Pozivnice za privatne torrent trackere izdvojena tema

poruka: 5.093
|
čitano: 1.491.197
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Privatni torrent trackeri P&O
13 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

ajd ko zeli THR pozivnicu nek se javi.. doslo do nekih nesporazuma pa ostala..

14 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
strong8472 kaže...

ako je na MTV teško upast, na BTN je tek nemoguća misija...pozivnice idu preko aukcija uz nekakvo bidanje i treba imat milione bonus bodova da bi se uopće apliciralo... eventualno preko recruitment na drugim jačim trackerima

 

Znam da je praktički nemoguće upasti, zato se ni ne trudim tražiti invite... Iako mi je velika želja upasti na tako moćan tracker.

If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
14 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

što ne tražite filelist.ro? Nego samo elitne torrent trackere koje je teško upasti. Na kraju krajeva kao prvo scene se dila skoro na svakome samo je razlika pre time kao drugo na većim je lakši seed jer je više korisnika. 

 

npr. za filelist.ro manje više sve je FL ( uglavnom sve što dolazi sa rumunjskim titlovima koji nisu hard nego file a toga ima jer je rumunjski torrent tracker ), seed time je 48 sata ili 1:1, s time je bonus koji se skuplja 

 

"You receive FLCoins per hour for each completed(all files downloaded) torrent you seed. These are the bonus rates:
- 0.2 FLCoins per hour for each torrent, however, this bonus is applied only for 10 torrents;
- 1.0 FLCoins per hour if your seeding size(sum of the size of all your completed torrents) is 50GB or bigger;
- 0.2 FLCoins per hour for each 50GB you are seeding(maximum 1TB);
- 1.0 FLCoins per hour if you have 200 reputation points or more."

 

računaj da je 1TB upload za 1100 points uglavnom je no ratio

 

bilo je nedavno 10 godina od otvaranja pa vjerujem da je dosta ljudi dobilo pozivnice kao bonus kodove bez obzira što samo VIP "može" generirati kodove. VIP se može kupiti minimum 2 mjeseca 6 eura bitcoin dobije se 4 pozivnice 1TB upload te ostale sitnice 

 

ili ako se imaju pozivnice 30 dana VIP je 3000 FL points ili 1 pozivnica 3000 FL points i može koristiti bilo tko bez obzira na klasu

 

tako da ima pozivnica a imaju i IRC pa možete tamo nekoga žicati 

 

stranica je dosta na rumunjskome ali osnovne stvari su iste kao na većina torrent trackera, forum ima eng, tražilica je eng

 

ja skidam većinom bluray, remux te onda ide dolje do 1080 to su poznate kao FGT i sl. brzina je maksimalna za VDSL

 

ja ne dajem pozivnice pa me nemojte ni pitati ni ovdje ni na pm

14 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Pa ja imam filelist, ipt, torrentday, morethantv, nebulance, ncore, torrentleach, privathd, bithdtv... i još hrpu drugih. :D

If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
12 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
partwish kaže...
strong8472 kaže...

ako je na MTV teško upast, na BTN je tek nemoguća misija...pozivnice idu preko aukcija uz nekakvo bidanje i treba imat milione bonus bodova da bi se uopće apliciralo... eventualno preko recruitment na drugim jačim trackerima

 

Znam da je praktički nemoguće upasti, zato se ni ne trudim tražiti invite... Iako mi je velika želja upasti na tako moćan tracker.

 ha gle...ništa nije nemoguće, ako se dovoljno jako želi, a onda i radi na tome :) samo treba znat gdje tražit, biti na pravom mjestu i u pravo vrijeme i sjest će već invajt :)

Jim Carrey kaže...

što ne tražite filelist.ro? Nego samo elitne torrent trackere koje je teško upasti. Na kraju krajeva kao prvo scene se dila skoro na svakome samo je razlika pre time kao drugo na većim je lakši seed jer je više korisnika. 

 

npr. za filelist.ro manje više sve je FL ( uglavnom sve što dolazi sa rumunjskim titlovima koji nisu hard nego file a toga ima jer je rumunjski torrent tracker ), seed time je 48 sata ili 1:1, s time je bonus koji se skuplja 

 

"You receive FLCoins per hour for each completed(all files downloaded) torrent you seed. These are the bonus rates:
- 0.2 FLCoins per hour for each torrent, however, this bonus is applied only for 10 torrents;
- 1.0 FLCoins per hour if your seeding size(sum of the size of all your completed torrents) is 50GB or bigger;
- 0.2 FLCoins per hour for each 50GB you are seeding(maximum 1TB);
- 1.0 FLCoins per hour if you have 200 reputation points or more."

 

računaj da je 1TB upload za 1100 points uglavnom je no ratio

 

bilo je nedavno 10 godina od otvaranja pa vjerujem da je dosta ljudi dobilo pozivnice kao bonus kodove bez obzira što samo VIP "može" generirati kodove. VIP se može kupiti minimum 2 mjeseca 6 eura bitcoin dobije se 4 pozivnice 1TB upload te ostale sitnice 

 

ili ako se imaju pozivnice 30 dana VIP je 3000 FL points ili 1 pozivnica 3000 FL points i može koristiti bilo tko bez obzira na klasu

 

tako da ima pozivnica a imaju i IRC pa možete tamo nekoga žicati 

 

stranica je dosta na rumunjskome ali osnovne stvari su iste kao na većina torrent trackera, forum ima eng, tražilica je eng

 

ja skidam većinom bluray, remux te onda ide dolje do 1080 to su poznate kao FGT i sl. brzina je maksimalna za VDSL

 

ja ne dajem pozivnice pa me nemojte ni pitati ni ovdje ni na pm

 ne znam gdje je lakše seedat nego na BTNu, budući da je tracker No ratio... samo se UP broji i vrte se bonus poeni te uz snatcheve i staž na trackeru se stasa u višu klasu

 

da ne bude totalni off topic :D

1*THR dajem

- uvjeti: minimalno 3 vaša najbolja trackera koje imate (direktni linkovi i SS)

13 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Kakvi uvjeti te naganjaju!?!??!  Il daj pozivnicu ili nedaj...  Cemu to izvišavanje necega?  Koda ti nisi zicao pozivnice i bio u takvoj situaciju da ti netko daje pozivnicu..  

12 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

moje pozivnice moji uvjeti ;) da ne bude kao prošli put kad sam ovdje paste-ao nekoliko kodova pa su ljudi otvarali po dva acc i slične gluposti izvodili. i ne, nikada nisam žicao pozivnice od nikoga, već lijepo i kulturno pratio teme gdje se dijele te se javio/aplicirao za neku, ako mi je bila trebala.

 

malo da dopunim ponudu :)

pretome - 11x

AR - 2x

uvjeti isti kao i za THR

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.9.2017 16:03 (strong8472).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

@strong8472 pa zato sam i napisao ako se neki ne može nabaviti ili jako teško zašto čekati ako ima istog sadržaja na drugim torrent trackerima

scene sadržaj ima svugdje i on se većinom skida te gleda a filelist sam naveo jer je lagan za seed uz bonus te dosta toga je FL

12 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

naravno razumijem te, samo kažem kad se i ako upadne tamo da nema problema sa seedanjem :)

16 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Jim Carrey kaže...

@strong8472 pa zato sam i napisao ako se neki ne može nabaviti ili jako teško zašto čekati ako ima istog sadržaja na drugim torrent trackerima

scene sadržaj ima svugdje i on se većinom skida te gleda a filelist sam naveo jer je lagan za seed uz bonus te dosta toga je FL

Sve je to relativno. 

PTP ima svojih čari za filmove. Tamo nađem filmove koje nigdje drugdje ne mogu nać, također i preporuke odličnih manje poznatih filmova.

BTN mi je super zbog svog sustava obavijesti za nove serije/epizode.

HDB ima dobrih internal izdanja, no sve rjeđe ga koristim.

AHD također ima super encodere.

 

Tak da kad uđeš na te trackere imaju svojih čari. A i zajednica je dobra na njima. Jedino što mnogi uspiju dobit ali se ne pridržavaju pravila i pokupe ban.

14 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Pozdrav,

 

zanima me jel ima neki torrent tracker za e-books?

Može!
16 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
cuspajz kaže...

Pozdrav,

 

zanima me jel ima neki torrent tracker za e-books?

 Bibliotik, My Anonamouse, BitSpyder

14 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

www.myanonamouse.net

 

Imaju intervjue na IRC, baniraju acc ako se pozivnica da ili dobije na forumu.

If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
6 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Tražim: THR

 

Imam još 2 trackerja, uvijek iznad 1:2 upload.

14 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
partwish kaže...

www.myanonamouse.net

 

Imaju intervjue na IRC, baniraju acc ako se pozivnica da ili dobije na forumu.

 

Pozdrav,

 

Mozes li mi molim te poslati link gdje je navedeno da dobijes ban ako das pozivnicu nekome na forumu?

 

Hvala.

14 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
arbogast kaže...
partwish kaže...

www.myanonamouse.net

 

Imaju intervjue na IRC, baniraju acc ako se pozivnica da ili dobije na forumu.

 

Pozdrav,

 

Mozes li mi molim te poslati link gdje je navedeno da dobijes ban ako das pozivnicu nekome na forumu?

 

Hvala.

 Kontam da apsolutno svaki privatni tracker zabranjuje dijeljenje pozivnica po forumima ili trade. Ja sam tamo dobio ban skupa s likom koji me je pozvao, jer je dijelio pozivnice po forumu s tim da su meni vratili acc jer sam seedao i nisam ja dijelio nego sam dobio, a njemu je acc zauvijek baniran.

If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
14 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Moze IP Torrent pozivnica? U zamjenu mogu dati torrent hr pozivnicu

Imam seedbox tako da ce sve biti 100% odseedano i ostavit cu neki torrent da se seeda za aktivnost

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.9.2017 18:28 (Gremlin144).
14 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Evo da nadodam, mogu dati pozivnicu i za Yuwabits u zamjenu za ipt

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.9.2017 16:19 (Gremlin144).
11 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

nije ti baš pametno stavljati screenshot di se vidi korisničko ime.

skoro svaki tracker zabranjuje dijeljenje i razmjenu pozivnica na forumima.

14 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
ervin121 kaže...

nije ti baš pametno stavljati screenshot di se vidi korisničko ime.

skoro svaki tracker zabranjuje dijeljenje i razmjenu pozivnica na forumima.

 hvala na obavijesti, to nisam znao

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.9.2017 18:28 (Gremlin144).
14 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

Hvala :)

 

Ako netko ima pozivnicu za neke od ovih trackera i u mogućnosti je poslati mozete mi poslat PM, imam za THR ako vam treba :)

Može!
14 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

Trazim thr nazalost nemam nista za ponuditi osim balkan elite p.s drzim ratio :) mogu poslati ss u inbox 

Black Spider
14 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

je vam radi balkanelite meni samo nakon logiranja radi mailbox i ne mogu uci na nista drugo

pozz

Samsung S8+
12 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
pasko kaže...

je vam radi balkanelite meni samo nakon logiranja radi mailbox i ne mogu uci na nista drugo

pozz

 pročitaj poruku dobrodošlice, nakon toga ćeš moći van mailbox-a. :)

http://flyshare.info
7 godina
protjeran
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Pozdrav,

tražim THR ako netko ima viška. Nemam ništa za ponuditi pa eto žicam, sorry. Ne znam kako drukčije upasti, pratio sam jedno vrijeme kada će biti otvorene registracije ali ništa.

PC mi je ugašen samo kad spavam, torrent se pali automatski kad i PC tako da uredno držim sve na seedu.

Tnx ;)

10 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Trazim bitme.org, imam drugih e-learning za ponuditi: bitspyder, learnflakes, elbitz, geeks ....

 

Uvjeti za invite su da niste leecheri, znaci seedbox screenshot ili speedtest od kud vec seedate ako nemate box i barem 2 ratioproofa. Kontakt PM za sve. Maknite usernameove al ostavite bug forum u pozadini na svim screenovima!!

Sorry za analnost; my invites, my rules. Comply ili GTFO O:)

Kupujem HUAWEI stickove za mobilni internet, ponude na PM ;)
13 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

trazim invite za thr imam 50/50 optiku ...

7 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

balkanelite ponovo radi morate se ponovo registrirati za thr ko treba nek se javi

6 godina
protjeran
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
ben hu r kaže...

balkanelite ponovo radi morate se ponovo registrirati za thr ko treba nek se javi

 

Isuse kriste al nakaradno izgleda. 

Šteta sad sve iznova.

Kad im je pao tracker i zašto ?

7 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

crklo sve svi torrenti sad sve ponovo pa ko hoce a za crna berza i thr javite se ima jednu 2 sedmice kako je crko sad je sve novo  sa novim pravilima

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Privatni torrent trackeri P&O
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice