Posao vozača

poruka: 64
|
čitano: 25.829
|
moderatori: DrNasty, F1-IVO, Danny_HR, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
Posao vozača

Buduci da zavrsavam za vozaca trenutno zanima me stanje za vozače u švedskoj...
ima li bilo tko kakva saznanja?

=)=):D:D=);)
6 godina
moderator
Re: Posao vozača
tuga000 kaže...

Vozaca cega? Teretnih?

PORTOVA ima 65536 komada - Aner Begovic..haker iz Bosne
6 godina
neaktivan
Lokomotiva?
Auta?
Kamiona?

Mislim ono...
Marija Antoaneta je intelektualni Mount Everest za Jadranku Kosor...
4 godine
Posao vozača

Vozaca kamiona... c kategorija

5 godina
Posao vozača

A slabo ti je danas to sve.

Moj djed je prije 35god jednim kamionom zaradio koliko sad sa njih 5 i to jos ako ima posla.zadnjih tri godine kamioni mi stoje tu na dvoristu, tu i tamo nesto odvoze.

ti mislis otvoriti neki obrt ili raditi za nekog?

kak mislis tocno kakvo je stanje u Svedskoj?

inace meni je zelja ono imati neki kamion, sleper MAN-ov od 700ks i "dojčland, here i come" 

Jučer sam bio pametan. Stoga sam želio mijenjati svijet. Danas sam mudar. Stoga mijenjam sebe.
4 godine
Posao vozača

a cul sam od frendova i tak dalje... da se jako isplati iti u svedsku vozit jer imaju malo ljudi koji zele voziti... a placa su do neba... {#}

5 godina
tuga000 kaže...

a cul sam od frendova i tak dalje... da se jako isplati iti u svedsku vozit jer imaju malo ljudi koji zele voziti... a placa su do neba... {#}

to nije istina....a i ovisi kako, ak radis za nekog ti imas neki fiksu placu i dobis vjerojatno nesto honorara i to ne moze biti puno, a ako otvoris svoj obrt, to je opet druga prica.

Jučer sam bio pametan. Stoga sam želio mijenjati svijet. Danas sam mudar. Stoga mijenjam sebe.
4 godine
Posao vozača

A kam bi bilo najbolje otici vozit? Od vanjskih zemalja mislim..

6 godina
neaktivan
Gdje god je rat...

Uvijek najvise zaradis...
Marija Antoaneta je intelektualni Mount Everest za Jadranku Kosor...
4 godine
Posao vozača
ili na led
Što imaš više sira, imaš više rupa. Što imaš više rupa, imaš manje sira. ?????????????
4 godine
Posao vozača

a cuj na led direkt iz skole TESKO... :/ a ratna podrucja to bi vec islo :)

6 godina

ja ti stalno vozim i nije to tak kak si vi zamisljate,nemas ni kilometra odvozenog a vec bi u svedsku isel,istina da imaju place ali se i radi za to,moj kolega dolazi doma 3 puta na godinu po 10 dana a ostalo je na putu a radi za svedjanina,ja radim u zg i prosjek mi je 10 000 km na mjesec,svaki vikend sam samo doma a nekad dodjem svaki drugi,posao nije fizicki tezak ali je psihicki uzasno opterecenje,posao,familija,prijatelji i ostalo,moras ga stvarno voljeti jer drukcije nece to ici, o placi i ostalim problemima necemo,pogledaj video,ovaj mi je najbolji.

Heroes get remembered, but legends never dies.
4 godine
Posao vozača

a cuj znm kolko je zamoran... bil sam sa susjedom u svicarskoj,njemackoj,italiji itd... znm... recimo krenemo oko pol 8 ujutro i navecer oko 5-6 ti se pocne spavati a nisi prakticki (znas cime) mrdnuo...

6 godina

a da,mada danas ima sve manje spavanja za volanom radi kontrola na cesti ali uvjek se nadje neki veseljak u grabi sljedece jutro,za mene nema boljeg posla i da njega nema neznam cime bi se bavio,oduvjek sam to htio i fala bogu vec 15g mazem po evropi,ove istocne zemlje i po ledu nek neko drugi vozi,onaj ko je i kod nas u lici stavljao lance zna o cemu pricam a k tome dodaj jos i temp od - 45 i odustaces brzo,ali eto ko voli nek vozi,idu mi kolege i kineske granice i  u irak i ostalo,ali ja se radije drzim italije,spanjolske,austrije,nizozemske i to mi ok.

4 godine
Posao vozača

Govorim od 3 razreda osnovne da bum vozac... jednostavno volim taj posao... tu neizvjesnost... moram se gibati... nemogu biti 10 minuta na jednom mjestu i jednostavno smatram da je to pravi posao za mene :) 

4 godine
Posao vozača

Bit ces ti po 10h na istom mjestu {#}

Mes que un Club! FCBarcelona!
4 godine
Posao vozača

Laptop, wifi=bug forum :) ;)

4 godine
protjeran
tuga000 kaže...

A kam bi bilo najbolje otici vozit? Od vanjskih zemalja mislim..

Libija???...sad stranu odabrati,mislim da Gadafi trenutno rula...{#}

6 godina

slazem se s tobom,nema vece slobode i gusta dok krenes spreman na put,sretnes kolegu pa kuhate rucak u nedjelju skupa pa vas se skupi par,i bas je veselica a kaj je najbolje niko vas ne pozna pa ste opusteni i sve turiste zezate,lol.eto i par slika svega i svacega.

4 godine
Posao vozača

To je sve spanjolska?

6 godina
tuga000 kaže...

To je sve spanjolska?

novi sad,italija,spanjolska.

3 godine
protjeran
ljubo2mad kaže...

ja ti stalno vozim i nije to tak kak si vi zamisljate,nemas ni kilometra odvozenog a vec bi u svedsku isel,istina da imaju place ali se i radi za to,moj kolega dolazi doma 3 puta na godinu po 10 dana a ostalo je na putu a radi za svedjanina,ja radim u zg i prosjek mi je 10 000 km na mjesec,svaki vikend sam samo doma a nekad dodjem svaki drugi,posao nije fizicki tezak ali je psihicki uzasno opterecenje,posao,familija,prijatelji i ostalo,moras ga stvarno voljeti jer drukcije nece to ici, o placi i ostalim problemima necemo,pogledaj video,ovaj mi je najbolji.

Istina, kada vozis izvan RH imas ogromnu placu + kolko potrosis na putu! Ali jako je tezak posao, nije lako voziti npr. do Engleske narucito kada si mlad.

Ali za onog kod voli + ako radi kod normalnog gazde nije loše.

6 godina

evo malo svega opet.

kod senja kod senja
malo je pukla guma malo je pukla guma
vjetar u spanjolskoj vjetar u spanjolskoj
vulkan etna Sicilija vulkan etna Sicilija
snjeg u austriji snjeg u austriji
led u italiji led u italiji
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.4.2011 17:59 (ljubo2mad).
4 godine
Posao vozača

Svaka cast :)
malo slika iz zadnje fure iz italije :) <3 

&lt;3 volvo &lt;3 <3 volvo <3
6 godina

ma da ima toga,neki dan mi javili da sam osvojio digitalni fotoaparat radi jedne slike,pa ce ssd biti kvalitetnije,inace je sve slikano s mobitelom.

Espana Espana
Ikea Italija Ikea Italija
auto gori u Francuskoj auto gori u Francuskoj
pobjednicka slika,Kamionom na plazu pobjednicka slika,Kamionom na plazu
4 godine
neaktivan

Vozacima Kamiona u koji rade u Sloveniji imaju 2500 eura platu {#}

Vjerovatno je u Svedskoj dosta veca

3 godine
protjeran
Posao vozača
Ljubo jel mozes otkriti kolko placu imas?
Kolko znam vozaci međunarodnog prijevoza imaju 10 tisuca +.
6 godina

kao sto rekoh imaju i u hr placu do 2000 eura ali za to treba jaja ostavit na putu,ja radije radim lagano za 1000 - 1300 eura,meni dost,naravno da imaju vani malo vise ali to ti je samo jer su veci troskovi,u biti sve ti je tu negdi.Svedjani vjerojatno i do 4000 eura,ali racunaj da mu kreda za stan barem 600 eura  + ostalo,tako da se to brzo otopi.

6 godina
Monopol kaže...
Ljubo jel mozes otkriti kolko placu imas?
Kolko znam vozaci međunarodnog prijevoza imaju 10 tisuca +.

ovisi dost u kojoj firmi radis,po zakonu bila bi mi placa i jos 400 eura visa ali dok jaca to ne sredi takva je kakva je.

5 godina
tuga000 kaže...

http://www.teretna-vozila.com/ na ovo sajtu možeš više saznati, regaš se na forum, i sigurno ćeš neku informaciju dobit{#}

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/ http://www.mcsi-design.net/
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice