Ponuda iz LIDL-a, trimer kombinirani ... mišljenja

poruka: 19
|
čitano: 37.613
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Ponuda iz LIDL-a, trimer kombinirani ... mišljenja

Pozdrav, Lidl u svojoj ponudi od ponedjeljka ima kombinirani trimer sa nastavcima KLIKNI DA VIDIŠ 

 

Sada mene zanima, isplati li se to kupovati i jeli opće sigurno ?

Nikola
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ponuda iz LIDL-a, trimer kombinirani ... mišlj

Ne  nikako se to ne isplati ..uostalom cijena ti sve govori ..takvi alat a da nešto valja mora koštati duplo više ...vec imam dosta iskustva s tim neprofesionalnimalatom odnosno smećem....

 

Trimer i dodaci su  vrsta alata kojeg jednom kupiš i traje ti iducih 15+godina(ako ga redovito održavaš i ne forsiraš i uz  obvezne male servise) tako da ti savjetujem ako misliš kupiti trimer ili ovu konbinirku onda lipo pravac stihl prodavaonica ...tamo ce ti gospodin objasniti sve mogucnosti i naravno nahvaliti svoj proizvod ....

 

slazem se da i stihl je skup i da  je u cijeni osim kvalitete i samo ime  ..ali za onaj novac je kvalitetan ...

imam sthilov trimer, pilu,kosilicu(doduse u kombinaciji stihl viking),motorne škare za živicu, i svu popratnu opremu za izvođenje nabrojenih radova(rukavice,sjekire,klinove,....)

NA OVOM FORUMU SVAKI PUT KAD OTVORIM NOVU TEMU ILI NESTO PITAM MORAM DVA PUTA PITATI TJ PONOVITI DA BI MI NETKO ODGOVORIO...PA PITAM SE PITAM ZAŠTO :/
9 godina
neaktivan
offline
Ponuda iz LIDL-a, trimer kombinirani ... mišljenja

Stihl je daleko od onoga što je nekad bio.

Husqvarna 128R cca 1800-2200kn

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.7.2015 13:00 (CyberPlague).
13 godina
neaktivan
offline
Ponuda iz LIDL-a, trimer kombinirani ... mišljenja

Ovisno o tome koliko okućnice imaš i za koje stvari ti treba. 
Ako je par kvadrata trave i neka manja živica, onda je i ovo okej.

Ja imam Husqvarnu 323 sa motorom od 0,9kW (najslabiji u ponudi onda) ali već 8-9 godina radi bez greške uz redovita servisiranja i čišćenja. A ne štedim ga. Nekih 1500-2000kn je bio, ne sjećam se više. 
Druga stvar je kvaliteta izrade, amortiziran je jako i lagan, tako da se na kraju dana ruke ne tresu previše ;)
I ako imaš blizu ovlaštenog servisera onda si bez brige za sve.

http://www.husqvarna.com/hr/products/trimmers/husqvarna-trimmers-for-homeowners/

Pogledaj si na njihovim stranicama, imat ćeš nešto u rangu s ovim iz Lidla.



“Don’t go to men who are willing to kill themselves driving in circles looking for normality.”
14 godina
moderator
offline
Re: Ponuda iz LIDL-a, trimer kombinirani ... mišlj
Jole-Ri kaže...

Pozdrav, Lidl u svojoj ponudi od ponedjeljka ima kombinirani trimer sa nastavcima KLIKNI DA VIDIŠ 

 

Sada mene zanima, isplati li se to kupovati i jeli opće sigurno ?

 Ne, bježi od toga što dalje...susjed kupio i požalio...

 

Osim toga, nemoj ni gledati trimer s takvim ručkama, obavezno nešto s ovakvim:

http://www.husqvarna.com/hr/products/trimmers/128r/

CyberPlague kaže...

Stihl je daleko od onoga što je nekad bio.

Husqvarna 128R cca 1800-2200kn

 Ipak malo skuplje od toga, ali odličan izbor, daleko bolje od Stihl-a za te novce.

TROLLBUSTER!!! Izrada naljepnica za aute, stickerbomba, naljepnica za zidove i majica s tiskom. Banggood kodovi na PP.
9 godina
neaktivan
offline
Ponuda iz LIDL-a, trimer kombinirani ... mišljenja

Zna naletit akcija,ja sam uzeo čim je izišao 2011e(mislim) i platio 2400-2800(ne sjećam se točno) a prije 2 godine je susjed uzeo za 1800 jer je bio na nekakvoj akciji,uglavnom oba rade dandanas i bez problema startaju ako se držiš uputa i održavaš po propisima.Dolmar i Johnsered također neloši igrači,samo premalo zastupljeni.

15 godina
neaktivan
offline
Ponuda iz LIDL-a, trimer kombinirani ... mišljenja
9 godina
neaktivan
offline
Ponuda iz LIDL-a, trimer kombinirani ... mišljenja

Moja preporuka je da kad već kupuješ,kupiš provjereno,bolje je za 2.5k kn imat pravi stroj negoli uzimat NoName trimere s motorom koji su mali indijci sastavljali.

Stric ima OK iz baumaxa,kad ode filter zraka mora ga sam rezat od spužve,dodatne opreme naravno nema,a čak su i šarafi po britanskom standardu tako da i njih nema uzet kod nas,lol 

12 godina
offline
Ponuda iz LIDL-a, trimer kombinirani ... mišljenja

Kao što su ti rekli, ne kupuj to, to je nešto lijevo, bez imena, ma bježi od toga, jednostavno ne kupovati i točka.

To im je doletilo negdje na lager, pokušavaju uvalit pa ako prođe prođe ...

Ako ti i treba za nešto sitno, kupi nešto kvalitetnije pa ćeš kasnije moć i prodat to, tko će ti ovo kupit ?

 

CyberPlague kaže...

ima OK iz baumaxa,kad ode filter zraka mora ga sam rezat od spužve,dodatne opreme naravno nema,a čak su i šarafi po britanskom standardu tako da i njih nema uzet kod nas,lol 

Doslovno ćeš ovakvo neko sranje dobit, tko zna za koju je to državu bilo prvotno namijenjeno pa je nekim refundom došlo na naše tržište :D pa LIDL (od kad se u LIDLu kupuju trimeri ? :S) ako uvali dobro njima ok (btw. znam kako ti je stricu imao neku sličnu, tražio sam po ZG gdje ima spužve :D)

 

 

Da se informiram:

Gogs, imaš neka iskustva ?

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.7.2015 14:57 (ContoNick).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ponuda iz LIDL-a, trimer kombinirani ... mišlj
CyberPlague kaže...

Stihl je daleko od onoga što je nekad bio.

Husqvarna 128R cca 1800-2200kn

 Posjedujem proizvode i jedne i druge firme i stihl je i dalje korak ispred ostalih.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Ponuda iz LIDL-a, trimer kombinirani ... mišlj
Đapa club kaže...
CyberPlague kaže...

Stihl je daleko od onoga što je nekad bio.

Husqvarna 128R cca 1800-2200kn

 Posjedujem proizvode i jedne i druge firme i stihl je i dalje korak ispred ostalih.

 Posjedujem servis i jednih i drugih i ostalih marki,od Stihla jedino što se ne kvari često su kultivatori(Viking) i to iz razloga što se većinom radi o Kohler motorima.

 

P.S.kad bih bio prisiljen uzimat Stihl,uzeo bih ga u njemačkoj jer većina njihovih stvari kod nas je uvoz iz Brazila,Kine,Španjolske itd.

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.7.2015 13:36 (CyberPlague).
7 godina
neaktivan
offline
Ponuda iz LIDL-a, trimer kombinirani ... mišljenja

Pozdrav, u velikoj sam dilemi oko odabira trimera. Naime potreban mi je trimer za vikendicu nista profi..

dvoumim se izmedju dva trimera

 

stihl fs 55 (250eura) 1 godina garancije

Zapremnina (cm3)          27,2

Snaga (kW/KS) 0,75 / 1

Težina (kg)         5,0

Razina zvučnog tlaka (dB(A))     95

Razina zvučne snage (dB(A))     109

Vibracije lijevo/desno (m/s2)    4,5 / 4,0

Ukupna duljina bez reznog alata (cm)   147

Pogonska osovina           Flksibilna

 

ili

 

villager bc 1900s (200eura) - 2 godine garancije

Motor: dvotaktni, vazdušno hladjeni

Snaga: 1,9 KS, 51,7 cm3

Sistem prenosa snage: kardansko vratilo

Radni zahvat niti: 41,5 cm

Radni zahvat noža: 25 cm

Kapacitet rezervoara za gorivo: 1,2 L

Masa: 7,7 Kg

Pribor:

Trokraki nož

Glava sa silkom

Opasač i tregeri

 

Eh sad, citao sam po forumima koliko sam mogao, nije los ni ovaj villager al ima svojih mana, dok stihl naravno svi hvale.. meni jedino muci sto je kod stihla godina garancije dok kod villagera dvije godine, i villager je dosta snazniji motor sa vise opreme, ali stihl je stihl i laksi je 3kg..

 

 

molio bih vasa misljenja koji odabrati?

9 godina
offline
Re: Ponuda iz LIDL-a, trimer kombinirani ... mišlj
Pozdrav, trebam preporuku trimera, i gdje ga kupiti? Bitna je kvaliteta jer se radi o velikoj povrsini.
7 godina
offline
Re: Ponuda iz LIDL-a, trimer kombinirani ... mišlj
Velika povrsina, ravna i samo trava ili? Husqvarnu svi hvale, iako ju nisam imao prilike isprobat.. Stihl bi izbjegaval, one stare su dobre, ali novije necu ni isprobavat od kad se stari opeko, bila neka serija gdje su svima poznatima crkle u manje od godinu - dvije, neovisno kolko se koristila

Al zato obicna kineska iz supermarketa za 100€ je drzala preko 5 godina, unistene 2 glave za flaks(onda je nabavljena stihlova od puno bolje plastike) i jedan trokraki noz, ostalo je bilo samo toci. Jednom bila na servisu jer spagu za paljenje nije htjelo namotati nazad. S njom pokosena brda i doline, jedino kaj se na svaki potrosen rezervoar ostavljala preko pola h da se hladi, al se s tim rezervoarom moglo dosta potrosit... Jedino mi se cini da je nekad bila malo slaba, u usporedbi s nekom stihlovom je bila malo slabija, ali i dalje je trgala travu i sikaru
9 godina
offline
Re: Ponuda iz LIDL-a, trimer kombinirani ... mišlj
Velika povrsina na brdu, tj oranica koju ne obradujemo više ali raste trava.
12 godina
offline
Re: Ponuda iz LIDL-a, trimer kombinirani ... mišlj

Ja bih opet preporucio Stihl!

Osobno vec dugo godina imam FS 120 i iznimno sam zadovoljan,kosim velike povrsine!

U mojoj firmi isto tako kupuju samo Stihl marku i nema problema sa njima(noviji modeli).

Poznato je da postoji Stihl made in Brazil,to su ti koji su na losem glasu i cesto se kvare,nazalost,Hrvatsko trziste ih je prepuno!

Ali moze se naci i Made in Germany,nesto su skuplji,ali neces sigurno imati problema!

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
9 godina
offline
Re: Ponuda iz LIDL-a, trimer kombinirani ... mišlj
Di da ga kupim ?
12 godina
offline
Re: Ponuda iz LIDL-a, trimer kombinirani ... mišlj
Gogy7 kaže...
Di da ga kupim ?

Ja sam svoga kupio u MioAgro stroj ili danasnji Vinkoprom,a za ostale trgovine zaista ne znam!

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ponuda iz LIDL-a, trimer kombinirani ... mišlj

Hussqvarna 143r-ii   -best buy ...

vec sam na dosta mjesta napisao toliko toga o njemu ,a i mnogi mnogi pisu sve najbolje o njemu ....

iz iskustva također sve najbolje o njemu ...

Može
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice