Polaganje vozačkog izdvojena tema

poruka: 2.915
|
čitano: 1.224.990
|
moderatori: XXX-Man, pirat, vincimus, Lazarus Long, DrNasty
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Polaganje vozačkog

a super onda... od autoskole nije mi daleko niti slikanje, niti policija odma je gotovo sve na jednom mijestu.. jedva cekam ponedeljak! :D sa nadom da cu proci :D

 

 

btw Hvala na informacijama ! :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Polaganje vozačkog

oj ostala su samo jos 2 dana do polaganja ispite iz voznje ! :D dali ima jos tko da polaze u ponedeljak : D i dali je vijezbao voziti ovo ono :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Polaganje vozačkog

Eto samo da se pohvalim danas polozio bez greske ! :)))))) 

Moj PC  
10 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
razermario kaže...

Eto samo da se pohvalim danas polozio bez greske ! :)))))) 

Čestitam ti!!!! Zasada sad si nov ali si još svjež i nakraju pametno lijepo sve odvozi i pazi na prometna pravila i bit će sve uredu! Još jednom, čestitam ti!!! 

Nenad
11 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog

Heh hocu sada pamet u glavu i dobro sacuvati vozacku nije ju lako dobiti a ni jeftino... Puno Hvala :)

11 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
xyan kaže...
zeroname kaže...

Ja cu  upisati vozacki sad u 9 mjesecu i zanima me kad sve to završim dali mogu imati istovremeno dvije vozacke , Jednu Hrvatsku i Stranu.{#}

pa cemu 2 vozacke? mozes medjunarodnu izvaditi i to je to....

Hm, mislim da ćeš sad kad Hrvatska uđe u EU moći sa Hrvatskom gdje god hoćeš i koliko god hoćeš. Naravno ako si Hrvat. {#}

 

MOLIM KODERATORA DA IZBRIŠE.... GREŠKA, SORRY , krivi citat  {#}

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.6.2013 18:49 (mantgxtruck).
15 godina
offline
Polaganje vozačkog

imam 26 godina krenuo sad na voznju i instruktor mi reko da ne spadam medju mladje vozace vise mada sam tek nedavno upisao autoskolu loool

Samobor je lepa varoš
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Polaganje vozačkog
geek_boy kaže...

imam 26 godina krenuo sad na voznju i instruktor mi reko da ne spadam medju mladje vozace vise mada sam tek nedavno upisao autoskolu loool

Mladi vozači su ti do 24 godine, nema veze kad si upisao {#}

Once you stop learning, you start dying
15 godina
offline
Polaganje vozačkog

a znam po meni bi mladi vozaci trebali bit bar do dvije godine otkad je polozen vozacki ispit (to je samo moje misljenje) i za njih vrijedit postojeca ogranicenja koja postoje inace za mlade vozace bez obzira na godine dok se stekne iskustvo

Samobor je lepa varoš
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.6.2013 20:31 (geek_boy).
Moj PC  
13 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Polaganje vozačkog

Da al oni računaju kao da do 24 ljudi nisu dovoljno zreli, što i je istina.. A opet normalno da bolje vozi netko tko vozi 6 godina (npr. od 18. do 24.) nego netko tko sa 24 upiše.

Once you stop learning, you start dying
14 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

Jel ko možda ovih dana produživao vozačku? Izdaju već nove ili to tek od 1. srpnja..?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
Marko3Dsign kaže...

Jel ko možda ovih dana produživao vozačku? Izdaju već nove ili to tek od 1. srpnja..?

E to neznam, moraš raspitat u policiji, no ovdje nismo vidoviti da znamo odgovor. Koliko znam kad RH  uđe u EU tada ide drugkčija dokumente, a one koje vrijede vrijedt če dokraja isteka, ak je istekla izdaju nove.

Nenad
14 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
Ljudi, sta ce se tocno mijenjati u vezi polaganja nakon ulaska u EU? Jer planiram upisat, a neznam jeli bolje da sad upisem ili tek tamo u 9.mjesecu... Osobno sam cuo da ce u EU poduplati sate voznje da cijena ostane ista.
1911 & 1899
15 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog

heheh a ja cuo da ce vozacki kostat 15 000kn kad udjemo u eu sad neznam dali je to istina

Samobor je lepa varoš
13 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
geek_boy kaže...

heheh a ja cuo da ce vozacki kostat 15 000kn kad udjemo u eu sad neznam dali je to istina

a meni ovaj instruktor reko da će vozački biti jeftiniji, pa da pričekam dok uđemo u EU pa da onda polažem ako mi nije hitno. 

16 godina
offline
Polaganje vozačkog

S obzirom na hrvatski mentalitet mislim da bi prije sebi zile rezali nego pojeftinili polaganje vozackog, a meni se cini i da je zakonski propisan minimum cijene polaganja vozackog i sad se nikako ne mogu sjetiti iznosa tog minimuma. U svakom slucaju nema nikakve teorije da ce cijene polaganja pasti pogotovo kad se uzmu u obzir svi troskovi poslovanja auto skola, a monopol HAK-a necu ni spominjati jer oni ne bi smanjili cijenu da je sutra sudnji dan, a kamo li radi neke EU. Mislim da su vece sanse da nam struja pojeftini i da T-com ukine pretplatu za fiksne telefone nego da HAK smanji cijenu usluga.

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.6.2013 17:36 (Sint1).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Polaganje vozačkog

ah cini se da svaki instruktor drukcije govori

Samobor je lepa varoš
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

e i mene najvjerojatnije čeka polaganje C kategorije. je li  neko u autoškoli vozio MAN TGL 12.240? Kakvi su dojmovi?
Osobno imam visoko mišljenje o MANu {#} 

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog

Mene isto ceka polaganje C kategorije u prometnoj školi, isto na MAN TGL 12.240, znas mozda koliko ima brzina taj kamion?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
Daka96 kaže...

Mene isto ceka polaganje C kategorije u prometnoj školi, isto na MAN TGL 12.240, znas mozda koliko ima brzina taj kamion?

http://www.wgdavies.com/pdf/tgl/tgl-12t-4x2-rigid.pdf

 

Evo i vise specifikacija nego sto trebas. 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
Daka96 kaže...

Mene isto ceka polaganje C kategorije u prometnoj školi, isto na MAN TGL 12.240, znas mozda koliko ima brzina taj kamion?

Ima 8 + R + C

 

EDIT: Ja ne idem u vozačku školu, ove godine sam završio 4-godišnju pa ću  polagat u AŠ i na državni ispit za vozača. Triba san odma u promet

brzine brzine
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.6.2013 14:14 (mantgxtruck).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog

Nije puno 8 brzina, lako je to voziti {#}  Kako to da si se odlucio sada biti šoferčina?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
Daka96 kaže...

Nije puno 8 brzina, lako je to voziti {#}  Kako to da si se odlucio sada biti šoferčina?

Uvijek mi je to bilo drago, a osim toga imam već posao ako položim. {#}

14 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog

razermario kaže...

Eto samo da se pohvalim danas polozio bez greske ! :)))))) 

 

Budući da si položio (što čestitam :-) ), možda budeš ti prvi imao odgovor na moje pitanje :-)

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.6.2013 13:49 (Marko3Dsign).
11 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
Marko3Dsign kaže...

Jel ko možda ovih dana produživao vozačku? Izdaju već nove ili to tek od 1. srpnja..?

Ja sam polozio nedavno malo manje od 2 tijedna... i nisam dobio novu vozacku nego staru, a nove ti se izdaju 1.7.2013... kada Hrvatska ude u ( EU ) a zamijena vozacke stare za novu to je 70kn-a

 

 

btw, hvala! ;)

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.6.2013 13:59 (razermario).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
razermario kaže...
Marko3Dsign kaže...

Jel ko možda ovih dana produživao vozačku? Izdaju već nove ili to tek od 1. srpnja..?

Ja sam polozio nedavno malo manje od 2 tijedna... i nisam dobio novu vozacku nego staru, a nove ti se izdaju 1.7.2013... kada Hrvatska ude u ( EU ) a zamijena vozacke stare za novu to je 70kn-a

 

 

btw, hvala! ;)

Stara ti vridi ja mislim još 10 godina. Ja novu neću ni vadit ako nebudem polagao C, C+E.

13 godina
offline
Polaganje vozačkog

Što će biti sa cijenama nakon ulaska u EU?

Baš ovaj ili sljedeći mjesec imam u planu polaganje B kategorije. Valjda neće odma poskupiti..

http://www.youtube.com/watch?v=wTzMhtVX-NA
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
Pitao sam ja nedavno, nitko nezna tocno.
1911 & 1899
11 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

Ta mi europska unija pomalo iđe na živce, umjesto da se otvore sva tržišta i postanu normalniji uvjeti za život, da stvari, pa i vozački, budu jeftinije ono sve gore i gore.... mislim nema smisla..... {#}

 
3 3 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
geek_boy kaže...

heheh a ja cuo da ce vozacki kostat 15 000kn kad udjemo u eu sad neznam dali je to istina

Imam rođu u njemačkoj i on je platio 2000€ vozački znači duplo više nego u nas...Sad neznam hoće li ta cijena doći i u nas...

Nema 'leba bez motike,okopavam narkotike :)
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.6.2013 13:42 (kivic15).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice