Otpadno motorno ulje

poruka: 7
|
čitano: 4.209
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
protjeran
offline
Otpadno motorno ulje

Gdje sa otpadnim motornim uljem i mazivima? Skupilo mi se toga pa da ekološki zbrinem. Jel to primaju reciklarna dvorišta? Naučuo sam i da postoje tvrtke koje su zakonom obavezne tebi doći doma i preuzeti otpadno ulje bez naknade?

15 godina
offline
Otpadno motorno ulje

Poduzeće C.I.A.K. radi zbrinjavanje otpadnog motornog ulja... To radim u svojoj firmi: naručim odvoz ulja,dođe cisterna i upumpa ulje. Sve je besplatno... Neznam kako je to za privatne osobe, ali vjerovatno isto....

6 godina
protjeran
offline
Re: Otpadno motorno ulje
kule kaže...

Poduzeće C.I.A.K. radi zbrinjavanje otpadnog motornog ulja... To radim u svojoj firmi: naručim odvoz ulja,dođe cisterna i upumpa ulje. Sve je besplatno... Neznam kako je to za privatne osobe, ali vjerovatno isto....

 Besplatno je i za privatne osobe ali otpadno ulje mora biti "čisto" tj. ne smije biti pomješano s naftom, vodom i sl. što moje naravno jest. Ostaje mi da provjerim da li reciklažna dvorišta prihvaćaju.

14 godina
offline
Otpadno motorno ulje
Kod nasu Umagu uzimaju na reciklažnom otpad,mazivna i jestiva.Besplatno,naravno.
Sjedi 1
14 godina
offline
Re: Otpadno motorno ulje

Ak si iz ZG, ja sam htio na reciklažno u Sesvetama odnijet i nisu htjeli uzet, rekli su da negdje u Špansko ili Prečko moram nositi (davno bilo pa se ne sjećam više) Na kraju sam vozio u autu i kad sam stao na nekoj benzinskoj (čini mi se Tifon na Slavonskoj nakon Lesnine, al ni to više nisam siguran) skužio da oni primaju. Eto, provjeri i na benzinskim, neke imaju spremnike samo za boce i kartistere od ulja, a neke i za staro ulje.

6 godina
protjeran
offline
Otpadno motorno ulje

Dakle za područije Splita - tvrtka Cian prima otpadno ulje, bilo motorno, biljno ili pomješano sa svačim. Danas sam ostavio svoje kante kod njih, besplatno naravno.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice