Problem bučan susjed

poruka: 63
|
čitano: 29.143
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Problem bučan susjed

Dobro Večer,

Prvo ispričavam se što postam ovaku temu na ovom forumu ali na drugim forumima sam dobio odgovore na principu djeteta od 7 godina.

Evo problema:

Ja i zaručnica smo uselili u stan u novogradnji i sad gore živi neki klinac s bogatijim roditeljima i stalno lupaju,puštaju glasno muziku itd.Nije problem što to rade po danu nego znaju navit cajke i u  ujutro.

Prvo sam zvonio gore pa su roditelji rekli da će sredit to i tako sam par puta onda sam pozvao policiju i policjia je bila  puta i ništa je*eno nije napravila.

 

Zasad mi se čini da bi najbolje bilo uzet neku šipku i izupat ih sve .

 

Odselili bi mi ali je problem što smo taj stan kupili.

 

 

Hvala svima na dogvorima

14 godina
neaktivan
offline
Problem bučan susjed

taman bio zadnji cetnik, pusti najljepse hrvatske [ustaske] pjesme ili thompsona, misu kovaca i sve te piz&arije koju danasnja djeca ne vole... i kada ti budu lupali odje8i ih sve dok oni ne pogase muziku...

zivili smo u rijeci u zgradi sa 400 stanova i imali smo i cigane i srbe ali kada smo nabavili desetak kilovata muzike lagano ih je bilo sram i nosili su cugu da se smirimo..

ili pozovi policiju i mir...

 

 

(osobni savjet) JE%ITE SE GLASNOOO!!! DJECA SU, GADIT CE IM SE, A STARCIMA CE BITI NEUGODNO..<3

mjenjam sobnu lampu za dvosobnu..
13 godina
protjeran
offline
Problem bučan susjed

Ako nejde milom ide silom.

15 godina
offline
Problem bučan susjed

Begone2Hell!

U učenju je spas, u neučenju uživanje - sve do zaključivanja ocjena! :)
14 godina
neaktivan
offline
RE: Problem bučan susjed

.

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.11.2010 23:05 (wrathchild).
14 godina
offline
Problem bučan susjed

Ako postoji netko u zgradi kome još smeta njihovo tamburanje dogovori se s njima pa skupa zovete narodnu žandameriju svaki dan po 10 puta. Kad tad žandameriji ce do***diti vase zvanje, doce i napraviti ce reda. Ako ne ide tako e onda znas onu "Nece milom hoce silom".

im not a hacker im a security professional
16 godina
neaktivan
offline
Problem bučan susjed

uzmi cigletinu i rabij mu prozor, ili ako je visoko, odna kad nema nikog doma krampom napravi rupu u vratima

&amp;quot;Yesterday is a history, tommorow a mistery, but today is a gift. Thats why it's called present&amp;quot;
13 godina
protjeran
offline
Problem bučan susjed

{#}

Vi stvarno volite pisati gluposti.

15 godina
offline
Problem bučan susjed

Pusti ti njima ovo:

{#}

Tko visoko leti, štedi gorivo.
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.11.2010 23:41 (Shamrock).
16 godina
neaktivan
offline
Problem bučan susjed

Kad prvi put policija dolazi na vrata zbog remećenja javnog reda i mira, daje usmenu opomenu i evidentira počinitelja. Ukoliko se isti incident učestalo ponavlja, uobičajen postupak je novčana kazna (bar mislim). Iako mora da imaš čudne susjede ako puštaju cajke ujutro, a imaju malu djecu.

 

Prema kućnom redu, tiho treba biti samo od 22-6. Ukoliko su susjedi bučni izvan tog termina, zakonski tu ništa ne možeš.

-.- ..- .-. .- -.-. .--. .- .-.. .- -.-. ..-. .. --.. .. -.- .- .-.. .- -.-.
16 godina
neaktivan
offline
Problem bučan susjed

Ja sam za to kaj veli mihaeeel.

 

Jebite se glasno. Fino ujutro onak. Ako ništa drugo, upali Tube8 i navini na najglasnije.

http://3.141592653589793238462643383279502884197169399375105820974944592.com/index314.html
16 godina
neaktivan
moderator
offline
RE: Problem bučan susjed
i_rambo_plache kaže...

Kad prvi put policija dolazi na vrata zbog remećenja javnog reda i mira, daje usmenu opomenu i evidentira počinitelja. Ukoliko se isti incident učestalo ponavlja, 

  Da, budi uporan. Poziv prema policijskoj postavi se ne naplacuje tako da znas sto ti je ciniti. Nemoj imati onaj osjecaj "ja sam tuzibaba" kao sto oni imaju pravo na muziku onda i ti imas pravo na mir i tisinu koji, uostalom, su ti zagarantirani ustavom.

 

Mislim da ce najvise upaliti pretnja tim ludacima da ces pozvati kakvu TV postaju da snime sto se desava a istu foru provali i policiji ...naravno ako nista ne preuzima.

Zovi policiju ciklicno, jednom ti pa jednom tvoja supruga i tako.

Najlepse je kada uzmes bezicni telefon i uzivo pustis policiji sto se u tom trenutku zbiva. Drotovi su alergicni kada ih netko zivka iza 2 zbog glasne muzike negdje tamo

 

pogotovo zimi 

13 godina
neaktivan
offline
Problem bučan susjed

xD,ipak ste ljudi ba,vama će bit ljepo,a njima ružno (da malo preokrenete situaciju)

harry
14 godina
neaktivan
offline
RE: Problem bučan susjed
LunEtzet kaže...

Dobro Večer,

Prvo ispričavam se što postam ovaku temu na ovom forumu ali na drugim forumima sam dobio odgovore na principu djeteta od 7 godina.

Evo problema:

Ja i zaručnica smo uselili u stan u novogradnji i sad gore živi neki klinac s bogatijim roditeljima i stalno lupaju,puštaju glasno muziku itd.Nije problem što to rade po danu nego znaju navit cajke i u  ujutro.

Prvo sam zvonio gore pa su roditelji rekli da će sredit to i tako sam par puta onda sam pozvao policiju i policjia je bila  puta i ništa je*eno nije napravila.

 

Zasad mi se čini da bi najbolje bilo uzet neku šipku i izupat ih sve .

 

Odselili bi mi ali je problem što smo taj stan kupili.

 

 

Hvala svima na dogvorima

Dečko, jesi se ti tinte napio? Uzmi 2-3 naranđe u vlažni ručnik pa opleti ga Lolo po leđima...

Life is cruel... Why should the afterlife be any different? I offer you a choice... Join my crew, and postpone the judgment... One hundred years before the mast... Will ye serve?
15 godina
offline
Problem bučan susjed

Moja preporuka a i preporuka policajke s kojom sam razgovarao kad sam imao sličan problem je - policija.

 

Živio sam u starijoj zgradi s prilično tankim zidovima.

Iznad mene je živio evidentirani PTSP-ovac.

U stanu do njegovog ali u drugom ulazu su živjela dva (po njegovom opisu) đavla u tijelima studenata koji su se drogirali, pušili, pili, kurvali, slušali sotonsku muziku.

Sad kako smo i ja i cimer studenti, a PTSP-ovska logika je oštra poput žileta, i mi smo bili krivi.

Kao nagradu smo dobivali redovite pošiljke mladog bijelog krumpira u vrata.

Što s studentskim primanjima i nije za odbaciti, imali smo za pomfri ili pire nedjeljom, i s malo kečapa sastrane zaboraviš na traumatska buđenja u 2 ujutro.

 

Kako je to meni bio privremeni smještaj dok mi se renovirao stan, ubrzo sam se uselio u svoj stan s bratom.

I sad mi fali pire i stari čiča PeTSPo.

 

Pouka.

Zlo se čini velikim dok ne upoznaš veće zlo.

 

 

Anarchists of the world, unite!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Problem bučan susjed

Vuha mu spukaj,malo fekalija po vratima i tak to,snađi se druže.

spam high tessellation off
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem bučan susjed
muhaqeri kaže...

Vuha mu spukaj,malo fekalija po vratima i tak to,snađi se druže.

naguraj mu čikova u ključaonicu, ili super ljepila po noci...

&amp;quot;Yesterday is a history, tommorow a mistery, but today is a gift. Thats why it's called present&amp;quot;
13 godina
neaktivan
offline
RE: Problem bučan susjed
Ukoliko to smeta tebi vjerovatno smeta i ostalima, skupi potpise od svih u zgradi i možeš sudski zahtjevat da se odsele, isto kad što moraš imat potpise svih u zgradi ako želiš imat podstanare... Ima puno tih caka koje ljudi ne znaju... Za sada samo zovi policiju, pa ako treba i 300x na dan, kad se to popne i jednima i drugima na glavu onda će bit mir...
15 godina
offline
Problem bučan susjed

Kuća majka, mir i sloboda...

 

Tri godine proveo u studentskom domu sa 1000 ljudi, tanki zidovi, slaba stolarija. Do nas neki iz veterine položili prvi ispit pa se vesele 4 večeri zaredom, a ja čistim godinu, pa živci malo napeti.

Sve mogu shvatiti i podnijeti, ali 4 večeri zaredom da mi Ceca pjeva neke Roze pilule do 4 ujutro, e vala ne može...

Problem nije riješen dok nisam  u 4 ujutro razvalio vrata nogom i uhvatio tipa za vrat i očito mu bukvicu da ću mu zavezat oko vrata liniju i bacit ga sa 6 sprata, a zajedno će sa njime i ostale koji budu zucnuli.

Nisam neki nasilni tip, niti nešto slično, ali čovječe  Ceca i Roze pilule na repeatu izazivaju nešto nasilno u meni.

 

 

 

Tebi preproučujem miroljubive metode koje je pokušavao moj cimer...{#}

 

 

 

Sve što imam sam ukrao, samo sam školu i vozačku kupio.
15 godina
offline
RE: Problem bučan susjed
1domagoj1 kaže...

Ja sam za to kaj veli mihaeeel.

 

Jebite se glasno. Fino ujutro onak. Ako ništa drugo, upali Tube8 i navini na najglasnije.

Pojacalo...zvucnike...i u krevet...osini po prasini i udri po dobrom vinu:D:...ohaj mlada .drzde drzde....

* Friend: &amp;amp;amp;amp;quot;I heard about this thing called 'Linux'.&amp;amp;amp;amp;quot; * Me: &amp;amp;amp;amp;quot;Oh, I use Linux.&amp;amp;amp;amp;quot; * Friend: &amp;amp;amp;amp
14 godina
offline
Problem bučan susjed

Moj prijedlog je da mu pozvonis jednog dana, toj obitelji, te dogovorite da dodu kod vas jedan vikend na rucak koji ce spremiti tvoja zarucnica, neka bude fino. I tamo kao najnormalniji civilizirani ljudi dogovorite rjesenje problema. Tad i tad nas nema, parne dane možete puštati, srijedm ujutro ne bas itd.

POANTA JE U RAZGOVORU.

Coca-Cola je Najpoznatije piće, a ujedno i druga najpoznatija riječ na svijetu - odmah poslije riječi OK.Njezina je formula jedna od najvećih svjetskih tajni.U Brazilu se smatra da je Cola afrodizijak
14 godina
neaktivan
offline
Problem bučan susjed

Najbolje ti je da uhvatis tog klinca, odvedes ga u neku napustenu kolibu zavezes ga za stolicu i pustis mu nesto zestoko da svira i ostavis ga tako.{#}

14 godina
odjavljen
offline
Problem bučan susjed

..ovo me podsjeća na onu legendarnu : Nakon dobrog seksa i susjedi zapale cigaretu ! {#}

15 godina
offline
Problem bučan susjed

Odi kod susjeda i baci ga preko balkona.

 

Edit: http://www.neighbours-from-hell.com/

Mi smo na putu da budemo na putu prema izlazu iz krize [GOOGLE TRANSLATOR]: Na putu prema dolje
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.11.2010 8:05 (tnakir).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem bučan susjed
Ivan1902 kaže...
Ukoliko to smeta tebi vjerovatno smeta i ostalima, skupi potpise od svih u zgradi i možeš sudski zahtjevat da se odsele, [...]

Ne, ne možeš.

-.- ..- .-. .- -.-. .--. .- .-.. .- -.-. ..-. .. --.. .. -.- .- .-.. .- -.-.
13 godina
neaktivan
offline
RE: Problem bučan susjed
tnakir kaže.

Odi kod susjeda i baci ga preko balkona.

 

Edit: http://www.neighbours-from-hell.com/

 Kad budeš htjeo ići na odmor,sačekaj prvo da ih ne bude kod kuće,onda uđeš kroz prozor,napraviš zamke,smicalice i odeš na odmor!

A kad se budeš vratio,vidit ćeš da su se već odselili!xD

 

ILI:

Najbolje da joj zvoniš na vrata u 4 ujutro i kada su oni pospani ,dotetura se neko do vrata, vi joj fino kažete:
susjeda, sad znate kako je to kad vam netko ne da mira.
To ponovite u jednom tjednu par puta, a kada više ne budu htjeli otvarati vrata, zovite ih na telefon i pričajte joj viceve. Kada ni to ne bude više palilo (a vjerujem da će i ovo biti dovoljno), nabavite preko oglasa (nesplatno razumije se) ogrrooomnooog pitbulla! i zavežite joj ga za kvaku da je ujutro dočeka iznenađenje, odno dar od prekrasno dobre susjede.

Vjerujem da će vam biti toliko zahvalna da će živjeti do kraja života u tišini i miru s vama i ostalim susjedima
harry
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.11.2010 10:19 (Captain.Price).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem bučan susjed
eo da se pridružim, moj kum je imao sličan problem u stanu do njega su često iz inata njemu lupali vratima oko 2-3 ujutro tako da nije mogao spavati, nakon toga je pop*zdio i stavio zvučnike tako da budu priljubljen uz zid i do kraja pustio metal i tako par sati, nakon 2 dana se odselili... znam da nije najbolji način ali kada ne ide civilizirano moraš poduzeti neke mjere...
Svako kapitalističko divljanje mora biti kažnjeno.- Ulrike Meinhof
15 godina
odjavljen
offline
Problem bučan susjed

Nabavi revenge CD. Popis "pjesama":

[00:44] 01. - 01-Drill
[00:47] 02. - 02-Party (at least 200 people)
[01:02] 03. - 03-orgasm (outstanding)
[01:02] 04. - 04-train
[00:35] 05. - 05-drum (played by a child)
[00:19] 06. - 06-inhuman screams
[00:37] 07. - 07-walking (high heels)
[00:50] 08. - 08-domestic squabble
[00:23] 09. - 09-doors banging
[00:07] 10. - 10-bowling
[00:35] 11. - 11-unhappy dog
[01:02] 12. - 12-practising scales (violin)
[01:41] 13. - 13-traffic jam
[01:22] 14. - 14-garbage truck
[01:12] 15. - 15-new born
[00:49] 16. - 16-phone ringing
[01:18] 17. - 17-ball game
[01:11] 18. - 18-pigeons
[01:00] 19. - 19-spring cleaning
[00:13] 20. - 20-cock-a-doodle-doo

Heart: _/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_ Brain: __________________________
14 godina
offline
Problem bučan susjed

E pa kaj je vama pa nisu te dve familije same u zgradi. Zadnje sto mu treba je to da postane "loš susjed".  

Bilo bi fora kad bi si mogo slozit zvono, i cim neko pocne " divljat " sam pozvonis. Imas ih minimalno 25 - 30 min mirne. 

BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem bučan susjed
LunEtzet kaže...

Dobro Večer,

Prvo ispričavam se što postam ovaku temu na ovom forumu ali na drugim forumima sam dobio odgovore na principu djeteta od 7 godina.

znaš kako se kaže: čovjek je čovjeku susjed..namjerno ne stavljam pod navodnike,jer sam ja to rekao,parafrazirajući onu opće poznatu "čovjek je čovjeku vuk" i ostale varijacije

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.11.2010 11:13 (seneka).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice