Pirotehnika P&O zaključana tema

poruka: 2.943
|
čitano: 1.364.078
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Pirotehnika P&O

Ma ovo je najslade heheh ;)

 

I da ono ispod Kandit da se zasladimo ;)

6 godina
neaktivan
offline
Re: Pirotehnika P&O
Cobra33 kaže...

rambox,

 

Trebao si vidjeti prijedloge građana koje je trajalo više od godine dana. Svatko je mogao dati svoj prijedlog, pa sam ga dao i ja. Uglavnom dosta je toga usvojeno što su tražili ljudi sa kućnim ljubimcima, ali i oni koji su protivnici pirotehnike. Uglavnom ovaj novi Zakon nastao je usvajanjem nekih točaka građana koji se spojio sa Zakonom o CE certifikatu. Ono što je najbitnije što više nema III Razreda (petarde) koji je postao zabranjen. Ali i ove godine netko se malo poigrao njime pa pustio u prodaju petarde koje pripadaju III Razredu, a navode se pod drugi. Mene kao kupca to ne zanima. Kupio sam legalno ove godine recimo Tenkovsku (veća kutija), Vražju sa žutim papirom i Shock koje sigurno nisu II Razred, već treči,  ali na kutiji to piše. Kraj priče.

A što se tiče karabitnih topova, znaš i sam da je daleko najveća buka koju stvaraju iz pravca cijevi. Odozada su "najtiši", mada i to razara bukom. Najbolje ih je usmjerit prema brdu ili još bolje planini, a da ne govorim ako si u kotlini. isto tako i sa brda ga ismjerit na kotlinu. Zagorska brda su dala dušu za to.

 Uh kad Zagorci krenu....do Velebita se čuje :D!

Rođo moj
6 godina
neaktivan
offline
Pirotehnika P&O

Sretna nova godina ljudi moji!

Rođo moj
8 godina
offline
Pirotehnika P&O

Jel itko išao na rasprodaje danas? Jel bilo išta za kupit? Moj lokalni jorge ipak nije radio danas iako je čovjek rekao da možda i bude, tak da ništa od zaliha za mene :(

6 godina
neaktivan
offline
Re: Pirotehnika P&O
bArut pLahor kaže...

Jel itko išao na rasprodaje danas? Jel bilo išta za kupit? Moj lokalni jorge ipak nije radio danas iako je čovjek rekao da možda i bude, tak da ništa od zaliha za mene :(

 Ja sam se zatekao u Dugom selu,isto išao vidjet ima li popusta da napravim zalihu rekli mi da nigdje više ne daju popuste ovo ono bar za Mirnovec....

Rođo moj
10 godina
offline
Pirotehnika P&O

@Cobra33

@rambox

 

Ma, ti" ljubitelji životinja" su teški fejkeri. I sam imam psa, te se isto tako boji zvuka petardi, općenito pirotehnike, te sam ove godine baš zato sa njim otišao izvan grada, provesti Novu.

 

Da, i sam volim petarde i pyro stuff, te životinje, al' to ne znači da želim da se ona zabrani ili štogod već, jer se ljudi već godinama vesele prilikom prijelaza stare u novu godinu. To kaj se smanjio treći u drugi, ništa ne znači kada buka praktički ostaje ista.

Državi svejedno, kada ionako nema koristiti od prodaje pirotehnike, neke velike...

 

 

Well, nadam se da ste ove godine dobro rokali sa pyro stvarčicama, te da ste se dobro proveli....Ja, jesam..., a i moj pas.

 

Živjeli, ljudi!!!

 

 

 

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
12 godina
offline
Re: Pirotehnika P&O
Dančo_vucibatina kaže...
bArut pLahor kaže...

Jel itko išao na rasprodaje danas? Jel bilo išta za kupit? Moj lokalni jorge ipak nije radio danas iako je čovjek rekao da možda i bude, tak da ništa od zaliha za mene :(

 Ja sam se zatekao u Dugom selu,isto išao vidjet ima li popusta da napravim zalihu rekli mi da nigdje više ne daju popuste ovo ono bar za Mirnovec....

 Nakon dugo, dugo vremena nisam bio u kupovoni 01.01. mada sam bio u Dubravi. Koliko sam uspio vidjet, bilo je parkiranih automobila i izlazili su ljudi van. E sada da li je bilo popusta, ne znam. Na letku lijepo piše. 40% u Piro Centrima, a 50% u Samoboru.

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.1.2018 20:11 (Cobra33).
6 godina
neaktivan
offline
Re: Pirotehnika P&O
Cobra33 kaže...
Dančo_vucibatina kaže...
bArut pLahor kaže...

Jel itko išao na rasprodaje danas? Jel bilo išta za kupit? Moj lokalni jorge ipak nije radio danas iako je čovjek rekao da možda i bude, tak da ništa od zaliha za mene :(

 Ja sam se zatekao u Dugom selu,isto išao vidjet ima li popusta da napravim zalihu rekli mi da nigdje više ne daju popuste ovo ono bar za Mirnovec....

 Nakon dugo, dugo vremena nisam bio u kupovoni 01.01. mada sam bio u Dubravi. Koliko sam uspio vidjet, bilo je parkiranih automobila i izlazili su ljudi van. E sada da li je bilo popusta, ne znam. Na letku lijepo piše. 40% u Piro Centrima, a 50% u Samoboru.

 Evo provjerio sam istina,ima popusta,ovaj pyro shop u Dugom selu stvarno neznam kaj bi opsovo,frajeri neznaju radit svoj posao,evo maloprije mi frend ispriča kak mu je Tenkovsku naplatila 15 kn više,kao i piratke...stvarno tam prodavači ono..

 

Rođo moj
12 godina
offline
Pirotehnika P&O

Još malo i kraj sezone 17/18. U ponoć opet počinje odbrojavanje do 15.12.2018. ali tko zna. Uskoro počinje rukomet, olimpijada, nogomet. Možda se to i prekine.

11 godina
protjeran
offline
Pirotehnika P&O

Ekipa jel zna iko di mogu kupit tenkovski udar, da sepripremim vec za sljedecu godinu. Prekjucer sam u dubravi od janjevaca kupio kutiju toga i jebeno su jake, treci razred su naravno. U ni jednom ducanu ih nisam naso a ovih janjevaca vise nema da ih opet pitam jel ima toga.

8 godina
offline
Pirotehnika P&O

.

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.12.2018 10:36 (bArut pLahor).
12 godina
offline
Re: Pirotehnika P&O
bArut pLahor kaže...

Ja sam zadnjih par godina bezuspjesno isao do konjscinske i nigdje nikog, a nisam znao ni koga pitat, po ducanima nisu imali pojma tak da me bas zanima kako si ti uspio naci pyro janjevce

 

Zato ove godine nisam ni pokusavao, a bilo bi dobro slozit neku zalihicu

 

Doduse na Novu sam se prosetao po parku di se rokalo i nisam mogao vjerovat koliko sam u travi nasao neispucane artiljerije, ono fitilj se ugasio na pola puta i slicno, ukupno 28 komada od cega su 2 natoa, a bilo je stvarno svega...

Trebao si ući u bilo koju trgovinu i tamo pitati. Odavno nisu više na ulici. To je bilo prije 20-tak i više god.

A što se tiče neispucanih petardi, to je normalna stvar. Našlo se tu dosta jačih od NATO-a. Što veća i teža, to veća vjerojatnost da se fitilj zagasi. Padne na njega i zagasi se. Pogotovo ako još padne u vodu. Tamo gdje ja bacam i kada vidim da ne pukne, rano ujutro ih pokupim, ne zato da je možda ponovo iskoristim, već da ih ne nađu klinci. Prije 4 god. jedan je tako ostao bez prsta. Išao je palit neispucanu petardu i bum. Sreća u nesreći je ta da ju je palio na tlu. Da ju je palio u ruci, ode ruka. Mislim da je pisalo da se radilo o Mirnovec Dinamitki, onoj velikoj crvenoj dosta teškoj koja je pocala prema veličina osrednja.

11 godina
protjeran
offline
Pirotehnika P&O

Ja sam naletio na njih ispred Mirnovca u Dubravi. Znaci ekipa klosari cjeli dan tam po onom parkingu i vicu "petarde petarde" reko aj da vidim kaj imas, odfura me do svog krumpirwagena a bunker pun svega i svacega. Zao mi je kaj sam uzeo samo jednu kutiju tih debelih crvenih III. razred. Volio bi takvih jos kupiti al ne vidam vise te janjevce nigdje po kvartu.

9 godina
neaktivan
offline
Pirotehnika P&O

Ja znam dva decka koja su bili tamo ali ne znam dal bi sad isfurali. 

11 godina
protjeran
offline
Pirotehnika P&O

daj rješi nekaj ak možeš :P

8 godina
offline
Pirotehnika P&O

.

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.12.2018 10:38 (bArut pLahor).
10 godina
offline
Pirotehnika P&O

E, crew ak' trebate petarde i druge funny TNT stvarčice izvan sezone..Nazovite direktno ekipu kaj to proizvodi, pa pitajte, te odite do njih....

 

Tak' sam i ja jednom išao po petarde, jer su mi iza žićBo i nove godine ponestalo zaliha, a trebalo mi je već u prvom mjesecu...Da, i tamo sam nabavio sve kaj je trebalo...

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
6 godina
neaktivan
offline
Re: Pirotehnika P&O
PzKpfw kaže...

E, crew ak' trebate petarde i druge funny TNT stvarčice izvan sezone..Nazovite direktno ekipu kaj to proizvodi, pa pitajte, te odite do njih....

 

Tak' sam i ja jednom išao po petarde, jer su mi iza žićBo i nove godine ponestalo zaliha, a trebalo mi je već u prvom mjesecu...Da, i tamo sam nabavio sve kaj je trebalo...

 Kineze????....Baš distributere zvat ili?

Rođo moj
15 godina
offline
Pirotehnika P&O

Jel smijem na vjenčanju zapaliti koju baklju?

Gdje se u zgu može kupiti baklja?

Can't find a better Jam!
8 godina
offline
Re: Pirotehnika P&O

Imaš na fejsu grupe za razmjenu navijačkih rekvizita ;)

6 godina
neaktivan
offline
Pirotehnika P&O

Ekipa šta se pucalo ovih dana 

Samo whey Bajo moj
12 godina
offline
Re: Pirotehnika P&O

Da pišem, trebalo bi mi 2 sata.

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.12.2018 18:32 (Cobra33).
6 godina
neaktivan
offline
Pirotehnika P&O

Kod nas i granata (bomba) rokla ...

Od navijačkog pucanja ostalo pirata,silver i ovo još shocka 

(Juče našo jednu "granatu") i naravno bengalki bilo jedno 20 komada,tenkovske 2 kutije spucali, signalne....

Samo whey Bajo moj
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.7.2018 12:14 (Dančo_vucibatina).
12 godina
neaktivan
offline
Pirotehnika P&O

pozz... da li netko zna da li je dozvoljeno narucivanje pirotehnike iz vana??? (npr. recimo da naručim signalne bengalke iz njemačke) 

lol123Ipe77HR
8 godina
offline
Pirotehnika P&O

https://www.ekopiro.hr/

 

Neznam je li legalno, niti je li prevara il nije...

12 godina
offline
Re: Pirotehnika P&O
Ipe77 kaže...

pozz... da li netko zna da li je dozvoljeno narucivanje pirotehnike iz vana??? (npr. recimo da naručim signalne bengalke iz njemačke) 

 Pokušaj. Samo da znaš. Bilo je zapljena takve robe ove godine, pogotovo u vrijeme Nogometnog prvenstva u lipnju i srpnju. Sam odluči.

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.10.2018 22:24 (Cobra33).
8 godina
offline
Pirotehnika P&O

Bolje ne riskirat nepotrebno

 

Eto još mjesec i pol i otvaraju se i kod nas piro trgovine

 

Nadam se da ce imati novih p1 proizvoda

 

https://www.bombashop.com/img/com/banery/120.jpg?t=1541028387

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.11.2018 10:13 (bArut pLahor).
12 godina
offline
Pirotehnika P&O

Ono što je velika nedoumica je to da li je ili nije dozvoljeno cljele godine kupovat pirotehniku vani u EU. Svejedno osobno, ili interentskom trgovinom. Svi znamo da se kod nas smije prodavat od 15.12. pa sve do 1.1. Prodavat se može sve osim III i višeg razreda i to isključivo petrade. Postoji jedino ograničenje od 2kg NEM-a (Neto Eksplozivne Mase). To stoji u zakonu, ali nigdje u zakonu ne piše da se ne smije kupovat u EU i interentskom trgovinom cijele godine. Očito je to rupa u zakonu. Samo tko bi to riskirao. Jako se lako dođe do tih 2kg NEM-a. Nekoliko boxova i to je to.

11 godina
online
Re: Pirotehnika P&O
Koji će ti k.... par kila eksploziva, baciš par petardi ako te to veseli, ne treba ti valjda arsenal. I kud prije ste počeli, jebate, ovo je gore nego trgovine što počnu s božićnim ugođajem mjesec dana ranije. :(
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pirotehnika P&O

.

LONG LIVE ROCK N ROLL!
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.11.2018 1:51 (Rock'n'Metal).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice