Polaganje vozačkog izdvojena tema

poruka: 2.915
|
čitano: 1.222.506
|
moderatori: XXX-Man, pirat, vincimus, Lazarus Long, DrNasty
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

Evo i ja se javim i dam doprinos temi a vi neki savet.Autoskolu sam upisao 1.2.2015 i do pre sedam dana nisam bas nista radio imao sam nekih privatnih probelema i obaveza..pre nedlju dana zavrsim i prvu pomoc 7h smorio sam se ko boot.Sad treba 14 sati tj (14 teme da odslusam) teoriju u auto skoli.Pa na kraju dolazi test e to mi je bolna tacka 1050 pitanja ljudi moji,a ne uci mi se nikako.Jel imate neki savet kako da ucite na pc online??? Hteo sam da prijavim test posle 15 decembra ali kazu ne moze jel ide nova godina,bozic katlicki pravoslavni itd..tek posle Januara 10-og dakle imam 2 meseca da spremim 1050 pitanja.

 

Inace polazem u Nemacku.Hvala svima za neki dobar i koristan savet.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
cardadule kaže...

Evo i ja se javim i dam doprinos temi a vi neki savet.Autoskolu sam upisao 1.2.2015 i do pre sedam dana nisam bas nista radio imao sam nekih privatnih probelema i obaveza..pre nedlju dana zavrsim i prvu pomoc 7h smorio sam se ko boot.Sad treba 14 sati tj (14 teme da odslusam) teoriju u auto skoli.Pa na kraju dolazi test e to mi je bolna tacka 1050 pitanja ljudi moji,a ne uci mi se nikako.Jel imate neki savet kako da ucite na pc online??? Hteo sam da prijavim test posle 15 decembra ali kazu ne moze jel ide nova godina,bozic katlicki pravoslavni itd..tek posle Januara 10-og dakle imam 2 meseca da spremim 1050 pitanja.

 

Inace polazem u Nemacku.Hvala svima za neki dobar i koristan savet.

 Kod nas je drugacije, ja sam jednom prosao sve testove profs propisi, podijelio na 5 dana i to je to.

Megatr0n_HR (BF3) / MEGATRON_CRO (BF4) | Youtube: http://www.youtube.com/user/Megatr0nHR
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.11.2015 16:57 (alien20).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
alien20 kaže...
cardadule kaže...

Evo i ja se javim i dam doprinos temi a vi neki savet.Autoskolu sam upisao 1.2.2015 i do pre sedam dana nisam bas nista radio imao sam nekih privatnih probelema i obaveza..pre nedlju dana zavrsim i prvu pomoc 7h smorio sam se ko boot.Sad treba 14 sati tj (14 teme da odslusam) teoriju u auto skoli.Pa na kraju dolazi test e to mi je bolna tacka 1050 pitanja ljudi moji,a ne uci mi se nikako.Jel imate neki savet kako da ucite na pc online??? Hteo sam da prijavim test posle 15 decembra ali kazu ne moze jel ide nova godina,bozic katlicki pravoslavni itd..tek posle Januara 10-og dakle imam 2 meseca da spremim 1050 pitanja.

 

Inace polazem u Nemacku.Hvala svima za neki dobar i koristan savet.

 Kod nas je drugacije, ja sam jednom prosao sve testove profs propisi, podijelio na 5 dana i to je to.

 Ako si kolega oborio 1050 pitanja za 5dana svaka cast.Moze ali da se  dobro zagreje stolica,imas 500-600 mnogo glupih pitanja.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
cardadule kaže...

 Ako si kolega oborio 1050 pitanja za 5dana svaka cast.Moze ali da se  dobro zagreje stolica,imas 500-600 mnogo glupih pitanja.

 Pa neznam koliko ima, bilo je mislim oko 25 testova po 38 pitanja od kojih se neka i ponavljaju, te je vecina logicki, snalazenje u situacijama i slicno, malo je onih koja se trebaju nabubati (udaljenosti, pravila, znakovi).

Kod vas je vjerojatno drugaciji koncept pitanja, neznam.

Megatr0n_HR (BF3) / MEGATRON_CRO (BF4) | Youtube: http://www.youtube.com/user/Megatr0nHR
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.11.2015 9:13 (alien20).
10 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

^^ 1050 takodje podeljeno u testvima (slagao bih te sad koliko pitanja i testa) jer si radio sistematski podelu kad si ucio ili si direktno cepao samo testove,kolega imas tacno logicnih pitanja ali imas ona dosta trik pitanja tipa moras da stikliras 2-3 e sad moze da bude a ne mora tu nema logike samo bubanje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
cardadule kaže...

^^ 1050 takodje podeljeno u testvima (slagao bih te sad koliko pitanja i testa) jer si radio sistematski podelu kad si ucio ili si direktno cepao samo testove,kolega imas tacno logicnih pitanja ali imas ona dosta trik pitanja tipa moras da stikliras 2-3 e sad moze da bude a ne mora tu nema logike samo bubanje.

 Ja sam svaki dan 5 testova prosao, prvo sam samo rijesio i vidio sto mi nije tocno, nakon toga sam naucio ta pitanja koja sam pogrijesio i rjesio ga opet i tako svaki test. Takoder nam je predavac u autoskoli na predavanjima naglasavao na sto da pazimo i pokazivao nam najcesca pitanja i pogreske i jos smo tamo vjezbali raskrizja i neke testove koje je on sastavio od pitanja koja ucijek budu.

Megatr0n_HR (BF3) / MEGATRON_CRO (BF4) | Youtube: http://www.youtube.com/user/Megatr0nHR
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.11.2015 9:31 (alien20).
14 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
cardadule kaže...
alien20 kaže...
cardadule kaže...

Evo i ja se javim i dam doprinos temi a vi neki savet.Autoskolu sam upisao 1.2.2015 i do pre sedam dana nisam bas nista radio imao sam nekih privatnih probelema i obaveza..pre nedlju dana zavrsim i prvu pomoc 7h smorio sam se ko boot.Sad treba 14 sati tj (14 teme da odslusam) teoriju u auto skoli.Pa na kraju dolazi test e to mi je bolna tacka 1050 pitanja ljudi moji,a ne uci mi se nikako.Jel imate neki savet kako da ucite na pc online??? Hteo sam da prijavim test posle 15 decembra ali kazu ne moze jel ide nova godina,bozic katlicki pravoslavni itd..tek posle Januara 10-og dakle imam 2 meseca da spremim 1050 pitanja.

 

Inace polazem u Nemacku.Hvala svima za neki dobar i koristan savet.

 Kod nas je drugacije, ja sam jednom prosao sve testove profs propisi, podijelio na 5 dana i to je to.

 Ako si kolega oborio 1050 pitanja za 5dana svaka cast.Moze ali da se  dobro zagreje stolica,imas 500-600 mnogo glupih pitanja.

Pa 700 pitanja za 5 dana i nije neki problem, to je manje od 150 pitanja na dan, dovoljno je 1h da sve detaljno prođeš(u Hrvatskoj, jer su pitanja dosta slična, a sumnjam da je u Njemačkoj puno drugačije). A ti imaš 2 mjeseca za 1000 pitanja, ako te baš toliko strah svaki dan prođi 20 pitanja, za 30min dnevno ih možeš proučiti do zadnjeg detalja. Računaj da su ti testovi napravljeni tako da ih svatko može proći, kada si zadnji put čuo za nekoga tko nije uspio dobiti vozačku, u najgorem slučaju nakon nekoliko pokušaja?

 

Ja sam dan prije prolistao knjižicu i riješio 2 testa, zbilja nema puno za učiti, 99% se svodi na logiku.

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.11.2015 12:12 (power_user).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
power_user kaže...
cardadule kaže...
alien20 kaže...
cardadule kaže...

Evo i ja se javim i dam doprinos temi a vi neki savet.Autoskolu sam upisao 1.2.2015 i do pre sedam dana nisam bas nista radio imao sam nekih privatnih probelema i obaveza..pre nedlju dana zavrsim i prvu pomoc 7h smorio sam se ko boot.Sad treba 14 sati tj (14 teme da odslusam) teoriju u auto skoli.Pa na kraju dolazi test e to mi je bolna tacka 1050 pitanja ljudi moji,a ne uci mi se nikako.Jel imate neki savet kako da ucite na pc online??? Hteo sam da prijavim test posle 15 decembra ali kazu ne moze jel ide nova godina,bozic katlicki pravoslavni itd..tek posle Januara 10-og dakle imam 2 meseca da spremim 1050 pitanja.

 

Inace polazem u Nemacku.Hvala svima za neki dobar i koristan savet.

 Kod nas je drugacije, ja sam jednom prosao sve testove profs propisi, podijelio na 5 dana i to je to.

 Ako si kolega oborio 1050 pitanja za 5dana svaka cast.Moze ali da se  dobro zagreje stolica,imas 500-600 mnogo glupih pitanja.

Pa 700 pitanja za 5 dana i nije neki problem, to je manje od 150 pitanja na dan, dovoljno je 1h da sve detaljno prođeš(u Hrvatskoj, jer su pitanja dosta slična, a sumnjam da je u Njemačkoj puno drugačije). A ti imaš 2 mjeseca za 1000 pitanja, ako te baš toliko strah svaki dan prođi 20 pitanja, za 30min dnevno ih možeš proučiti do zadnjeg detalja. Računaj da su ti testovi napravljeni tako da ih svatko može proći, kada si zadnji put čuo za nekoga tko nije uspio dobiti vozačku, u najgorem slučaju nakon nekoliko pokušaja?

 

Ja sam dan prije prolistao knjižicu i riješio 2 testa, zbilja nema puno za učiti, 99% se svodi na logiku.

 To je taj rad sutra krecem :))

12 godina
offline
Polaganje vozačkog

kako??

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
almir7356 kaže...

kako??

 Kaj je to rikša hebote? xD

 

Nezz,po meni ide ovako kako si odabrao.

--------------------------------------------------------------------------------------------
9 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

A sta je ovo na slici, neki lik vuce kolica po cesti?

Megatr0n_HR (BF3) / MEGATRON_CRO (BF4) | Youtube: http://www.youtube.com/user/Megatr0nHR
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

Možda za svaki slučaj jer vuče tačke.

Nikad ne znaš šta će mu past na pamet, pa ajd nek ide prvi 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Polaganje vozačkog

ahhahah sto se lijepo ismija,to je neki lik koji vuce kolica il nesto slicno za sobom 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Polaganje vozačkog

Vuce kolica, nema prednost baš zbog toga. 3 automobila mogu da prođu raskrsnicu dok je on prođe.

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
almir7356 kaže...

kako??

 

Zato što 2. nije motorno vozilo i sva motorna vozila imaju prednost u odnosu na njega bez obzira na znakove.

https://www.facebook.com/freegamesinfo
12 godina
offline
Polaganje vozačkog

Pozdrav! Planiram upisati vozački pa imam par pitanja.

Na liječnički se ide prije satova propisa ili prije satova vožnje?

 

Vidim slabije na lijevo oko,  slova u daljini slabije vidim. Desno oko mi je savršenog vida. Kakav je pregled oka, hoce li  me zezati to što slabije vidim na lijevo, a super na desno oko? Kad gledam na oba oka super vidim.

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
Prije satova vožnje.
Vjerojatno ćeš dobiti naočale.
Optimizam je nedostatak iskustva.
12 godina
offline
Polaganje vozačkog

Zbog lijevog oka ću dobiti naočale? Jel se ne može nekako kompenzirati, na lijevo slabije, na desno super pa na oba dva solidno. Ionako neću voziti žmireći na lijevo oko.

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
KiX777 kaže...

Zbog lijevog oka ću dobiti naočale? Jel se ne može nekako kompenzirati, na lijevo slabije, na desno super pa na oba dva solidno. Ionako neću voziti žmireći na lijevo oko.

 Morat ćeš nositi naočale dok voziš i to je označeno na vozačkoj. 

 

Tako je u BiH, pretpostavljam da je slično u RH. 

Koristimo domaće proizvode za pranje zuba - Kalodont (Saponia Osijek)
14 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

Da, vjerojatno ces morati nositi naocale dok vozis. A lijecnicki moras obaviti prije upisa u autoskolu.

Dvije stvari su beskonačne; svemir i ljudska glupost, ali što se svemira tiče nisam posve siguran.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Polaganje vozačkog

Znaci iako ja dobro vidim na oba oka, vidim ona slova, a na lijevo slabije vidim, morat ću nositi naočale. Pa ne gleda li se ako vozač dobro vidi na oba oka da on ima dobar vid. Neznam zašto bi mi dali naočale ako ja vidim normalno, a kad zatvorim desno oko onda vidim slabije.

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
KiX777 kaže...

Znaci iako ja dobro vidim na oba oka, vidim ona slova, a na lijevo slabije vidim, morat ću nositi naočale. Pa ne gleda li se ako vozač dobro vidi na oba oka da on ima dobar vid. Neznam zašto bi mi dali naočale ako ja vidim normalno, a kad zatvorim desno oko onda vidim slabije.

 Oba oka imaju preklapanje na sredini vidnog polja. 

 

Ako slabije vidiš na lijevo oko onda slabije vidiš lijevu stranu. Što je tu čudno? 

Koristimo domaće proizvode za pranje zuba - Kalodont (Saponia Osijek)
13 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

S tom logikom oni koji slabije vide mogu imati samo jedno staklo na naočalama duplo jače dioptrije da se iznivelira s drugim okom.

 

Nosi naočale, nije se na cesti za zajebavati. Naročito kad po noći budeš imao neosvjetljenog pješaka na lijevoj strani zebre, a ti ćorav.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

Zanima me nešto kao pješaka, jesam li ja dužan na pješačkom prelazu propustiti kamion ili autobus koji se voze brzinom oko 30 km/h (toliko je i ograničenje na tom dijelu, grad, ležeći), s time da on još ima 10 metara da zaustavi vozilo?

Extra wurst
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
Extra protection kaže...

Zanima me nešto kao pješaka, jesam li ja dužan na pješačkom prelazu propustiti kamion ili autobus koji se voze brzinom oko 30 km/h (toliko je i ograničenje na tom dijelu, grad, ležeći), s time da on još ima 10 metara da zaustavi vozilo?

 Kolko ja znam nisi,ali to je stvar kulture, kamionu je puno teže stat i krenut nego autu pa....

--------------------------------------------------------------------------------------------
14 godina
offline
Polaganje vozačkog

Ja samo puštam kamione i autobuse jer oni imaju zračne kočnice pa ako puno koče nestane im zraka i onda ne mogu krenuti, mislim da je tako i zato kad naiđe kamion ili autobus okrenem se da ne izgleda kao da hoću da pređem pješački da nebi slučajno stao, a za ostale me nije briga, ostale ne puštam.

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
Haker_x kaže...

Ja samo puštam kamione i autobuse jer oni imaju zračne kočnice pa ako puno koče nestane im zraka i onda ne mogu krenuti, mislim da je tako i zato kad naiđe kamion ili autobus okrenem se da ne izgleda kao da hoću da pređem pješački da nebi slučajno stao, a za ostale me nije briga, ostale ne puštam.

 Ja mahnem,a i vjeruj mi ružno je prebacivat između svih tih brzina i međubrzina u kamionima, još nek je natovaren...

--------------------------------------------------------------------------------------------
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.11.2015 15:25 (zerocool12).
14 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
zerocool12 kaže...

 Ja mahnem,a i vjeruj mi ružno je prebacivat između svih tih brzina i međubrzina u kamionima, još nek je natovaren...

 Ima i to, 10-12 brzina ima kamion, duplo više nego automobil, pa dok se sve išaltaju prođe godina...

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
9 godina
offline
Polaganje vozačkog

Pozdrav,imam jedno pitanje kada treba motati volan kada se parkira desno unaprijed?ja sam danas tek to 1 put napravio na 33satu i bilo mi je dobro ispalo,ali neznam tu forumulu kada trebam motat,ja u petak imam polaganje vožnje držite mi fige :D i može naravno koji savijet.

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
morbida kaže...

Pozdrav,imam jedno pitanje kada treba motati volan kada se parkira desno unaprijed?ja sam danas tek to 1 put napravio na 33satu i bilo mi je dobro ispalo,ali neznam tu forumulu kada trebam motat,ja u petak imam polaganje vožnje držite mi fige :D i može naravno koji savijet.

 Kreni čitati ovu temu. Kad sam ja polagao ona je bila najbolji izvor iskustava na Hrvatskom, a sad ima 70 stranica. 

 

Misliš paralelno unaprijed? Pod pravim kutom? Mislim da se tako nikad ne parkira na polaganju. 

 

Ne moraš uvijek smotati puni da bi se u parkirao unaprijed tako da nema čarobne formule kojom bi ti mogli reći dođi do tu i smotaj puni. 

 

Najbolje ti je stati malo dalje od mjesta na koje se parkiraš i sam prosuditi. 

Koristimo domaće proizvode za pranje zuba - Kalodont (Saponia Osijek)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice