Ostavila me cura zbog roditelja

poruka: 25
|
čitano: 4.018
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Ostavila me cura zbog roditelja.

E ovako. Hodao sam sa curom 4 mjeseca, dan kad smo se trebali vidjeti napisala mi je da mora prekinuti samnom. Pitao sam je zasto a ona mi je odgovorila da ju je otac natjerao na to, zbog skole i ocjena. Nakon prekida pocela se ponasat drugacije, izbjegavala je teme o nama, na pocetku je cak htjela da se prestanemo vidjati. Pokusao sam da se opet pomirimo da nastavimo bez znanja njenih roditelja ali ona je odbijala, govorila je da zeli biti sama, da ne zeli vise vezu. Nakon mjesec i po dana od prekida i dalje smo pisali. Cesto smo se svadjali, ali i dalje je nesto bilo medju nama, nedavno smo razgovarali a ona mi je rekla da se nije htjela pomirit iz jednog svog razloga koji mi ne zeli reci. Pitam je je li joj stalo, voli li me i dalje ona suti, nece da mi odgovori, isto tako kad je pitam da li zeli da je pustim samo suti, izbjegava sa mnom te teme. Zeli da pisemo kao prijatelji, da se vidjamo kao prijatelji, ako joj spomenem nas, odma izbjegava temu, ili naljuti se, ili pocne ignorisati i govoriti da prestanem. Ne znam sta da radim dalje. 

13 godina
neaktivan
offline
Ostavila me cura zbog roditelja.

Ne želi biti s tobom i to je to. Razlog ("roditelji i ocjene") je izmislila da bi lakše prekinula s tobom.

 

I nađi drugo mjesto za takva pitanja. 

ಠ_ಠ Rolling on the floor laughing until someone jump on me a makes me stop rolling on the floor laughing but then I do it again cuz it's awesome
13 godina
offline
Re: Ostavila me cura zbog roditelja.
.
8 godina
offline
Re: Ostavila me cura zbog roditelja.

cure su cure, poremecene

hh
14 godina
offline
Ostavila me cura zbog roditelja.

Možda nikad nije ni bila stobom, tko zna što ili tko joj se motao po glavi, dok je šetala s tobom. Još nitko nije uspio shvatiti žensku ćud i vjerojatno nikad i neće. Zašto ti jednostavno ne kaže, da joj se ne sviđaš ili da nisi njezin tip, nego se izvlači raznim opravdanjima. Teško je biti prijatelj nakon uskraćene ljubavi.

Za zahvalu klikni na Hvala
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.7.2016 20:37 (ivo454).
14 godina
neaktivan
offline
Ostavila me cura zbog roditelja.

Odi na Forum.hr i tamo otvaraj ovakve teme.

Dvije stvari su beskonačne; svemir i ljudska glupost, ali što se svemira tiče nisam posve siguran.
13 godina
neaktivan
offline
Ostavila me cura zbog roditelja.

  

 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
16 godina
offline
Ostavila me cura zbog roditelja.

Sakupljaj Pokemone, kad ih sakupiš sve pohvali joj se, sigurno će promijeniti mišljenje.

Who would have thought being hit by lightening would land you in hospital?
12 godina
protjeran
offline
Ostavila me cura zbog roditelja.

Ajme bugo-ovci kak ste zlocesti...

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
11 godina
odjavljen
offline
Ostavila me cura zbog roditelja.

Kupi RX 480 i vratiti će ti se.

skOOrvy http://www.speedtest.net/result/4656104677.png
7 godina
offline
Ostavila me cura zbog roditelja.

Pročitao sam tek sad njegov post,, i jedini suvisli komentar mi je :

Dry anal rape

 9gag ,anyone?

Kruha i igala...
9 godina
offline
Ostavila me cura zbog roditelja.

Ako joj stari brani vašu vezu, pokušaj pridobiti njenu mamu na svoju stranu. Isforsiraj threesome, lijepo ćeš se zabaviti a i danas, sutra sve imanje ostaje na vrpi.

16 godina
odjavljen
offline
Ostavila me cura zbog roditelja.

Hmmmm...Lastan vise ne odgovara na pitanja , Zuzi Jelinek je umrla pa ti ni ona ne moze odgovoriti. Mozda da pitas vidovitog Milana ...pretpostavljam kako bi ti mogao dati savjet u smislu : Trci gol potokom i udaraj se u glavu sa dvije cigle dok istovremeno vices '' ja sam pikachu , ako se ne vratis kakachu '' ...a oko vrata ti visi uljni radijator ...ili tako nesto 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Ostavila me cura zbog roditelja.
ivas17 kaže...

E ovako. Hodao sam sa curom 4 mjeseca, dan kad smo se trebali vidjeti napisala mi je da mora prekinuti samnom. Pitao sam je zasto a ona mi je odgovorila da ju je otac natjerao na to, zbog skole i ocjena. Nakon prekida pocela se ponasat drugacije, izbjegavala je teme o nama, na pocetku je cak htjela da se prestanemo vidjati. Pokusao sam da se opet pomirimo da nastavimo bez znanja njenih roditelja ali ona je odbijala, govorila je da zeli biti sama, da ne zeli vise vezu. Nakon mjesec i po dana od prekida i dalje smo pisali. Cesto smo se svadjali, ali i dalje je nesto bilo medju nama, nedavno smo razgovarali a ona mi je rekla da se nije htjela pomirit iz jednog svog razloga koji mi ne zeli reci. Pitam je je li joj stalo, voli li me i dalje ona suti, nece da mi odgovori, isto tako kad je pitam da li zeli da je pustim samo suti, izbjegava sa mnom te teme. Zeli da pisemo kao prijatelji, da se vidjamo kao prijatelji, ako joj spomenem nas, odma izbjegava temu, ili naljuti se, ili pocne ignorisati i govoriti da prestanem. Ne znam sta da radim dalje. 

 1.) Pitaj je zadnji put sta zeli , bit prijatelj ili , ako zeli bit samo prijatelj nadji drugu i zaboravit ces je 100% i sve te probleme

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.7.2016 19:03 (xFx889).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ostavila me cura zbog roditelja.
skorvy kaže...

Kupi RX 480 i vratiti će ti se.

 ili bolje kupi meni sine rx 480 caca ce ti ju vratit... 

 

 ima sinko zena na lopate.. ja se svaki dan u drugu zaljubim..

 

imas friendzone temu na bugu pa probaj tamo. 

 

http://www.bug.hr/forum/topic/ostalo/the-friendzone-club/133033.aspx

 

xfact
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.7.2016 21:49 (=xfact=).
12 godina
neaktivan
offline
Ostavila me cura zbog roditelja

Baš su zgodne ovakve teme. Točno se vidi tko je kakav čovijek.

NA OVOM FORUMU SVAKI PUT KAD OTVORIM NOVU TEMU ILI NESTO PITAM MORAM DVA PUTA PITATI TJ PONOVITI DA BI MI NETKO ODGOVORIO...PA PITAM SE PITAM ZAŠTO :/
7 godina
offline
Re: Ostavila me cura zbog roditelja
ante5656 kaže...

Baš su zgodne ovakve teme. Točno se vidi tko je kakav čovijek.

 Ne seruckaj, svi smo mi zapravo arhetipovi Orwellovskog društva....

A čim više mladih ljudi usmjerimo na put cinizma i misinterpretiranja informacija, tim bolje.

Lokalni dušebrižnici, fuck off !!!!

Kruha i igala...
16 godina
offline
Re: Ostavila me cura zbog roditelja
ante5656 kaže...

Baš su zgodne ovakve teme. Točno se vidi tko je kakav čovijek.

 

Who would have thought being hit by lightening would land you in hospital?
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ostavila me cura zbog roditelja
Tko otvara ovakve teme na bugu nece dobro proc..sad kad spelac i ekipa uletw bit ce veselo
Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ostavila me cura zbog roditelja
fer-de-lance kaže...
ante5656 kaže...

Baš su zgodne ovakve teme. Točno se vidi tko je kakav čovijek.

 Ne seruckaj, svi smo mi zapravo arhetipovi Orwellovskog društva....

A čim više mladih ljudi usmjerimo na put cinizma i misinterpretiranja informacija, tim bolje.

Lokalni dušebrižnici, fuck off !!!!

 A jel mozda razmisljas da momku niej do cinizma i misinterpertiranja informacija .... 
Nisan ja nikakav dusebriznik al stavite se u njegovu kozu ..mozda momak prica istinu ...

a uostalom ako se nema sta korisno napisati zasto pisati gluposti ... isto kao da netko u podforumu elektronika nagovara nekog da uvati fazu u uruke ....

NA OVOM FORUMU SVAKI PUT KAD OTVORIM NOVU TEMU ILI NESTO PITAM MORAM DVA PUTA PITATI TJ PONOVITI DA BI MI NETKO ODGOVORIO...PA PITAM SE PITAM ZAŠTO :/
7 godina
offline
Ostavila me cura zbog roditelja

Sve ok, u pravu si.

Ali....

Na ovaj način ga poštedimo bar 5 godina muka uzrokovanih idealiziranjem ženskog roda. 

Vjeruj mi, bolje je da su svi s pimpekom muškarci.

Kruha i igala...
12 godina
offline
Ostavila me cura zbog roditelja

Meni je zanimljivo to što se svaki mjesec barem jednom pojavi trolčina sa nevjerovatnih 2-3 dana staža i onda postavlja teme;kako se ljubi,ostavila me zbog roditelja,kako da nađem curu...

No mene ne sekira on,ionako ce biti kickan+lockan uskoro,mene opčinjavaju stariji forumaši,koji se odmah raspišu i nasjednu na trola.

Valjda je to znak da i nama treba oduška,da se tu i tamo raspišemo na ovakve teme!

 

Za "novoga" kolegu,ako je zaista bio iskren:

Misliš li da te zaslužuje netko tko nalazi izlike da ne bude sa tobom?

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
13 godina
offline
Ostavila me cura zbog roditelja

I ja ovo čitam Deca, sakaj...

7 godina
offline
Ostavila me cura zbog roditelja

Eto vidiš, a da se svi ujedinimo pa da momka svi trollamo?

Ovak egomanija prevlada. 

Smatram da bi trebao postojati neki EULA ugovor na Bugu, pa da nitko nema pravo ozbiljno odgovorit na postove. 

Ovak svi postajemo degenerici. 

A svi znamo da ovdje nema takvih pokvarenjaka 

Kruha i igala...
15 godina
offline
Ostavila me cura zbog roditelja

Evergreen mudrosti kod slomljenih srca

 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice