Polaganje vozačkog izdvojena tema

poruka: 2.915
|
čitano: 1.222.465
|
moderatori: XXX-Man, pirat, vincimus, Lazarus Long, DrNasty
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

Pozdrav! ovog ljetna namjeravam upisat autoškolu, ali me zanimaju konkretno cijene. Odnosno da li se plaća i 25% poreza na cijenu ako idete polagat u mjesto koje je pod posebnom državnom skrbi? (to su inače mjesta zahvačena ratom koja su oslobođena plačanja poreza)

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
unknown kaže...

Pozdrav! ovog ljetna namjeravam upisat autoškolu, ali me zanimaju konkretno cijene. Odnosno da li se plaća i 25% poreza na cijenu ako idete polagat u mjesto koje je pod posebnom državnom skrbi? (to su inače mjesta zahvačena ratom koja su oslobođena plačanja poreza)

Ako se ne varam, to je najobičniji PDV i nema oslobođenja.

12 godina
offline
Polaganje vozačkog

 

 

Overrun

  • The fuel supply is automatically cut off during overrun, e.g. when the vehicle is being driven down long gradients or when braking, see page 161.
  • To enable the overrun cut-off to take effect and save fuel, during overrun do not accelerate and if in manual transmission mode do not declutch.

 

 

Ovo je kopirano iz prirucnika astre G ako auto iz 99' godine ima tu funkciju onda uopce nema potrebe za gasenjem motora kada se ide nizbrdo.

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.3.2016 22:16 (ivanzu).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog

cut-off je bia prisutan jos od pocetka 90-tih na autima, zapravo svi auti koji imaju multipoint elektronsko ubrizgavanje goriva imaju implementiranu tu funkciju, tako da je sad samo stvar sto instruktori u autoskolama uce kandidate. tehnika bi trebala bit jedna od stvari... 

8 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

Kod ispita prve pomoći ima 3 pitanja?i to izvaličimo one kartice?koliko je teorije a koliko što moramo napraviti,kao neko previjanje i tako to

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

Pokažite mjesta na kojima se pritiskom prstiju zaustavlja krvarenje!

Zaustavite krvarenje na glavi pritiskom prstiju!

Zaustavite krvarenje na nadlaktici prisitkom prstiju!

 Zaustavite krvarenje na podlaktici pritiskom prstiju!

 Zaustavite krvarenje na natkoljenici pritiskom prstiju!

 

El su sva ova pitanja povezana sa slikom?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

Danas sam imao u Nemackoj polaganje vizackog paos sam :(((((((((((((

 

Izaso sam sa 13,5h samo osnovne sate vozio sam manje vise sve sate bez greske,danas prije voznje vozio 45min bez greske...izaso napolje ceklai peüfera 15min ispusio 10 cigare za to vreme.Seli u auto uzaso na ulicu ogranicenje 50km/h ja vozio oko 40km/h dolazi semafor na njemu zeleno i znak STOP ja stao taman da krenem pojavi se crveno kaze meni sto nisi vozio pa reko (jbg) izaso iz semafora kaze parkiraj tamo i pao si kazem mu daj mi jos jednu sansu on ne i to  je to.

Tako sam pao tako mi palo raspolozenje ima da se ubijem od alkohola ne mogu ljudi ovo je strasno...Nemam vise volju za voznju pa dal se samo meni ovako desi.

Moj PC  
0 12 hvala 0
13 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog

13 sati i pao?  o kakvog li čuda 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
cardadule kaže...

Danas sam imao u Nemackoj polaganje vizackog paos sam :(((((((((((((

 

Izaso sam sa 13,5h samo osnovne sate vozio sam manje vise sve sate bez greske,danas prije voznje vozio 45min bez greske...izaso napolje ceklai peüfera 15min ispusio 10 cigare za to vreme.Seli u auto uzaso na ulicu ogranicenje 50km/h ja vozio oko 40km/h dolazi semafor na njemu zeleno i znak STOP ja stao taman da krenem pojavi se crveno kaze meni sto nisi vozio pa reko (jbg) izaso iz semafora kaze parkiraj tamo i pao si kazem mu daj mi jos jednu sansu on ne i to  je to.

Tako sam pao tako mi palo raspolozenje ima da se ubijem od alkohola ne mogu ljudi ovo je strasno...Nemam vise volju za voznju pa dal se samo meni ovako desi.

 Umreo sam od smeha.

Koristimo domaće donje rublje (Galeb d.d.)
12 godina
offline
Polaganje vozačkog

nemoj ni ic vise... ne treba nam smrt na cestama.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

^^^Pa ja ne znam sta je smesno kolege u Nemackoj je obavezno 12h znbaci obavezno ja sam vozio 13,5h i pehhh.Pre toga sam vozio bez greske pa ne bi me pustio na tako malo sati.(vozio ja malo i na crnjak pre toga) Ptroblem je kako ne mogu to da prihvatim jbt,kaze meni instruktor "kako sta se desilo sa tobom odvozio si odlicno sta se desilo si to ti" ma cuti jbt  kazem ja naucno dokazno inzteligenciju imam preko 220 diplopmirao sa 21god. ako voznja nije za mene ok kolege nije za mene.

Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
cardadule kaže...

^^^Pa ja ne znam sta je smesno kolege u Nemackoj je obavezno 12h znbaci obavezno ja sam vozio 13,5h i pehhh.Pre toga sam vozio bez greske pa ne bi me pustio na tako malo sati.(vozio ja malo i na crnjak pre toga) Ptroblem je kako ne mogu to da prihvatim jbt,kaze meni instruktor "kako sta se desilo sa tobom odvozio si odlicno sta se desilo si to ti" ma cuti jbt  kazem ja naucno dokazno inzteligenciju imam preko 220 diplopmirao sa 21god.ako voznja nije za mene ok kolege nije za mene.

 

Koristimo domaće donje rublje (Galeb d.d.)
14 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
cardadule kaže...

dolazi semafor na njemu zeleno i znak STOP ja stao taman da krenem pojavi se crveno

 

Nemoj se čudit. Ovo je tako glupa greška, a da si je napravio u Hrvatskoj na polaganju mislim da bi te ispitivač rušio na takav način da nebi više sjeo u auto. Pa mislim stvarno... Nauči propise kako spada i odvozi barem 35 sati i nauči vozit ko čovjek.

Dvije stvari su beskonačne; svemir i ljudska glupost, ali što se svemira tiče nisam posve siguran.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
nj0fra kaže...
cardadule kaže...

dolazi semafor na njemu zeleno i znak STOP ja stao taman da krenem pojavi se crveno

 

Nemoj se čudit. Ovo je tako glupa greška, a da si je napravio u Hrvatskoj na polaganju mislim da bi te ispitivač rušio na takav način da nebi više sjeo u auto. Pa mislim stvarno... Nauči propise kako spada i odvozi barem 35 sati i nauči vozit ko čovjek.

 Kolega ne kazem da nisam pogresio.. bio auto ispred mene crveno..poalzio auto ispred mene ja stao 3+- sek. poajvi se zeleno (skonao sta je sam pogresio) kaze parkiraj se i ti si kvalificiran za ispit 2x  kazem ja njemu vozio sam 5min cekao 15min jos jedna sansa nisam nikog ugrozio ako su cekali 3sek iza. ma ne caooo.Hvala daje on meni ruku na kraj ja odbijam oborio si me na 5min hvala ti.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog

\Dobro i što je tako čudno?rušio bi te svatko normalan, bez obzira jesi diskriminirajuću grešku napravio u 5. ili 45. minuti. Ja sam pao 3 puta. i to u velikoj mjeri zbog treme i nije mi na pamet palo da idem tražit drugu šansu, a sudeći po tome što si napravio trebalo bi te ponovno poslat na ispit iz propisa.

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.3.2016 21:21 (nijo123).
14 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
cardadule kaže...
Seli u auto uzaso na ulicu ogranicenje 50km/h ja vozio oko 40km/h dolazi semafor na njemu zeleno i znak STOP ja stao taman da krenem pojavi se crveno kaze meni sto nisi vozio pa reko (jbg) izaso iz semafora kaze parkiraj tamo i pao si kazem mu daj mi jos jednu sansu on ne i to  je to.

Tako sam pao tako mi palo raspolozenje ima da se ubijem od alkohola ne mogu ljudi ovo je strasno...Nemam vise volju za voznju pa dal se samo meni ovako desi.

 HAHAHAHAHA, ja i dalje ne mogu da vjerujem šta sam pročitao i ne mogu da vjerujem da si ovo uradio

Vrati se na učenje teorije, očigledno je da nisi naučio teoriju i pravila.

Ne znaš ni osnovna pravila...

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
15 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog

"Hvala daje on meni ruku na kraj ja odbijam oborio si me na 5min hvala ti."
Bas si mu pokazao,a ja se onda cudim sto me vani sumnjivo gledaju kad skuze da sam iz ovih krajeva -.- .

--------------------------------------------------------------------------------------------
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.3.2016 0:26 (zerocool12).
 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

E neka je mene on oborio do sad sam dao 1500e da bi sad izasao na ispit minimalno moram da kesiram jos 600-700 pa me to izadje na 2100-2200e i to minimalno.

 

Sad kad izadjem na voznju kazem instruktoru: Odvozio sam ti obavezne sate bez problrema-greske.Sad vozimo kako ja kazem ako hocu da se u dopel H. parkriram 10x moze ako ne cao hocu nedeljno maximum sati ali maximum...kad ti budes reko onda idemo na ispit evri nisu problem.

U mom kraju kazu "gde novac svira i violina cuti"  za te pare mogu da je kupim i cao.

 

Oces neces Moje pare moja muzika.Sto bi reklii Bugari ono sto ne mozes da kupsis sa maloo pari kupis sa mnogo pari.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.3.2016 21:54 (cardadule).
Moj PC  
0 2 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Polaganje vozačkog

Ljudi moji neće vas niko baciti ako ste dobro vozili. Nemojte za svoje greške uvijek krivca tražiti.

 

U ovoj temi se svašta da pročitati, od ovoga iznad, do onog lika koji vozi auto ugašen.. svašta

 
11 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
cardadule kaže...

^^^Pa ja ne znam sta je smesno kolege u Nemackoj je obavezno 12h znbaci obavezno ja sam vozio 13,5h i pehhh.Pre toga sam vozio bez greske pa ne bi me pustio na tako malo sati.(vozio ja malo i na crnjak pre toga) Ptroblem je kako ne mogu to da prihvatim jbt,kaze meni instruktor "kako sta se desilo sa tobom odvozio si odlicno sta se desilo si to ti" ma cuti jbt  kazem ja naucno dokazno inzteligenciju imam preko 220 diplopmirao sa 21god. ako voznja nije za mene ok kolege nije za mene.

 Gdje je taj IQ kad imas semafor koji radi i znak na njemu... ? 

Mozes ti imas IQ 870 i zavrsit faks sa 20 godina ako si dovoljno lud i uporan. 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
13 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
cardadule kaže...

 

U mom kraju kazu "gde novac svira i violina cuti"  za te pare mogu da je kupim i cao.

 

 

 ???

 

Šta, planiraš kupiti vozačku?

Ne znaš voziti, padneš i ti bi sada kupovao vozačku?

Ti si valjda kao jedna baba u Rijeci. Čovjek se ide bočno parkirati, upali sva četiri i rikverc i baba stane iza njega. I umjesto da ga zaobiđe, ona napravi kolonu i sjedi na trubi 5 minuta. 

Jel ti želiš biti ta baba? Ili bi ti rađe gazio ljude?

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
10 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
SimeKZ kaže...
cardadule kaže...

^^^Pa ja ne znam sta je smesno kolege u Nemackoj je obavezno 12h znbaci obavezno ja sam vozio 13,5h i pehhh.Pre toga sam vozio bez greske pa ne bi me pustio na tako malo sati.(vozio ja malo i na crnjak pre toga) Ptroblem je kako ne mogu to da prihvatim jbt,kaze meni instruktor "kako sta se desilo sa tobom odvozio si odlicno sta se desilo si to ti" ma cuti jbt  kazem ja naucno dokazno inzteligenciju imam preko 220 diplopmirao sa 21god. ako voznja nije za mene ok kolege nije za mene.

 Gdje je taj IQ kad imas semafor koji radi i znak na njemu... ? 

Mozes ti imas IQ 870 i zavrsit faks sa 20 godina ako si dovoljno lud i uporan. 

 Nucno dokaazano 220+,odvozio 13,5+sati od 12h obaveznih-propisanih zNi nacio odvozio 10 sigurno sati bez greske.Pa ne bi me instruktor pustio na toliko sati...Na kraju mi kaze paoo si nakon 5min pa cekaj nikog nisam ugrozio,pesaka nikog nisam greska je sto cekam na semoforu a vozila iza a nikog nije ni bilo.E hvala ti zakonu.Ni 5min i caooo

12 godina
offline
Polaganje vozačkog

Pao sam i ja na praznom parkiralistu jer nisam vidio strijelicu za obavezno skretanje pa opet nisam pravio nikakva sranja,odvozio sam bez greske do tog trenutka.Radeci sranja instruktoru/ispitivacu samo ces sebe sjebat i nece nista postici.

 

A to sto je znak stop na semafur ne znaci nista posto je semafor u funkciji.

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.3.2016 23:22 (ivanzu).
 
4 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
ivanzu kaže...

Pao sam i ja na praznom parkiralistu jer nisam vidio strijelicu za obavezno skretanje pa opet nisam pravio nikakva sranja,odvozio sam bez greske do tog trenutka.Radeci sranja instruktoru/ispitivacu samo ces sebe sjebat i nece nista postici.

 

A to sto je znak stop na semafur ne znaci nista posto je semafor u funkciji.

 Pre ulaska na semafor sam morao da skrenem levo...dolaskom na semafor (zeleno)  bio je auto ispred mene koji je tek polazio zadzao sam se 2-3 sekunde taman da krenem crveno.Mozda i da sam posao reko bi proso si na crveno jedno da sam odma iza uta slepljn uz njge proso...Hteo je da me obori (na prvu gresku i oborio me) Nacista.

10 godina
offline
Polaganje vozačkog

Kao prvo nauci pisati i koristiti zareze i tocke. Uznemirio sam se citajuci tvoje postove.

Ja sam polagao vozacki u Italiji. Teoriju sam polozio privatno. Dakle, nisam isao na predavanja nego sam se zabiljezio na ispit, dosao i polozio. Odvozio sam 6 sati. U italiji je tada to bio minimum. Nisam stigao na ispit jer sam morao na faks u Split, pa sam ispit voznje zabiljezio 21.12. kad sam se vratio sa faksa kuci za Bozic. Od 9. mj do 12. nisam sjeo za volan. Prije ispita odvozio 10 minuta sa instruktorom, i poslje polozio na ispitu. Sveukupno sam na vozacki potrosio 300€. Nebitno je koliko sibsati odvozio, niti koliko si pametan. Bitno je da li si sposoban za voznju ili ne.

Senza cuore saremmo solo macchine
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
Položio sam prije dva mjeseca.

Prvi put sam pao zato što sam prosao kroz žuto. Nisam se ni bunio ja sam njega odmah pitao ovo je pad jel tako.

Drugi put dvojca smo polagali. Odmah me instruktor upozorio da ovaj ispitivac voli brzu voznju pa ako idemo na slavonsku aveniju da slobodno damo malo više gasa. Boga i Isusa nam je skidao za svaku sitnicu. Stojao sam u traci za ljevo skretanje i nisam upalio žmigavac tu me je u žrvanj uhvatio.

Ali mislim jedino da smo se zabili u drugo auto bi nas srušio. Pustio nas na kraju obojcu.





 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
Inace me frka pred ispite kojekakve, danas izadem prvi put na ispit voznje. Odvozio jos ujutro prije toga jos jedan sat, prosao poligon i fino ono bio sam opusten kolko tolko. I na drugom raskrizju veli ovaj ajmo desno, ja desno bilo je crveno fino stanem i cekam. I onda horor, zacuka mi prvi put (nije mi se to dogodilo jos od prvih sati) pa drugi put pa panika pa nevjerica pa jedno dva tri puta jos vec se i crveno upalilo... I dobro da se je upalilo jer sam kreno normalno..Odvozio jos 10min, veli parkiraj se i jbg pad... Zivcan sam ko pas
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
Klipson kaže...
Inace me frka pred ispite kojekakve, danas izadem prvi put na ispit voznje. Odvozio jos ujutro prije toga jos jedan sat, prosao poligon i fino ono bio sam opusten kolko tolko. I na drugom raskrizju veli ovaj ajmo desno, ja desno bilo je crveno fino stanem i cekam. I onda horor, zacuka mi prvi put (nije mi se to dogodilo jos od prvih sati) pa drugi put pa panika pa nevjerica pa jedno dva tri puta jos vec se i crveno upalilo... I dobro da se je upalilo jer sam kreno normalno..Odvozio jos 10min, veli parkiraj se i jbg pad... Zivcan sam ko pas

 Očito nisi naučio pravilno krenuti.

 

Više gasa.

Koristimo domaće donje rublje (Galeb d.d.)
12 godina
offline
Polaganje vozačkog

Daj vise gasa bolite ku*ac sto se cuje bitno je samo da se ne ugasi.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Polaganje vozačkog

Ma da nisam naučio pravilno krenut nebi ni došao do ispita ni odvozio prvih 10 minuta gdje je bilo 4,5 puta kreni stani... vozim normalno...neam pojma ostala mi je noga nekako ukočena na kvačilu i ono živi pijesak i pomisao kak se sad to dogodilo, umjesto da sam se smirio... Baš psihički me ubilo

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.4.2016 18:53 (Klipson).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice