Pomoć oko djevojke :(

poruka: 145
|
čitano: 99.266
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko djevojke :(

Znam da nije dobar forum, ali imam jedno prosto pitanje, kako privući pažnju djevojaka? Imam 15 godina, prosječan sam u svemu, ali ne znam u čemu je problem. Moji frendovi koji su ružniji, ne blistaju baš u školi, su glavni u društvu. Najbolji prijatelj mi je već imao prvo iskustvo, a ja se još nisam poljubio.

 

U totalnoj sam depri, nisam troll, molim vas ne brišite temu, šta čekati više?

14 godina
offline
Re: Pomoć oko djevojke :(

Budi siguran u sebe i to je to! Cim trazis pomoc na forumu manjka ti samopouzdanja!

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
offline
Pomoć oko djevojke :(

Sine kloroform je iz raja ispao, cekaj je u mracnom kutku i obori je s nogu {#}

Gamers Don't Die, They Respawn.
14 godina
protjeran
offline
Re: Pomoć oko djevojke :(

Ne j*be lep nego uporan...

Straight Edge
16 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć oko djevojke :(
GimmieCorsair kaže...

Sine kloroform je iz raja ispao, cekaj je u mracnom kutku i obori je s nogu {#}

hehehehe.bolesno...{#}

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
14 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko djevojke :(

Mentaliste, treba te netko...

16 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć oko djevojke :(

imas 15 g,kud se zuris? htio bi djevojku zato jer i frendovi imaju,pa se ti lose osjecas ako je nemas,uzivaj u zivotu i zajebanciji,oko 20 g pocni trazit to nesto,sad se bavi sportom ili nesto slicno i one ce same doci,ovu tvoju depru nanjuse na 2 km daleko.

Heroes get remembered, but legends never dies.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć oko djevojke :(
Bosanac112 kaže...

Znam da nije dobar forum, ali imam jedno prosto pitanje, kako privući pažnju djevojaka? Imam 15 godina, prosječan sam u svemu, ali ne znam u čemu je problem. Moji frendovi koji su ružniji, ne blistaju baš u školi, su glavni u društvu. Najbolji prijatelj mi je već imao prvo iskustvo, a ja se još nisam poljubio.

 

U totalnoj sam depri, nisam troll, molim vas ne brišite temu, šta čekati više?

  Ja imam godina isto kao ti i čekam dvdrip Transformersa, Captain Americe, Green Lanterna, koliko samo plaćam ovaj internet, kad će to više?  {#}

 

 

I samo da znaš,  ne je*e lijep, nego uporan. 

Ne postoje naši stalni prijatelji i naši stalni neprijatelji, postoje samo naši stalni interesi. Winston Churchill
14 godina
protjeran
offline
Pomoć oko djevojke :(

Ja dajem savjet... Sta cu kad je dosadno?

 

Prosjecan u svemu? Probajte Ryan Industry plazmide. Oborite zenu s nogu sa novim Telekinesis plazmidom.

 

On topic:

 

Nemoj biti tuzan, niti ljubomoran. Zapravo ti cura i ne treba.

And then father, the Rapture dream was over. You taught me that 'evil' is just a word. Under the skin, it's simple pain. We are Utopia, you and I...
15 godina
offline
Pomoć oko djevojke :(

Riješi se straha :-)

 

Da ti objasnim, žene ti imaju ovako podijeljen dio mozga za muškarce: 30% interesi, 20% privlačnost, 50% FEAR DETECTOR.

 

Dakle dako se ti bojiš kad joj priđeš, kad pričaš s njima, one to osjete na kilometar, zato malo više samopouzdanja, i polako...

 

I da, alkohol za često dati tebi malo više samopuzdanja, i omesti njihov radar{#}

Sve ima svoju cijenu! Pa tako i stvari pod moj PC. volim često mjenjati stvari pa imajte i to imajte na umu, ne sramite mi se neš ponuditi od hardvera :-D
12 godina
online
Pomoć oko djevojke :(

Donesi gitaru i pjevaj joj wish you were here i zaljubit ce se garant.... znači prvo naučit gitaru pa onda dalje

{One death is tragedy, but a million deaths is statistics} Operation Flashpoint fan
13 godina
offline
Re: Pomoć oko djevojke :(
rooswelt1991 kaže...

Riješi se straha :-)

 

Da ti objasnim, žene ti imaju ovako podijeljen dio mozga za muškarce: 30% interesi, 20% privlačnost, 50% FEAR DETECTOR.

 

Dakle dako se ti bojiš kad joj priđeš, kad pričaš s njima, one to osjete na kilometar, zato malo više samopouzdanja, i polako...

 

I da, alkohol za često dati tebi malo više samopuzdanja, i omesti njihov radar{#}

Upravo to! Ja sam po svojoj procjeni ruzan ko ku*ac pa opet lako uspijem sa tih 50% na mojoj strani xD Nabacis humora vidis sto je pali i to je to. A ako zelis skupit bulk od nekih 300 cura (spartanaca vecinom {#}) moras imat 70% izgled 30% love :)

Gamers Don't Die, They Respawn.
16 godina
offline
Re: Pomoć oko djevojke :(
eee da... S 15 godina kukas da JE nemas,a s 30 ces kukat kako bi bilo bolje da JE nemas. :)
Ako bi oni koji o meni misle loše znali šta si ja mislim o njima,bi o meni mislili još lošije.... eeehhheem...
16 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć oko djevojke :(
24v kaže...
eee da... S 15 godina kukas da JE nemas,a s 30 ces kukat kako bi bilo bolje da JE nemas. :)

da to mu pokusavam reci,nemoj zurit,imas vremena i za te nevolje.

Heroes get remembered, but legends never dies.
14 godina
protjeran
offline
Re: Pomoć oko djevojke :(
24v kaže...
eee da... S 15 godina kukas da JE nemas,a s 30 ces kukat kako bi bilo bolje da JE nemas. :)

 Ti ne znas curi reci GTFO bitch?

And then father, the Rapture dream was over. You taught me that 'evil' is just a word. Under the skin, it's simple pain. We are Utopia, you and I...
13 godina
offline
Re: Pomoć oko djevojke :(
Mentalist kaže...

Ja dajem savjet... Sta cu kad je dosadno?

 

Prosjecan u svemu? Probajte Ryan Industry plazmide. Oborite zenu s nogu sa novim Telekinesis plazmidom.

 

On topic:

 

Nemoj biti Ruzan, niti ljubomoran. Zapravo ti cura i ne treba.

 

griješiti je ljudski al je osjećaj božanski
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć oko djevojke :(
Budi ono sto nisi. To je rjesenje.
Beauty doesn't have a weight restriction.
13 godina
protjeran
offline
Pomoć oko djevojke :(

Nemoj slusati Mentalista(taj je zadnji put hebavao u igrici God of war){#}

DaBog da se prevrnula na me,prikolica puna pica!
16 godina
offline
Re: Pomoć oko djevojke :(
Mentalist kaže...
24v kaže...

 Ti ne znas curi reci GTFO bitch?

hahaha a ebgaaaa nemogu, ova će mi žena postat :) al da, još uvijek stojim kod svoje izjave :D

Ako bi oni koji o meni misle loše znali šta si ja mislim o njima,bi o meni mislili još lošije.... eeehhheem...
15 godina
protjeran
offline
Pomoć oko djevojke :(

Znaci,pouzdanje,budi svoj to je nesto naj bitnije.Jer ako pocnes glumit nekog

gotov si.Kada si sa tom ribom opusti se i ponasaj se prirodno.Neke cure cak vole sramezljive,tako da ako na letis na takvu, super.Ugl imas 15 god.Polako

nece ribe nigdje pobjeci {#}

born to be gamer
14 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko djevojke :(

Istetoviraj se do jaja i pridruži nekom heavy metal bendu. Jer cure vole glazbenike.

Xanzzu jer je danas teško biti orginalan.
13 godina
offline
Pomoć oko djevojke :(

ovako se to radi

 

griješiti je ljudski al je osjećaj božanski
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć oko djevojke :(
Bosanac112 kaže...

Znam da nije dobar forum, ali imam jedno prosto pitanje, kako privući pažnju djevojaka? Imam 15 godina, prosječan sam u svemu, ali ne znam u čemu je problem. Moji frendovi koji su ružniji, ne blistaju baš u školi, su glavni u društvu. Najbolji prijatelj mi je već imao prvo iskustvo, a ja se još nisam poljubio.

 

U totalnoj sam depri, nisam troll, molim vas ne brišite temu, šta čekati više?

Ako nemožeš sebi samom pomoci kako misliš da ce ti netko sa ovog foruma pomoci?

 

 

Mislim jedino što ti ovdi ljudi mogu napravit jest prodat svoje neke filozofije, al činjenica jest da ti nitko nemože  pomoči osim tebe samog.

 

Ukratko: Napuni samopouzdanje, sakrij strah, kad razgovaraš budi joj blizu, saznaj šta ju interesira, pokušavaj ostvarit što više fizičkog kontakta. Dakle dodir rukama, zagrljaj,itd.......

 

Al opet ponavljam nitko ti nemože pomoci, samo si ti možeš samom sebi pomoči...

I'll be back
16 godina
offline
Pomoć oko djevojke :(

Već su ti rekli dve velike istine, a ja ću da ih ponovim:

  1) Samopouzdanje!  Umesto da se ti pitaš da li si dovoljno dobar da je smuvaš, neka se ona pita da li je dovoljno dobra za tebe. Budi samouveren, a nemoj da se ustručavaš ni da je nekad malo spustiš - svako ima neku slabu tačku, stvarnu ili umišljenu, koliko god nama savršeno delovao. Valja povesti i malo računa o oblačenju.

  2) Ne **** lep nego uporan. Živa istina.

 

Takođe, kad pričaš sa devojkom, obično je dobra ideja da je navedeš da priča o sebi, a u svakom slučaju je najbitnije da razgovor teče. Nemoj da se brineš da li ćeš da je smoriš, sasvim je moguće da će ti se to dešavati u početku, ali vremenom se kroz iskustvo nauči šta i kako. Ovo možeš da vežbaš i sa devojkama koje ti nisu toliko zapele za oko, prosto naletiš na neku curu i pokušavaš da sa njom vodiš razgovor koji će njoj biti zanimljiv.

 

 

14 godina
protjeran
offline
Pomoć oko djevojke :(

Reci cu ti jedno, neki dan sam iz dosade ispitivao teren za jedan veliki poduhvat u nespavalicama, pa onda i u nasem drustvu.

 

Za ovakve teme nema interesa (ili sam pisao prekasno).

 

 

Razumij ovo kako hoces, ali ovo je jedna od mojih super recenica: "Osjecaj da nisi, a htio si je bolji od osjecaja da jesi" (mozda i nije tako isla).

And then father, the Rapture dream was over. You taught me that 'evil' is just a word. Under the skin, it's simple pain. We are Utopia, you and I...
14 godina
protjeran
offline
Pomoć oko djevojke :(

Kao što su ti već rekli 1000 puta, samopouzdanje, ali ja sam naučio da je i autoritet dobar (ne,nečeš strašiti curu) ,ono slobodno je spustiš na zemlju,da vidiš kako polude - neke...

Straight Edge
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.8.2011 1:32 (netko,netkovic).
15 godina
protjeran
offline
Re: Pomoć oko djevojke :(
Bosanac112 kaže...

Znam da nije dobar forum, ali imam jedno prosto pitanje, kako privući pažnju djevojaka? Imam 15 godina, prosječan sam u svemu, ali ne znam u čemu je problem. Moji frendovi koji su ružniji, ne blistaju baš u školi, su glavni u društvu. Najbolji prijatelj mi je već imao prvo iskustvo, a ja se još nisam poljubio.

 

U totalnoj sam depri, nisam troll, molim vas ne brišite temu, šta čekati više?

U tim godinama se cure pale na loše momke, za 3-4 godine uviđaju da im ipak treba ''dobar'' momak, to ti je statistika - drugim riječima, tvoji frendovi će se sada ispucati dok mogu, a kasnije ti stupaš na scenu, nemaš frke ;)

Nobody expects the Spanish inquisition!
15 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko djevojke :(

Daj mi momak objasni samo jedno: šta misliš, kakve cure privlače problematični dečki? dr.Olje. Ostalo ćeš saznati kroz vlastiti život...kad tad... svi nekako moramo sazrijevati. 

Dean T., volim te.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć oko djevojke :(

Ključ uspjeha u tim godinama je popularnost i samopouzdanje. Najčešće ovo drugo. Znači, samo skupi hrabrosti i uleti sa spikom, pa kakva god da spika blesava bila ipak će te primjetiti i upoznati. A jednom kad budeš dio te ekipe s vremenom će stvari već doći na svoje ;)

15 godina
protjeran
offline
Re: Pomoć oko djevojke :(
anshika05 kaže...

Daj mi momak objasni samo jedno: šta misliš, kakve cure privlače problematični dečki? dr.Olje. Ostalo ćeš saznati kroz vlastiti život...kad tad... svi nekako moramo sazrijevati. 

Većinu cura privlače muškarci koji su skloniji rizičnijim ponašanjima u doba puberteta (ne samo ''dr.olje''), kasnije se to mijenja ( u prosjeku od 18-19 godine nadalje) i traže muškarca koji donosi stabilnost/sigurnost - to je tako na razini populacije, ne nužno u svakom pojedinačnom slučaju. Uglavnom, njegovo vrijeme tek dolazi :)

Nobody expects the Spanish inquisition!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice