Pozivnice za privatne torrent trackere izdvojena tema

poruka: 5.093
|
čitano: 1.491.251
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Privatni torrent trackeri P&O
15 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Lijep pozdrav svima,

lijepo molim pozivnicu za THR.

Razlog traženja su sinkronizirani crtići!

Djeca su neumoljiva i neutješiva!

Elen sila lúmenn' omentielvo
6 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Također i meni treba pozivnica za torrnt hr, najviše zbog snkroniziranih crtića.

Hvala lijepa!

6 godina
protjeran
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Goll Herdir kaže...

Lijep pozdrav svima,

lijepo molim pozivnicu za THR.

Razlog traženja su sinkronizirani crtići!

Djeca su neumoljiva i neutješiva!

 Nemoj se furati na djecu.

Imaš ovdje profil 9 godina a dva posta sve skupa-

Vjerojatno stalno žicaš pozivnice, protjeruju te i sad želiš nekome napraviti problem.

Ja takvima ne dajem pozivnice.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

Ja od takvih ne tražim pozivnice. Ti nisi svoju "užicao", već si ju vjerojatno dobio u "uramljenoj plaketi" zbog iznimnih zasluga za ukupnu egzistenciju života na zemlji, zar ne?

Ima i drugih aktivnosti u životu kojima se bavim, a ne vjerojatno kao ti blejim u monitor po cijele dane i zamišljam kakav bi život trebao biti.

Grow up and get a life!

Elen sila lúmenn' omentielvo
15 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Ne moraš blejati u monitor po cijele dane da bi ostavio torrent u clientu da se seeda i postavio ovdje dokaze seedanja i koji ratio imaš tako da ti je pomašen post.
6 godina
protjeran
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Goll Herdir kaže...

Ja od takvih ne tražim pozivnice. Ti nisi svoju "užicao", već si ju vjerojatno dobio u "uramljenoj plaketi" zbog iznimnih zasluga za ukupnu egzistenciju života na zemlji, zar ne?

Ima i drugih aktivnosti u životu kojima se bavim, a ne vjerojatno kao ti blejim u monitor po cijele dane i zamišljam kakav bi život trebao biti.

Grow up and get a life!

Ne melji.

Na prošloj stranici si postavio screen s nekog trackera na kojem imaš 0,7 ratio i ljudi su te ispljuvali.

Sad ponovo pokušavaš na novoj stranici.

Pratim te...

 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
14 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Anđeo bez falinge kaže...
Goll Herdir kaže...

Ja od takvih ne tražim pozivnice. Ti nisi svoju "užicao", već si ju vjerojatno dobio u "uramljenoj plaketi" zbog iznimnih zasluga za ukupnu egzistenciju života na zemlji, zar ne?

Ima i drugih aktivnosti u životu kojima se bavim, a ne vjerojatno kao ti blejim u monitor po cijele dane i zamišljam kakav bi život trebao biti.

Grow up and get a life!

Ne melji.

Na prošloj stranici si postavio screen s nekog trackera na kojem imaš 0,7 ratio i ljudi su te ispljuvali.

Sad ponovo pokušavaš na novoj stranici.

Pratim te...

 

 Nije bio tracker u pitanju već ss njegovog torrent klijenta u kojem mu je omjer 0.7 i ja sam to baš jučer gledao i samo preskočio jer nema šanse da dam pozivnicu bez dokaza sa nekog privatnog trackera, a još nema pozitivan omjer u torrent klijentu što je baš prelahko imati kada se koriste javni torrent trackeri, a on očigledno takve koristi jer nema niti jedan dokaz sa nekog od privatnih trackera.

Statistika torrenata sa javnih trackera, ratio zakucaje Statistika torrenata sa javnih trackera, ratio zakucaje
http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
6 godina
protjeran
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Haker_x kaže...

 Nije bio tracker u pitanju već ss njegovog torrent klijenta u kojem mu je omjer 0.7 i ja sam to baš jučer gledao i samo preskočio jer nema šanse da dam pozivnicu bez dokaza sa nekog privatnog trackera, a još nema pozitivan omjer u torrent klijentu što je baš prelahko imati kada se koriste javni torrent trackeri, a on očigledno takve koristi jer nema niti jedan dokaz sa nekog od privatnih trackera.

Ma, tracker jest SS samo public, whatever.

Nego, NE DAM nikome pozivnicu zbog loših iskustava.

Sjeti se samo onog KREATORA63 s Crne Berze kako je popušio ban zbog "jednog" člana ovdje, koji je napravio nered na berzaškoj forumskoj temi pa su obojica popili bann. 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
15 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Ima netko sta dobro? Tipa TL itd.

Imam seedbox i par accountova s 3TB upload i preko 40 ratio.

 

Nudim IPT, TorrentHR...

 

EDIT - ma zapravo dobro sam pokriven, uglavnom mi treba neki polupoznati softver za koje je jako tesko kupiti ili naci licencu

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.3.2018 4:18 (Mitch).
6 godina
protjeran
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

kaze se warez :D

11 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Gorstak79 kaže...

kaze se warez :D

 

Jesi dobio od nekog za THR pozivnicu ?

Ako nisi zamoli na pp pa ću ti dat.

6 godina
protjeran
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Nisam dobio ali ti si mi na ignoru od jucer, tako da mi od tebe ne triba nish...fala...

 

berzu imam tek od nedavno, kad je netko ovdje zalijepio invajtove...

 

valjda cu nekako moc zaspat, cak i ako ne dobijem pozivnicu....

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.3.2018 9:53 (Gorstak79).
8 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

http://www.arenaelite.eu/?p=home&pid=1

 

Arena Elite opet radi na novom domenu eu , svi su dobrodošli.

6 godina
protjeran
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Gorstak79 kaže...

Nisam dobio ali ti si mi na ignoru od jucer, tako da mi od tebe ne triba nish...fala...

 

berzu imam tek od nedavno, kad je netko ovdje zalijepio invajtove...

 

valjda cu nekako moc zaspat, cak i ako ne dobijem pozivnicu....

THR je ozbiljan tracker.

Nije bezvezan kao Berza i Partis.

Na THR nisi dobrodošao pa će ti opet banirati profil...

Kako misliš sakriti IP ?

Jedino ako providera promijeniš... 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.3.2018 21:39 (Anđeo bez falinge).
8 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Nije bezvezan kao Berza i Partis = > bravo za komentar , poštuj druge da bi drugi tebe poštovali.

6 godina
protjeran
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

dobio sam...i vidim da je moj stari ukradeni racun sad sa l33t statusom....ajd, bar je otislo u prave ruke :D

 

Usput, imam 3 pozivnice za crnu berzu, kome treba neka mi posalje poruku...

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.3.2018 20:00 (Gorstak79).
11 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Tražim invite za RED.

Imam 3x IPT.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
ruzcheHR kaže...

Tražim invite za RED.

Imam 3x IPT.

 toplo ti preporučam da se probaš joinat preko interviewa zato jer 99% ljudi koji trejdaju invajtove dobije ban.

govorim ti iz prve ruke. dakle, zamijenio sam pozivnice sa nekim likom na jednom trackeru i sve preko privatnih poruka, i nakon nekoliko mjeseci popio ban, iako sam imao 50+ uploada i bio aktivan na forumima.

njihov staff su stvarno iskompleksirani kreteni...

11 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

Čeka san 4h pa mi je dosadilo. Al razumin o cemu govoris, ja san na 32pag.es banan bez apsolutno ikakvog razloga. Staff na IRC mi je odgovorio "imamo sad pametnijeg posla".

6 godina
protjeran
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

pitanjce: je li normalno da na thr vec 4 dana nema niti jednog novog torrenta? ako jest, onda cu odseedat sto imam i trazit neki drugi...

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.3.2018 17:34 (Gorstak79).
6 godina
protjeran
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Gorstak79 kaže...

pitanjce: je li normalno da na thr vec 4 dana nema niti jednog novog torrenta? ako jest, onda cu odseedat sto imam i trazit neki drugi...

 Kako nema ? LAŽEŠ !!!!

opet si ukanalio nekoga, skinuo što ti treba i sad tutanj....againnnnnnnn 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.3.2018 18:49 (Anđeo bez falinge).
6 godina
protjeran
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

ipak ima, dobro je, samo pocetni torrent je od 20.3-eg, nisam ni skuzio da ispod ima novijih

11 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Anđeo bez falinge kaže...
Gorstak79 kaže...

pitanjce: je li normalno da na thr vec 4 dana nema niti jednog novog torrenta? ako jest, onda cu odseedat sto imam i trazit neki drugi...

 Kako nema ? LAŽEŠ !!!!

opet si ukanalio nekoga, skinuo što ti treba i sad tutanj....againnnnnnnn 

 

Čim sam vidio da vec postoji user sa nickom Gorstak bilo mi je jasno.

Imam par milja karme i niko sretniji od mene kad nekom dam upad. al uglavnom se razočaram kasnije jer ispadnem debil, uđe lik vidi šta ima i ne ulogira se višew nikad.

Aj ti više preko foruma daj bilo kome upad zbog takvih orangutana. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.3.2018 19:10 (Silent horror1992).
10 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Tražim pozivnicu za HDCenter ili neki drugi njemački traker sa dubovanim filmovima (na njemački).. Hvala!

cQKGUgOfD8U
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
ruzcheHR kaže...

Čeka san 4h pa mi je dosadilo. Al razumin o cemu govoris, ja san na 32pag.es banan bez apsolutno ikakvog razloga. Staff na IRC mi je odgovorio "imamo sad pametnijeg posla".

 kako si upao u 32p? neko te pozva ili si se prijavio ono kad bude pocetkom mjeseca otvoreno (tako sam i ja)?

6 godina
protjeran
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

ispricavam se sto prekidam konverzaciju, ali danas sam nabavio vpn, i doticni ne podrzava port forwarding...imam licencu na godinu dana, jel to bas toliki bed sto se tice seedanja?

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.3.2018 20:59 (Gorstak79).
11 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
ervin121 kaže...
ruzcheHR kaže...

Čeka san 4h pa mi je dosadilo. Al razumin o cemu govoris, ja san na 32pag.es banan bez apsolutno ikakvog razloga. Staff na IRC mi je odgovorio "imamo sad pametnijeg posla".

 kako si upao u 32p? neko te pozva ili si se prijavio ono kad bude pocetkom mjeseca otvoreno (tako sam i ja)?

 Aplikacija početkom mjeseca. Najgori staff ikad, sadržaj je brutalan al dobiješ ban bez razloga i onda te staff još podjebaje nakon 2 sata čekanja na IRC.

14 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Ako ima neka dobra duša da mi pokloni invite za IPT bio bih jako zahvalan. Do sada samo koristim Rarbg i Partis. Tako da na žalost nemam nikakvi invite za ponuditi.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Gorstak79 kaže...

ispricavam se sto prekidam konverzaciju, ali danas sam nabavio vpn, i doticni ne podrzava port forwarding...imam licencu na godinu dana, jel to bas toliki bed sto se tice seedanja?

 Imaš masu članova privatnih trackera koji iz raznih razloga nisu dostupni. Međutim, to ni u kojem slučaju njih ne ograničava kod seedanja. Iz nekog razloga skripta "vidi" da si nedostupan, ali upload ide bez ikakvih problema.

Kradi bagro, kradi. Dabogda vam za lijekove trebalo!
11 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

Zapravo te ograničava kod seedanja. Ako nemaš otvoren port postaješ "pasivni čvor" i možeš komunicirat samo sa aktivnim čvorovima. S druge strane ako ti je port otvoren onda si "aktivni čvor" i povećava se broj peerova sa kojima se možeš povezat. 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Privatni torrent trackeri P&O
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice