Polaganje vozačkog izdvojena tema

poruka: 2.915
|
čitano: 1.224.514
|
moderatori: XXX-Man, pirat, vincimus, Lazarus Long, DrNasty
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Polaganje vozačkog

ja sam pak odma sjeo na vozacevo mjesto(nikad nisam vozio auto) i odma voznja po kvartu medu semaforima, pjesacima itd{#}...

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Polaganje vozačkog

To je zapravo jako jako dobro, strah je najbolji učitelj ;) 

 
10 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

položena i prva pomoć bez problema, bio gotov za 5 minuta...još 10 sati vožnje i na ispit :D

Origin ID za FIFU 13: strbi_zg
Moj PC  
8 0 hvala 0
13 godina
offline
Polaganje vozačkog

Prošao prvi sat vožnje na kojem sam vozio prvo van grada a onda po gradu i to (po meni) uredno.

Instruktor je jako dobar i smiren a stalno daje neke savjete (Y)

“The only thing standing between you and your goal is the bullshit story you keep telling yourself as to why you can't achieve it.”
Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Polaganje vozačkog

jedno pitanje....danas sam vozio na autoputu,i na ulazu je naravno,trebalo platit nešto sitno,pa me zanima jel to uključeno u cijenu koju sam platio ili to ja moram platit?jer je instruktor plaćao iz svog novčanika,pa ako treba,ubuduće bih ja plaćao

 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
KerFlorijan kaže...

jedno pitanje....danas sam vozio na autoputu,i na ulazu je naravno,trebalo platit nešto sitno,pa me zanima jel to uključeno u cijenu koju sam platio ili to ja moram platit?jer je instruktor plaćao iz svog novčanika,pa ako treba,ubuduće bih ja plaćao

Prilično sam siguran da ti nije uključeno u cijenu autoškole, ali obzirom da jedan sat plaćaš stotinjak kn možeš računati kao i da je uključeno.

 

Mislim i da nećeš toliko često ići tu da bi to postao neki problem oko plaćanja.

Swedish latin super funk.
12 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

Položio sa 113 {#}

http://adf.ly/YW58m
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
KerFlorijan kaže...

jedno pitanje....danas sam vozio na autoputu,i na ulazu je naravno,trebalo platit nešto sitno,pa me zanima jel to uključeno u cijenu koju sam platio ili to ja moram platit?jer je instruktor plaćao iz svog novčanika,pa ako treba,ubuduće bih ja plaćao

Ja sam samo jednom išao na autocestu i platio je instruktor.

--------------------------------------------------------------------------------------------
13 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

pozdrav ljudi evo brat ide u petak na prvu pomoć i 8. na vožnju pa me zamolio da vas pitam (da nebi neki koji me ovdje poznaju mislili da trollam):

 

on je prvu pomoć pao prvi put jer se na prvom pitanju malo smotao (preskočio je postupke) ali je iz 3. pokušaja odgovorio pa ga je valjda zbog toga pitao 4. pitanje koje nije znao jer ne piše u knjizi (koliko bi čovjek trebao disati u 1min) pa dali vi mislite da je to on kriv ili ispitivač koji tako radi zbog novaca

 

nadalje kad polaže vožnju kako da zna kada treba stati na raskrižju ako se ne vidi da je na glavnoj cesti jer danas kad je vozio onaj obrnuti trokut se tek vidio kad je došao na sredini raskrižja

 

i za kraj vozi li se na autocesti ili samo u gradu u kojem živimo (v. gorica) ?

 

EDIT: koliko košta izlazak na vožnju ?

Lezim na krevetu i gledam nebo boje tvojih ociju i razmisljam si, gdje mi je jeb**e krov?
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.8.2014 21:02 (Mr.Croatian100).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
Mr.Croatian100 kaže...

pozdrav ljudi evo brat ide u petak na prvu pomoć i 8. na vožnju pa me zamolio da vas pitam (da nebi neki koji me ovdje poznaju mislili da trollam):

 

on je prvu pomoć pao prvi put jer se na prvom pitanju malo smotao (preskočio je postupke) ali je iz 3. pokušaja odgovorio pa ga je valjda zbog toga pitao 4. pitanje koje nije znao jer ne piše u knjizi (koliko bi čovjek trebao disati u 1min) pa dali vi mislite da je to on kriv ili ispitivač koji tako radi zbog novaca

 

nadalje kad polaže vožnju kako da zna kada treba stati na raskrižju ako se ne vidi da je na glavnoj cesti jer danas kad je vozio onaj obrnuti trokut se tek vidio kad je došao na sredini raskrižja

 

i za kraj vozi li se na autocesti ili samo u gradu u kojem živimo (v. gorica) ?

 

EDIT: koliko košta izlazak na vožnju ?

Ako oni imaju to pitanje na karticama onda nije niš pogriješio, uglavnom je to pitanje koje bi trebao znati no da priznam nisam ni ja baš bio siguran sa odgovorom. Ako nije znao odgovor na 1 pitanje onda hebaj ga, sva 3 treba znati točno odgovoriti.

 

Znakovi su najčešće jasno vidljivi ako ne znaš a nisi 100% siguran onda malo uspori.

Ovisno o tome kakav je instruktor (a i vozač) može se izać na autocestu no to su najčešće 1 do 2 vožnje, inače se vozi u gradu u kojem polažeš.

Mislim da polaganje vožnje je mene sve ukupno došlo između 200 i 300 (ili malo preko 300 nisam siguran 100%).

--------------------------------------------------------------------------------------------
12 godina
offline
Polaganje vozačkog

Cijena ispita za vožnju je 236kn(i nešto lipa) + 40kn u biljezima.

Watercooled CPU. Bubni PP, ako te nešto zanima :) Sponsored by Noiseblocker.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
Mr.Croatian100 kaže...

pozdrav ljudi evo brat ide u petak na prvu pomoć i 8. na vožnju pa me zamolio da vas pitam (da nebi neki koji me ovdje poznaju mislili da trollam):

 

on je prvu pomoć pao prvi put jer se na prvom pitanju malo smotao (preskočio je postupke) ali je iz 3. pokušaja odgovorio pa ga je valjda zbog toga pitao 4. pitanje koje nije znao jer ne piše u knjizi (koliko bi čovjek trebao disati u 1min) pa dali vi mislite da je to on kriv ili ispitivač koji tako radi zbog novaca

 

nadalje kad polaže vožnju kako da zna kada treba stati na raskrižju ako se ne vidi da je na glavnoj cesti jer danas kad je vozio onaj obrnuti trokut se tek vidio kad je došao na sredini raskrižja

 

i za kraj vozi li se na autocesti ili samo u gradu u kojem živimo (v. gorica) ?

 

EDIT: koliko košta izlazak na vožnju ?

Jel bilo kakvih crta na cesti dolje. Cesto zna biti puna crta na cesti a to je isto koda je STOP pa mora stat.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
13 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
SimeKZ kaže...
Mr.Croatian100 kaže...

pozdrav ljudi evo brat ide u petak na prvu pomoć i 8. na vožnju pa me zamolio da vas pitam (da nebi neki koji me ovdje poznaju mislili da trollam):

 

on je prvu pomoć pao prvi put jer se na prvom pitanju malo smotao (preskočio je postupke) ali je iz 3. pokušaja odgovorio pa ga je valjda zbog toga pitao 4. pitanje koje nije znao jer ne piše u knjizi (koliko bi čovjek trebao disati u 1min) pa dali vi mislite da je to on kriv ili ispitivač koji tako radi zbog novaca

 

nadalje kad polaže vožnju kako da zna kada treba stati na raskrižju ako se ne vidi da je na glavnoj cesti jer danas kad je vozio onaj obrnuti trokut se tek vidio kad je došao na sredini raskrižja

 

i za kraj vozi li se na autocesti ili samo u gradu u kojem živimo (v. gorica) ?

 

EDIT: koliko košta izlazak na vožnju ?

Jel bilo kakvih crta na cesti dolje. Cesto zna biti puna crta na cesti a to je isto koda je STOP pa mora stat.

kaže da nije bilo a da je znak vidio tek poslije grma s desna strane

 

@dombak1608

jesi siguran da je vožnja oko 300kn jer većina ljudi govori da je 800kn (meni isto nema smisla ali je red da pitam one koji to znaju)

Lezim na krevetu i gledam nebo boje tvojih ociju i razmisljam si, gdje mi je jeb**e krov?
13 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

Mislim da ako padneš vožnju moraš na još par sati vožnje s instruktorom. 

ಠ_ಠ Rolling on the floor laughing until someone jump on me a makes me stop rolling on the floor laughing but then I do it again cuz it's awesome
Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
offline
Polaganje vozačkog

Da, siguran sam. Prvi put je 280kn, drugi put je 800kn, jer se dokupljuju sati voznje(mislim da 5h).

Watercooled CPU. Bubni PP, ako te nešto zanima :) Sponsored by Noiseblocker.
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

Joj jbt ja danas vec 3 put izlazim po gradu i danas prvi put da mi se ugasi na cesti auto i to 2 put na kretanju nije mi bas bilo ugodno al sam se ja zajebo jer sam htio oba puta bez gasa da krenem jer me tako uci na poligonu al jbg.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Polaganje vozačkog
zayebi kretanje bez gasa. uvijek dodaj malo gas tak da okretaji budu na 1200-1300 o/min, lagano puštanje spojke i nema šanse da crkne
Moj PC  
20 2 hvala 0
10 godina
offline
Polaganje vozačkog

ispit voznje kosta 236kn i nesto lipa i 2 puta po 20kn biljega. drugi put ( ako prvi padnes) zakonski moras uzet 3 dodatna sata i opet platit ispit...tako da ispadne dosta drugi puta

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
ljubek kaže...

ispit voznje kosta 236kn i nesto lipa i 2 puta po 20kn biljega. drugi put ( ako prvi padnes) zakonski moras uzet 3 dodatna sata i opet platit ispit...tako da ispadne dosta drugi puta

To onda odgovara onoj mojoj računici (osim što sam ja mislio da je 5h), jer jedan sat, koliko ja znam, košta 170kn, što je 510kn+ispit 280kn=<800kn.

Watercooled CPU. Bubni PP, ako te nešto zanima :) Sponsored by Noiseblocker.
13 godina
offline
Polaganje vozačkog

Danas sam mislio da će me instruktor ispi*dit koliko sam griješio {#}

4. sat vožnje, prvi put da sam vozio samo po gradu, s*ebala me sva ta svijetla(sumrak) i to sve :S

“The only thing standing between you and your goal is the bullshit story you keep telling yourself as to why you can&amp;amp;#39;t achieve it.”
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
zuper kaže...
zayebi kretanje bez gasa. uvijek dodaj malo gas 
Prestanite stavljati zarez,tamo gdje je odavno trebala biti tocka!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
began kaže...

Joj jbt ja danas vec 3 put izlazim po gradu i danas prvi put da mi se ugasi na cesti auto i to 2 put na kretanju nije mi bas bilo ugodno al sam se ja zajebo jer sam htio oba puta bez gasa da krenem jer me tako uci na poligonu al jbg.

Taj instrtuktor je b****a ako vas uci kretat bez gasa, da se mene pita svi bi trebali polagat na benzincu pa kreci bez gasa koliko hoces. Mislim nije neki problem naknadno naucit kretat sa gasom, ali zasto ucit pogresno?

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.8.2014 22:25 (gogi321).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
gogi321 kaže...
began kaže...

Joj jbt ja danas vec 3 put izlazim po gradu i danas prvi put da mi se ugasi na cesti auto i to 2 put na kretanju nije mi bas bilo ugodno al sam se ja zajebo jer sam htio oba puta bez gasa da krenem jer me tako uci na poligonu al jbg.

Taj instrtuktor je b****a ako vas uci kretat bez gasa, da se mene pita svi bi trebali polagat na benzincu pa kreci bez gasa koliko hoces. Mislim nije neki problem naknadno naucit kretat sa gasom, ali zasto ucit pogresno?

Tako je i onda se stane u neku grabicu ili pred neki briježić i nastaju problemi. Ili pak su problemi sa kretanjem na uzbrdici jer se ne zna koliko gasa treba da auto krene.

--------------------------------------------------------------------------------------------
9 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

kaj vi mislite o ovome slučaju:

danas mi je prijateljica pala iz vožnje jer kada se je trebala parkirati ona je uzela mjesto između 2 auta a parkiralište je imalo puno slobodnih mjesta, iako joj do sada instruktor nikada nije rekao da se parkira na mjesto bez bilo kojeg auta pored (tako da zna da treba doći zadnjim krajem na nj. početak pa da bude lakše)

pa kaj vi mislite jel je to opravdani pad ili ne, da nebih ja tako fulao nekaj kaj po ispitivačevim riječima ''nije za početnike'' ?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
markec54321 kaže...

kaj vi mislite o ovome slučaju:

danas mi je prijateljica pala iz vožnje jer kada se je trebala parkirati ona je uzela mjesto između 2 auta a parkiralište je imalo puno slobodnih mjesta, iako joj do sada instruktor nikada nije rekao da se parkira na mjesto bez bilo kojeg auta pored (tako da zna da treba doći zadnjim krajem na nj. početak pa da bude lakše)

pa kaj vi mislite jel je to opravdani pad ili ne, da nebih ja tako fulao nekaj kaj po ispitivačevim riječima ''nije za početnike'' ?

Potpuna glupost. Iliti, neopravdan pad.

Ali mi je i nevjerojatno da radi toga sruše nekoga.

14 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
Old Iggy kaže...
markec54321 kaže...

kaj vi mislite o ovome slučaju:

danas mi je prijateljica pala iz vožnje jer kada se je trebala parkirati ona je uzela mjesto između 2 auta a parkiralište je imalo puno slobodnih mjesta, iako joj do sada instruktor nikada nije rekao da se parkira na mjesto bez bilo kojeg auta pored (tako da zna da treba doći zadnjim krajem na nj. početak pa da bude lakše)

pa kaj vi mislite jel je to opravdani pad ili ne, da nebih ja tako fulao nekaj kaj po ispitivačevim riječima ''nije za početnike'' ?

Potpuna glupost. Iliti, neopravdan pad.

Ali mi je i nevjerojatno da radi toga sruše nekoga.

Pa nebi ni smjeli rusit nekog zbog toga, ako je radnja uspjesno obavljena. Dapace, jos je pokazala da se zna parkirat bolje te bi joj to islo na ruku.

EUW: Ferritin
14 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog

Ja u srijedu polažem prvu pomoć,čujem da treba imat sreće ovisi kaj te potredi koja skupina i to,ona zamatanje me najviše muče.Jel se može prije položiti ispit vožnje pa onda prva pomoć naknadno ili obrnuto?

You think by killing me tonight my powers will not rise there&#39;ll be nowhere for you to run when my hatred comes to life.
14 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
Rocker kaže...

Ja u srijedu polažem prvu pomoć,čujem da treba imat sreće ovisi kaj te potredi koja skupina i to,ona zamatanje me najviše muče.Jel se može prije položiti ispit vožnje pa onda prva pomoć naknadno ili obrnuto?

Moraš imati položenu prvu pomoć da bi izašao na ispit iz vožnje.

Swedish latin super funk.
9 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

Bok svima! Ajde mi recite da li je ispit iz prve pomoći tlaka ili ne? :) Naime, znam da prije nije bio, no sada vidim svakakve komentare. Odnosno, da li morate znati apsolutno sve prilikom odgovora na pitanje, kao u školi ili faksu, ili prihvaćaju pojednostavljenija objašnjenja? Ajde molim lijepo da mi netko odgovori, kolegica mi ima ispit ovih dana pa je sva izvan sebe.  Radi se o ispitu u Zg-u.

 

Hvala

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.9.2014 19:52 (ivan841).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
dombak1608 kaže...

Cijena ispita za vožnju je 236kn(i nešto lipa) + 40kn u biljezima.

je u pravu si (samo još 150 kn košta nekaj), a te biljege daješ dok plačaš jer meni ženska u banci nije nikaj tražila ?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice