Opcije za kredit?

poruka: 9
|
čitano: 1.556
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Opcije za kredit osim banke i lihvara?

Imam novac na paypalu ali drze ga 21 dan a kupcima sam obeco dostavu od 2 tjedna sad mi treba novac kako bi narucio robu ali vjerojatno ne mogu uzet kamate od banke i ne želim se petljat s lihvarima dali postoji druga opcija s kojom mogu dobiti kredit jako brzo danas-sutra? Imam dokaz (novac na paypal-u) da posjedujem novac i da sam u stanju isplatiti kredit al sumljam da 
ce mi banka dati kredit na temelju stanja paypal racuna...

 

 

14 godina
offline
Re: Opcije za kredit osim banke i lihvara?

Jedino da ti netko privatno posudi inace tesko da ces dobiti lovu me banka u HR ti nece dat za 2 dana kredit a bez stalnih primanja pogotovo ne 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
9 godina
neaktivan
offline
Opcije za kredit?

Posudi lovu ili storniraj narudžbu i slijedeći put ne idi na svadbu bez one stvari

15 godina
odjavljen
offline
Re: Opcije za kredit osim banke i lihvara?
dragonknigh kaže...

Imam novac na paypalu ali drze ga 21 dan a kupcima sam obeco dostavu od 2 tjedna sad mi treba novac kako bi narucio robu ali vjerojatno ne mogu uzet kamate od banke i ne želim se petljat s lihvarima dali postoji druga opcija s kojom mogu dobiti kredit jako brzo danas-sutra? Imam dokaz (novac na paypal-u) da posjedujem novac i da sam u stanju isplatiti kredit al sumljam da 
ce mi banka dati kredit na temelju stanja paypal racuna...

 

 

 Nece sigurno. Eventualno, ako imas zivotno osiguranje (na kojem se vec nakupila dovoljna suma koja pokriva dignuti kredit) pa ga 'zalozis'.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.8.2017 12:06 (Mrgud Veliki).
6 godina
neaktivan
offline
Re: Opcije za kredit osim banke i lihvara?
CroVandal kaže...

Jedino da ti netko privatno posudi inace tesko da ces dobiti lovu me banka u HR ti nece dat za 2 dana kredit a bez stalnih primanja pogotovo ne 

 Pa da to sam i mislio, sada istrazuje ove licencirane kreditne posrednike pa da vidim jel oni ista valjaju,

9 godina
offline
Re: Opcije za kredit?
Kolika svota je u pitanju?
Budi ponosan!
6 godina
neaktivan
offline
Re: Opcije za kredit?
Ne prevelika par tisuca eura
6 godina
neaktivan
offline
Opcije za kredit?

Dali itko zna malo vise o ovoj temi?

5 godina
neaktivan
offline
Opcije za kredit?

Nažalost, svelo se da ne možeš danas dignuti kredit iako imaš primanja.Kod mene redovita plaća,išao u par banaka tražiti neki manji kredit,ma kakvi,kao bili ste na crnoj listi,hroka,ma mamu vam vašu od 22.05.2018.prestaje sa radom hrok zbog zakona o GDPR,nemate ja kažem pravo ulaziti u hrok,a oni kao,ništa,ništa i ispare me iz banke,ja ne budi lud,nazovem agenciju za zaštitu podataka,oni meni kažu,to je krivično dijelo,te ja njih lijepo prijavim agenciji,pa da vidimo,u pitanju je famozna Imex banka,tako da budete na oprezu,nafam se da će im lijepa kazna doći.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice