Povrat pdv

poruka: 4
|
čitano: 882
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Povrat pdv

Ja sam iz Bosne,planiram uzeti graficku u Srbiji koja kosta oko 350eura,sada bi isao na povrat pdv,pa me zanima kada budem ovjeravao za pdv dali treba tj dali oni traze da vide artikal u ovom slucaju graficku ili je potrebno samo taj papir da ovjere >?

 

I dali carinici medjusobno komuniciraju ? granice kod Loznice i Sremske Race ?

I dali je ista procedura u Hr i Srb >?

Da skratim dali bi carinici trazili da pokazem graficku ili je potreban samo taj papir ? 

hvala

15 godina
neaktivan
offline
Re: Povrat pdv
sennheisers330 kaže...

Ja sam iz Bosne,planiram uzeti graficku u Srbiji koja kosta oko 350eura,sada bi isao na povrat pdv,pa me zanima kada budem ovjeravao za pdv dali treba tj dali oni traze da vide artikal u ovom slucaju graficku ili je potrebno samo taj papir da ovjere >?

 

I dali carinici medjusobno komuniciraju ? granice kod Loznice i Sremske Race ?

I dali je ista procedura u Hr i Srb >?

Da skratim dali bi carinici trazili da pokazem graficku ili je potreban samo taj papir ? 

hvala

Dosta je zeznuto jer oni međusobno komuniciraju. Ja sam npr kupovao sat u Austrij vrijednosti oko 300 eura i tražio sam povrat pdv-a ovjerio sam  na slovenskoj granici i nisu me ništa pitali jer sat staviš na ruku i nemogu ti ništa. Sa grafičkom ti je malo teže jer ce jedni drugima javit. Ovaj ti ima to i to sa tim i tim tablicama itd.

10 godina
neaktivan
offline
Povrat pdv

Da ne otvaram novu temu, a ova je najsvježija, zanima me da li mogu dobiti kakav, koliko i u kojim uvjetima povrat poreza iz Njemačke ili Austrije ako tamo kupim 5-6 skupljih mobitela.

16 godina
offline
Re: Povrat pdv
decartes kaže...

Da ne otvaram novu temu, a ova je najsvježija, zanima me da li mogu dobiti kakav, koliko i u kojim uvjetima povrat poreza iz Njemačke ili Austrije ako tamo kupim 5-6 skupljih mobitela.

Ako si iz RH, ne.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice