Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

poruka: 932
|
čitano: 261.895
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
Alfa_R kaže...
DarkoKwon kaže...
nicky.sl kaže...

Koje grafe ti nudi u zamjenu ?!?

 Sada mi nudi r9 390 bez nadoplate ikakve, na sto sam pristao, moram ga samo pitati koji je proizvodjac, jer ne bih zelio referentnu karticu, jer onu sto sam kupio isto nije bila referentna. Uglavnom pristao je na to, kada sam mu rekao da na garanciji pise da ja ne smijem nadoplacivati ili dobiti slabiji uredjaj. Koliko sam skontao htio me je uhvatiti na pricu, htio je da vidi koliko poznajem zakon i da me izradi kako bi on bio u plusu. 

 

 

 

Samo pazi da ti nije Gigabyte 390 jer kartica nevalja. Bučna i neda kompu da id u sleep bez nekih tweakova u biosu. 

 

 Bojim se da ce biti bas ta graficka i da ne mogu da biram. A jako mi je bitno da se graficka sto manje cuje, jer ne zelim da mi komunalna dodje po noci, jer sam igrao igre kasno. 

Darko
12 godina
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

Oglas je bio postavljen, slikano je da se vidi što na matični fali. Kroz razgovor me pitao zašto ju prodajem, zašto fale neke stvari na njoj i ja sam mu rekao da sam ju i ja takvu uzeo i takvu ju prodajem. Spustio sam mu cijenu 50kn jer je htio da mu pošaljem hp-om jer mogu staviti i lomljivo. Ja sve upakirao, poslao. Jučer ploča kod njega došla pa je počeo s psovanjem, prijetnjom kako sam ja njemu takvu matičnu poslao, da sam ja budala, idiot što još sve nije napisao. Ja sam mu lijepo nampomenuo da matična dolazi u stanju kakvom je na slikama i da mu još pošaljem 2 sata kabla uz nju. U svemu tome vrijeđanju se pohvalio kao uzeo sam ti sata kabele jer mora i njemu nešto ostati. Razgovor baš i nebi stavljao pošto nije primjeren. U pošti stoji da je on preuzo paket, ali ne piše da ga je i vratio u poštu. Sad ili nisu uveli da je vraćen ili ga nije vratio. Čekam da vidim dal bude došao poštar ili ne.

15 godina
offline
Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

Remzi  Nista me ne cudi,evo sad sam imao wtf razgovor sa jednim prodavacem,javim se u vezi fitness narukvice i kazem da spusti cijenu malo radi postarine i kazem mu da necu uplacivati nista jer me lik izlevatio vec jednom za racunalne dijelove,tip me nazove i krene lijepo pricati i odjednom koga si ti optuzio da te prevario,kad sam te ja prevario,kako te stid i sram nije optuzivati me da sam prevarant,ja sam doslovno slusao i ne znam da li da se smijem ili placem i kaze zbogom ne moze nista sad,neces ti mene optuzivati prevarantom 

 

Sta covjek reci na to,ocigledno ako trazis pouzecem da ti se posalje odmah automatski insuira da je trgovac prevarant ili vrijeđa čast.

12 godina
offline
Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

Decki, zelim tuziti svog prodavaca zbog toga sto mi nije poslao racun i na meni utajuje porez. Sta mislite kakve sanse imam protiv njega ? On je registrovana prodavnica, da odmah u pocetku kazem. Imam sve poruke na PIKU kao dokaz da je on meni poslao taj kompjuter i takodje od euro expresa imam uplatnice. Kakve su moje sanse na sudu ? Imam takodje i garantne listove koji su mi dosli uz racunar.

Darko
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.4.2016 10:13 (DarkoKwon).
10 godina
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
DarkoKwon kaže...

Decki, zelim tuziti svog prodavaca zbog toga sto mi nije poslao racun i na meni utajuje porez. Sta mislite kakve sanse imam protiv njega ? On je registrovana prodavnica, da odmah u pocetku kazem. Imam sve poruke na PIKU kao dokaz da je on meni poslao taj kompjuter i takodje od euro expresa imam uplatnice. Kakve su moje sanse na sudu ? Imam takodje i garantne listove koji su mi dosli uz racunar.

 i ako on ima račun u svojoj bazi podataka moš se slikat

Sami sebi smo najveci neprijatelji
11 godina
neaktivan
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
DarkoKwon kaže...

Decki, zelim tuziti svog prodavaca zbog toga sto mi nije poslao racun i na meni utajuje porez. Sta mislite kakve sanse imam protiv njega ? On je registrovana prodavnica, da odmah u pocetku kazem. Imam sve poruke na PIKU kao dokaz da je on meni poslao taj kompjuter i takodje od euro expresa imam uplatnice. Kakve su moje sanse na sudu ? Imam takodje i garantne listove koji su mi dosli uz racunar.

 Posalji mu inspekciju na vrata ili poreznu , bezveze ces se tlaciti sa sudom . Njemu ce nabiti kaznu , osobno ti reci da nisi dobio racun za kupljenje stvari i to je to . Dokaze imas i tako sve posaljes . Najbolje ga nazovi i reci da ces mu poslat poreznu na vrata ako ti neizda racuna za kupljenu robu, ako ti opet neda racun , Poreznu pod ruku i njemu na vrata . 

Nemoj se prkosit gravitaciji .
12 godina
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
nicky.sl kaže...
DarkoKwon kaže...

Decki, zelim tuziti svog prodavaca zbog toga sto mi nije poslao racun i na meni utajuje porez. Sta mislite kakve sanse imam protiv njega ? On je registrovana prodavnica, da odmah u pocetku kazem. Imam sve poruke na PIKU kao dokaz da je on meni poslao taj kompjuter i takodje od euro expresa imam uplatnice. Kakve su moje sanse na sudu ? Imam takodje i garantne listove koji su mi dosli uz racunar.

 i ako on ima račun u svojoj bazi podataka moš se slikat

 Ja cu mu reci da mi posalje racun, ako odbije, znaci da nema racun ? 

 

Edit:

 

Hvala adict :)

 

I jos jedno pitanje, ako mu zaprijetim inspekcijom, sudom i slicno, to ne spada pod prijetnje i on ne moze se time braniti na sudu ?

Darko
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.4.2016 10:23 (DarkoKwon).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
DarkoKwon kaže...
nicky.sl kaže...
DarkoKwon kaže...

Decki, zelim tuziti svog prodavaca zbog toga sto mi nije poslao racun i na meni utajuje porez. Sta mislite kakve sanse imam protiv njega ? On je registrovana prodavnica, da odmah u pocetku kazem. Imam sve poruke na PIKU kao dokaz da je on meni poslao taj kompjuter i takodje od euro expresa imam uplatnice. Kakve su moje sanse na sudu ? Imam takodje i garantne listove koji su mi dosli uz racunar.

 i ako on ima račun u svojoj bazi podataka moš se slikat

 Ja cu mu reci da mi posalje racun, ako odbije, znaci da nema racun ? 

 

Edit:

 

Hvala adict :)

 I ti ga kompliciras , koliko godina imas ? Je taj shop u HR da ti ja to nazovem i probam rijesiti ? Ako nije u HR a ti nisi punoljetan , pobrini se da ti starci pomogu rijesiti ovo .

 

Edit: Na rekla kazala on nemoze nista , to ako ti njemu kazes zvat cu ti inspekciju imas to pravo reci jer on je vlasnik ducana u kojemu si kupio i nemoze se on braniti to kao prijetnju jer mu nisi rekao " ubit cu te ako mi nedas racun " . Ugl sve mirnim putem probaj jer tako je najbolje za tebe i njega a ako nece mirnim onda nema druge nego sud , inspekcija . Postoje drzavna tijela za takve mamlaze . 

Nemoj se prkosit gravitaciji .
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.4.2016 10:26 (Adict).
12 godina
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
Adict kaže...
DarkoKwon kaže...
nicky.sl kaže...
DarkoKwon kaže...

Decki, zelim tuziti svog prodavaca zbog toga sto mi nije poslao racun i na meni utajuje porez. Sta mislite kakve sanse imam protiv njega ? On je registrovana prodavnica, da odmah u pocetku kazem. Imam sve poruke na PIKU kao dokaz da je on meni poslao taj kompjuter i takodje od euro expresa imam uplatnice. Kakve su moje sanse na sudu ? Imam takodje i garantne listove koji su mi dosli uz racunar.

 i ako on ima račun u svojoj bazi podataka moš se slikat

 Ja cu mu reci da mi posalje racun, ako odbije, znaci da nema racun ? 

 

Edit:

 

Hvala adict :)

 I ti ga kompliciras , koliko godina imas ? Je taj shop u HR da ti ja to nazovem i probam rijesiti ? Ako nije u HR a ti nisi punoljetan , pobrini se da ti starci pomogu rijesiti ovo .

 

Edit: Na rekla kazala on nemoze nista , to ako ti njemu kazes zvat cu ti inspekciju imas to pravo reci jer on je vlasnik ducana u kojemu si kupio i nemoze se on braniti to kao prijetnju jer mu nisi rekao " ubit cu te ako mi nedas racun " . Ugl sve mirnim putem probaj jer tako je najbolje za tebe i njega a ako nece mirnim onda nema druge nego sud , inspekcija . Postoje drzavna tijela za takve mamlaze . 

 Hvala mnogo. Punoljetan sam i prodavac je u BiH. Uglavnom mi se dopisujemo preko poruka na PIK portalu, pa ce ostati poruke zabiljezene, jer to ce mi sluziti kao dokaz na sudu. 

Darko
11 godina
neaktivan
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
DarkoKwon kaže...
Adict kaže...
DarkoKwon kaže...
nicky.sl kaže...
DarkoKwon kaže...

Decki, zelim tuziti svog prodavaca zbog toga sto mi nije poslao racun i na meni utajuje porez. Sta mislite kakve sanse imam protiv njega ? On je registrovana prodavnica, da odmah u pocetku kazem. Imam sve poruke na PIKU kao dokaz da je on meni poslao taj kompjuter i takodje od euro expresa imam uplatnice. Kakve su moje sanse na sudu ? Imam takodje i garantne listove koji su mi dosli uz racunar.

 i ako on ima račun u svojoj bazi podataka moš se slikat

 Ja cu mu reci da mi posalje racun, ako odbije, znaci da nema racun ? 

 

Edit:

 

Hvala adict :)

 I ti ga kompliciras , koliko godina imas ? Je taj shop u HR da ti ja to nazovem i probam rijesiti ? Ako nije u HR a ti nisi punoljetan , pobrini se da ti starci pomogu rijesiti ovo .

 

Edit: Na rekla kazala on nemoze nista , to ako ti njemu kazes zvat cu ti inspekciju imas to pravo reci jer on je vlasnik ducana u kojemu si kupio i nemoze se on braniti to kao prijetnju jer mu nisi rekao " ubit cu te ako mi nedas racun " . Ugl sve mirnim putem probaj jer tako je najbolje za tebe i njega a ako nece mirnim onda nema druge nego sud , inspekcija . Postoje drzavna tijela za takve mamlaze . 

 Hvala mnogo. Punoljetan sam i prodavac je u BiH. Uglavnom mi se dopisujemo preko poruka na PIK portalu, pa ce ostati poruke zabiljezene, jer to ce mi sluziti kao dokaz na sudu. 

 Pa porukama se nista nerijesava , iskreno ja bi ga nazvao i rekao mu ako mi neposaljes racun ovaj tjedan do petka inspekciju ti saljem na vrata i poreznu . Pa neka se on misli , ako na porukama on usa neki nick a ne pravo ima i prezime mislim da ti to nije dokaz. Ugl probaj rijesiti mirnim putem pa onda sudom ako neide . 

 

i btw vidim imas 23 godine nedaj da te netko zajebava ja bi mu vec odavno jeba* mate* par puta i dobio bi racun vec odavno . :D 

Nemoj se prkosit gravitaciji .
12 godina
offline
Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

Nisu to bas obicne poruke, on je ovlasteni SHOP na PIK portalu i takodje ima svoju fizicku prodavnicu u kojoj sam bio prosle godine. PIK u slucaju prevare ce uvijek izaci na put onima koji su prevareni i sve ce podatke dati policiji, ako dodje do toga. Najvise me je iznerviralo sto mi je stavio 12 mjeseci garancije na graficku, a na ostale dijelove 24 mjeseca. Nesto moram preduzeti povodom ovoga. 

Darko
10 godina
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

Prije koliko vremena si kupio racunalo? Prvo se dobro raspitaj sa pravnikom jer koliko znam po zakonu si ti morao tražiti i uzeti račun odmah i ako nema računa vratiti robu. U servisu u kojem sam radio kad bi došla dostava morali smo odmah otvoriti paket i provjeriti račun i ostalo. 

10 godina
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
DarkoKwon kaže...

Nisu to bas obicne poruke, on je ovlasteni SHOP na PIK portalu i takodje ima svoju fizicku prodavnicu u kojoj sam bio prosle godine. PIK u slucaju prevare ce uvijek izaci na put onima koji su prevareni i sve ce podatke dati policiji, ako dodje do toga. Najvise me je iznerviralo sto mi je stavio 12 mjeseci garancije na graficku, a na ostale dijelove 24 mjeseca. Nesto moram preduzeti povodom ovoga. 

 Pa otkud mu pravo dati garanciju od 1 godine na grafu ? Moraš to istirat na čistac jer on tu nešto muti.

Nebi bilo loše da odeš u taj dučan i popričaš s njim jer on tu očito nešto muti.

Sami sebi smo najveci neprijatelji
12 godina
offline
Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

Racunar sam kupio prije mjesec dana, koristio sam ga svega 10 dana pa sam ga vratio njemu na reklemaciju jer graficka kartica nije bila ispravna. Racunar je jos kod njega, tek danas mu dolazi nova graficka Gygabite G1 R9 390, a ona sto mi je pokvarena je r9 290 powercolor pcs+. Njemu sam poslao cijeli kompjuter, jer tada nisam znao do cega je kvar, a on ima svoj servis uz shop pa moze da pogleda u cemu je problem i priznao je da je do graficke kartice. 

Darko
10 godina
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

Mislim da ces tu imati problem radi sebe jer si zadrzao robu za koju nisi uzeo racun, a po zakonu si duzan uzeti racun. Obavezno trazi pomoc od strucne osobe prije poduzimanja bilo cega.

12 godina
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
Samo da javim da sam konacno dobio racunar.
Darko
13 godina
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
DarkoKwon kaže...
Samo da javim da sam konacno dobio racunar.

 I, kakva je situacija?

Hvala Bogu koji je ovom forumu podario Arendelle koja nasmijava i uveseljava sve vlastitim postovima; Bože, vrati nam Vladu da nastavi gdje je stao i sreći te zadovoljstvu neće biti kraja :).
12 godina
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
Caesar et Brutus kaže...
DarkoKwon kaže...
Samo da javim da sam konacno dobio racunar.

 I, kakva je situacija?

 Dobio sam novu graficku, gygabite g1  r9 390 umjesto r9 290, nisam nista doplacivao. Sada radi sve savrseno, jos sam SSD uzeo, racunar leti. Uglavnom nije mi izvadio racun, da bi izbjegao porez, to mi je indirektno rekao, a ja se nadam da se to nece odbiti od moju glavu u sljedece dvije godine, koliko garancija traje. Uglavnom za sada je sve uredu. 

Darko
16 godina
neaktivan
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
DarkoKwon kaže...
Caesar et Brutus kaže...
DarkoKwon kaže...
Samo da javim da sam konacno dobio racunar.

 I, kakva je situacija?

 Dobio sam novu graficku, gygabite g1  r9 390 umjesto r9 290, nisam nista doplacivao. Sada radi sve savrseno, jos sam SSD uzeo, racunar leti. Uglavnom nije mi izvadio racun, da bi izbjegao porez, to mi je indirektno rekao, a ja se nadam da se to nece odbiti od moju glavu u sljedece dvije godine, koliko garancija traje. Uglavnom za sada je sve uredu. 

 inače ta gigabyte grafička bi trebala imati 3 godine garancije

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
12 godina
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
jura kaže...
DarkoKwon kaže...
Caesar et Brutus kaže...
DarkoKwon kaže...
Samo da javim da sam konacno dobio racunar.

 I, kakva je situacija?

 Dobio sam novu graficku, gygabite g1  r9 390 umjesto r9 290, nisam nista doplacivao. Sada radi sve savrseno, jos sam SSD uzeo, racunar leti. Uglavnom nije mi izvadio racun, da bi izbjegao porez, to mi je indirektno rekao, a ja se nadam da se to nece odbiti od moju glavu u sljedece dvije godine, koliko garancija traje. Uglavnom za sada je sve uredu. 

 inače ta gigabyte grafička bi trebala imati 3 godine garancije

 Ne mogu se boriti sa vjetrenjacama, gotovo je sada, dobio sam racunar ispod trzisne cijene i to je to. 

Darko
7 godina
neaktivan
offline
Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

Prije par godina se bez problema kupovalo na Njuškalu i nikad(osobno) nisam imal nikakvih problema a uzel sam valjda 100 stvari.Od kad su ovi cigani na socijali počeli operirat jer su otkrili internet tak su i problemi počeli.Moreš se j**at ak te zezne jer je na socijali i ni dragi bog mu ništ nemre osim ak mu ne strgaš noge.Ak kupujete nekaj iz Koprivnice budite jaaako oprezni jer je sve puno cigana i ak već morate nekaj uzet rađe dojdite i pokupite osobno.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
Imam 2000 (kn) razloga za to....
A ako kome mogu pomoći da dobije nazad svoj novac,bit će mi drago.
10 godina
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
Bing047 kaže...
Imam 2000 (kn) razloga za to....
A ako kome mogu pomoći da dobije nazad svoj novac,bit će mi drago.

 E kad je tako samo naprid i dobro ga zaribajte i nek plati svaku kunu šta je ukra.

 

CPU: i7 2600k 4.4Ghz CPU HLADNJAK: CORSAIR H100i MBO: ASUS P8Z68-V PRO VGA: Gygabite R9 290 s Asus R9 290x biosom 1030/1250Mhz VGA HLADNJAK: ACCELERO HYBRID RAM: CORSAIR XMS3 2x4GB CORSAIR Vengeanc
11 godina
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
Liverpool1892 kaže...

 Moguće da i oni prate ovu temu? 

 

da prate ne bi ovaj operirao godinama na taj način, a koliko još sličnih prevaranata ima koji su i dalje aktivni da i ne govorimo, ništa oni sami neće poduzet, žalosno al tak je to kod nas, jedan od isplativijih poslova je bit prevarant, na brz način dolaziš do para a šanse da najebeš su minimalne.

Zbuksat takvih par na koju godinu i objavit to javno kao primjer i sigurno se bude smanjio broj koji se odluče na takav način zarade.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
16 godina
moderator
offline
Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

Podsjećam vas da je strogo zabranjeno na forumu objavljivanje osobnih imena i prozivanje nekoga da je prevarant ili lopov!

 

Držite se toga jer ćemo u protivnom zaključati ovu temu!

 

 

...
11 godina
offline
Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

A zašto ga jednostavno ne posjetiš?

Posao oslobađa.
16 godina
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
Hexovale kaže...

Prije par godina se bez problema kupovalo na Njuškalu i nikad(osobno) nisam imal nikakvih problema a uzel sam valjda 100 stvari.Od kad su ovi cigani na socijali počeli operirat jer su otkrili internet tak su i problemi počeli.Moreš se j**at ak te zezne jer je na socijali i ni dragi bog mu ništ nemre osim ak mu ne strgaš noge.Ak kupujete nekaj iz Koprivnice budite jaaako oprezni jer je sve puno cigana i ak već morate nekaj uzet rađe dojdite i pokupite osobno.

 Nije Koprivnica kao grad nesto kriva. To operira samo jedna ciganska familija koju se tamo/tu svi boje. I da, na socijakli su, imaju veliku kucu, nove aute, zlatne lancuge, djecu isto uce kako da kradu i muljaju (na svoj oglasniku na facebooku redovito ljudi upozoravam na njih) i nitko im nista ne moze. Zasto? Jer im je otac (i neki clanovi familije) spreman ici do kraja. Kaj mislim pod time, spreman je ubiti nekoga ili clanove obitelji ili mu nanjeti jaaaako velike fizicke ozljede. Uglavnom ciganski ludjaci. Pitaju se svi di je tu policija, pravna drzava i slicno? Koprivnica ti je malo selo, radje se oni nebi zajebavali sa njima i pustaju ih da delaju kaj ocu. Znas da ekipa iz Provjerenoga im je jednom napravila reportazu i vise nikada? Zato jer su dirnuli u ludjacku familiju koja te samo jednom upozori... drugi puta moli koga god oces da ti stave zastitu pred kucu/stan jer se nebu dobro zavrsilo. I znam, ovo zvuci jako smijesno i cudno u 2016.oj jer imamo policiju, specijalce, vojsku, ovakve i onakve sluzbe, USKOK i ostale mader fakere koji bi trebali stititi interese postenih gradjana, ali s takvim smecarskim cigancugama nema zaebancije. Nazalost nitko nije spreman suprotstaviti se i riskirati vlastitu obitelj, zbog lude familije od preko 30 clanova od kojih su polovica vec bili u nekakvim zatvorima ili su optuzeni za kradju (najnoviji slucaj je tek navrsila 18 godina, jedna od cerka, zmuljala zene za mobitele u jednoj koprivnickoj grupi)...

Zato svima koji kupuju prek njuskala par savjeta:

1. Ako vam gramatika vuce na znate kaj - bezi Jankec

2. Ako naglasak (prilikom razgovora) vuce na znate kaj a iz okolice Koprivnice je - bezi Jankec

3. Ako previse spusta cijenu i sve ovo gore - bezi Jankec

 

Da se razumijemo, jedan od boljih frendova mi je Rom, nisu svi takvi naravno, ali ovi gore s prezimenima Orsos i Udorovic iz okolice KC-a... bezi Jankec.

15 godina
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
Ja bih mu dao broj racuna pa nek uplati, a grafu nebi slao. Cisto da se namiris za proslu prevaru
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
13 godina
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
Patrick_cro kaže...
Ja bih mu dao broj racuna pa nek uplati, a grafu nebi slao. Cisto da se namiris za proslu prevaru

Iskreno razmisljam o tome...

Ali jbg. Nisam takav i ne treba mi tuđih cca 200kn. U životu sve sam stekao na pošten nacin i radom.

Radim u Austriji i tih 200 ili 400 Kn zaradim za par sati. Sa PC konfama i komponentama se bavim iz hobija.

Nabavim neke stvari,slozim neki PC isprobam i prodam.

Samo eto,iznenadi me to da postoje ljudi kao sto su taj Denis Sitar koji je bio kod mene doma. Popricali smo,popili pivo par puta,dao sam mu neke stvari na odgodu i bez novaca.

Kad je imao uplatio je novce,nisam ga niti zvao...da bi na kraju napravio ovo za pisljivih 400kn.

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.4.2021 12:55 (tadic).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice