Njuškalo biseri

poruka: 5.755
|
čitano: 1.544.790
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: Njuškalo biseri
lav1000 kaže...

po koji put ponavljam JEBE MI SE što mi je nisi prodao...

da je trebalo nuditi original prodavaču, nudio bih do 3600kn, ponudio bi vjerovatno i tebi da si to prodavao nakon mjesec dva, izguštirao se, zagustilo i  još se da zaraditi koja kn. OK jbg, tko mi je kriv što nisam ja prvi kupio.... 

Ali ti si oglasu si napisao nešto ala lova je problem, onda si mogao si je ne preuzeti.... ali nije problem je staviti u oglas još dok nije došla, za veću cijenu.... i dobiješ jebenih 400kn(1.oglas 3600), bar si tako napisao, ali neeeee treba se cigančiti za još 100-200kn(2.oglas 3800). Ma da si odmah stavio 5000 i da si ih dobio, boli me k..., tko je meni kriv što je ja nisam ubrao, ali nakon dva dana isti oglas dizati cijenu, jadno, điberski, ciganski, nazovi kako hoćeš...

Da meni igra 200kn bitnu ulogu u životu kupio bih polovnu za 4000kn ali mi je ipak draže za 4200 uzeti novu iz dućana....a poslovanje s điberima prepuštam drugima...

Kako je kolega niže napisao, možda sam čudan, ali jbg takav sam... 

 

 

 Točno, tvoje pravo. Ni ti nisi čudan. Ja sam jadno, ciganski i điberski realizirao moje pravo. Jesmo gotovi?

In the name of tragedy...
13 godina
neaktivan
offline
Njuškalo biseri

Meni je jedino žao što je ja nisam kupio za 3200kn. Preprodao ili je ostavio svejedno, cijena je bila dobra.

I’m an alien clone from Hyperion origin..
7 godina
protjeran
offline
Re: Njuškalo biseri

to je bila jebena ponuda, ajde 3500-3600 još u granici normale, sve preko nebi dao ni lipe više, osim da je manje stara, ovo je ipak skoro godinu bila, na pola garancije...ajde da je bila 2-3 mjeseca stara ja bi bidao do 3900-4000....

600 eura(4500kn) je taj tjedan bila na amazonu sa dostavom i našim pdv-om...sad je 40ak eura skuplja.

11 godina
suspendiran
offline
Njuškalo biseri
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.10.2017 16:18 (ibme74).
6 godina
protjeran
offline
Njuškalo biseri

mogo bi ja onda ovo svoje staviti za nekih deset keka :D

11 godina
suspendiran
offline
Njuškalo biseri

Ne znam dali je ovaj clan i bug foruma ali je odvalio cijenu na PC Ekspert trznici da se 

 

 

12 godina
neaktivan
offline
Njuškalo biseri

Ovaj je zbilja majstor kao što mu i nick govori. Prodaje jeftino, a što se prodaje to valjda ni on ne zna. OGLAS

6 godina
neaktivan
offline
Njuškalo biseri

http://www.njuskalo.hr/procesori/procesor-intel-core-i7-7700k-4.2-ghz-socket-1151-oglas-23855341

 

Kupljen na Amazonu. Korišten oko 3 tjedna trazi 2500kn a u ducanu 2548kn novi... biser

7 godina
neaktivan
offline
Njuškalo biseri

Pogotovo sad kad je Coffee Lake izašao, radije bih uzeo i5 8400 + matičnu za te novce. 

7 godina
offline
Njuškalo biseri

Mislim da je ovo ipak malo prevelika cijena za ovaj proc...ali zato je "ODLIČAN"

 

 

Kaj veliš? o.O
7 godina
neaktivan
offline
Re: Njuškalo biseri

Taj tip (iggyos73) je strašno neozbiljan, kad god imam neki oglas na njušci javlja mi se i nudi gluposti u zamjenu.

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.11.2017 8:08 (Khadgar).
7 godina
neaktivan
offline
Njuškalo biseri

Odlična za gaming 😂😂 ta ni youtube ne može vrtit kako treba 😂😂

6 godina
protjeran
offline
Njuškalo biseri
Ne vrijedi puno više ni ispravna. 
13 godina
offline
Njuškalo biseri

Intel i7 3770k ,maticna b ,cooler lc cc 120 16 gb ram zg - 2600 kn fiksno.

 

Čak nema niti Z čipset na ploči, znači na OC procesora se može zaboraviti.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.11.2017 7:47 (Valentin17).
7 godina
protjeran
offline
Re: Njuškalo biseri

Ako mu netko uopce ponudi 1500kn za tu kramu moze smatrati uspjehom a kamoll ista drugo...

7 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
Khadgar kaže...

Taj tip (iggyos73) je strašno neozbiljan, kad god imam neki oglas na njušci javlja mi se i nudi gluposti u zamjenu.

 Iskreno malo mi je taj oglas i sumnjiv. Em zbog ovakvog hebenog opisa a i slike. Mada ko zna možda nije...ništ tak budem sad i ja za svoj i5 2500k stavil da je odličan i okinul kojih 1000 kunića cijenu 

Kaj veliš? o.O
7 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
Valentin17 kaže...

Intel i7 3770k ,maticna b ,cooler lc cc 120 16 gb ram zg - 2600 kn fiksno.

 

Čak nema niti Z čipset na ploči, znači na OC procesora se može zaboraviti.

 

 PFFF...250kn za taj cooler   Pa na kojim je on drogama??? 

Prije kojih godinu dana malo više sam dal za isti takav 175kn s poštarinom iz dućana s garancijom. 

Kaj veliš? o.O
8 godina
odjavljen
offline
Re: Njuškalo biseri
Khadgar kaže...

Odlična za gaming 😂😂 ta ni youtube ne može vrtit kako treba 😂😂

honor8 kaže...
Ne vrijedi puno više ni ispravna. 

 

8 godina
odjavljen
offline
Re: Njuškalo biseri
Valentin17 kaže...

Intel i7 3770k ,maticna b ,cooler lc cc 120 16 gb ram zg - 2600 kn fiksno.

 

Čak nema niti Z čipset na ploči, znači na OC procesora se može zaboraviti.

 

 pretjerao je

lav1000 kaže...

Ako mu netko uopce ponudi 1500kn za tu kramu moze smatrati uspjehom a kamoll ista drugo...

 no ako ćeš realno, na njuškalu za i7 3770k ćeš odmah dobit 1000kn, nema niti jednog već duže vremena, svi koji maju 1155 ploču traže taj cpu

za 1155 ploču koja ima hdmi i sata 6 port ćeš dobit 450kn bez problema

za 16Gb rama dobiješ 550kn

za lc cc 120 dobiješ 100kn
ja imam sličnu konfu i nedavno sam se na pc expertu dopisivao sa jednim kolegom koji prodaje stvari, 1155 ide dosta dobro

ovih 2600kn je previse, realno za cijeli komplet moze dobit oko 1900-2000kn

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.11.2017 9:34 (Glavas_ZG).
7 godina
protjeran
offline
Re: Njuškalo biseri

ma znam malo se i ja zaje...vam, ali za cijeli komplet realna cijena možda 1600-1700kn, ovo si nabrojao pojedinačno po komp. i slažem se

7 godina
neaktivan
offline
Njuškalo biseri

Ja za sebe tražim neki i5 (1151) na njuškalu, ali uopće nema razumnih cijena. Prije par dana sam se javio nekom tipu i ne da svoj 6400 ispod 1000kn, maloprije nekome za 6600k i ne da ispod 1400kn. 

16 godina
online
Njuškalo biseri

A zasto bi ga dao?

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
7 godina
neaktivan
offline
Re: Njuškalo biseri
Kant kaže...

A zasto bi ga dao?

 Ako sam ne znaš zašto, onda ti ni ja neću objašnjavati. 

8 godina
odjavljen
offline
Re: Njuškalo biseri
Khadgar kaže...

Ja za sebe tražim neki i5 (1151) na njuškalu, ali uopće nema razumnih cijena. Prije par dana sam se javio nekom tipu i ne da svoj 6400 ispod 1000kn, maloprije nekome za 6600k i ne da ispod 1400kn. 

 Idi na PC Expert tržnicu i tamo ćeš naći vrhunske stvari povoljno.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Njuškalo biseri

Rado bih, ali još nisam dobio pristup. Tek sam se prije nešto više od mjesec dana registrirao na tom forumu.

6 godina
protjeran
offline
Re: Njuškalo biseri
Kant kaže...

A zasto bi ga dao?

 

Daj švercer ne prdi.

Ti kupi te i5 procesore po toj cijeni kad si tako pametan.

 

 

 

 

16 godina
online
Njuškalo biseri

Zakaj bi ih kupil?

 

Kupil sam i5 8400

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
6 godina
protjeran
offline
Re: Njuškalo biseri
Kant kaže...

Zakaj bi ih kupil?

 

Kupil sam i5 8400

 

Pa kako zašto, pa da ih preprodaš, kupi za 1400 i 1000 i prodaj za 1700 i 1300, znaš već kako to ide.

Švercer koji kupuje po totalno nerealnim cijenama od ljudi koji iz očaja prodaju, budu u banani i treba im lova, pa na tome zarađuje, ko fol sad se čudi što neko ko kupuje za sebe ne želi preplatit procesor, šta sve nećemo doživit.

 

 

7 godina
protjeran
offline
Njuškalo biseri

Kad sam ja nedavno nudio i5 6400 sa garancijom za 800kn ni traga ni glasa da bi itko uzeo...nakraju mijenjao za i3 + doplata...

16 godina
online
Re: Njuškalo biseri
honor8 kaže...
Kant kaže...

Zakaj bi ih kupil?

 

Kupil sam i5 8400

 

Pa kako zašto, pa da ih preprodaš, kupi za 1400 i 1000 i prodaj za 1700 i 1300, znaš već kako to ide.

Švercer koji kupuje po totalno nerealnim cijenama od ljudi koji iz očaja prodaju, budu u banani i treba im lova, pa na tome zarađuje, ko fol sad se čudi što neko ko kupuje za sebe ne želi preplatit procesor, šta sve nećemo doživit.

 

 

 Pojma nemam, ti me nauci :)

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice