Okupljanje Bug forumaša

poruka: 128
|
čitano: 21.842
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Okupljanje Bug forumaša

Koliko vidim ima nas 13 šta bi došli u Splitu i 16 u Zagrebu, pa mogli bi slobodno se nać,bilo bi super.

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Okupljanje Bug forumaša
athlon64 kaže...

Koliko vidim ima nas 13 šta bi došli u Splitu i 16 u Zagrebu, pa mogli bi slobodno se nać,bilo bi super.

 

I ja se prijavljivam za ST ;)

\/\/ F1des911 \/\/ Champion of the Underworld
13 godina
offline
Okupljanje Bug forumaša

Ispričavam se što upadam ovako k'o grom iz vedra neba, ali zašto se mi s mora ne bismo našli na Lošinju?


Taman je negdje na sredini i forumašima iz Istre, Rijeke, Zadra i Splita, a možete doći katamaranom koji košta 100-injak kuna u oba smjera i puno je jeftiniji nego prijevoz busom...
Osim toga, zbog posla koji radim, mogla bih srediti da imamo prostor za okupljanje po paušalnoj cijeni, ako nekome treba za prespavati i to bi se moglo riješiti, a s obzirom da je Lošinj otok, ima brdo plaža na kojima se možete i okupati... {#}

 

Ovo je samo prijedlog i sugestija koja ne mora biti prihvaćena...

Garfield - Život je kao Ferrari, prolazi prebrzo... Ali to je u redu, jer ionako nemaš dovoljno novaca za njega...
14 godina
offline
Okupljanje Bug forumaša

ovo bi trebalo ići u sticky ako se mislimo stvarno nać.

 

Evo nas par iz Koprivnice bi potegnulo do ZG-a ili Osijeka, pa čak i Sl. Broda bez pardona. 

 

Karta, povratna, je ispod 200 kn. uz mali studenski popust

Steam: nuketown | xfire: delacruser5 | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško | Origin: bernard.sasko@facebook.com (Berologic)
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.8.2012 17:56 (Bernard Huky Hux).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Okupljanje Bug forumaša
athlon64 kaže...

Koliko vidim ima nas 13 šta bi došli u Split

Mogao bi i ja ako uhvatim vremena :)

http://www.youtube.com/watch?v=43oFiKvAQe0&feature=fvwrel
15 godina
offline
Okupljanje Bug forumaša

U zagrebu u tratinskoj, na trešnjevci, ima kafić "BUG", pa ako neko okupljanje treba biti, treba ga tamo održati {#}

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
14 godina
neaktivan
offline
Okupljanje Bug forumaša

Zašto ne bi bilo u sklopu sajama informatike? 

Xanzzu jer je danas teško biti orginalan.
12 godina
offline
Re: Okupljanje Bug forumaša
rooswelt1991 kaže...

U zagrebu u tratinskoj, na trešnjevci, ima kafić "BUG", pa ako neko okupljanje treba biti, treba ga tamo održati {#}

Prolazim tamo svaki dan, jeli taj kafić stvarno ima neke veze s BUG-om ili ne? Pitam jer mu je logo identičan.

0100011001000001010100000010000000110100001000000100110001001001010001100100010100100001
11 godina
protjeran
offline
Re: Okupljanje Bug forumaša
MusicWoman kaže...

Ispričavam se što upadam ovako k'o grom iz vedra neba, ali zašto se mi s mora ne bismo našli na Lošinju?


Taman je negdje na sredini i forumašima iz Istre, Rijeke, Zadra i Splita, a možete doći katamaranom koji košta 100-injak kuna u oba smjera i puno je jeftiniji nego prijevoz busom...
Osim toga, zbog posla koji radim, mogla bih srediti da imamo prostor za okupljanje po paušalnoj cijeni, ako nekome treba za prespavati i to bi se moglo riješiti, a s obzirom da je Lošinj otok, ima brdo plaža na kojima se možete i okupati... {#}

 

Ovo je samo prijedlog i sugestija koja ne mora biti prihvaćena...

{#}

clock2much
13 godina
offline
Re: Okupljanje Bug forumaša
pr0n_addict kaže...

Prolazim tamo svaki dan, jeli taj kafić stvarno ima neke veze s BUG-om ili ne? Pitam jer mu je logo identičan.

Vjerojatno su tamo nastali neki od najboljih članaka, dok je redakcija bila u istoj zgradi (ako me sjećanje dobro služi). Poznato je da pisanje najbolje ide uz alkohol (hint: Tin Ujević i Blato).

Stručnjak za odmaganje...
15 godina
offline
Re: Okupljanje Bug forumaša
Bernard Huky Hux kaže...

ovo bi trebalo ići u sticky ako se mislimo stvarno nać.

 

Evo nas par iz Koprivnice bi potegnulo do ZG-a ili Osijeka, pa čak i Sl. Broda bez pardona. 

 

Karta, povratna, je ispod 200 kn. uz mali studenski popust

 

Ako hocete,mozemo organizirati nesto u Slavonskom Brodu,ja nisam iz Slavonskoh Broda vec koji 20-tak km od njega,ali zasto ne dosao bi sigurno.
Moze i Pozega,Zupanja,Osijek,Djakovo itd. 

15 godina
offline
Re: Okupljanje Bug forumaša
pr0n_addict kaže...
rooswelt1991 kaže...

U zagrebu u tratinskoj, na trešnjevci, ima kafić "BUG", pa ako neko okupljanje treba biti, treba ga tamo održati {#}

Prolazim tamo svaki dan, jeli taj kafić stvarno ima neke veze s BUG-om ili ne? Pitam jer mu je logo identičan.

Da, logo im je sličan, međutim nevjerujem da je to baš njihovo....

mario.L_hr kaže...
pr0n_addict kaže...

Prolazim tamo svaki dan, jeli taj kafić stvarno ima neke veze s BUG-om ili ne? Pitam jer mu je logo identičan.

Vjerojatno su tamo nastali neki od najboljih članaka, dok je redakcija bila u istoj zgradi (ako me sjećanje dobro služi). Poznato je da pisanje najbolje ide uz alkohol (hint: Tin Ujević i Blato).

Pa ono, u nekom bircu je nastalo, znate da jednom godišnje biraju "best of all" i da to rade u nekom bircu (bar tako oni kažu)...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
11 godina
neaktivan
offline
Okupljanje Bug forumaša

Ovako, kao što svi znate, BUG ima Mumble server (zahvaljujući nekolicini korisnika).

 

Mogli bi praviti tu i tamo BUG KafuTM, s par soba (ukoliko bi netko htio da popriča s manjom skupinom). BUG Kafa bi se održavala jednom tjedno uz stalan termin.

 

Predlažem još i BUG Talent ShowTM, gdje bi se okupilo BUG ljudstvo i slušalo pjevače i pjevačice s foruma (svi žanrovi dozvoljeni). Ja bih naravno to sve snimao (i mute-ao sve one koji ne pjevaju da bude reda, samo bi mi trebale privilegije koje nemam na serveru) i glasanje bi se odradilo na temi posvećenoj za to.

 

I da, Mumble je program od nekoliko megabajta, jako jednostavan za korištenje.

 

Šta mislite?

14 Pa to je tako super
17 Pa to je tako ne super
14 godina
neaktivan
offline
Okupljanje Bug forumaša

Bug kafa je dobra ideja al ovo drugo, dude mora da je rasprodaja kod dilera.

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Okupljanje Bug forumaša
TheGh0st kaže...

Ja sam iz Slavonije (Vinkovci), no nije mi problem dati cca. 200 kn za povratnu do Zagreba i piti piće uz raspravu o tehnologiji. Po meni bi bilo najbolje, da svi koji žele doći uplate određenu sumu novca na nekakav bankovni račun i onda se izorganziramo i unajmimo si nesto. Bilo bi super kada bi recimo nekih 3-4 sata držali govore (kao na onim famoznim konferencijama), o recimo web-site buildingu, sigurnosti, desktop developanju, a nakon sto je svatko izlozio svoje (onaj tko se prijavi da izlaze), onda svi skupa odemo u jedan birc i dobrano se ispricamo. U biti, ne mislim da je najam projektora i platna za prezentacije skup, samo nam treba prostora i izlagača (mogao bi i ja nešto izlagati). Onda bi se vratili kući nakon pića, ali sa novim znanjem (recimo o sigurnosti PHP aplikacija). Naravno, svatko tko bi dosao bi dobio plan i program (sastavi se vrlo brzo) i onda zna kada se koja tema izlaze i koji forumas to izlaze. To je moja nekakva "utopija", ali kazem, da se to napravi, super bi bilo. U biti, svi koji ce ic uplate pare, njih se upise, dodju na iznajmljeni prostor i ako hoce, slusaju prezentacije iskusnih forumasa koji govore o raznim računalnim temama uzivo. Nakon sto su svi izlagaci svoje izlozili, odemo svi masovno u neki birc (ili neko ode kupit pice) i nastavljamo sa lezernim razgovorom o tehnologiji. Ne bi mi bilo problem voditi organizaciju ovoga, samo da se definira ko ce ic i naravno da neko iz Zagreba unajmi nekakav posten prostor i potrebnu opremu za izlaganje. Ja skupim pare, dam osobi iz Zagreba, ona iznajmi sve i eto, svima koji ce ic kazem vrijeme i mjesto i svi smo tu. Sto se tice lokacije, Zagreb je najbolji, posto je on ipak glavni grad, a tamo živi većina forumaša koji su glasali u anketi "Gdje živite?". Tako da, opet kažem, moglo bi se u Zagreb, samo ušparajte tih cca. 250 kn (za cugu i kartu) i cijelu noć se educirajte i raspravljajte o tehnologiji s nekim tko se zaista u to i razumije.

ić na okupljanje i pričat o tehnologiji?imaš za to forum pa raspravljaj do mile volje.ako se ide ide se zabavljat a ne pričat o tehnologiji

PRODAJEM AJVAR
14 godina
neaktivan
offline
Okupljanje Bug forumaša

al ne ozbiljno,ovo šta je on rekao, neki dan sam išao na audiofil.hr forume i oni npr imaju jednom tjedno okupljanje u podrumu nekog kafića u Splitu. Uvjek je zamiljivo prićat s ljudima s kojim imaš zajedničke teme, mislim da bi to bilo neloše.

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
offline
Re: Okupljanje Bug forumaša
athlon64 kaže...

al ne ozbiljno,ovo šta je on rekao, neki dan sam išao na audiofil.hr forume i oni npr imaju jednom tjedno okupljanje u podrumu nekog kafića u Splitu. Uvjek je zamiljivo prićat s ljudima s kojim imaš zajedničke teme, mislim da bi to bilo neloše.

Pa da. Tko bi imao nešto protiv popit biru jednom tjednom sa ekipom sa Bug foruma. Lijepa ideja.

Mislim da bi se trebalo započeti ovako, polako, da dogovara svatko za svoj grad pa se onda možda može organizirat jedan veliki event jednom godišnje - ali to već zahtjeva hardcore organizaciju, baš zbog činjenica koje je naveo mar123 na prvoj stranici - mislim, to je kao organiziranje omanjeg koncerta i naravno, lokacija bi trebala biti ZG.

 

Onda, ako netko želi da organiziramo nešto za Split, neka lagana cuga možda, ovisno koliko nas bude, lokacija možda centar, baće ili nešto treće, može se javit na privatnu poruku, dam svoj Skype pa se dogovorimo...

MIKROBLOG: FU not ftw
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.8.2012 22:38 (KIKI3ooo).
16 godina
offline
Okupljanje Bug forumaša

Pa nije toliki problem okupljanje, za početak nađemo se u Zlatnog Mede u savskoj i lagano krenemo druženje uz pivce ;)

totus mundus agit histrionem
12 godina
neaktivan
offline
Okupljanje Bug forumaša

A ja u Mostaru. A volio bih se sresti sa nekim forumašima....

13 godina
neaktivan
offline
Re: Okupljanje Bug forumaša
royalhero kaže...

A ja u Mostaru. A volio bih se sresti sa nekim forumašima....

 

Ima jedan forumaš koji je isto iz Mostara..upoznaj ga ;o

'Život je nekada čudan. Nekada je divan. Nekada je grozan. A nekad poželiš da nisi ni živ. Svakakva sranja se dešavaju. Ali opet, postoje i dobre stvari u životu za koje vrijedi živjeti.'
12 godina
neaktivan
offline
Re: Okupljanje Bug forumaša

Ima ih više. PLASMAorLCD, Ranko Kukumar, nije ni Captain daleko.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Okupljanje Bug forumaša
royalhero kaže...

Ima ih više. PLASMAorLCD, Ranko Kukumar, nije ni Captain daleko.

Ali je Ranko Kukumar iz Mostara.Ja mislio negdje iz Dalmacije.

14 godina
neaktivan
offline
Okupljanje Bug forumaša

Ajmo sta ste umrli, iduci vikend negdi popit nesto ekipa iz Splita,dok jos nisu pocele obveze, necemo se nikad organizirat ovako.

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Okupljanje Bug forumaša
athlon64 kaže...

Ajmo sta ste umrli, iduci vikend negdi popit nesto ekipa iz Splita,dok jos nisu pocele obveze, necemo se nikad organizirat ovako.

Ja bi mogao ako budem imao vremena. Lokacija?

http://www.youtube.com/watch?v=43oFiKvAQe0&feature=fvwrel
14 godina
neaktivan
offline
Re: Okupljanje Bug forumaša
donator_bubrega kaže...
athlon64 kaže...

Ajmo sta ste umrli, iduci vikend negdi popit nesto ekipa iz Splita,dok jos nisu pocele obveze, necemo se nikad organizirat ovako.

Ja bi mogao ako budem imao vremena. Lokacija?

Pa sta ja znam, negdi popit nesto, neznam zasto al mi prvo pada na pamet procaffe na Marjanu xd.Al birajte vi sta se mene tice.

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Okupljanje Bug forumaša
Meni pase bilo gdje. Ima jos ko iz St-a da bi isao?
http://www.youtube.com/watch?v=43oFiKvAQe0&feature=fvwrel
14 godina
neaktivan
offline
Re: Okupljanje Bug forumaša
donator_bubrega kaže...
Meni pase bilo gdje. Ima jos ko iz St-a da bi isao?

Prijavilo ih se 16 na prosloj stranici, neka dođe 6 i dobro je.

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
neaktivan
offline
Okupljanje Bug forumaša

Odlično i ako ih 6 dođe, ako nekome treba moj skype da se dogovorimo, na pp.

http://www.youtube.com/watch?v=43oFiKvAQe0&feature=fvwrel
15 godina
offline
Okupljanje Bug forumaša

U zagrebu je rujanfest, mislim da je to odlična lokacija {#}

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
13 godina
offline
Re: Okupljanje Bug forumaša
rooswelt1991 kaže...

U zagrebu je rujanfest, mislim da je to odlična lokacija {#}

Htio si reći u Zaprešiću je rujanfest.{#}

Stručnjak za odmaganje...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice