Preporuka servisa za iznajmljivanje kuće za odmor

poruka: 4
|
čitano: 5.400
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Preporuka servisa za iznajmljivanje kuće za odmor

Imate li preporuku kakvog servisa za iznajmljivanje apartmana, točnije kuće za odmor?  Zanima me isplati li se više uzeti agenciju koja će pronaći goste ili postaviti oglas na internetskim servisima poput booking.com ili airbnb.com?

Odnosno, tko uzima veći postotak novaca: agencije ili ovakve internetske usluge? Tko brže i bolje pronađe goste? Ukoliko imate još preporuka za internetske servise, svakako ostavite linkove.

ZOTAC: Its Time to Play.
11 godina
offline
Re: Preporuka servisa za iznajmljivanje kuće za od

meni osobno je ovako nešto najbolje - link

trenutno sam u postupku uređivanja apartmana na viru i kad završim s tim, namjeravam ugovoriti ovako nešto, jer jednostavno nemam vremena niti živaca svako malo iz zadra odlaziti za vir, dočekivati i i ispraćati goste, zajebavat se sa posteljinom, pozivima, ugovaranjem, otkazivanjem i svim ostalim pizdarijama

neka uzme svojih 30%, meni je i ovih 70% više nego dovoljno, pogotovo ako uspije osigurati popunjenost apartmana preko sezone

14 godina
neaktivan
offline
Preporuka servisa za iznajmljivanje kuće za odmor

Hvala na odgovoru, dosta zanimljiva varijanta.

No, obzirom da sam vrlo blizu kuće koju bih iznajmljivao, nije mi problem samostalno dočekati goste, otpratiti ih, promijeniti posteljinu i ostalo što je potrebno.

Više me interesira način potražnje gostiju, preko navedenih internetskih servisa (možda čak i mobilnih aplikacija?) ili pak alternativno prepustiti sve agenciji. Odonsno, u konačnici tko uzima više provizije i kako brzo pronađu goste.

 

ZOTAC: Its Time to Play.
11 godina
offline
Re: Preporuka servisa za iznajmljivanje kuće za od
DmL kaže...

Hvala na odgovoru, dosta zanimljiva varijanta.

No, obzirom da sam vrlo blizu kuće koju bih iznajmljivao, nije mi problem samostalno dočekati goste, otpratiti ih, promijeniti posteljinu i ostalo što je potrebno.

Više me interesira način potražnje gostiju, preko navedenih internetskih servisa (možda čak i mobilnih aplikacija?) ili pak alternativno prepustiti sve agenciji. Odonsno, u konačnici tko uzima više provizije i kako brzo pronađu goste.

 ma ovo sam slučajno vidio, zasad sam na preuređenju i imam još posla oko toga, tako da zapravo nisam niti gledao detaljno

meni se ovo čini odlično, ponajviše radi toga jer ipak imam 20-ak kilometara do vira i redovni posao, pa mi je ta zajebancija oko iznajmljivanja i popratnih aktivnosti poprilično nemoguća

također, žena mi ne vozi, a i ona obično radi preko sezone, pa baš nikako to sve ne mogu uskladiti

a da preselim na vir za vrijeme sezone, to mi je onda jedan apartman manje za iznajmljivanje i ovo mi je bolja opcija 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice