Razni tutoriali-Darac World

poruka: 7
|
čitano: 3.048
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Razni tutoriali-Darac World

E ovako da ne otvaram na ovom forumu posebne teme i sve to, odlučio sam napraviti zasebnu temu u koju ču stavljati sve svoje nove tutoriale.Isto tako u ovu temu su dobrodošli svi negativni i pozitivni komentari,sugestije,kritike i ostalo.Ako želite neki poseban tutorial nije problem također ču ga snimiti. 

Nadam se da moderatori razumiju, tema nije otvorena kako bi se spamalo ili slično tema je otvorena kako bi se pomoglo ljudima. Hvala {#}

https://www.youtube.com/user/DaracWorld?feature=mhee

 

Zagorje u srcu
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.2.2012 20:06 (crni pauk).
14 godina
offline
Re: Razni tutoriali-Darac World

Dva klipa koja su postavljena danas : 

 

 

Zagorje u srcu
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.2.2012 20:12 (crni pauk).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Razni tutoriali-Darac World
crni pauk kaže...

E ovako da ne otvaram na ovom forumu posebne teme i sve to, odlučio sam napraviti zasebnu temu u koju ču stavljati sve svoje nove tutoriale.Isto tako u ovu temu su dobrodošli svi negativni i pozitivni komentari,sugestije,kritike i ostalo.Ako želite neki poseban tutorial nije problem također ču ga snimiti. 

Nadam se da moderatori razumiju, tema nije otvorena kako bi se spamalo ili slično tema je otvorena kako bi se pomoglo ljudima. Hvala {#}

https://www.youtube.com/user/DaracWorld?feature=mhee

 

Mali, svaka ti čast kad imaš volje za radit tutoriale i pomagat ljudima ali daj malo uredi svoj kanal i napravi svoj originalni početak( kao neka reklama) u Adobe After Effects ili neki drugi program. Nadam se da se ne ljutiš zbog moje kritike jer sam ti dao sam savjet. JAVI MI U PRIVATNIM PORUKAMA AKO ŽELIŠ DA TI IZRADIM BESPLATNI LIJEPI UVOD KAO REKLAMU {#}

14 godina
offline
Re: Razni tutoriali-Darac World

Novi tutorial: Gledanje filmova besplatno online 

 

:) evo sad planiram i raditi u afteru neki uvod kao reklama napravio sam također QR cod za mobitele {#} 

Zagorje u srcu
14 godina
neaktivan
offline
Razni tutoriali-Darac World

Svaka ti cast!Puno si mi pomogao u ubrzanju torrent-a.

 

Networking Admin,nemam 15 godina takav mi je nick :)
14 godina
offline
Re: Razni tutoriali-Darac World

Novi tutorial pod nazivom "Ubijanje dosade"

Zagorje u srcu
14 godina
offline
Re: Razni tutoriali-Darac World

Evo najnoviji tutorial u kojem predstavljam sky drive i dop box

 

 

GDE VRAG NEMRE NIKAJ ZLA NAPRAVIT POŠALJE BABU
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice