Ono kad dostavljača nije briga za Bug :)

poruka: 9
|
čitano: 1.739
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Ono kad dostavljača nije briga za Bug :)

Otkrio sam da u zadnje vrijeme Bug i Mrežu nikada ne dobivam u kasliću, svaki puta ih nađem na podu. U ovim hladnim i vlažnim mjesecima se uvijek namoče iak osu u foliji. Zanimalo me što se to dešava jer sam zabrijao da mi netko od susjeda preuzme pa samo baci. Nakon što sam se sjetio da imam 0-24 nadzor ulaza odlučio sam riješiti dilemu jednom za svagda :D 

 

 

Toliku razinu lijenosti nisam već dugo vidio, uz vidljivi kaslić svaku dostavu baca na pod 

http://www.youtube.com/radiopulsfm
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.3.2018 12:20 (energyman).
15 godina
offline
Ono kad dostavljača nije briga za Bug :)

Komedija, sto je najbolje krenuo je prema kaslicu i jos je i skuzio kameru :)

Na prvu bih rekao iscenirano :)

13 godina
offline
Ono kad dostavljača nije briga za Bug :)

Nije ništa bolja situacija i sa poštom. Pošto sam s Raba Bug/Mreža mi dostavlja poštar. Također bude poderano, kasni, onaj najlončić bude na pojedinim mjestima otvoren.. zaista sramota.... eto čisti moj dodatak....

15 godina
offline
Re: Ono kad dostavljača nije briga za Bug :)
Gale92 kaže...

Nije ništa bolja situacija i sa poštom. Pošto sam s Raba Bug/Mreža mi dostavlja poštar. Također bude poderano, kasni, onaj najlončić bude na pojedinim mjestima otvoren.. zaista sramota.... eto čisti moj dodatak....

 ja sam svojima uz kaslic stavio i tubicu tako da te casopice moze samo ugurat unutra...

lijeni su za popizdit..

14 godina
offline
Ono kad dostavljača nije briga za Bug :)

Kaslić ti je sa krive strane zida.

Kamera ti ne smije snimati ulicu.

13 godina
neaktivan
offline
Ono kad dostavljača nije briga za Bug :)

Ja sam zadnji put dobio citav BUG prije par godina kad sam se zalio da dolaze osteceni. Taj mjesec posalju novi, nadjem ga ispod otiraca u super stanju. Svaki sljedeći od tada dolazi ili preklopljen ili izgrebanih rubova, uglavnom nikada u dobrom stanju. A imam sanducic koji ima vertikalni otvor, samo se ubaci casopis bez savijanja.

Zato prestajem sa BUG pretplatom. Cesto je vise nezanimljivih nego zanimljivih tema, no dobro, ali da placam pretplatu da bi invalidski dostavljaci radili stetu, e nes kolega! 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
12 godina
offline
Re: Ono kad dostavljača nije briga za Bug :)
Diablo86 kaže...

Kaslić ti je sa krive strane zida.

Kamera ti ne smije snimati ulicu.

 

Nigje ne postoji propis gdje i kako kaslić mora biti montiran, bitno je samo da mu se osigura pristup što je i napravljeno, uredno svaka dostavna/poštanska/distributerska služba već 18 godina ubacuje pisma/pakete/tiskanice u kaslić.


(1) Investitor ili vlasnik zgrade stambene i/ili poslovne namjene obvezan je na pogodnom mjestu u toj zgradi, koje nije više od prvog kata, ili na ulazu u dvorište zgrade stambene i/ili poslovne namjene, postaviti i održavati kućne kovčežiće za uručenje poštanskih pošiljaka te osigurati pristup kućnim kovčežićima. 

 

 

Kamera smije snimati ulicu toliko dugo dok ne smimam zvuk i imam na vidljivom mjestu istaknut upozorenje da je područje pokriveno video nadzorom, što je i učinejno sa vanjske strane ograde, na zidu. Instalaciju sigurnosne opreme je izvršila tvrtka koja ima dozvolu Ministarstva, sve snimke se čuvaju 30 dana od dana nastanka video-zapisa i sama baza zapisa je prijavljena u AZOP-ovom registru te je regulirana.

Imao sam već pokušaj provale, snimka je prosljeđena policiji i uvažena je kao dokaz upravo zbog tog natpisa. 

 

http://www.youtube.com/radiopulsfm
8 godina
offline
Ono kad dostavljača nije briga za Bug :)

ak im nije bitna ni pošta od strane ministarstva zdravlja itd.  gdje su ju ostavili da na pola viri van iz sanducica (a vani kisa) i tak ih boli ona stvar.. On ne razmislja sta bi unutra moglo bit  i kaj bu se desilo . Dobio sam od Tcoma mobitel sa mokrom kutijom od uređaja. Srećom pa je i on unutra bio u foliji al je pol coska  kutije zguzvano.  I tak svasta nesto

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
14 godina
offline
Re: Ono kad dostavljača nije briga za Bug :)

Poštar nema pristup, ako ima kratke ruke. Susjed preko puta te može tužiti za snimanje privatnog posjeda. Policiju nije briga dok god se netko ne žali.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice