Procjena cijene noza? :D

poruka: 8
|
čitano: 2.004
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Procjena cijene noza? :D

Imam jedno ful neobicno pitanje za vas,a to je dobio sam jedan noz. Pa me zanima,samo iz radoznalosti,kolika je cijena tog noza? To je marka Kyocera-advanced ceramics Japan 7k439-f. Znaci keramicki je koji kao nikad ne hrda niti nikad ne otupi pa sam cuo da se krece po visokim cijenama.pa me zanima koje su to cijene onda? =)

Proud to be adicted to WoW
16 godina
neaktivan
offline
Procjena cijene noza? :D

Pogledaj ovdje.

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
15 godina
neaktivan
offline
RE: Procjena cijene noza? :D

hehe a s kojim programom da otvorim ovo? :D

Proud to be adicted to WoW
16 godina
neaktivan
offline
RE: Procjena cijene noza? :D

To je .doc file, otvori ga sa MS Wordom.

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
6 godina
neaktivan
offline
Procjena cijene noza? :D

Pozdrav,

molim vas ako mi netko može reći vrijednost noža. Nož je stigao prije 30 godina iz Etiopije i poklon je poglavice iz plemena Šankela.

 

Unaprijed hvala

14 godina
offline
Re: Procjena cijene noza? :D
Ja bih rekao da vrijedi jedno cjepivo protiv tetanusa
11 godina
odjavljen
offline
Re: Procjena cijene noza? :D

Koliko vidim nož je naknadno brušen, i to grubom brus pločom? To se ne dira ako neznaš.

...................................... funny facts
10 godina
offline
Re: Procjena cijene noza? :D

@Vuk00

 

 

Vuče, javi se nekom antikvarijatu kod nas, pa neposredno dobiješ info iz prve ruke. Ima mogućnost da odeš i na neke forume gdje ekipa brije na stare stvari ili pak neki strani forum iste tematike ili pak Blade Forums.

 

Ak' si u ZGB ili ako ti je isti na nekom putu, odi na Britanac, mislim da se nedjeljom tamo sakupi ekipa koja prodaje i otkupljuje takve stvari. Pa,  se tamo informiraj....

Svojedobno sam imao prilike prodavati bodež od WH bez svastike, te sam uspio dobiti cijenu od kojih 500-injak kuna, ali sve to ovisi kome se javiš i na koga naletiš...

Za tvoj nož ti, eto ne bih mogao dati procjenu, jerbo se ne kužim u takve stvari.

 

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice