..da ne govorim o udobnosti i komforu u taxy-ju naspram gužvanja sa ugojenim tetama u tramvaju i fajtom za slobodno sjedalo,gdje ispušiš,jer kad te teta mrdne jednim guzom,out si iz igre..{#}

15 godina
neaktivan
offline
Nisu mu poslali taxi, hakirao im stranicu

KAKAV CAR! {#}

 

FAIL
12 godina
neaktivan
offline
Nisu mu poslali taxi, hakirao im stranicu

Netko želi izazvati pažnju...

13 godina
protjeran
offline
Nisu mu poslali taxi, hakirao im stranicu

Kralj? Car?

 

Da baš je netko kralj i car dok ti ošteti firmu za ne znam koliko tisuća kuna. Vidim neki ovdje još nisu prestali pelene nositi, pa ne razumiju neke stvari.

 

OnTopic: Cammeo bi sad lijepo trebao tužiti developere i hosting kompaniju za oštetu jer su napravili usran posao. Kao i 90% tzv developera u ovoj zemlji, pa i svijetu.

 

 

 

hacktivist
14 godina
protjeran
offline
Nisu mu poslali taxi, hakirao im stranicu

Nekoga mama i tata zapostavljaju..{#}

12 godina
offline
Re: Nisu mu poslali taxi, hakirao im stranicu
http://key-storm.com/ ŽELJKO BJELIĆ JE LOPOV || ŽELJKO BJELIĆ JE LOPOV
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nisu mu poslali taxi, hakirao im stranicu
Bypass kaže...

Kralj? Car?

 

Da baš je netko kralj i car dok ti ošteti firmu za ne znam koliko tisuća kuna. Vidim neki ovdje još nisu prestali pelene nositi, pa ne razumiju neke stvari.

 

OnTopic: Cammeo bi sad lijepo trebao tužiti developere i hosting kompaniju za oštetu jer su napravili usran posao. Kao i 90% tzv developera u ovoj zemlji, pa i svijetu.

 

 

 

A koga da on tuži za naplaćene 43 kune?

13 godina
neaktivan
offline
Nisu mu poslali taxi, hakirao im stranicu

A kaj nije ovo stranica taxi cammea ??

Svatko želi biti netko; nitko ne želi raditi na tome.
15 godina
neaktivan
offline
Nisu mu poslali taxi, hakirao im stranicu

detox je kreativan covjek...

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.11.2011 14:23 (Arxi).
15 godina
neaktivan
offline
Nisu mu poslali taxi, hakirao im stranicu

NEbi se čudio da je konkurencija nekome platila da ovo napravi.... Ovih dana se stalno kolju.

I think a lot of cynicism has dropped away from my shoulders since I stopped drinking...
16 godina
offline
Re: Nisu mu poslali taxi, hakirao im stranicu
Bypass kaže...

Kralj? Car?

 

Da baš je netko kralj i car dok ti ošteti firmu za ne znam koliko tisuća kuna. Vidim neki ovdje još nisu prestali pelene nositi, pa ne razumiju neke stvari.

 

OnTopic: Cammeo bi sad lijepo trebao tužiti developere i hosting kompaniju za oštetu jer su napravili usran posao. Kao i 90% tzv developera u ovoj zemlji, pa i svijetu.

 

 

 

A kaj bi ti htel zapravo tužbe jel malo sutra, kod nas na to zaboravi pa večina nema nikakvu zaštitu ili bilo kaj protiv ovakvih stvari nije to Google ili Izraelsko Ministarstvo Obrane itd. Ok ove zadnje je Anonymus srušil nedavno,{#} ali nebitno sad poanta je jasna sve ovakve obične stranice su vrlo laka meta za Hakirat bilo kod nas ili u Svijetu.{#}{#}

http://www.reliastream.com/cast/start/niorozco/
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice