Protestiranje golotinjom? zaključana tema

poruka: 4
|
čitano: 573
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Protestiranje golotinjom?

Znaći, danas izlazim iz mora, i vidim 5 ženski stoji u đemperima, iza njih transparent "Woman wants freedom". I ja sad tam stojim i gledam. Malo odmjeravam ženske, pa reko nisu neke gulave, imaju dobre "osobine" 3 brinete i 2 plavuše. Reko, idem još mal ostat, da vidim kaj je to jer mi nema logike da oće slobodu a one u đemperima?

I onda, su se počele skidat, i skinule full bez ičeg, a ja PAF. Em su si fino dale truda pa nemaju uopče dlaka, em imaju dobre osobine, pa reko ovo je zanimljivo {#}

Priđem ja jednoj ženskoj ((plavuša, ima visoke noge, ali mi mal čudno jer je ono gola, pa pitam na engleskom, kaj se tu dela? A ona meni "If men can be naked on the beach, why cant women?" i onda ja nju pitam "But, arent you ashamed being naked, i mean, alot men will stare at you?" a ona če men vak "Well, I'm not!" i onda mi uhvati ruku i stavi na njenu sisu, rek wtf? al se nežalim pa je kak spada ispipam, msm osječaj je bolji neg kad bi našal na ulici 100€ pošto mi prvi put {#}. Kakogod, bilo mi je mal žao što nisam išao kod brinete kraj nje, imala je veće gabarite :D

 

Mene zanima, ste vi to kad vidjeli, pogotovo u ovak izdanju kada su full gole? Naravno, policajci su teške muke, trudeči se da negledaju pokušali njih odvest 15min kasnije.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasa
16 godina
neaktivan
offline
Re: Protestiranje golotinjom?

Hehehe...

Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
12 godina
offline
Re: Protestiranje golotinjom?
Strm kaže...
 i onda mi uhvati ruku i stavi na njenu sisu, rek wtf? al se nežalim pa je kak spada ispipam, msm osječaj je bolji neg kad bi našal na ulici 100€ pošto mi prvi put {#}. Kakogod, bilo mi je mal žao što nisam išao kod brinete kraj nje, imala je veće gabarite :D

 

 

I kaj je bilo kad si se probudio?{#}

Jesi otreso majmuna?

13 godina
offline
Protestiranje golotinjom?

Hahahahaha, nisam otreso majmuna, i nisam lagao, mene zanima dali ste vi znali što je to i dali je to već negdje bilo? Inaće, ženske su iz Njemačke

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasa
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice