Pada Vlada

poruka: 79
|
čitano: 8.093
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Pada Vlada

Evo, kad je već svima nama omiljena "društvena tema" zaprta do daljnjeg, onda ovako nešto moramo staviti u zasebnu temu

apeliram na moderatore da otvore prikladnu temu, pa bumo ovo premjestili tamo gdje spada (bez patlidžana i usraša, naravno)

 

...dakle, pada Vlada, opet...  

 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Pada Vlada

Koja je povezanost politike i informatičkog foruma? Imamo sasvim dosta prepirke oko gluposti u novinama, televiziji, internetu, facebooku i sličnom, tako da ovdje ovakva tema uopće nije potrebna.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
11 godina
offline
Re: Pada Vlada
JozoBozo121 kaže...

Koja je povezanost politike i informatičkog foruma? Imamo sasvim dosta prepirke oko gluposti u novinama, televiziji, internetu, facebooku i sličnom, tako da ovdje ovakva tema uopće nije potrebna.

 manemojbogati

baci oko na 1942. (ne godinu, nego stranicu komentara) na "društvenoj temi"

 

i tko kaže da moramo prepirati oko kretenoida, tema je otvorena za sprdnju (koje nikad dosta), jer drugo osim sprdnje nisu niti zaslužili

7 godina
odjavljen
offline
Pada Vlada

Mislim da je Plenković apsolutno u pravu,potkopaju ga i šta bi on trebal.Nije Plenković neka njubara da se da samo tako non stop zaje***** i ucjenjivat.Dugo je to i trpio.Petrov i most su gotovi,više glasova neće dobit.Petrov priča o nekom poštenju a istodobno zapošljava svoje i radi sve isto kao i oni prije njega.A u biti svi oni zajedno dobro žive i imaju velike plaće.Baš me zanima šta će sada pametni iz mosta napravit,ministarske stolice su im pale.

12 godina
offline
Re: Pada Vlada

Kradeze ce vjerojatno slozit Vladu i bez Mosta, tako da mozemo ocekivati jos nameta i pljacke na svim frontama.

 

A i ako dode do novih izbora, opet ce oni premocno pobijedit jer je SDP jos i gori i potpuno nerelevantan, Zivi zid i Most ce pokupiti nesto glasova, ali nedovoljno da pomrse racune kradezeu...

11 godina
offline
Pada Vlada

Samo neka HDZ preuzme sve fotelje, bit ce mi drago. Narod koji pusi price o jednakosti sdp=hdz ne zasluzuje bolje. Samo deri ovce. Ajmoooo

7 godina
odjavljen
offline
Re: Pada Vlada
Minneyar kaže...

Kradeze ce vjerojatno slozit Vladu i bez Mosta, tako da mozemo ocekivati jos nameta i pljacke na svim frontama.

 

A i ako dode do novih izbora, opet ce oni premocno pobijedit jer je SDP jos i gori i potpuno nerelevantan, Zivi zid i Most ce pokupiti nesto glasova, ali nedovoljno da pomrse racune kradezeu...

 Krali su većinom svi ali mislim da više ni nemaju šta ukrast,Hrvatska je ionako na dnu.Morat će naši bogataši nešto vratit i društvu a ne sve za sebe,vlastite interese i dokolicu.Krive su vrijednosti postavljene ali promijenit će se na bolje,da se cijeni rad i poštenje.

9 godina
odjavljen
offline
Re: Pada Vlada
logi-tech MW3 kaže...

Mislim da je Plenković apsolutno u pravu,potkopaju ga i šta bi on trebal.Nije Plenković neka njubara da se da samo tako non stop zaje***** i ucjenjivat.Dugo je to i trpio.Petrov i most su gotovi,više glasova neće dobit.Petrov priča o nekom poštenju a istodobno zapošljava svoje i radi sve isto kao i oni prije njega.A u biti svi oni zajedno dobro žive i imaju velike plaće.Baš me zanima šta će sada pametni iz mosta napravit,ministarske stolice su im pale.

 Tak je, nije njubara, on je jedan običan kradezeovski šljam ko i svi ostali. Ja im iskreno svima od srca želim dugu i tešku bolest i sporu smrt, kad već ovi ISIL-ovci nikak neće lupit tam di treba. 

Zanimljivo je da je ministar pravosuđa smijenjen baš na dan kad je mamiću počelo suđenje. Slučajnost? Doslovno mi se bljuje, i od političara i od svih onih maloumnika koji glasaju za hdz. 
A uostalom znam tu iz svoje okolice kak oni funkcioniraju. Zovu, šalju sms-ove, idu po kućama i tjeraju ljude da glasaju za hdz. Dno dna. Šteta da mene neće jedan od njih posjetit...

7 godina
odjavljen
offline
Pada Vlada

Imaš boljeg ili bolje? Plenković je barem normalan i razuman čovjek.Mogal je ostat tamo gdje je već bio,bilo bi mu puno bolje i još bi više zarađivao.

9 godina
odjavljen
offline
Re: Pada Vlada

Po ovom je pokazal da nije normalan i razuman. Zato jer su oni bili protiv Marića, automatski su smijenjeni. Smeće ko i mamić i todorić i sva ta bagra. I ne znam jel ima boljeg, al mislim da mostovci imaju više morala i volje stvorit kolko tolko pošteniju državu za razliku od hdza, sdpa...Dok vidim onog marasa i vrdoljaka, ne preostaje mi ništ osim dobro zamastit wc školjku

8 godina
neaktivan
offline
Pada Vlada

Jebote Plenković, isto govno kao i svaki hadezeovac, sad je samo pokazao čija je ovo Vlada, Todorićeva. Zar je slučajno da će vjerojatno pasti Vlada zbog čovjeka koji je bio desna ruka Todoriću u firmi zbog kojeg se gospodarstvo ruši i kao tada nije navodno ništa znao? Zar misliš da je slučajno da je taj Marić uopće došao na poziciju ministra financija i gle čuda baš onda dođe do tih problema s Agrokorom i ta ista Vlada ide izglasavati zakon da se ide spašavati ta firma od strane države pa i samih nas? I takav nam je ministar financija koji je bio dio tih sranja s dugovima u Agrokoru a ovi ga podržavaju i idu riskirati nove izbore, nove multimilijunske troškove a za što, zbog tog malog Todorićevca? Za plakati.... Zar je slučajno i kako gore kaže kolega da se smjenjuje ministar pravosuđa kad počinje Mamićevo suđenje? Čovjek mora biti ekstra glup da vjeruješ da je to sve slučajno. Al, ne strahuju oni jer znaju da će glupani opet glasati za njih. Nije ni da imamo neki izbor, lopov do lopova, šljam do šljama.

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.4.2017 16:21 (drummond).
9 godina
odjavljen
offline
Pada Vlada

Čovjek objasnio :)

7 godina
odjavljen
offline
Re: Pada Vlada
drummond kaže...

Jebote Plenković, isto govno kao i svaki hadezeovac, sad je samo pokazao čija je ovo Vlada, Todorićeva. Zar je slučajno da će vjerojatno pasti Vlada zbog čovjeka koji je bio desna ruka Todoriću u firmi zbog kojeg se gospodarstvo ruši i kao tada nije navodno ništa znao? Zar misliš da je slučajno da je taj Marić uopće došao na poziciju ministra financija i gle čuda baš onda dođe do tih problema s Agrokorom i ta ista Vlada ide izglasavati zakon da se ide spašavati ta firma od strane države pa i samih nas? I takav nam je ministar financija koji je bio dio tih sranja s dugovima u Agrokoru a ovi ga podržavaju i idu riskirati nove izbore, nove multimilijunske troškove a za što, zbog tog malog Todorićevca? Za plakati.... Zar je slučajno i kako gore kaže kolega da se smjenjuje ministar pravosuđa kad počinje Mamićevo suđenje? Čovjek mora biti ekstra glup da vjeruješ da je to sve slučajno. Al, ne strahuju oni jer znaju da će glupani opet glasati za njih. Nije ni da imamo neki izbor, lopov do lopova, šljam do šljama.

 Da si blagajnica na konzumu i da nemaš ništa više osim tog posla jel bi i dalje tako razmišljal? Da je bilo kriminala,pljačke itd. u agrokoru,vjerojatno je,kao i u svakoj firmi.Mislite da je vani drugačije? Nije.Državna poduzeća uglavnom zapošljavaju svoju rodbinu,prijatelje,ljubavnice,žene itd.,podobne.Ista stvar je i sa privatnim firmama,multinacionalnim kompanijama itd..Mislite da je u Njemačkoj,SAD-u ili bilo gdje drugačije nego u Hrvatskoj? E pa nije,sve je isto.

Marić nije u hdz-u,dogovorili su se da ostaje ministar i na kraju mostovci glasaju protiv i ruše autoritet Plenkovića kao premijera,e pa to baš i nejde.Konstantno uvaljivanje banane i ucjene od strane mostovaca.

Imate mogućnost izbora svake 4 godine tko je punoljetan pa birajte,glasajte sa živi zid,kad je već cirkus neka bude cirkus do kraja.Ima stvarno puno stranaka u Hrvatskoj pa si svatko pronađe nešto za sebe.Po meni fali stranka koja bi se borila za legalizaciju i uređenje prostitucije,da budemo zemlja npr. poput Nizozemske.

I još nešto,s obzirom da Hrvatska od turizma zarađuje svake godine milijarde eura neka se bogatašima uvede harač za spas agrokora,robinhudovska metoda,zašto ne.

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.4.2017 18:50 (logi-tech MW3).
13 godina
offline
Re: Pada Vlada
House of cards Croatia

MOST se gadno z*j*bao ako su mislili da će izići na kraj s HDZom.
Ipak je HDZ pun pravih političara (ne kažem da ih dalje u RH nema), pokvarenjaka koji van politike ne bi kune zaradili

A što se mosta tiče, nisu nimalo pametni. Jedino što su imali je tajming i (ja vjerujem) dobre namjere, gotovo sve ostalo nula bodova.
Bilo je nekih super stvari s njihove strane, ali to je u glavnom slabo u odnosu na ono što se treba učiniti.

I dalje mislim da most nije trebao koalirati na pretprošlim izborima, mislim da su tad imali zamah i da bi samo odbijanje koalicije s HDZom bila dovoljna reklama da poraste broj glasača

I naravno da mostu potpora pada. Za razliku od HDZ navijača, ljudi koji su dali glas mostu očito nisu toliko idioti
You have to be odd to be number one
13 godina
offline
Re: Pada Vlada
Ne znam koje posljedice donosi potez mostovih ministara? Je li plenkoviceva reakcija pretjerana?
Svoju reakciju opravdava govoreći o kršenju povjerenja i kolegijalnosti. Mislim da se pravi glup i da je ovo pomno isplanirano, da nije ne bi bio toliko bahat i brz. Uostalom most ga je nekoliko dana prije obavijestio o svemu.

A uostalom je*es i most kad su već zasrani koaliranjem s HDZom. Samo se nadam da situacija s mostom neće ostaviti dugotrajne posljedice na glasače, bit će sr*nje ako ljudi prestanu vjerovati i novim strankama
You have to be odd to be number one
7 godina
odjavljen
offline
Re: Pada Vlada
Top Bugovac kaže...
Ne znam koje posljedice donosi potez mostovih ministara? Je li plenkoviceva reakcija pretjerana?
Svoju reakciju opravdava govoreći o kršenju povjerenja i kolegijalnosti. Mislim da se pravi glup i da je ovo pomno isplanirano, da nije ne bi bio toliko bahat i brz. Uostalom most ga je nekoliko dana prije obavijestio o svemu.

A uostalom je*es i most kad su već zasrani koaliranjem s HDZom. Samo se nadam da situacija s mostom neće ostaviti dugotrajne posljedice na glasače, bit će sr*nje ako ljudi prestanu vjerovati i novim strankama

 Zašto bi bilo isplaniramo? Pred televizijom su mu bacili koru od banane u lice.U mostu se prave jako pametni,sve znaju,ucjenjuju ali kad nešto nevalja onda je za sve kriv hdz.Marić kao prvo ni nije u stranki hdz-a,nije ničiji igrač.

Ako ne uspiju sastavit novu vladu bit će novi izbori i dobro.Barem više neće bit mostovih ucjenjivača.

9 godina
odjavljen
offline
Re: Pada Vlada

Daj pročitaj još jednom​ kaj si izvalio...čiji je igrač ako nije kdz-ov?
Kaj ti vidiš u tom Plenkoviću? Može on biti ne znam kolko normalan i razuman al on je član kdz-a, a to znači da je govno ko i svi ostali.
U svemu tom najviše me smeta smjena ministra pravosuđa jer nam je pravosuđe dno dna i nadal sam se da bi možda ovi iz Mosta mogli to malo dovest u red. Al kreće suđenje jednom od najvećih kriminalaca u hr i naravno da treba postavit u sudstvo ljude koji nemaju srama ni morala i koji će spasit taj šljam

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.4.2017 20:46 (kbenzema).
14 godina
offline
Re: Pada Vlada
drummond kaže...

Jebote Plenković, isto govno kao i svaki hadezeovac, sad je samo pokazao čija je ovo Vlada, Todorićeva. Zar je slučajno da će vjerojatno pasti Vlada zbog čovjeka koji je bio desna ruka Todoriću u firmi zbog kojeg se gospodarstvo ruši i kao tada nije navodno ništa znao? Zar misliš da je slučajno da je taj Marić uopće došao na poziciju ministra financija i gle čuda baš onda dođe do tih problema s Agrokorom i ta ista Vlada ide izglasavati zakon da se ide spašavati ta firma od strane države pa i samih nas? I takav nam je ministar financija koji je bio dio tih sranja s dugovima u Agrokoru a ovi ga podržavaju i idu riskirati nove izbore, nove multimilijunske troškove a za što, zbog tog malog Todorićevca? Za plakati.... Zar je slučajno i kako gore kaže kolega da se smjenjuje ministar pravosuđa kad počinje Mamićevo suđenje? Čovjek mora biti ekstra glup da vjeruješ da je to sve slučajno. Al, ne strahuju oni jer znaju da će glupani opet glasati za njih. Nije ni da imamo neki izbor, lopov do lopova, šljam do šljama.

 Zivi Zid. 

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pada Vlada
Fake_Alert kaže...

 Zivi Zid. 

 Loša vlast, bilo HDZ bilo SDP je bolja nego anarhija.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
12 godina
offline
Re: Pada Vlada
logi-tech MW3 kaže...ž

Imate mogućnost izbora svake 4 godine tko je punoljetan pa birajte,glasajte sa živi zid,kad je već cirkus neka bude cirkus do kraja.Ima stvarno puno stranaka u Hrvatskoj pa si svatko pronađe nešto za sebe.Po meni fali stranka koja bi se borila za legalizaciju i uređenje prostitucije,da budemo zemlja npr. poput Nizozemske.

 

Hadezeovac laserom svijetli u oci Pernaru usred sjednice i onda aludiras na to da ŽZ cirkuska stranka?

Trebamo svi glasati za Živi zid,mozda nemaju iskustva,ali su barem iskreni i dosljedni.

Kako god okrenes,ne mogu biti gori od HDZ,SDP!

 

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
13 godina
offline
Re: Pada Vlada
@logi dan prije je izjavio da sve zna
Uostalom pa realno da nema tih ucjenjivaca iz mosta, HDZ bi bio pušten s lanca pa bi bilo svega

Nije za ovaj, niti za bilo koji drugi unutar ovih godinu dana, cirkus most kriv. Cirkus traje već 20 godina, samo sad postoji ekipa koja to razotkrije

Da se razumijemo ni ja nisam u potpunosti za ovaj istup mosta
You have to be odd to be number one
11 godina
offline
Re: Pada Vlada
Milka30 kaže... 

Trebamo svi glasati za Živi zid,mozda nemaju iskustva,ali su barem iskreni i dosljedni.

Kako god okrenes,ne mogu biti gori od HDZ,SDP!

 hihihi, kažu da vlast kvari ljude, a ovi se nisu niti dokopali vlasti niti su za nju konkurirali, pa su se poklali oko love, pozicija, pi*ke i tkoznačegasvene

14 godina
offline
Re: Pada Vlada
Milka30 kaže...
logi-tech MW3 kaže...ž

Imate mogućnost izbora svake 4 godine tko je punoljetan pa birajte,glasajte sa živi zid,kad je već cirkus neka bude cirkus do kraja.Ima stvarno puno stranaka u Hrvatskoj pa si svatko pronađe nešto za sebe.Po meni fali stranka koja bi se borila za legalizaciju i uređenje prostitucije,da budemo zemlja npr. poput Nizozemske.

 

Hadezeovac laserom svijetli u oci Pernaru usred sjednice i onda aludiras na to da ŽZ cirkuska stranka?

Trebamo svi glasati za Živi zid,mozda nemaju iskustva,ali su barem iskreni i dosljedni.

Kako god okrenes,ne mogu biti gori od HDZ,SDP!

 

 Kako ne, evo ovaj tikvan gore ti je rekao da je bolje robijat nego u anarhiji zivjet  Ili pak kukat po birtijama kakva nam je drzava, i nit prstom mrdnut...fak yea

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pada Vlada
Fake_Alert kaže... 

 Kako ne, evo ovaj tikvan gore ti je rekao da je bolje robijat nego u anarhiji zivjet  Ili pak kukat po birtijama kakva nam je drzava, i nit prstom mrdnut...fak yea

 Odlična ideja, dajte vlast ljudima koji žive u nekakvim iluzijama, nemaju pojma o OSNOVAMA kamatnog računa, daju nekakve djetinjaste ideje za rješavanja švicarca, a plan za poboljšanje gospodarskog stanja im se svodi na "Ajmo podići strane cijene da bi domaće izgledalo jeftinije". A zaboravio sam tek najbolje "Zaposlimo 200.000 ljudi u državnoj upravi" što je apsolutni vrhunac kojeg smo čekali još od Rojsa u Saboru.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
11 godina
offline
Re: Pada Vlada
kbenzema kaže...
logi-tech MW3 kaže...

Mislim da je Plenković apsolutno u pravu,potkopaju ga i šta bi on trebal.Nije Plenković neka njubara da se da samo tako non stop zaje***** i ucjenjivat.Dugo je to i trpio.Petrov i most su gotovi,više glasova neće dobit.Petrov priča o nekom poštenju a istodobno zapošljava svoje i radi sve isto kao i oni prije njega.A u biti svi oni zajedno dobro žive i imaju velike plaće.Baš me zanima šta će sada pametni iz mosta napravit,ministarske stolice su im pale.

 Tak je, nije njubara, on je jedan običan kradezeovski šljam ko i svi ostali. Ja im iskreno svima od srca želim dugu i tešku bolest i sporu smrt, kad već ovi ISIL-ovci nikak neće lupit tam di treba. 

Zanimljivo je da je ministar pravosuđa smijenjen baš na dan kad je mamiću počelo suđenje. Slučajnost? Doslovno mi se bljuje, i od političara i od svih onih maloumnika koji glasaju za hdz. 
A uostalom znam tu iz svoje okolice kak oni funkcioniraju. Zovu, šalju sms-ove, idu po kućama i tjeraju ljude da glasaju za hdz. Dno dna. Šteta da mene neće jedan od njih posjetit...

 Hmmm...A ja mislio Jehovi svjedoci najgori 

9 godina
odjavljen
offline
Re: Pada Vlada

Živa istina. Jednom su svima koji su bili na stručnom u općini došli i dali da potpišu da dobiju iskaznice i učlane se u hdz. Nakon toga ako te nije vidio da si glasao, zove te cijeli dan dok god se ne pojaviš

12 godina
offline
Re: Pada Vlada
JozoBozo121 kaže...

 Odlična ideja, dajte vlast ljudima koji žive u nekakvim iluzijama, nemaju pojma o OSNOVAMA kamatnog računa, daju nekakve djetinjaste ideje za rješavanja švicarca, a plan za poboljšanje gospodarskog stanja im se svodi na "Ajmo podići strane cijene da bi domaće izgledalo jeftinije". A zaboravio sam tek najbolje "Zaposlimo 200.000 ljudi u državnoj upravi" što je apsolutni vrhunac kojeg smo čekali još od Rojsa u Saboru.

Cekaj malo,a to ovi kao imaju pojma?Pod ove mislim na HDZ i SDP?

Ti to govoris o Hrvatskoj vladi ili ipak mislis na neku drugu?

U biti,ispricavam se,imaju "ovi" pojma,lipo su oni stoku naucili da svake 4 godine glasaju za lopove,lazljivce i "dosljedne".

 

Da nekakvim cudom ŽZ bude na vlasti,sa svim svojim cirkusom,jel moguce da budu gori od HDZ ili SDP-a?

Mislim da ne mogu biti gori od njih!

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
9 godina
odjavljen
offline
Pada Vlada

Sve mi se više čini da su kradezeovci od početka imali pomno isplaniran plan koji sad izlazi na vidjelo, a to je s vremenom postavit sve svoje ljude na vlast. 

8 godina
neaktivan
offline
Pada Vlada

Pogurali su zakon za Gazdu uz pomoć most-a, ostat će mu dvorac, jahta, helikopter, mečka od 250k € i pare a firmu će spašavati država, tj. mi, pa ionako mu je država godinama opraštala dugove, zašto ne bi još. Sad im se živo jebe hoće li biti izbori ili ne, ionako ih oni neće plaćati nego naravno, opet mi.

Nevjerojatno je kako su neki ljudi toliko kratkovidni, ne vide dalje od nosa. 

 

 

11 godina
offline
Re: Pada Vlada
drummond kaže...

Nevjerojatno je kako su neki ljudi toliko kratkovidni, ne vide dalje od nosa.  

 to isto bi se moglo reći i za tvoj gornji komentar koji odiše, nemoj se naljutiti, glupošću i neobrazovanošću...

 

njegovo privatno vlasništvo veze nema s agrokorom, firmu spašava država izvanrednom upravom (ako je uspiju spasiti) jer bi u suprotnom lovu pokupile strane banke, na način koji njima izvlači što prije i više novca i bez krzmanja da sve ostalo ode u papar

u isto vrijeme bi 40-50 tisuća ljudi koji rade u agrokorovim tvrtkama ostalo na ulici bez posla i plaće, s njima skupa i tisuće malih dobavljača i dobar dio manjih i većih firmi koje posluju s agrokorom i njihovi zaposlenici, jer za njihova potraživanja vjerojatno ne bi ostalo ništa nakon što bi se namirile banke kao razlučni vjerovici, da ne govorimo kako bi na koncu posljedice osjetila cijela država daleko veće nego što će biti ako ovi uspiju bar dio toga spasiti

 

možda nisi svjestan, ali vrlo je malo danas u hrvatskoj firmi koje ne posluju s agrokorovim tvrtkama, kojima te tvrtke nisu dužne i koje bi itekako osjetile propast agrokora, od tisuća malih proizvođača voća i povrća, uzgajivača svinja, krava i ostalog, obrtnika, prijevoznika, pa čak i primjerice bug-a, koji se distribuira putem tiska i kojem tisak vrlo vjerojatno duguje pare

 

da se razumijemo, todorića niti nacrtanog ne mogu vidjeti, esdepe-adeze mafiju koja mu je većinu toga omogućila još manje, ali teorije zavjere i birtijaška lupetanja, te živozidaške paranoje i anarhija koju prizivaju, zasigurno nisu rješenje

 

 

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice