Plodine i prevara kupaca

poruka: 69
|
čitano: 64.088
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Plodine i prevara kupaca

Eto neki dan sam u plodinama kupio repove kozica pol kile za nekih 26 kuna.

Fino izgledaju.

Dost veliki i ocišceni i zacinjeni.

Žena danas napravila sa rižotom.

Moram priznat da su jednostavno BLJUTAVI!!!!!!

Ona mi još veli prije nego što ih je pekla da joj nekak cudno izgledaju i da joj se meso cini mlitavim i ne cvrstim ko što je normalno.

Nema veze rekoh.

Samo ti napravi bude vec ok.

Pa nece nam podvalit smece.

Probao sam ih jest.

Odrezao jedan na pola i primjetio da prerez izgleda ko gumica za brisanje!!!!! DOSLOVNO!!!!!

Nema sa kozicama ili opcenito mesom rakova ili ljuskaša nikakve veze(znam jer sam u životu jako cesto takvo što jeo)

Po okusu je također koda jedeš papir.

NULA okusa.

Tocno koda su samljeli riblje meso,pomiješali sa brašnom i to sve prešali u formu da ispadne oblik.

SVI komadi u pakovanju su također potpuno isti.

Koda su ih slikali i pomnožili.

 

Na pakovanju nije nigdje deklarirano da nisu prave ili da su mješavina tog i tog.

Pregledao sam sve i nigdje takvo što ne stoji.

Dakle čista obmana kupaca!!!!

 

Vidite slike:

C2Q Q9550@3825mhz@H2O,Asus P5Q Deluxe,Mushkin XP 2x2gb@1080mhz 5-5-5-15,BFG GTX260 OCX,WD320gb+WD640gb-AAKS
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.11.2008 12:09 (LUXX).
16 godina
neaktivan
offline
Plodine i prevara kupaca

nece mi postat slike u prvom postu pa cu ovdje

C2Q Q9550@3825mhz@H2O,Asus P5Q Deluxe,Mushkin XP 2x2gb@1080mhz 5-5-5-15,BFG GTX260 OCX,WD320gb+WD640gb-AAKS
15 godina
neaktivan
offline
Plodine i prevara kupaca

Luxx nema slika?!Ups stigle su...Opet naje kupac.Zalosno.Bitno da ima onaj ISO9001 certifikat a to sta nema okusa nije bitno.Sramota.

Gigabyte EP35-DS3,C2D E8500,Sapphire HD4850 dual slot fansink,Corsair XMS2 (2x1gb) 800mhz,Corsair TX650w,Thermaltake Soprano
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.11.2008 12:13 (F1-IVO).
16 godina
neaktivan
offline
Plodine i prevara kupaca

Sad su postavljene.

Uglavnom odvratno.

Mislim da cu sutra navratit tamo i našopat šefa s tim odvratnim neznam cime pa da vidimo.

C2Q Q9550@3825mhz@H2O,Asus P5Q Deluxe,Mushkin XP 2x2gb@1080mhz 5-5-5-15,BFG GTX260 OCX,WD320gb+WD640gb-AAKS
15 godina
offline
RE: Plodine i prevara kupaca
LUXX kaže...

Eto neki dan sam u plodinama kupio repove kozica pol kile za nekih 26 kuna.

Fino izgledaju.

......
 A šta da ti kažem. Ljudi će kupiti takve stvari, premagaditi si i pojesti "sranje". Da se to vani slučajno dogodi, bilo bi vike i buke. Kod nas sve prijevare koje nam podvale, ljudi premagade.

Imamo takav mentalitet (da nas sranja "kao" uopće ne diraju) i zato živimo u usranoj državi, gdje nas svi lagano j..... Od političara pa do proizvođača pa prodavača svega i svačega. Dok se mi ne pobunimo (narod) i dalje ćemo dobivati sranja...

Moje mišljenje. Ja da sam inače na tvojem mjestu, stavio bi to sve u vrečicu, otišao u plodine, zatražio voditelja i rekao mu neka proba kakav okus imaju ... Smijeh. Pa ako bi rekao da su mu dobre, nek ih pojede pred tobom.
AMD Phenom 9500, GA 790x DS4, RAM : 4 GB , ATI RADEON 4850, 750GB DISK SPACE, LOGITECH x540
16 godina
neaktivan
offline
Plodine i prevara kupaca

Znaš da o tome i razmišljam.

Samo mu necu rec da pojede nego ga našopat ko svinju pa više nece prodavat takva sranja.

Pa nisu to 5 kuna covjece.

Sve lijepo na slici a deklarirano nije nigdje da nisu prave nego fake ko zna gdje prešano i što je unutra.

Ma užas.

Rucak propao.

Ja extremno loše volje.

Žena ludi i trci po kuhinji da ipak nešto napravi za jest.

Ma za popi**dit Viče

C2Q Q9550@3825mhz@H2O,Asus P5Q Deluxe,Mushkin XP 2x2gb@1080mhz 5-5-5-15,BFG GTX260 OCX,WD320gb+WD640gb-AAKS
16 godina
neaktivan
offline
Plodine i prevara kupaca

Može jedan savjet s mora: riba i riblje stvari se ne kupuju ako te ne gledaju bistrim očima ili se trzaju još. Sve ostalo je bit' lud.

Ako ne živiš uz more, zaboravi na ribu ako baš ne odeš u neki vraški dobar restoran ili hotel.

15 godina
neaktivan
offline
Plodine i prevara kupaca

Hahahaha koji si ti boog. Mene su isto tako bili zajebali za neki usisivač i nije radio kako treba. I rekli su da nam neće zamijenit. I onda je došo moj stari pa im je nasro sve zakone jer je odvjetnik pa im se stiso.Cool

q6600, 8800gt, 2gb ram, 500gb hdd, gigabyte p35 ds3....
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.11.2008 12:31 (pajic3).
15 godina
offline
RE: Plodine i prevara kupaca
LUXX kaže...

Samo mu necu rec da pojede nego ga našopat ko svinju pa više nece prodavat takva sranja.

 A može i tak, ali baš i ne mislim da je on glavni krivac, ima onih "iznad" njega koje bi trebalo našopati Belji se
AMD Phenom 9500, GA 790x DS4, RAM : 4 GB , ATI RADEON 4850, 750GB DISK SPACE, LOGITECH x540
16 godina
neaktivan
offline
RE: Plodine i prevara kupaca
naxeem kaže...

Može jedan savjet s mora: riba i riblje stvari se ne kupuju ako te ne gledaju bistrim očima ili se trzaju još. Sve ostalo je bit' lud.

Ako ne živiš uz more, zaboravi na ribu ako baš ne odeš u neki vraški dobar restoran ili hotel.

Ma znam to.
Dok sam na moru samo tak i kupujem ribu(direktno sa broda)
Ali ovo je za poludit kaj rade
pajic3 kaže...

Hahahaha koji si ti boog. Mene su isto tako bili zajebali za neki usisivač i nije radio kako treba. I rekli su da nam neće zamijenit. I onda je došo moj stari pa im je nasro sve zakone jer je odvjetnik pa im se stiso.Cool

O vjeruj mi necu zamjenu nego zadovoljštinu a nju cu dobit.
Znam ja bit neugodniji od dijeljenja žutih i crvenih kartona.
Za to mi netrebaju zakoni ni odvjetnici
dado2202 kaže...
LUXX kaže...

Samo mu necu rec da pojede nego ga našopat ko svinju pa više nece prodavat takva sranja.

 A može i tak, ali baš i ne mislim da je on glavni krivac, ima onih "iznad" njega koje bi trebalo našopati Belji se
Glavni krivac za moj grad je.
A on nek si misli zašto i kako.
Uglavnom svinjarija na stotu.
C2Q Q9550@3825mhz@H2O,Asus P5Q Deluxe,Mushkin XP 2x2gb@1080mhz 5-5-5-15,BFG GTX260 OCX,WD320gb+WD640gb-AAKS
16 godina
neaktivan
offline
Plodine i prevara kupaca

Naxeem ima pravo, takve se stvari jednostavno kupuju friške.

Btw. na zadnjoj slici repovi izgledaju karbonizirani (kremirani).

 

SMRZNUTO JE ZDRAVO !

Ah,ah, kakva sreća, stega sve je veća! Al me ovaj čovjek strogo gleda, ovdje mora biti reda. Njegovi mi prsti prijete, ti odavno nisi dijete. O da, ja nisam dijete, tebi moji prsti prijete.
16 godina
neaktivan
offline
Plodine i prevara kupaca

Gledam malo sliku... hmm.. gle stari, ja živim u Splitu više od četvrt stoljeća i nikad nisam vidio kozicu upola tako veliku... to su mutanti yebote!

15 godina
offline
RE: Plodine i prevara kupaca
naxeem kaže...

Gledam malo sliku... hmm.. gle stari, ja živim u Splitu više od četvrt stoljeća i nikad nisam vidio kozicu upola tako veliku... to su mutanti yebote!

 GMO kozice SmijehSmijehSmijeh
AMD Phenom 9500, GA 790x DS4, RAM : 4 GB , ATI RADEON 4850, 750GB DISK SPACE, LOGITECH x540
16 godina
neaktivan
offline
Plodine i prevara kupaca

e da bar jesu bar bi imali okus po kozicama.

Znam i ja da su inace dosta manje.

Al eto budala mislila da su možda neke kineske super kuzice na steroidima Smijeh

Uglavnom nemaju sa kozicama nikakve veze.

Nešto izmljeveno i pomješano te prešano u formu.

Sa okusom nicega

C2Q Q9550@3825mhz@H2O,Asus P5Q Deluxe,Mushkin XP 2x2gb@1080mhz 5-5-5-15,BFG GTX260 OCX,WD320gb+WD640gb-AAKS
15 godina
neaktivan
offline
Plodine i prevara kupaca

Nazalost danas je gotovo sva hrana GMO.

Gigabyte EP35-DS3,C2D E8500,Sapphire HD4850 dual slot fansink,Corsair XMS2 (2x1gb) 800mhz,Corsair TX650w,Thermaltake Soprano
16 godina
neaktivan
offline
RE: Plodine i prevara kupaca
naxeem kaže...

Gledam malo sliku... hmm.. gle stari, ja živim u Splitu više od četvrt stoljeća i nikad nisam vidio kozicu upola tako veliku... to su mutanti yebote!

 To su tkz. ( škampe) jedinice, zbog najvećeg repa.
Trebaš poznavati vlasnika koće da bih kupio.
Uglavnom idu odmah u restorane, ili se na moru
prodaju (prekrcaju)  talijanskim koćaricama.
Ah,ah, kakva sreća, stega sve je veća! Al me ovaj čovjek strogo gleda, ovdje mora biti reda. Njegovi mi prsti prijete, ti odavno nisi dijete. O da, ja nisam dijete, tebi moji prsti prijete.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Plodine i prevara kupaca

Znam što su škampi i da škampi znaju biti veliki, al to nema veze s ovim tu. Jeo sam škampe na vrlo ekskluzivnim mjestima i jednostavno nisu tako veliki. A da se prodaju ovako smrznuti i pakirani za 26 kuna? Nema teorije.

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.11.2008 12:51 (naxeem).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Plodine i prevara kupaca
naxeem kaže...

Znam što su škampi i da škampi znaju biti veliki, al to nema veze s ovim tu. Jeo sam škampe na vrlo ekskluzivnim mjestima i jednostavno nisu tako veliki. A da se prodaju ovako smrznuti i pakirani za 26 kuna? Nema teorije.

 Nisi imao prilike vidjeti ili jesti škampe jedinice.
Postoje škampe ovo veličine.
Ovi repovi sa slika nisu prevara u smislu veličine,
već u kvaliteti.
Cijena škampe jedinice friške je 200 kn (1kg), prosječnom
smrtniku su nedostupne upravo zbog kvalitete,
mogu se jesti sirovi repovi s limunom.
Ah,ah, kakva sreća, stega sve je veća! Al me ovaj čovjek strogo gleda, ovdje mora biti reda. Njegovi mi prsti prijete, ti odavno nisi dijete. O da, ja nisam dijete, tebi moji prsti prijete.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Plodine i prevara kupaca
Verbatim kaže...
naxeem kaže...

Znam što su škampi i da škampi znaju biti veliki, al to nema veze s ovim tu. Jeo sam škampe na vrlo ekskluzivnim mjestima i jednostavno nisu tako veliki. A da se prodaju ovako smrznuti i pakirani za 26 kuna? Nema teorije.

 Nisi imao prilike vidjeti ili jesti škampe jedinice.
Postoje škampe ovo veličine.
Ovi repovi sa slika nisu prevara u smislu veličine,
već u kvaliteti.
Cijena škampe jedinice friške je 200 kn (1kg), prosječnom
smrtniku su nedostupne upravo zbog kvalitete,
mogu se jesti sirovi repovi s limunom.
U tome i je stvar.
Ne u velicini pošto znam kakva je velicina nego u kvaliteti.
To je pomiješano ko zna šta sa ko zna cime ali od kozica tu nema ni k.
Izgleda kao da je jako sitno mljeveno nešto i to nešto prešano u forme.
SVI komadi su potpuno identicni i nemaju onaj kanalic od crijeva na poleđini(znate onu malu udubinu)
Umjetno nešto što na ništa nema okus a što je najgore nigdje nije deklarirano da nisu prave.
Cisto u tome je problem.
C2Q Q9550@3825mhz@H2O,Asus P5Q Deluxe,Mushkin XP 2x2gb@1080mhz 5-5-5-15,BFG GTX260 OCX,WD320gb+WD640gb-AAKS
16 godina
neaktivan
offline
RE: Plodine i prevara kupaca
Verbatim kaže...
naxeem kaže...

Znam što su škampi i da škampi znaju biti veliki, al to nema veze s ovim tu. Jeo sam škampe na vrlo ekskluzivnim mjestima i jednostavno nisu tako veliki. A da se prodaju ovako smrznuti i pakirani za 26 kuna? Nema teorije.

 Nisi imao prilike vidjeti ili jesti škampe jedinice.
Postoje škampe ovo veličine.
Ovi repovi sa slika nisu prevara u smislu veličine,
već u kvaliteti.
Cijena škampe jedinice friške je 200 kn (1kg), prosječnom
smrtniku su nedostupne upravo zbog kvalitete,
mogu se jesti sirovi repovi s limunom.
A jeo sam one od 150... al očito postoje i skuplji:) - Najviše što sam vidio su veličine prsta.. a meni ovo na slici izgleda kao veličine bar duplo... barem po toj nožini sudeći...
16 godina
moderator
offline
Plodine i prevara kupaca

Kod nas u Bosni kazu:

Yebes hranu koju ne mozes zavezati za drvo. :)

 

Zbog toga se ja drzim rijecne ribe, jos ako sam je ja ulovio...(smrc, naviru mi sjecanja iz djetinjstva :)))

 

Smrznute morske plodove sam jeo, to je guma, a ne meso.

Sve je dobro KAD se dobro svrši!
16 godina
protjeran
offline
Plodine i prevara kupaca

Ništa čudno. Umjesto da Hrvatska zabrani uvoz prehrambenog smeća iz Kine i potakne domaću proizvodnju onoga što možemo proizvoditi i čuvati autohtone sorte, do tada će se događati ovakve stvari.Također bi trebala inspekcija provjeravati kvalitetu robe a to se kao što se vidi prema ovom slučaju ne radi. Plus GM hrana koju jedemo a da toga nismo svjesni. Kapitalizam na svojem vrhuncu dekadencije, samo profit nauštrb kvalitete i zdravlja. Ferengiji bi bili ponosni na Zemljane.

 

Smrznuto je zdravo, koja budala može tako nešto dozvoliti da reklamira LEDO i obmanjuje kupca? Najzdravije je svježe voće i povrće.

Developers,developers,developers...coming and coming and coming... Dao bi sto Amerika, Sve na svijetu ja bi dao Tek da sjednem na verandu Pa uz karte i bevandu brojim valove.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Plodine i prevara kupaca

Naxeem, možeš biti ironičan koliko hoćeš,

ali stvari tako stoje.

Btw. postoji razlika između kozica, škampe i škampe jedinice.

Mnogi koji love škampe jedinice, jastoge rijetko ih sebi priušte,

odmah idu u prodaju.

Kad sam napisao da se takva roba na moru prekrca u talijanske koćarice,

tada nisam lupao bedastoće i izmišljotine.

Ah,ah, kakva sreća, stega sve je veća! Al me ovaj čovjek strogo gleda, ovdje mora biti reda. Njegovi mi prsti prijete, ti odavno nisi dijete. O da, ja nisam dijete, tebi moji prsti prijete.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Plodine i prevara kupaca

Vjerovao ili ne, nisam bio ironičan. Zaista nisam jeo ni jastoga ni "škampe jedinice". Možda probam, vidjet ćemo kad obavim neki jako dobar posao. :D

15 godina
neaktivan
offline
Plodine i prevara kupaca

Kogo...wtf...pa vidi se po omotu da se radi o šitu...

16 godina
neaktivan
offline
Plodine i prevara kupaca

LUXX, nažalost ja ne vidim po čemu su Plodine krive. To što nije otisnut sastav i kvaliteta nje problem trgovine, već proizvođača. Znam da Plodine ima i svoje marke, ali ova očito nije jedna od njih. A što se tiče kvalitete - a šta i očekivao za 20-tak kn? Škampe sigurno nećeš dobit.

Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
16 godina
neaktivan
offline
RE: Plodine i prevara kupaca

Ma nemoj se oko toga ni živcirat to su obićne gluposti!
probaj naućit sina kako se programira.  Smijeh

Da žena nije pripitomila muškarca, pripitomila bi neku drugu životinju!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Plodine i prevara kupaca
Paolo2612 kaže...

LUXX, nažalost ja ne vidim po čemu su Plodine krive. To što nije otisnut sastav i kvaliteta nje problem trgovine, već proizvođača. Znam da Plodine ima i svoje marke, ali ova očito nije jedna od njih. A što se tiče kvalitete - a šta i očekivao za 20-tak kn? Škampe sigurno nećeš dobit.

  Tko zna da li su Plodine krive. U svakom slučaju LUXX odi tamo i napravi scenu nakon koje će (nadam se) maknuti to sranje iz hladnjaka. Tako ćeš barem buduće kupce poštedjeti muka :)
Μολὼν λαβέ! "Swift as the Wind, Silent as a Forest, Fierce as Fire and Immovable as a Mountain."
16 godina
neaktivan
offline
RE: Plodine i prevara kupaca
Paolo2612 kaže...

LUXX, nažalost ja ne vidim po čemu su Plodine krive. To što nije otisnut sastav i kvaliteta nje problem trgovine, već proizvođača. Znam da Plodine ima i svoje marke, ali ova očito nije jedna od njih. A što se tiče kvalitete - a šta i očekivao za 20-tak kn? Škampe sigurno nećeš dobit.

 Ma nisam ja ocekivao bogzna kaj ali barem je moglo bit otisnuto kaj kupuješ.
Uglavnom nikad više to sranje
unknown kaže...

Ma nemoj se oko toga ni živcirat to su obićne gluposti!
probaj naućit sina kako se programira.  Smijeh

Kak se nebi živcirao kad takvo sranje kupim, ili bolje receno kad mi takvo sranje podvale
Programirat neznam ni sam.
Samo hardver i softver.
To ce naucit bez brige Smijeh
C2Q Q9550@3825mhz@H2O,Asus P5Q Deluxe,Mushkin XP 2x2gb@1080mhz 5-5-5-15,BFG GTX260 OCX,WD320gb+WD640gb-AAKS
16 godina
neaktivan
offline
Plodine i prevara kupaca

LUXX, kupuj u KTC-u. Tam je zapravo najbolje, bar u ovom gradu...

Međusobna djelovanja i veze među podsustavima zovu se sučelja, ili na hrvatskom interface. Nema potrebe da se strgam od učenja kad i ovak prolazim...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice