Problemi s Poštarom/dostavom

poruka: 19
|
čitano: 5.297
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Problemi s Poštarom/dostavom

Pozdrav svima! imam jedan "mali" problem s svojim poštarom!

Dakle u zadnjih mjesec dana smo narucili barem 10 stvari, i naravno po svih 10 smo morali ici u podrucni ured 5km dalje!

Da nebi bilo nismo znali zivim u kuci na katu! ja uglavnom radim žena je doma i ceka postara!

Nedavno mu je cak i rekla da potrubi kad ima posiljku da moze sici po nju

Cudom taj doticni postar niti jednom nije potrubio da bi žena čula i sišla dolje po pošiljku!

Evo i danas tj jučer je punica hitno poslala 20kg odojka(šala) i naravno to masno platila! paket je bio 2,3kg tezak!

Čudom poštara opet niti smo čuli ni vidjeli, osim cedulje da dodemo po pošiljku, iako smo danas pazili i ja i žena kad ce doći!(molim bez šala)

Na to sam ja popizdio i odem pogledati na koji broj da napravim prijavu!

Nasao sam na njihovoj stranici ovaj broj:

citiram:

"Sve prigovore vezane uz usluge Hrvatske pošte možete priopćiti pozivom na telefonski broj Kontaktnog centra Hrvatske pošte: 072 303 304! (nisam uspio ni saznati koliko me kosta minuta!)

Ništa nazovem ja i cekam ko idiot da se neko javi, veli svi zauzeti, i tako u nedogled...provjerio sam koliko me otprilike kostalo jedno cekanje od 6min na svom tel racunu

izmedu 6-7kn!

Malo sam prosvrljao po guglu i nasao dosta nezadovoljnih no nitko s rijesenjem!

Cak sam "procitao"(ako moze netko to potvrditi) da je poštar ako ima posiljku obvezan doci do vrat i pozvoniti do cak 5kata!

No "procitao" sam da i unaprijed napisu obavijesti pa ih doticni samo pobaca u sanducic, dakle uopce nema posiljku sa sobom...

Eto molim pisite svoja iskustva i preporuke kaj napraviti jer meni ih je vec pun K!LP

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.2.2016 18:39 (Stjepanj).
10 godina
offline
Re: Problemi s Poštarom/dostavom
Stjepanj kaže...

Pozdrav svima! imam jedan "mali" problem s svojim poštarom!

Dakle u zadnjih mjesec dana smo narucili barem 10 stvari, i naravno po svih 10 smo morali ici u podrucni ured 5km dalje!

Da nebi bilo nismo znali zivim u kuci na katu! ja uglavnom radim žena je doma i ceka postara!

Nedavno mu je cak i rekla da potrubi kad ima posiljku da moze sici po nju

Cudom taj doticni postar niti jednom nije potrubio da bi žena čula i sišla dolje po pošiljku!

Evo i danas tj jučer je punica hitno poslala 20kg odojka i naravno to masno platila!

Čudom poštara opet niti smo čuli ni vidjeli, osim cedulje da dodemo po pošiljku, iako smo danas pazili i ja i žena kad ce doći!(molim bez šala)

Na to sam ja popizdio i odem pogledati na koji broj da napravim prijavu!

Nasao sam na njihovoj stranici ovaj broj:

citiram:

"Sve prigovore vezane uz usluge Hrvatske pošte možete priopćiti pozivom na telefonski broj Kontaktnog centra Hrvatske pošte: 072 303 304! (nisam uspio ni saznati koliko me kosta minuta!)

Ništa nazovem ja i cekam ko idiot da se neko javi, veli svi zauzeti, i tako u nedogled...provjerio sam koliko me otprilike kostalo jedno cekanje od 6min na svom tel racunu

izmedu 6-7kn!

Malo sam prosvrljao po guglu i nasao dosta nezadovoljnih no nitko s rijesenjem!

Cak sam "procitao"(ako moze netko to potvrditi) da je poštar ako ima posiljku obvezan doci do vrat i pozvoniti do cak 5kata!

No "procitao" sam da i unaprijed napisu obavijesti pa ih doticni samo pobaca u sanducic, dakle uopce nema posiljku sa sobom...

Eto molim pisite svoja iskustva i preporuke kaj napraviti!LP

 

 To je zato jer ti žena čeka poštara, pa kad ga dočeka zaborave na paket(sorry al morala sam) 

 

Da neki poštari uopće ne nose pošiljku nego samo pobacaju u sandučić papiriće i odu. Zvanje centra ti neće pomoći jer će te tražiti podatke o poštaru pa će to stajati tamo sto godina.  Najbolje ti je otići u poštanski ured i razgovarati sa voditeljem tog poštanskog ureda. Reci da je tvoja žena stalno doma i da poštar nije zvonio već samo ubacio papirić(moš reć da ga je žena vidjela), da nije prvi puta, onako mirno jel(ako počnu kenjat onda poludiš).

Iako mi uopće nije jasno koje oni to kombinacije kod vas imaju jer obično svi paketi veći od par kg idu kombijem a ne nosi ih poštar.

Ja sam svom poštaru dala broj mobitela pa kad ima veliki paket zove prije da ga ne nosa bezveze 

 

Come out, come out wherever you are. So lost in your sea. Give in, give in for my touch. For my taste for my lust
16 godina
offline
Problemi s Poštarom/dostavom

Odi u poštanski ured i traži voditelja poslovnice. Prijavi.

Who would have thought being hit by lightening would land you in hospital?
16 godina
offline
Problemi s Poštarom/dostavom

A da šaljete kurirskom službom, a ne HPom?

 

Tipa overseas ili tak neš...

14 godina
online
Problemi s Poštarom/dostavom

Mene poštar uvijek traži 4.50kn, a kad odem u poštu podić onda besplatno bude... 

11 godina
offline
Problemi s Poštarom/dostavom

Ja se ne sjećam kad mi je zadnji put poštar uručio paket!

10 godina
protjeran
offline
Re: Problemi s Poštarom/dostavom
Stjepanj kaže...

Eto molim pisite svoja iskustva i preporuke kaj napraviti jer meni ih je vec pun K!LP

 

Imaš na njihovom web-u mail na koji se možeš potužiti , no računaj da je to službeni put i nakon tvog maila će se pokrenuti jedan proces koji bi tog poštara i posla mogao stajati, pa sam procijeni...

 

Ja sam imao dva problematična poštara , prvi se bio oglušio na sve moje pokušaje da lijepo sa njime na ulici pospikam, pa sam pisao prigovor na mail, i bio sam pozvan na ročište disciplinske komisije . neznam kako je završilo ali tog poštara odtada neviđam u kvartu. Posle je bio još jedan aljkavi, ali nakon što smo ugodno pročavrljali na ulici, čovjek se popravio i odonda nema problema sa istime...

16 godina
offline
Re: Problemi s Poštarom/dostavom
bunkermax kaže...

Imaš na njihovom web-u mail na koji se možeš potužiti , no računaj da je to službeni put i nakon tvog maila će se pokrenuti jedan proces koji bi tog poštara i posla mogao stajati, pa sam procijeni...

Pa ako ne obavlja svoj posao kako treba jer mu se ne da, nek ustupi mjesto nekom kome se da.

Who would have thought being hit by lightening would land you in hospital?
10 godina
protjeran
offline
Re: Problemi s Poštarom/dostavom
A cuj...nije svacija savjest ista....nek procijeni sam ...
8 godina
odjavljen
offline
Re: Problemi s Poštarom/dostavom
bunkermax kaže...
A cuj...nije svacija savjest ista....nek procijeni sam ...

 Ti baš voliš da te jebu u mozak? Čovječe, kakve se gluposti ovdje mogu pročitati! Poštar te može jebati jer mu se ne dâ raditi, a ti se ne bi smio požaliti na lošu uslugu? Mozak mi je od trenja upravo eksplodirao pa nemam više što reći.

http://informanka.blogspot.hr/
12 godina
protjeran
offline
Problemi s Poštarom/dostavom

Danas stojim pred kucom postar me vidi i prode pored mene dalje u ulicu, ja reko nema nista za mene! produzio ja do ducana vratio se kad ono pun "kaslic" poste....konj ga jebo retardirani!

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.2.2016 20:40 (Stjepanj).
13 godina
offline
Re: Problemi s Poštarom/dostavom
Arendelle kaže...

Mozak mi je od trenja upravo eksplodirao pa nemam više što reći.

Smiri se, polako.

Jebga, tko mu kriv što se ne zna izboriti za sebe.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
8 godina
odjavljen
offline
Re: Problemi s Poštarom/dostavom
Valentin17 kaže...
Jebga, tko mu kriv što se ne zna izboriti za sebe.

 Istinabog, da nije toliko ovaca na svijetu, ne bismo imali vune. :P

http://informanka.blogspot.hr/
13 godina
offline
Re: Problemi s Poštarom/dostavom
Arendelle kaže...

 Istinabog, da nije toliko ovaca na svijetu, ne bismo imali vune. :P

A normalno.

bunkermax kaže...
A cuj...nije svacija savjest ista....nek procijeni sam ...

Pa di si frend. Jeb.. ja sam mislio da su tebe banali.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.2.2016 20:54 (Valentin17).
8 godina
odjavljen
offline
Re: Problemi s Poštarom/dostavom
Valentin17 kaže...
Pa di si frend. Jeb.. ja sam mislio da su tebe banali.

 Šta nije Job?

http://informanka.blogspot.hr/
13 godina
offline
Re: Problemi s Poštarom/dostavom
Arendelle kaže...

 Šta nije Job?

Ma ne to, jeb... je cenzura od jebiga.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.2.2016 21:02 (Valentin17).
10 godina
protjeran
offline
Re: Problemi s Poštarom/dostavom
O kompa...jesam ti falio..? 🏁

@arendele
Neznam kaj tebe muci, ali prije komentara bar procitaj s razumijevanjem ono kaj namjeravas komentirati. Kaj nije iz mog posta vidljivo da preporucam prvo diplomaciju,a ako diplomacija ne upali da ga tada prijavi. Kaj nije ljudski prvo probati popricati, pa ako se baja na popravi tek onda krenuti tuzbama i sl ?
8 godina
odjavljen
offline
Re: Problemi s Poštarom/dostavom
Valentin17 kaže...

Ma ne to, jeb... je cenzura od jebiga.

 Koji si ti prostak! :)

bunkermax kaže...
@arendele
Neznam kaj tebe muci, ali prije komentara bar procitaj s razumijevanjem ono kaj namjeravas komentirati. Kaj nije iz mog posta vidljivo da preporucam prvo diplomaciju,a ako diplomacija ne upali da ga tada prijavi. Kaj nije ljudski prvo probati popricati, pa ako se baja na popravi tek onda krenuti tuzbama i sl ?

 Ništa te ne razumijem. Ne mogu čitati s razumijevanjem nešto što ne razumijem.

http://informanka.blogspot.hr/
16 godina
neaktivan
offline
Problemi s Poštarom/dostavom

Eto da malo osvježim temu...

Poštar prijavljen voditelju, voditelj pričao s poštarom, neće se ponoviti.

Stigne tako meni opet papirić, ne treba platiti ništa kod preuzimanja, dođem u poštu, uredno naplate...

Nakon valjda 4-5 pisanih prigovora pošti, idući pišem inspektoratu rada i udruzi za zaštitu potrošača.

Uopće nije stvar u 4.50 HRK, nego je stvar principa i obavljanja posla.

Bi li ja imao posao da ga ne obavljam kako treba?

 

I onda se čudimo šta su u pošti gužve, a ljudi se svađaju sa tetama na šalteru koje nisu krive za poštarevu nesposobnost...

O.o
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice