Registracija istekla u inozemstvu pomoć

poruka: 4
|
čitano: 6.235
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Registracija istekla u inozemstvu pomoć

Pozdrav ljudi, trebala bi mi pomoć.Otišao sam u BiH na  poslovni put sa HR tablicama.Prije deset dana mi je istekla registracija i osiguranje, jer mi to nije bilo ni na kraju pameti (problemi, itd.).I ne bi saznao dok me nije zaustavila policija u BiH i uvidjela da je to isteklo, iako sam se izvukao(podmazao :).Šta da radim moram zbog posla ostati još 10 dana i ne mogu nazad u HR.Auto je na parkingu  i ne vozim ga, prijatelj mi kaže da nakon 15 dana od isteka prometne plačam neku kaznu ako ne vratim tablice.Kako da preko granice prevučem auto( na prikolici,vučna služba?).Kako da ga registriram poslije.Ako bi netko bio voljan da mi kaže što da radim u ovoj situaciji jer ni sam neznam najbolje.

14 godina
offline
Registracija istekla u inozemstvu pomoć

Vučna služba, do stanice za tehnički pregled, naravno u Hrvatskoj, ako je istekao rok, trebat će knjižica vozila za novu registraciju. Za kaznu zbog isteka, napisati žalbu ili platiti.

uključite logiku, prije postavljanja pitanja
15 godina
online
Re: Registracija istekla u inozemstvu pomoć
coin32 kaže...

Pozdrav ljudi, trebala bi mi pomoć.Otišao sam u BiH na  poslovni put sa HR tablicama.Prije deset dana mi je istekla registracija i osiguranje, jer mi to nije bilo ni na kraju pameti (problemi, itd.).I ne bi saznao dok me nije zaustavila policija u BiH i uvidjela da je to isteklo, iako sam se izvukao(podmazao :).Šta da radim moram zbog posla ostati još 10 dana i ne mogu nazad u HR.Auto je na parkingu  i ne vozim ga, prijatelj mi kaže da nakon 15 dana od isteka prometne plačam neku kaznu ako ne vratim tablice.Kako da preko granice prevučem auto( na prikolici,vučna služba?).Kako da ga registriram poslije.Ako bi netko bio voljan da mi kaže što da radim u ovoj situaciji jer ni sam neznam najbolje.

 Nema nikakve kazne za nevraćanje police, možeš ih imat kod sebe koliko god oćeš...prošlo je vrijeme kad je stizala kazna za nevraćanje nakon neregistriranja.

 Vučna služba, riješit osiguranje i trk na tehnički.

 

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/ http://www.mcsi-design.net/
12 godina
offline
Re: Registracija istekla u inozemstvu pomoć
Ne dolazi kazna zbog nevraćenih tablica odmah nakon 15 dana,prođe i nekoliko mj.dok pošalju.Ipak je njima u interesu da se auto ponovo registrira.Tj.auto možeš sasvim normalno registrirati i nakon mjesec dana u stanici za teh.pregled nitko te ništa ne pita.Još napomeneš da ti početak osiguranja stave dan kad si došao na registraciju a ne dan kad je predhodno isteklo.
Druga je stvar kako dopremiti takav auto do mj.za registriranje...
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice