Produljenje zimskih praznika?!

poruka: 133
|
čitano: 18.633
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Produljenje zimskih praznika?!
pitanje

Evo gledam vijesti i kaze nas dragi premijer Sanader da se razmislja o produljenju zimskih praznika jos ovaj sljedeci tjedan zbog nedostatka plina pa da na tome ustede jos taj tjedan,na grijanju. Zna netko nesto vise o tome?Koliko sanse ima da se to ostvari=)?

15 godina
offline
RE: Produljenje zimskih praznika?!

u da bar baš mi se neda ić u školu

15 godina
offline
Produljenje zimskih praznika?!

Mislim da od toga nebu ništa.Bar ne u mojoj školi jer ja sam kraj bušotine plina!!

UPOZORENJE:ovaj sadržaj nema veze s stvarnim životom i odabran je slučajno!!! Kamen do kamena palača,cigan do cigana Pitomača.
15 godina
offline
Produljenje zimskih praznika?!

uuuuuuu. da bar. taman bi mi to bilo dosta za pročitat lektire. moram pročitat anu karenjinu i u registraturi a nijedno još nisam ni pogledao

Hello World!
15 godina
neaktivan
offline
Produljenje zimskih praznika?!

Mislim da se to neće ostvariti jer neće baš puno uštediti na školstvu.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. ----------------------------- Intel E7200@3ghz,Gigabyte EP35-DS3,Gainward 8800GT OC,Segate Barracuda 500gb,2x 2 gb Kingmax MARS ram,Thermaltake Soprano, Corsair VX 450W
15 godina
neaktivan
offline
RE: Produljenje zimskih praznika?!
vidikovac kaže...

Evo gledam vijesti i kaze nas dragi premijer Sanader da se razmislja o produljenju zimskih praznika jos ovaj sljedeci tjedan zbog nedostatka plina pa da na tome ustede jos taj tjedan,na grijanju. Zna netko nesto vise o tome?Koliko sanse ima da se to ostvari=)?

 nije baš pametma ideja jer bi onda to trebali nadoknaditi. a bez nadoknađivanja nam škola traje do 10.6.
Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
15 godina
neaktivan
offline
RE: Produljenje zimskih praznika?!
autorov komentar

kako ne? znas koliko skola ima u RH? koliko je punih 7 dana grijanja=)? nikad neznas

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.1.2009 19:45 (vidikovac).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Produljenje zimskih praznika?!
jurluk kaže...

uuuuuuu. da bar. taman bi mi to bilo dosta za pročitat lektire. moram pročitat anu karenjinu i u registraturi a nijedno još nisam ni pogledao

 Ja sam uspio riješiti Anu Karenjinu, a sada mi je u registraturi.
Too late,my time has come, Goodbye everybody-I've got to go...
15 godina
protjeran
offline
Produljenje zimskih praznika?!

all we can do is prey (kako kaže gamarey)

Kondomi su zakon, koristite ih i vi!
16 godina
offline
RE: Produljenje zimskih praznika?!
vidikovac kaže...

kako ne? znas koliko skola ima u RH? koliko je punih 7 dana grijanja=)? nikad neznas

 Ali imaj na umu da se oko pola hrvatske grije na plin, a mozda i manje, sto bi znacilo da manje od pola skola u hrvatskoj stvarno i trosi taj plin.
Ajme sto mi je drago sto su Rusi zatvorili ovaj plin svaka im cast!
16 godina
offline
Produljenje zimskih praznika?!

It would be so cool...ma sve mi se čini da neće od toga biti ništa...jer ja sam maturant i treba obratiti pozornost na to jer moramo završiti na vrijeme s nastavom, a ne sada da produljujemo još 1 tjedan?!? U cilju mi je da što prije završim...

̿ ̿'\̵͇̿̿\з==(•̪●)==ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ Mess with the best, die like the rest! MSN: najbrzi@live.com
15 godina
neaktivan
offline
RE: Produljenje zimskih praznika?!
sauron_15 kaže...
vidikovac kaže...

Evo gledam vijesti i kaze nas dragi premijer Sanader da se razmislja o produljenju zimskih praznika jos ovaj sljedeci tjedan zbog nedostatka plina pa da na tome ustede jos taj tjedan,na grijanju. Zna netko nesto vise o tome?Koliko sanse ima da se to ostvari=)?

 nije baš pametma ideja jer bi onda to trebali nadoknaditi. a bez nadoknađivanja nam škola traje do 10.6.
 ne smiju produljiti. 10.6. mi je rođendan!
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
15 godina
protjeran
offline
RE: Produljenje zimskih praznika?!
Sint1 kaže...
vidikovac kaže...

kako ne? znas koliko skola ima u RH? koliko je punih 7 dana grijanja=)? nikad neznas

 Ali imaj na umu da se oko pola hrvatske grije na plin, a mozda i manje, sto bi znacilo da manje od pola skola u hrvatskoj stvarno i trosi taj plin.
Ajme sto mi je drago sto su Rusi zatvorili ovaj plin svaka im cast!
nemoj se zezat sa rusima, i nemoj slavit što su zatvorili plin, jer bi toj logici bilo dobro da sad HR uđe u rat, pa onda protivnik poruši sve škole. jupiiiii!!!!!!!!!!!
Kondomi su zakon, koristite ih i vi!
16 godina
offline
RE: Produljenje zimskih praznika?!
Najbrži kaže...

It would be so cool...ma sve mi se čini da neće od toga biti ništa...jer ja sam maturant i treba obratiti pozornost na to jer moramo završiti na vrijeme s nastavom, a ne sada da produljujemo još 1 tjedan?!? U cilju mi je da što prije završim...

 Ja sam isto maturant,al bas mi se nikamo ne zuri sa zavrsavanjem skole,bas mi je lijepo u srednjoj.dobro bi mi pasal taj tjedan vise jer moram dovrsiti maturalnu radnju.
Cuo sam da u rezervama imamo plina za 3 tjedna ak ga max trosimo.
Only God will judge me
16 godina
neaktivan
offline
Produljenje zimskih praznika?!

Da bar..Iako sumnjam. Sad se molite za sto nize temperature, trosite sto vise plina...Belji se

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
Produljenje zimskih praznika?!

Moja škola se grije na ložu niš od tog.

Plač

add me xfire >>> razvaljot
15 godina
offline
Produljenje zimskih praznika?!

nadam se da se i to odnosi i za fakulteteSmijeh

15 godina
offline
RE: Produljenje zimskih praznika?!

radije cu ici duze ljeti nego sada zimi - samo neka produze

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.1.2009 21:05 (AmD).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Produljenje zimskih praznika?!
Drakon kaže...

nadam se da se i to odnosi i za fakulteteSmijeh

 Da kako da ne. Ja sam danas imao faks i smrznuo sam se jer nisu baš grijaliViče
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
15 godina
neaktivan
offline
Produljenje zimskih praznika?!

cuo sam sta smradnader kaze joooooj kako bi to bilo dobro...jos tjedan dana dodatnihSmijeha nista rusi samo tako naprijed :P

btw ste culi da su bih i srbiji POTPUNO prestali opskrbljivat plin i da se cjela srbija smrzava...lol

15 godina
offline
Produljenje zimskih praznika?!

Moja škola pokraj toplane  Plač

Q6600, 4gb 1066Mhz Corsair,HD4870 512mb, Gigabyte EP35-DS3, TT Soprano,Logitech Wave + MX 518, Z-4 Mala zvijer : MSI Wind
16 godina
offline
RE: Produljenje zimskih praznika?!
e to bi bilo dobro, decki bacite se na trosenje plina :P
intel q6600@4.0GHz,1000gb hard(2x500),4gb ram@840MHz 4-4-4-12 corsair520w, 4870 1GB oc840/950(3800)
16 godina
neaktivan
offline
RE: Produljenje zimskih praznika?!
jurluk kaže...

uuuuuuu. da bar. taman bi mi to bilo dosta za pročitat lektire. moram pročitat anu karenjinu i u registraturi a nijedno još nisam ni pogledao

 Hvala to si me podsjetio. Jer ja sam se tek sada sjetio da imam lektiru. Plač
Вгикфмлщ Зщыфмфс
15 godina
neaktivan
offline
RE: Produljenje zimskih praznika?!

Joj kako bi to bilo dobro da to vrijedi i za nas  koji radimo da dobijemo tijedan  dana godisnjeg  joj...  Smijeh

Amd athlon 64 x2 6000+ 3.14 ,2gb kingmax,ati radeon hd 4550 512mb ddr3,gigabyte m52l-s3,fortron PNF 350w,seagate 500Gb
15 godina
neaktivan
offline
RE: Produljenje zimskih praznika?!

Moja škola se također grije na lož,ali ja se nadam kad bi se to dogodilo da bi vrijedilo za cijelu državu,a ne samo za one koje se griju na plin!Plač

"In vino veritas" "Quod capita tot sententia"
16 godina
neaktivan
offline
Produljenje zimskih praznika?!

Možemo li mi vidjeti te vijesti, ako ima možda link?

 

Uostalom, što ne rade ovaj tjedan profesori i osoblje u školi?

Stan: Mr. Garrison, haven't you noticed that Timmy is retarded? Mr. Garrison: Don't call people names Stan!
15 godina
offline
RE: Produljenje zimskih praznika?!
tandara kaže...

Moja škola se također grije na lož,ali ja se nadam kad bi se to dogodilo da bi vrijedilo za cijelu državu,a ne samo za one koje se griju na plin!Plač

 Pa da, jer bi onda bi bilo glupo da neki imaju školu, a neki ne.
Q6600, 4gb 1066Mhz Corsair,HD4870 512mb, Gigabyte EP35-DS3, TT Soprano,Logitech Wave + MX 518, Z-4 Mala zvijer : MSI Wind
15 godina
neaktivan
offline
Produljenje zimskih praznika?!

Naj bolje bi bilo da pocne normalno i normalno zavrsi,jer mi se neda po +40c ucit!

Kad je u 9.mjesecu bila ona luda hladnoca isto smo se smrzavali,ako nista drugo termofor pod dupe i u razredNamigiva

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Produljenje zimskih praznika?!
autorov komentar
i_rambo_plache kaže...

Možemo li mi vidjeti te vijesti, ako ima možda link?

 

Uostalom, što ne rade ovaj tjedan profesori i osoblje u školi?

 evo imas na novoj tv,gledaj vijesti ubrzo su
16 godina
neaktivan
offline
Produljenje zimskih praznika?!

za mene ne vrjedi, moja škola koristi lož uljePlač

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice