Reklama za VIP fejs

poruka: 60
|
čitano: 16.074
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Reklama za VIP fejs
Ajoj narode, možete li ostaviti svoje komentare za novu VIP-ovu reklamu, besplatan pristup fejsu?
Danas sam video i ostao sam bez teksta. Mislio sam da su samo kod nas, u Srbiji, snimali loše reklame.
Sada mogu reći da sam se malo "utešio" pošto vidim da i na drugim tržištima tretiraju korisnike kao maloumnike...
"At the end of the day it's all about her" - Lew Ashby
16 godina
offline
Reklama za VIP fejs

Točno, onaj lik mi čudno izgleda (neznam da li mi je smiješan ili bolestan)

iskoristi današnji dan, što manje se uzdaj u sutražnji
14 godina
offline
Reklama za VIP fejs

Reklama je prva liga. Ocjena 10/10

15 godina
neaktivan
offline
RE: Reklama za VIP fejs

LOL nisu dva nego je samo jedan koji priča sam sa sobom...

 

 

EDIT: iznad mene je bio post u kojem čovjek kaže da su dva lika... sad je taj post nestao... Neodlučan

I want to believe...
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.8.2009 9:18 (andy0101).
16 godina
neaktivan
offline
Reklama za VIP fejs

Zašto ismijavate dečka, pa i ljudi s poteškoćama u razvoju isto imaju pravo snimati reklame.

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
15 godina
offline
Reklama za VIP fejs

Stvarno je gey reklama, nije ni za komentiranje...

To su unajmili nekog iz ludnice da napravi ovako nešto, il možda nekog pokupili iz gej parade.

Strašno!

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
14 godina
neaktivan
offline
Reklama za VIP fejs

Reklama je sama po sebi baš dobra.. Vip inače ima dobre reklame..

01000010 01110010 01111000
16 godina
neaktivan
offline
Reklama za VIP fejs

 

Očaj! Od glumca do scenarija. Smatram da je mobilni facebook sranje. Hvala bogu, ja ne znam ljude koji koriste mobile facebook, ali se bojim da će to sad postati in.

 

Bio bi to smiješan prizor da rulja sjedi u kafiću i svi chataju prek facebooka. Prije par minuta sam nakon dugo vremena otišao na face i vidim ono 10 ljudi je na faceu (oko 10% mojih frendova), a već su osvanule slike večerašnjeg izlaska.

 

Ja još uvijek ne kužim zašto je fora obznanjivati što radiš u privatnom životu? Zašto da ljudi znaju što ja radim svakog trenutka i zašto da ja znam što drugi rade svakog trenutka?

 

Ovaj helou-u-kojem-stoljeću-ti-žiwiš lik je samo primjer huškanja ljudi da koriste face u svakoj minuti svog života. Grozno!

Idemo svi prikopčati mozgove na internet tako da ljudi i gledaju kroz naše oči šta radimo! Još ćemo na Facebook (ili Twitter) obznanjivati drugima i kada d*kamo.

God made man But he used the monkey to do it Apes in the plan We're all here to prove it I can walk like an ape talk like an ape Do what a monkey can do God made man But a monkey supplied the glue
15 godina
neaktivan
offline
Reklama za VIP fejs

Bez brige, dobio je on dovoljno para za to glupiranje.

I want to believe...
14 godina
neaktivan
offline
Reklama za VIP fejs

Kako me ta reklama živcira dođe mi da razbijem televizor na glavi.A pogotovo tog frajera koji glumi.

oko za oko,pasta za zube
15 godina
odjavljen
offline
Reklama za VIP fejs

Ja imam inače sreće što se tiče reklama - na TV-u gledam samo Discovery Channel i doslovce niš drugo (možda Viva ili neki p0rn channel povremeno), radio ne slušam (osim internetskog, i to samo par komada di stalno tuče rock) a na internetu koristim AdBlock tako da zapravo tjedno vidim ili čujem 2-3 reklame (slučajno). Na moju žalost, vidio sam ovu. Srećom pa u mojoj blizini nije bilo dovoljno malenih objekata (koji su dovoljo tvrdi - mobiteli, daljinci, vaze, pepeljare i sl.) kojima bi mogao pogoditi TV. Inače, da je bilo, s velikom srećom i veseljem bi zatukao TV. takve reklame vrijeđaju mozak i sve ostalo (osim jel, onih ko glumci u reklami) tako da... Neznam otkud da počnem? Odvratno, grozno, odvratno, glupo, grozno (jesam spomenuo odvratno?)... Tu i tamo mi dođe da se objesim kad vidim takve slučajeve.... Autore ovakvih reklama bi trebalo strpat u sobu 3x3 sa nekim poput onog lika sa reklame pa da malo dođe pameti. VIP je inače ok, al ovo im nije trebalo...

 

kad bi postojao AdBlock za TV....

Stick to the shadows.... // Never underestimate the power of stupid people in large groups.
16 godina
offline
Reklama za VIP fejs

Bolje grob nego fejsbuk rob

You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one.- Mihail Talj
15 godina
neaktivan
offline
RE: Reklama za VIP fejs
Armor kaže...

Bolje grob nego fejsbuk rob

Ne razumijem.Cemu cudenje prema onim ljudima koji vise na FB-u? Je l' to njihov odabir? Je l' vam stete na bilo koji nacin?

 

Ne volis FaceBook?-Ok,nemoj ga koristit.

 

 

Did protons and electrons create the earth,or did Allah meditate and create it's birth? Is everyday in this place a curse,or should I pray on my knees and ebrace it's dirt?
15 godina
neaktivan
offline
Reklama za VIP fejs

to je vip dobio sporazum sa gay paradom. još malo pa će se zvati vipeder.

Čekamo...10.11.09.
15 godina
offline
Reklama za VIP fejs

I ja ne kontam taj fejsbuk.

Koji će vrag svima moje slike nek se hebu.

Što je još gore ujak stalno visi na tom šitu, odnosi mi promet zbog prokletih slika i videa (a ne zna slike ni konvertirat u .jpg).

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
15 godina
neaktivan
offline
Reklama za VIP fejs

Sada mi se čini kao da je Vip namjerno napravio ovako iritantnu reklamu.

 

Kao što znamo, ono što je kontroverzno je često i popularno (GTA), a osim toga zbog svoje... khm... neobičnosti ova reklama ne može ostati nezapažena. Ako ti neki striček pokazuje kako njegov deterdžent pere bolje od drugog, reklama ti neće uopće doći do mozga zato što je dosadna i preobična i čuo si je 100 puta. Ali na nešto ovako originalno zaista ne možeš ostati ravnodušan.

I want to believe...
15 godina
odjavljen
offline
RE: Reklama za VIP fejs

Postoje bolji načini privlačenje pozornosti kupaca od ovakvih ispada... To im nije trebalo. Šta nisu stavili neku zgodnu curu, a ne nekakvog, izvinite na izrazu, degenerika? S ovom reklamom su izgubili, a ne dobili.

Stick to the shadows.... // Never underestimate the power of stupid people in large groups.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Reklama za VIP fejs
Sum_of_all_fears kaže...

Postoje bolji načini privlačenje pozornosti kupaca od ovakvih ispada... To im nije trebalo. Šta nisu stavili neku zgodnu curu, a ne nekakvog, izvinite na izrazu, degenerika? S ovom reklamom su izgubili, a ne dobili.

AFAIK većina korisnika Facebooka i jesu cure, tako da to nema baš smisla.

I want to believe...
15 godina
odjavljen
offline
RE: Reklama za VIP fejs
andy0101 kaže...

AFAIK većina korisnika Facebooka i jesu cure, tako da to nema baš smisla.

O ovom ja pričam Smijeh (modovi, ne se ljutit... mislim da se ova slika već bila par puta na forumu....)

 

EDIT: svejedno, totalno pogrešan pristup - ako su htjeli pridobit kojeg korisnka/korisnicu, ovim su privukli samo one koji su slični (slične?Smijeh) njemu (njoj? Smijeh) glavnom glumcu (glumici? Smijeh)

Stick to the shadows.... // Never underestimate the power of stupid people in large groups.
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.8.2009 0:51 (Sum_of_all_fears).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Reklama za VIP fejs
andy0101 kaže...

LOL nisu dva nego je samo jedan koji priča sam sa sobom...

 

 Smijehsad sam prviput vidio,na linku..pleše ko blanka vlašić

15 godina
neaktivan
offline
Reklama za VIP fejs
Kad sam vidio reklamu nisam znao da se smijem ili da plačem!
A i taj fejs je otisao k vragu, kad vidim ono w umjesto v dođe mi da se ispovračam.
Jedino što mi spašava stvar na fejsu je poker.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Reklama za VIP fejs
i_rambo_plache kaže...

 

 

Ja još uvijek ne kužim zašto je fora obznanjivati što radiš u privatnom životu? Zašto da ljudi znaju što ja radim svakog trenutka i zašto da ja znam što drugi rade svakog trenutka?

 

 

  Zato da provalnici mogu saznati jesi li otišao na more i je li ti prazan stan.

Reformirani provalnik  Michael Fraser zove Twitter, Facebook i slične stranice "internet šopingom za provalnike".

Social media users invite burglars in

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.8.2009 7:40 (klimama).
16 godina
neaktivan
offline
Reklama za VIP fejs

Nadam se da je namjerno napravljeno da lik izgleda ko kreten, za tako nešto se stvarno moraš potrudit. Iako protiv samog FB-a nemam ništa, a i VIP inače snima odlične reklame, ovu stvarno ne kužim.

16 godina
offline
RE: Reklama za VIP fejs
macak kaže...

Zašto ismijavate dečka, pa i ljudi s poteškoćama u razvoju isto imaju pravo snimati reklame.

ovo ne bi trebalo bit smješno, ali je smješno za popi*dit...

There's no SAVE GAME in real life!!!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Reklama za VIP fejs
xxxxx kaže...

I ja ne kontam taj fejsbuk.

Koji će vrag svima moje slike nek se hebu.

Što je još gore ujak stalno visi na tom šitu, odnosi mi promet zbog prokletih slika i videa (a ne zna slike ni konvertirat u .jpg).

 

potpisujem!

 

 

Armor kaže...

Bolje grob nego fejsbuk rob

 

ja bi radje teski wow addiction nego facebook addiction Cool (jer mislim da je facebook plitki (za plitke ljude))

 

 

 

 

Moj komentar na ovu temu: Ljudima kojima je facebook dobar je i reklama dobra, jer su to takvi ljudi.

15 godina
offline
RE: Reklama za VIP fejs

e kad ta reklama pocne zelim si zabiti sjekiru u glavu i razbiti televizor i ubiti tog lika, toliko mi smeta ta reklama i jakoooo me zivcira"jesi bio na fejsu, hallooooo" jbt

15 godina
neaktivan
offline
Reklama za VIP fejs

lik je...no comment.

jel ovaj frajer tak oduran da čovjeku dođe da ga zatuče ili sam to samo ja?

EPIC FAIL EPIC FAIL
šta gledaš u ovaj potpis, rađe zuri u sunce ili tako nešto
14 godina
neaktivan
offline
RE: Reklama za VIP fejs
AmD kaže...

e kad ta reklama pocne zelim si zabiti sjekiru u glavu i razbiti televizor i ubiti tog lika, toliko mi smeta ta reklama i jakoooo me zivcira"jesi bio na fejsu, hallooooo" jbt

 

Zašto toliko razbijat? Trebaš samo tog lika(i onako je skrenuo) i scenarista,jer ipak glupo je ubiti sebe zbog takve gluposti,a televizija košta.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Reklama za VIP fejs
C3PO kaže...

Reklama je sama po sebi baš dobra.. Vip inače ima dobre reklame..

Nadam se da je to samo sarkazam.

15 godina
offline
RE: Reklama za VIP fejs
SPAWNK4MPER ti mama kaže...

lik je...no comment.

jel ovaj frajer tak oduran da čovjeku dođe da ga zatuče ili sam to samo ja?

i meni dodje da ga zatucem, bilo bi mi super odsjeci mu glavu, onda ga zapalit, bas bi uzivao pa nek onda kaze pa jesi bio na fejsu haloooooo

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice