Njuškalo - kupci iz engleske

poruka: 7
|
čitano: 3.929
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Njuškalo - kupci iz engleske

Hi,

 

za jedan laptop mi se javila jedna osoba IZ Engleske da joj pošaljem broj računa da će mi uplatiti iznos pa joj ja pošaljem predmet.

 

Čitam da je to neka muljaža, da kao kada pošalješ predmet ona može nekako sa tvojeg bankovnog računa povuči lovu natrag.

 

Pa me zanima koja je caka? Kako? Na koju fora bez mojeg odobrenja može netko sa mojeg računa izvuči pare?

14 godina
offline
Re: Njuškalo - kupci iz engleske

Nemože povući lovu sa tvog računa nego je fora ta da dobiješ mail od neke fejk royal banke,gdje se tobože lova nalazi na  čekanju  i čekaju da pošalješ tracking number kako bi pustili lovu na tvoj račun a pretpostavljam da znaš što se dogodi ako pošalješ stvar koju prodaješ :)

Dakle,ne nasjedajte na te fore.

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.10.2014 11:46 (gogych).
12 godina
offline
Njuškalo - kupci iz engleske

Ja bi mu rekao da posalje pare i nebi mu nista poslao, pa nek dodje u hrvatsku ako mu se da voziti XD.

13 godina
online
Njuškalo - kupci iz engleske

Da ne otvaram novu temu..

 

Na oglas sa njuškala javila mi se "osoba" čudne email adrese usernameeuropa@gmail.com

 

predstavlja se kao Jenny iz Engleske(tražio sam ju ID Card)

 

kaže da bi mi uplatila novce na račun pa da joj pošaljem..

 

Isplat li se zezat s time i kolko je to uopče sigurno?

 

Hvala!

Samsung Galaxy S5
13 godina
offline
Re: Njuškalo - kupci iz engleske

Nije sigurno trgovat ni sa ljudima iz Hrvatske a kamoli iz Engleske. Ja kažem ako je velika lova u pitanju, ne!

Ako vam pomognem bilo bi lijepo da stisnete Hvala!
12 godina
offline
Njuškalo - kupci iz engleske

Ja sam fasciniran kako neki ljudi sjedaju na takve fore i jos dodu pitat jel to stvarno. Ko iz engleske trazi po njuskalu stvari ? Pogledaj da lik preko google translate sve to radi... i to samo kad je neki skupi predmet u pitanju.

Bjezite od toga ko nista, cim vidis da je nesto takvo... smrdi i nema smisla uopce odgovarat na poruke... 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
9 godina
neaktivan
offline
Njuškalo - kupci iz engleske

Meni se isto neka osoba iz engleske javila. I sve mi je cudno bilo. Prva poruka odma je bila da zeli kupit i poslao mi njegovu adresu itd di da predmet pošaljem. Poruka je bila preko translator generirana koliko sam primijetila. Znaci, nista nije ni pitao o predmetu koji prodajem jednostavno odma ga zeli kupiti. Želi da mu pošaljem podatke od banke da mi uplati novac.

A sta je jos vise zanimljivo: da mu to pošaljem osigurano preko DHL - provjerila sam koliko košta ta dostava i na kraju bi ga više izašlo nego da kupi to NOVO u trgovini! Naravno se on ODMAH složio čak i s time... 

 

Et toliko od mene :)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice