Problem s poštom

poruka: 3
|
čitano: 785
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Problem s poštom

Naručio sam pred par dana jednu knjigu i danas je došao tip s paketom, ali ja nažalost nisam bio doma. I sada vidim da na Overseas Express piše da mogu promjeniti termin pošiljke. Međutim kad kliknem na "Promijenite termin isporuke" traži me da unesem neki Unos. Ja uopće ne kužim šta tu sad moram ukucati. Na onom listiću ništa ne piše. A iznad tog unosa piše moj email, ali polovica slova je iz nekog razloga zamijenjena zvijezdicama. Ima li neko iskustva s tim?

13 godina
neaktivan
offline
Problem s poštom

Još jednom će ti pokušati uručiti paket. Preko weba možeš promjeniti termin dostave. Ako se ne snalaziš na web stranicama nazovi službu za korisnike pa će ti oni promjeniti

12 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s poštom
Worgen000 kaže...

Naručio sam pred par dana jednu knjigu i danas je došao tip s paketom, ali ja nažalost nisam bio doma. I sada vidim da na Overseas Express piše da mogu promjeniti termin pošiljke. Međutim kad kliknem na "Promijenite termin isporuke" traži me da unesem neki Unos. Ja uopće ne kužim šta tu sad moram ukucati. Na onom listiću ništa ne piše. A iznad tog unosa piše moj email, ali polovica slova je iz nekog razloga zamijenjena zvijezdicama. Ima li neko iskustva s tim?

 Dragi kolega, na forumu vec postoji tema o overseas iskustvima,tako da ste trebali potraziti prije otvaranja nove teme. Jer je bas rijesenje vaseg problema izneseno među zadnjim porukama.
Ali uglavnom sto je tu je.

Uglavnom najbolje ti ih je nazvati kao sto je i drugi kolega rekao.
Ja sam osobno isao u najblize overseas skladiste kak obih pridigao paket,ali u dogovoru s njima oni ti ga bez problema donesu na adresu.

Može
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice