Pizza, diskusija

poruka: 458
|
čitano: 205.675
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pizza, diskusija
Ziga kaže...

 Nas pet je jelo i moram ti priznati da je zasitno, ali idealno bi sjela na četiri osobe

 

 

 sto niste potrali tog petog?hahah inace pizza je vrh evo preko slike osjetim miris xD

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pizza, diskusija
Ziga kaže...

Mr. Jack = XXL Jumbo... ogromna i fina

 

 

 Da ne budem p.zda, ali izgleda prepečena malo.

http://steamcommunity.com/profiles/76561197984431248
13 godina
offline
Pizza, diskusija

Čime sam se bavio pretprošle nedjelje, dne 19. februara 2017. ljeta? Izigravanjem "pica majstora"! Zaboravih što prije staviti pokoju fotku pa eto, ispravak upravo uslijedio.

Predstavljam vam caesarianu/cezarijanu i brutalianu te njenu varijaciju na temu naziva brutaliana*. Taj dan radih dvije veće (cezarijane) i dvije manje (brutalijana i brutalijana*; zaboravih koja je na fotkama brutalijana, a koja brutalijana*).

Donosim kratak pregled situacije što se sastojaka tiče, pa dakle:

Caesariana/cezarijana (sir, šunka, špek, šampinjoni, buđola, pečenica, bijela paprika, crvena paprika, feferoni),

Brutaliana (sir, šunka, šampinjoni),

Brutaliana* (sir, šunka, špek, šampinjoni).

Ne očekujem da ove moje "vrste" pizza postanu općeprihvaćene ili općeraširene kao npr. capricciosa ili margherita, zaista je bitno tek da sam sam kao njihov autor sasma i posvema zadovoljan.

brutaliana ili brutaliana*, treba je probati pa onda prokužiti (prva manja) brutaliana ili brutaliana*, treba je probati pa onda prokužiti (prva manja)
brutaliana ili brutaliana*, treba je probati pa onda prokužiti (druga manja) brutaliana ili brutaliana*, treba je probati pa onda prokužiti (druga manja)
cezarijana numero uno cezarijana numero uno
brutaliana, brutaliana* i cezarijana numero uno na okupu brutaliana, brutaliana* i cezarijana numero uno na okupu
brutaliana, brutaliana* i cezarijana numero uno na okupu (fotka prva) brutaliana, brutaliana* i cezarijana numero uno na okupu (fotka prva)
brutaliana, brutaliana* i cezarijana numero uno na okupu (fotka druga) brutaliana, brutaliana* i cezarijana numero uno na okupu (fotka druga)
cezarijana numero due, pečena malo iza prve ture (prethodne 3 pizze) cezarijana numero due, pečena malo iza prve ture (prethodne 3 pizze)
još jedna fotka cezarijane numero due još jedna fotka cezarijane numero due
Hvala Bogu koji je ovom forumu podario Arendelle koja nasmijava i uveseljava sve vlastitim postovima; Bože, vrati nam Vladu da nastavi gdje je stao i sreći te zadovoljstvu neće biti kraja :).
12 godina
offline
Pizza, diskusija

Pošto se zatvorio Rubikon catering na trešnjevci, a imao je odlične jeftine pizze od 30/35 kn, jel zna netko jel ima šta slično? Pizzeria Kum mi je malo predaleko. Lokacija zapad, hvala.

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.10.2022 19:13 (Cryogenic).
13 godina
offline
Re: Pizza, diskusija
Cryogenic kaže...

Pošto se zatvorio Rubikon catering na trešnjevci, a imao je odlične jeftine pizze od 30/35 kn, jel zna netko jel ima šta slično? Pizzeria Kum mi je malo predaleko. Lokacija zapad, hvala.

 Imas na glovu il woltu svaki dan sigurno popuste na pizzu. Nade se dost dobrih za okej cijenu. Ja sam narucio bio prije nekih 2 tjedna mislim da se zvala Pikolina - oko 45 kn velika slavonska, za tu cijenu super.

VISCA BARCA
8 godina
offline
Re: Pizza, diskusija
Cryogenic kaže...

Pošto se zatvorio Rubikon catering na trešnjevci, a imao je odlične jeftine pizze od 30/35 kn, jel zna netko jel ima šta slično? Pizzeria Kum mi je malo predaleko. Lokacija zapad, hvala.

 Dok sam živio u Zg Rubikon mi je bio na brzom biranju. Sjećam se da je margarita tad bila 19kn pa mi je čudno vidjeti da je 30/35kn jeftino.

 Al dobro, kad vidim da mi je margarita tu u kvartu u Zadru 52kn onda 30kn i ne zvuči tako loše 😂

23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Pizza, diskusija
Fianona, Lanište
11 godina
offline
Pizza, diskusija

Najbolje sto sam probao u Zgb je bilo u Frankos Bar,cijene su korektne za kvalitetu sastojaka.

Tijesto je dobro,directo metoda za Napoletanu kao i ostali u Zgb sa Napoletanom.

Ja preferiram divlju germu ili barem bigu ali i directo je ok iako ga koristi 99% Napoletano pizzeria.

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.10.2022 20:35 (MEGATAMA).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice