Polaganje vozačkog izdvojena tema

poruka: 2.915
|
čitano: 1.224.289
|
moderatori: XXX-Man, pirat, vincimus, Lazarus Long, DrNasty
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
razermario kaže...

imam i ja u petak ispit iz voznje... jer ima nekih pametnih savijeta kako sta... jer kontam da necu moci biti koncetriran na voznju 100% posto ce taj iz komijesije biti iza mene... i dali puno zahtijevaju i kolk osve to traje taj dan ? 

Zaboravi da je on iza, nemoj kretat dok to ne sredis u svojoj glavi, jer nervoza ti nece nis dobrog donijet a imas vremena nikud nije sila...

Poligonski dio kojih 15 min uz potpise i to sve, a vožnja kojih pol sata ak je sve ok...

Al stvarno ako si nervozan nemoj ni kretat,rađe si to sredi u glavi... 

Listen, this is no set of rules. I'm not tellin' you what to do, all I'm saying is I'm bringing up of three things that are like, so important to the world, I don't have to find as much importance in.
11 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog

heh... nadam se da cu to moci nekako rijesiti sam sa sobom... sta je najgore uvijek ono mislis ... a sta ako padnem poligon ili nesta tako ovo ono... i najgore mi je ono parkiranje u rikverc jer kazu ako jednom tockom prijedes crtu da je to pad .. zar je tako strogo ? btw imam pohvalu od instruktora samo je to mozda u mojoj glavi tako :) 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
razermario kaže...

heh... nadam se da cu to moci nekako rijesiti sam sa sobom... sta je najgore uvijek ono mislis ... a sta ako padnem poligon ili nesta tako ovo ono... i najgore mi je ono parkiranje u rikverc jer kazu ako jednom tockom prijedes crtu da je to pad .. zar je tako strogo ? btw imam pohvalu od instruktora samo je to mozda u mojoj glavi tako :) 

To ti kazu ljudi koji padnu pa izmisljaju da su napravili nekakvu "gresku" i da su zbog toga pali. Ispitivac nemoze vidjeti jesi li ti 5cm od linije ili si na njoj kad sjedi s tobom u autu. Drugo je ako ti parkiras i kazes da si parkiro a on nije bas siguran pa otvori vrata i pogleda jesi li na liniji ili ne, iako ako on vidi da se vrata mogu otvorit s obje strane samo kaze da krenes dalje nista ne provjerava.

11 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog

eh da je tako super bi bilo... posto dok sam vozao sa instruktorom uvijek nakon parkiranja je trazio da otvorim svoja vrata i da pogledam dali sam preko crte ako sam bio trazio je da ponovim radnju... i tako me u mozak ubio... pa se nadam da nece biti isto sa instruktorom posto i nismo nesta puno vijezbali parkiranje u 35 sati mozda zadjih 3 sata 3 puta parkirao i to je to... dali mozda sto sam vise manje ok radio pa i nije bilo potrebe ili jednostavno neam pojma... a vijerujem da te komisija nemoze rusiti bez veze.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
razermario kaže...

eh da je tako super bi bilo... posto dok sam vozao sa instruktorom uvijek nakon parkiranja je trazio da otvorim svoja vrata i da pogledam dali sam preko crte ako sam bio trazio je da ponovim radnju... i tako me u mozak ubio... pa se nadam da nece biti isto sa instruktorom posto i nismo nesta puno vijezbali parkiranje u 35 sati mozda zadjih 3 sata 3 puta parkirao i to je to... dali mozda sto sam vise manje ok radio pa i nije bilo potrebe ili jednostavno neam pojma... a vijerujem da te komisija nemoze rusiti bez veze.

Na svom ispitu parkirao sam u rikverc na totalno praznom mjestu,znam da nisam ni bio ravno parkiran al mi nije uzeo za zlo,samo je rekao nek vozim dalje, nije ni pogledao kako sam parkiran..

Listen, this is no set of rules. I'm not tellin' you what to do, all I'm saying is I'm bringing up of three things that are like, so important to the world, I don't have to find as much importance in.
11 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog

hehe... ma i ja dok sam imao voznju... je bilo uvijek slobodnih mijesta di oces nisam morao da parkiram do auta ali svijedno... kada parkiras u rikverc je malo zeznuto ... sa prednjim karajem je ok toje lagano... i na poligonu kazu ako srusis cunj ili prijedes on crtu pad... a nemogu biti bas tolki baksuz da padnem na poligonu :D

10 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
razermario kaže...

eh da je tako super bi bilo... posto dok sam vozao sa instruktorom uvijek nakon parkiranja je trazio da otvorim svoja vrata i da pogledam dali sam preko crte ako sam bio trazio je da ponovim radnju... i tako me u mozak ubio... pa se nadam da nece biti isto sa instruktorom posto i nismo nesta puno vijezbali parkiranje u 35 sati mozda zadjih 3 sata 3 puta parkirao i to je to... dali mozda sto sam vise manje ok radio pa i nije bilo potrebe ili jednostavno neam pojma... a vijerujem da te komisija nemoze rusiti bez veze.

Meni je moj rekao parkiraj se, ja sam stao malo ukoso i nije nista govorio. Ako se prepadnes onda mozes zeznut, opusti se i polako :)

11 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog

ma ja imam zeznutoga instruktora picajzla... sve mora biti po spagi :D pa malo nekada i pretijeruje 

10 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

Bolje to nego da ga nije briga :)

 
6 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
razermario kaže...

hehe... ma i ja dok sam imao voznju... je bilo uvijek slobodnih mijesta di oces nisam morao da parkiram do auta ali svijedno... kada parkiras u rikverc je malo zeznuto ... sa prednjim karajem je ok toje lagano... i na poligonu kazu ako srusis cunj ili prijedes on crtu pad... a nemogu biti bas tolki baksuz da padnem na poligonu :D

Ako srusis cunj,padas odma, ako pređeš crtu možeš imaš 2 pokušaja...

razermario kaže...

ma ja imam zeznutoga instruktora picajzla... sve mora biti po spagi :D pa malo nekada i pretijeruje 

To je dobro, i ja sam imao takvog instruktora, samo radi kako ti on kaže i bit će sve dobro...

Listen, this is no set of rules. I'm not tellin' you what to do, all I'm saying is I'm bringing up of three things that are like, so important to the world, I don't have to find as much importance in.
11 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog

heh... samo na poligonu mi je mozda i krivo rekao rekao mi je da poligon sam oonako odvozim da idem dalje kao kada krenem da stavim volan na " 9h " i kada vidim tamo jedna plavu crtu na poligonu da stavim volan na " 12 " i kada u ljevom retrovizoru vidis cunj...  onda stavi volan na " 3 " tako je on meni objasni oda ja prodem kao da nemoram puno kontati to je samo onak oda prodes.. ili je reko kao oces radi po svome al ovo je kao najbolja sulucija za proci poligon

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
razermario kaže...

heh... samo na poligonu mi je mozda i krivo rekao rekao mi je da poligon sam oonako odvozim da idem dalje kao kada krenem da stavim volan na " 9h " i kada vidim tamo jedna plavu crtu na poligonu da stavim volan na " 12 " i kada u ljevom retrovizoru vidis cunj...  onda stavi volan na " 3 " tako je on meni objasni oda ja prodem kao da nemoram puno kontati to je samo onak oda prodes.. ili je reko kao oces radi po svome al ovo je kao najbolja sulucija za proci poligon

 

To i jest najbolje,ja sam tak vise-manje radio.. Svaki dan smo tu vježbu na poligonu radili 5 puta tak da mi je već prošlo u naviku i refleksno sam okretao volan...

Listen, this is no set of rules. I'm not tellin' you what to do, all I'm saying is I'm bringing up of three things that are like, so important to the world, I don't have to find as much importance in.
11 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog

heh... a nadam se da ce proci sve u najboljem redu da mogu reci da sam polozio vozacki iz prve :D

10 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

Poligon radi po toj šabloni jer nemaš još dovoljno osjećaja, pa ti je ovo sigurnije..

 
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog

ma oke je ono kada dodem do tamo do kraja pa kada trebam ici u rikverc onda postavim volan na " 9 h " :D al je gadno sta se ona plava mrlja neka dolje sta ima slabo vidi :D pa moram na pamet onako :D a i muci me kada moram raditi provijere " unutarnje , vanjsko ogledalo  i okret glave ... " ja uvijek dam pokazivac smijera pa tek onda pogledam u ogledala... a mora ici prvo provijera pa pokazivac smijera.. 

14 godina
offline
Polaganje vozačkog

kolko se otprilike ceka za voznju poslije polozenih propisa?

Samobor je lepa varoš
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
zerocool12 kaže...

Zaboravi da je on iza, nemoj kretat dok to ne sredis u svojoj glavi, jer nervoza ti nece nis dobrog donijet a imas vremena nikud nije sila...

Poligonski dio kojih 15 min uz potpise i to sve, a vožnja kojih pol sata ak je sve ok...

Al stvarno ako si nervozan nemoj ni kretat,rađe si to sredi u glavi... 

Ja sam bio isto jako nerovozan na ispitu, još sam prije samog ispita vozio jedan sat jer sam bio zaspo dan prije. Uglavnom sve sam dobro napravio, uparkiro i onda sam slučajno upalio brisače i kolko sam bio nervozan nisam znao kak da ih ugasim pa mi ih je instruktor ugasio haha. Sreća pa mi ispitivač nije nis reko {#}

Samo su dva tipa ljudi na ovom svijetu – dobri i loši. Dobri bolje spavaju, ali čini se da loši više uživaju u satima kad su budni. Woody Allen
11 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

Upozorenje ja sam imao negativno jako negativno iskustvo prilikom polaganja vozačkog ....

Ukratko bio sam zadnji i prije mene nije nitko pao i ja sam odvozio ne loše i bacilo me...Razlog je bio tkz. nesigurnost...Instruktor mi je rekao da uputim zalbeni postupak a posto je ponovni ispit bio za 3-4 dana nije mi se dalo pisat izjavu ...

Uglavnom instruktor mi je posli rekao da oni ponekad znaju bacit ljude u kriznim vremenima jer nema se para a svako novo polaganje je cca 300-400 kn...tako da pripazite ako vam se sto tako dogodi zalite se meni je sad zao sto nisam jer sam bez razloga pao..Ispitavač ako vas baci treba dat jasan i valjan razlog...

Moj PC  
2 3 hvala 0
11 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog

heh... eh ovako ja sam trebao ovaj tijedan imati voznju u srijedu... i danas ujutro me nazove instruktor i kaze mi kao zar nismo imali za danas ovo ono bla bla... i reko uredu je mozemo i danas i tako se vozima i kaze on meni kao oprosti pa nismo danas trebali imati ali kao nema veze odvoziti cemo bar jedan sat... i nista hajde nema veze i prilikom vracanja doma mi kaze kao i da neces imati ispit voznje kao ovaj petak nego u ponedeljak... i dodem doma nije proslo pola sata zovu me iz auto skole da mi kazu kao da ponesem 430 kuna za ispit u srijedu LOL .... ocigledno je bilo da je to za ponedeljak bila varka... da im treba novaca .... a i ovako je sam instruktor  reko kako nemaju novaca ovo ono... naci mogu ocekivati pad u ponedeljak bez obzira da odvozio dobro ili ne ... 

11 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

I jeli to sramota?? Moj brat je polagao 98 vozački za 400 maraka ja sam 10 godina poslje za 1400 ... Kao sve je regularno sve je 5 a znam lika kojeg su bacili a imao je tocne odgovore pa je tuzio auto skolu... Stvarno mi se gade..A da ne govorim da u 99% slučaja ne izvoze predviđenu satnicu...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
Horatio_Hornblower kaže...

Upozorenje ja sam imao negativno jako negativno iskustvo prilikom polaganja vozačkog ....

Ukratko bio sam zadnji i prije mene nije nitko pao i ja sam odvozio ne loše i bacilo me...Razlog je bio tkz. nesigurnost...Instruktor mi je rekao da uputim zalbeni postupak a posto je ponovni ispit bio za 3-4 dana nije mi se dalo pisat izjavu ...

Uglavnom instruktor mi je posli rekao da oni ponekad znaju bacit ljude u kriznim vremenima jer nema se para a svako novo polaganje je cca 300-400 kn...tako da pripazite ako vam se sto tako dogodi zalite se meni je sad zao sto nisam jer sam bez razloga pao..Ispitavač ako vas baci treba dat jasan i valjan razlog...

Žalbu nebih preporučio, jer je velika vjerojatnost da žalba neče proći, i uz to na sljedećem ispitu ako opet naletite na tog lika,nahebali ste...

razermario kaže...

heh... eh ovako ja sam trebao ovaj tijedan imati voznju u srijedu... i danas ujutro me nazove instruktor i kaze mi kao zar nismo imali za danas ovo ono bla bla... i reko uredu je mozemo i danas i tako se vozima i kaze on meni kao oprosti pa nismo danas trebali imati ali kao nema veze odvoziti cemo bar jedan sat... i nista hajde nema veze i prilikom vracanja doma mi kaze kao i da neces imati ispit voznje kao ovaj petak nego u ponedeljak... i dodem doma nije proslo pola sata zovu me iz auto skole da mi kazu kao da ponesem 430 kuna za ispit u srijedu LOL .... ocigledno je bilo da je to za ponedeljak bila varka... da im treba novaca .... a i ovako je sam instruktor  reko kako nemaju novaca ovo ono... naci mogu ocekivati pad u ponedeljak bez obzira da odvozio dobro ili ne ... 

Nemoj ti nis ocekivat, ti odvozi najbolje sto znas i bez straha.

Horatio_Hornblower kaže...

I jeli to sramota?? Moj brat je polagao 98 vozački za 400 maraka ja sam 10 godina poslje za 1400 ... Kao sve je regularno sve je 5 a znam lika kojeg su bacili a imao je tocne odgovore pa je tuzio auto skolu... Stvarno mi se gade..A da ne govorim da u 99% slučaja ne izvoze predviđenu satnicu...

Ako je pao,zašto je tužio auto školu?

Listen, this is no set of rules. I'm not tellin' you what to do, all I'm saying is I'm bringing up of three things that are like, so important to the world, I don't have to find as much importance in.
11 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

odgovor je bio tocan imao je 107 bodova...dakle zakinili su ga...Kako je proslo ne znam on je bio grupa taman kad sam ja završavao sa pismenim...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog

isto tako je receno i meni .... el mozda znas kak se zove ispitivac? 

14 godina
offline
Polaganje vozačkog

eto od ponedeljka pocinje voznja autom posto sam vozio samo motocikle tipa apn-a i skutera malo me strah sad kako ce na to gledat instruktor nadam se da ce sve proc u redu pozelite mi srecu :)

Samobor je lepa varoš
Moj PC  
2 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
geek_boy kaže...

eto od ponedeljka pocinje voznja autom posto sam vozio samo motocikle tipa apn-a i skutera malo me strah sad kako ce na to gledat instruktor nadam se da ce sve proc u redu pozelite mi srecu :)

Nema šta strahovat a kad vidiš ispitivač smatraj kao da je to prijatelj tvoj ( to če odagnat strah) i sve će bit uredu i odprve češ položit. Tako sam i ja napravio. Ja sam išao prvi i reko instruktor dok još nije bilo ispitivača i reko nemoj se bojat i da možeš sanjat kako češ sa curama vozit auto. (on mi je htio da odagnam strah). I ja malo maštao i zbilja strah nestao, hehe smješno da al pomogIa i kad je ispitivač došo i instruktor skupa sjedilo u autu i samo mi daje naredbu i ja lijepo odradio, najvažnjije da pogledaš retrovizor, mrtvi kut, pazit na znakove prometne,i pazit davat pokazivača i što najvažnije okret glave prije skretanja raskrižja ako kaže da idete na desno. I pazit na znakove STOP. To je najbitniji. 

 

Sretno.

Nenad
11 godina
offline
Polaganje vozačkog

nakon sta polozite ispitnu voznju.... dali odma mozete u policiju po vozacku ? ili kako to ide i dali se sta mora platiti ? imam u ponedeljak ispit iz voznje pa me zanima ako prodem da odma sve rijesim :) Hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
razermario kaže...

nakon sta polozite ispitnu voznju.... dali odma mozete u policiju po vozacku ? ili kako to ide i dali se sta mora platiti ? imam u ponedeljak ispit iz voznje pa me zanima ako prodem da odma sve rijesim :) Hvala!

Cim sam polozio, odmah sa otisao na policiju po vozacku... Mislim da sam tamo još biljege platio 80-tak kn.
Nemoj zaboraviti ponijeti slike onda..

Listen, this is no set of rules. I'm not tellin' you what to do, all I'm saying is I'm bringing up of three things that are like, so important to the world, I don't have to find as much importance in.
Poruka je uređivana zadnji put pet 31.5.2013 23:20 (zerocool12).
11 godina
offline
Polaganje vozačkog

mislim da neam slika... sada novijih :D imam iz skole al to vec ima pa kontam da su stare... btw sve zajedno moze max 100 kuna izaci ? ... a netrebas tamo dugo cekati ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
položiš,ideš u aš po potvrdu, i s tim u policiju po vozačku sa slikom(sad za biljege se ne sjećam), i dobiš vozačku za 10min, barem sam ja odma dobio.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
razermario kaže...

mislim da neam slika... sada novijih :D imam iz skole al to vec ima pa kontam da su stare... btw sve zajedno moze max 100 kuna izaci ? ... a netrebas tamo dugo cekati ?

 Treba ti sto novija slika (lako stignes prije toga otic u gradu negdje na slikanje).

Sa slikama malo vise od 100kn, ovisi kolko racunaju slikanje a ovako samo za dokument te izađe kao što sam napisao malo preko 80-tak kn.
Ovisi,ja sam dosta dugo cekao, iako dok prođeš od sreće ti je i 5 min dugo čekati xD... Na potvrdu od auto škole ne čekaš dugo sve ostalo ti ispitivač odmah u automobilu da. Što se tiče čekanja ne policiji to ovisi od mjesta do mjesta..

Listen, this is no set of rules. I'm not tellin' you what to do, all I'm saying is I'm bringing up of three things that are like, so important to the world, I don't have to find as much importance in.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice