Pomoć Paoli

poruka: 17
|
čitano: 2.029
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Pomoć Paoli

Odmah da kažem,nije mi jasno zasto je ova tema lockana,pa sam bio prisiljen otvoriti ovu!

 

  Igrom slucaja "nabasao" sam na nekoga kojemu je zaista potrebna nasa pomoc.

Zove se Paola i ima 20 godina i boluje od paraplegije,ne osjeca noge i u kolicima je.

Iz respekta prema djevojci,necu opisivati koje su je sve nedace u zivotu zadesile,ali problema ima jako puno.

Ped kompom provodi puno vremena i voli igrati igre,ali joj za to treba jaci komp!

 

  Ja sam joj obecao da cu pitati ovdje dobre ljude,da joj sastavimo jednu dobru konfiguraciju.Niti ne sumnjam da mi to ne mozemo!

Cura se nalazi u Zagrebu i ovo joj je profil ovdje.

 

Ja osobno mogu pokloniti pasivno hlađenu Nvidia GT 6600 grafu i mislim da imam 2 GB DDR2.

 

Hvala svima!

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.10.2015 17:33 (Milka30).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć Paoli
Milka30 kaže...

Odmah da kažem,nije mi jasno zasto je ova tema lockana,pa sam bio prisiljen otvoriti ovu!

 

  Igrom slucaja "nabasao" sam na nekoga kojemu je zaista potrebna nasa pomoc.

Zove se Paola i ima 20 godina i boluje od paraplegije,ne osjeca noge i u kolicima je.

Iz respekta prema djevojci,necu opisivati koje su je sve nedace u zivotu zadesile,ali problema ima jako puno.

Ped kompom provodi puno vremena i voli igrati igre,ali joj za to treba jaci komp!

 

  Ja sam joj obecao da cu pitati ovdje dobre ljude,da joj sastavimo jednu dobru konfiguraciju.Niti ne sumnjam da mi to ne mozemo!

Cura se nalazi u Zagrebu i ovo joj je profil ovdje.

 

Ja osobno mogu pokloniti pasivno hlađenu Nvidia GT 6600 grafu i mislim da imam 2 GB DDR2.

 

Hvala svima!

 Pa upitno je da li ce ta nvidia pokrenut bilo koju današnju igru ili misliš na gtx 660

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.10.2015 17:51 (zeroname).
12 godina
offline
Re: Pomoć Paoli
zeroname kaže...

 Pa upitno je da li ce ta nvidia pokrenut bilo koju današnju igru ili misliš na gtx 660

 Pa dobro,JBG ja sam ponudio "naj" sto imam,valjda ce se naci koja dobra duša da joj sastavimo nesta kulturno!

Sada smo se culi,u pitanju je Leauge of legends i igrica koje igra!

 ....Ma nije ova GTS 6600 tako loša grafa,koliko se sjecam ja sam na njoj igrao Medievil total war 2,CnC tiberium wars!

 

8 godina
neaktivan
offline
Pomoć Paoli

Bok dragi gejmeri! Evo da se i ja javim! Hvala Vam što ste odlučili pomoći mi, stvarno mi puno znači. Ovo što radite za mene je nešto zaista što se ne zaboravlja.
inače..Moja zaljubljenost u igrice je počela sa league of legends, uz tu igricu, zaboravim u kojem sam svijetu, i potpuno se prešaltam. hehe 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć Paoli
Milka30 kaže...
zeroname kaže...

 Pa upitno je da li ce ta nvidia pokrenut bilo koju današnju igru ili misliš na gtx 660

 Pa dobro,JBG ja sam ponudio "naj" sto imam,valjda ce se naci koja dobra duša da joj sastavimo nesta kulturno!

Sada smo se culi,u pitanju je Leauge of legends i igrica koje igra!

 ....Ma nije ova GTS 6600 tako loša grafa,koliko se sjecam ja sam na njoj igrao Medievil total war 2,CnC tiberium wars!

 

 Bit ce dovoljnja za LOL ima shader model 3.0. Trebact ce za lol minimalno 2gb ram-a.

12 godina
offline
Re: Pomoć Paoli
zeroname kaže...

 Bit ce dovoljnja za LOL ima shader model 3.0. Trebact ce za lol minimalno 2gb ram-a.

Treba malko pricekati i ostale da se pridruze,relativno rano je tema otvorita,jos nisu svi online!

Imam ja i 2 kucista,te pržilicu koja nije isprzila u zivotu 2 DvD-a,još moram pronjuškati na tavanu!

Ali,mislim da je to,to,DIMM memoriju i Pentiume,ne treba ni spominjati,a i to ga imam¸!

8 godina
neaktivan
offline
Pomoć Paoli

Oprostite ako ne odgovorim na poruke ljudi, piše mi "limit" i moram čekati 24 sata. 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć Paoli
Dragi svi, hvala onim koji su odlučili pomoći i imali najbolje namjere no nemojte se zamarati samnom. Na žalost ne mogu dopustiti na dobim novi komp dok mi ukućani pate. Danas su nam evo dosli isključiti plin.
Jednog dana ću nadam se imati posao i novac dostojan normalnog zivota pa cu si priuštiti i pomoći svojima. Hvala još jednom svima s dobrim namjerama.
12 godina
neaktivan
offline
Pomoć Paoli

Ja imam maticnu, Gigabyte ga-790x ud3p (ddr2), na koju pasu AM2/AM2+ i AM3 procevi sa ddr2 kontrolerom (trenutno ne i oni najnoviji jer nije zadnji bios na njoj). Ako netko ima nekakvog Phenoma ili bar Athlona koji pase na nju eto vecina solidne konfiguracije. Mali problem je sto nisam iz Zagreba ali moze se nesto iskombinirat ukoliko bude uspijeha.

Ako sam ti pomogao, stisni HVALA.
12 godina
offline
Pomoć Paoli

Ima li itko zainteresiran?

15 godina
offline
Pomoć Paoli

Što je sakupljeno do sada?

12 godina
offline
Re: Pomoć Paoli
toxic kaže...

Što je sakupljeno do sada?

 Ah ništa još konkretno,ja dajemo GT 6600,imam kučište,DVDRW i 2 GB DD2,a kolega gore Asrokicu(jbg nije nesta,ali nemam bolje)

Pohvala anonimnom kolegi koji je Paoli uplatio 200 KN i ostao anoniman!

SVAKA ČAST!

 

 

Napominjem;zaista nije nikakva namjestaljka,djevojka zaista treba konfu!

15 godina
offline
Pomoć Paoli

Ja isto imam kuciste, dvdrw, i 2gb ddr2 667mhz ali iskreno ne znam da li više uopće rade, treba isprobati.

 

12 godina
offline
Pomoć Paoli

Subota je navećer,nadam se da ima više forumaša koji bi htjeli pomoći!?

13 godina
offline
Pomoć Paoli

Što konkretno sad fali? Imam iz laptopa 2x 1GB DDR2 i hard (5400 rpm) koji nije u cvijetu mladosti, ali mislim da bi mogao poslužiti neko vrijeme za silu. Imam i kućište, ali vidim toga je na bacanje :D. Kakav procesor ide na tu ploću? Mislim da frend ima neki AMD pa mogu pitat.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.10.2015 20:00 (Hexfire).
12 godina
offline
Pomoć Paoli

Ma sve nam fali!

Gore smo naveli sta mi mozemo ponuditi,a to nije Bog zna sto!

Cilj je djevojci sastaviti sto jacu konfu!

Isto tako trebali bi nekoga iz Zagreba tko bi bio voljan sve to sastaviti i uručiti djevojci!

 

  Cudi me relativno mali odaziv forumasa,a nedavno smo imali temu di smo se svi nudili pomoći.

Svi mi imamo djelove koji nam vise ne trebaju,a mogli se iskoristiti nekome kome treba!

Paoli zaista treba,i to nije zahebancija,niti trolanje!

 

Hajdmo Bugovci,znam da imate veliko srce!

12 godina
neaktivan
offline
Pomoć Paoli

Na ploču idu više manje svi pre-FX AMD procesori, ali mislim da nema smisla stavljat nesto pra staro i neupotrebljivo. Ponavljam, ako neko ima nekog athlona II ili jos bolje phenoma II viska (da mu bzvz lezi u nekoj kutiji) bilo bi dobro da se javi u temu.
Inace nije da iman novca na bacanje, ali mi ploca lezi vec neko vrijeme a za par sto kn koliko vrijedi necu propasti, a curi koliko vidim moze dosta pomoci. Dobro znam kako je imati nekakve izrazito zastarjele ili uopce nemati (u danasnje vrijeme vise-manje osnovne) stvari...

Ako sam ti pomogao, stisni HVALA.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice