Plivanje kako nauciti?

poruka: 9
|
čitano: 7.610
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Plivanje kako nauciti?

Ono u bedu sam totalno jer ono imam 17 god a ne znam plivati kako treba i roditelji me zbog toga ne puštaju sa prijateljima na bazen pa stalno moram smišljati neke izvlake a fakat mi je zelja da odem sa prijatelja i da znam plivati.Provodio sam puno vremena u bazenu i sve al nikada nisam naucio plivati kao plivat normalno uvijek sam ono kulirao na moru lezeci u plicaku i nije mi bilo zanimljivo  također i na bazenima.Eh moze li mi neko kakav savjet dat nešto bilo šta neke olakšice mnogo bi mu bio zahvalan.

8 godina
neaktivan
offline
Plivanje kako nauciti?

Ono nitko nije naucio plivati ono citajuci savjete nego ono bacis se u vodu i ono proplivas pa ono usavrsavas

15 godina
offline
Plivanje kako nauciti?

Škola plivanja?

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
8 godina
odjavljen
offline
Plivanje kako nauciti?

Možeš primijeniti taktiku iz serije, samo što se kod tebe ne radi o daskanju, već o plivanju. :)

 

http://informanka.blogspot.hr/ (Ili jednostavno pretražite Google s ključnom riječju ‘informanka’.)
9 godina
neaktivan
offline
Plivanje kako nauciti?

Strah od vode....kad savladaš strah od toga,onda si naučio plivat

13 godina
offline
Plivanje kako nauciti?

Nije to sramota rofl,moj buraz ima 34g i ne zna plivati :P
Ja sam naučio tako da su me s mojih 10g gurnuli u olimpijski.mlataro sam rukama i nogama dok nisam shvatio kak to zapravo ide i nakon toga skoro svako ljeto skačemo s pješačkog mosta u dravu ;)

Otkupljujem/Popravljam Smartphone-ove kontakt na PM ili evilmage007@gmail.com 097/673/27-41
14 godina
neaktivan
offline
Plivanje kako nauciti?

Plivati nikada neces nauciti ako se ne uvalis u more il bazen dovoljne dubine.
Nadi prijatelja kojem bez srama mozes reci da neznas plivati i idite oboje "na kavu" tako da ne bude zabrana i ljepo samo svratite do bazena.
I samo polako..nek ti prijatelj pokaze i ti pokusaj.
Najbitnije ti je da se opustis i kontroliras disanje.
Sa punim plucima zraka neces potonuti sto god da radis. :)
Pogledaj koji tutorial na yt prije tog cisto da vidis polozaj tijela i pokrete.
I jos jednom..opusti se i kontroliraj disanje i sve bude oke ^^

8 godina
neaktivan
offline
Plivanje kako nauciti?

Jeli zapravo znaš plivati ali si jako loš ili uopće neznaš plivati?

Ja npr. sam loš plivač, zaboravio sam, i jedino plivanje koje mi kako tako dobro ide je žablje plivanje i leđno.

Jedini način da naučiš je realno da ti netko pokaže. Škola plivanja uopće nije loša ideja.

https://en.wikiquote.org/wiki/Mikhail_Bakunin
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.5.2016 11:19 (GNU+Linux).
7 godina
neaktivan
offline
Plivanje kako nauciti?

Ak samo ne zna plivat onda se nije problem naučit,al ak se boji vode onda bude problem.Bar je kod mene bil,jedanput sam se zahrčkal skoro i od onda samo plićak 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice