Roditelji gameri

poruka: 132
|
čitano: 38.776
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Roditelji gameri

Moja stara ne zna upaliti računalo, pa ga čupa iz utičnice kad ga ostavim upaljenog.

Ćaća zna samo nešto po autodati i ostalim stvarima za njegov posao.

Moja kanta: Intel Pentium DualCore E2180 2.00 GHz o/c 2.50 GHz, 2 GB rama, Gainward GeForce 8500GT
15 godina
neaktivan
offline
Roditelji gameri

Ne bi mogao doći na red za PC-om...

(nemogu to da zamislim)2 .hahahha!!!

Belji se

15 godina
protjeran
offline
RE: Roditelji gameri
reservoir dog kaže...

Da li vaši roditelji igraju igrice?

 

Moja stara osobito... sve je počelo sam Mariom i Wariom na starom game boy-u, da bi prešla na nintendo 64 te na kraju završila na kompjuteru.

 

mislite da igra mario i dalje? it`s a no no- igra cossakse, tiberian sun, Warhammer DoW(ovo osobito u zadnje vrijeme). prešla je starcraft i red alert...

 

samo da napomenem da ponekad i nije zabavno što imam staru od 50 i kusur godina koja gejma, jer se desilo par puta da ulazim u stan u 5 ujutro mrtav pijan i vidim NJU kako krvavih očiju prelazi neku strategiju.

 

da li i vaši starci igraju išta osim solitare-a i minesweeper-a ? ^^)

 stari igra cod4 online, a buraz 4 godine igra crysis warhead online
Games playing: Left 4 Dead i GTA IV na: Processor: Intel Core 2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz (2 CPUs) RAM: 2048MB DirectX: 9.0c Video card: NVIDIA GeForce 9600 GT 512.0 MB
15 godina
online
Roditelji gameri

I sam sam roditelj,no volim se zaigrat.Svu negativu, loše raspoloženje i frustracije ispucam kroz neki FPS i onda sam beba.

Sreća da mi klinci imaju svoje računalo,čekam da mi klinac poraste da bacimo koji deathmatch u multiplayeru skupa.Cool

 

E,a sad da Vam velim kaj me je složilo na dupe. Potkraj prošle godine išao sam kod jednog frenda u Vukovinu poslje 11 godina.

Dođemo kod njega,pozdravimo se s njegovim starcima i odem mu install Windowse.Uskoro njegov stari uđe u sobu,malo popričamo...

i veli tip da ide malo živce opuštat.Čovjek ima 65 godina i dere FPS-ove na PS2.Luuuuuuuud je za time. Ostavio se cigareta,alkohola(sexat nemre više)Smijeh i

sad ne zna kaj bi sa sobom i game-a svaki dan....hehehehehe.Daj bože da i ja u toj dobi budem mogao sjedit/ležat i da me ruke posluže da mogu game-at.Belji se

 

E5200/OC@3.75Mhz,GIGABYTE P-35 DS3-L,3Gb DDR2 Kingmax/OC@900Mhz,Gigabyte Radeon 4850 512Mb DDR3&Zalman cooler,HDD Seagate 320&500Gb Sata2,2x DVD Rom LG 18x,Fortron Bluestorm2 500W,Chieftec medium tower 2x120mm fan,5x92 mm fan,Lcd LG 19"-1440x900.
15 godina
neaktivan
offline
Roditelji gameri

Kad ja budem bio otac (hmmm, ipak AKO NevinašceIzlanuo se) i budem imao djecu, napravit ću sobu za igranje. Kolko djece, tolko kompača i praši LAN u taktici ili nekom dobrom FPS-u. Valjda će ih biti dobrih kad se budem ženio, al` uz današnje studije, to je malo vjerojatno (bar se ja nadam da je tako). Živi bili pa vidjeli!!!Cool

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign. Današnja djeca slušaju cajke, priče o Vukovaru njima su bajke! Zmajevi su zakon! I AMD je to priznao.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Roditelji gameri
fromcelltohell kaže...

I sam sam roditelj,no volim se zaigrat.Svu negativu, loše raspoloženje i frustracije ispucam kroz neki FPS i onda sam beba.

Sreća da mi klinci imaju svoje računalo,čekam da mi klinac poraste da bacimo koji deathmatch u multiplayeru skupa.Cool

 

E,a sad da Vam velim kaj me je složilo na dupe. Potkraj prošle godine išao sam kod jednog frenda u Vukovinu poslje 11 godina.

Dođemo kod njega,pozdravimo se s njegovim starcima i odem mu install Windowse.Uskoro njegov stari uđe u sobu,malo popričamo...

i veli tip da ide malo živce opuštat.Čovjek ima 65 godina i dere FPS-ove na PS2.Luuuuuuuud je za time. Ostavio se cigareta,alkohola(sexat nemre više)Smijeh i

sad ne zna kaj bi sa sobom i game-a svaki dan....hehehehehe.Daj bože da i ja u toj dobi budem mogao sjedit/ležat i da me ruke posluže da mogu game-at.Belji se

 

 Čuj, ako ćeš svakodnevno vježbati, u mirovinu ćeš ući kao jedan pro-player i onda deri turnire, nitko ti niš nemre, nisi zaposlen, samo u mirovini.Namigiva
Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign. Današnja djeca slušaju cajke, priče o Vukovaru njima su bajke! Zmajevi su zakon! I AMD je to priznao.
15 godina
neaktivan
offline
Roditelji gameri

MOj stari igra Duke 3D kad niko ne gleda....zna ga napamet više...

Tikviči vladaju svijetom!
16 godina
offline
Roditelji gameri

Ja cu (ako Bog da i sve bude uredu) za 3 mjeseca postati roditelj. onda jos 6-7 godina, pa zajedno sa sinom tuc neki multiplayer. Vec me zena pocinje %&%$&#%$&#%, sinoc se probudila u 3 ja za ogame-om visim, ceko neku stacionazu. Kad sam skinuo HAWX cijelu noc igrao, ujutro se samo presvukao i na posao. tako da cu moci poduciti malog kako to ide :D

We are born naked, wet, and hungry. Then things get worse. "It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt."- Rami Belson
15 godina
online
RE: Roditelji gameri
Dragon wizard kaže...
 Čuj, ako ćeš svakodnevno vježbati, u mirovinu ćeš ući kao jedan pro-player i onda deri turnire, nitko ti niš nemre, nisi zaposlen, samo u mirovini.Namigiva
 Čisto sumnjam....ima se već gamerskog staža....no,idem u mirovinu ubrzo.....a,klinci rastu ....svaki dan traže sve više i više,tak da će se morat i u mirovini nekaj šljakat.
E5200/OC@3.75Mhz,GIGABYTE P-35 DS3-L,3Gb DDR2 Kingmax/OC@900Mhz,Gigabyte Radeon 4850 512Mb DDR3&Zalman cooler,HDD Seagate 320&500Gb Sata2,2x DVD Rom LG 18x,Fortron Bluestorm2 500W,Chieftec medium tower 2x120mm fan,5x92 mm fan,Lcd LG 19"-1440x900.
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.3.2009 18:54 (fromcelltohell).
15 godina
online
RE: Roditelji gameri
goodye kaže...

Ja cu (ako Bog da i sve bude uredu) za 3 mjeseca postati roditelj. onda jos 6-7 godina, pa zajedno sa sinom tuc neki multiplayer. Vec me zena pocinje %&%$&#%$&#%, sinoc se probudila u 3 ja za ogame-om visim, ceko neku stacionazu. Kad sam skinuo HAWX cijelu noc igrao, ujutro se samo presvukao i na posao. tako da cu moci poduciti malog kako to ide :D

 Čestitke majstore. Javi  svakako kad postaneš tata, da se nekaj popije,bar ovako virtualno.Cool
E5200/OC@3.75Mhz,GIGABYTE P-35 DS3-L,3Gb DDR2 Kingmax/OC@900Mhz,Gigabyte Radeon 4850 512Mb DDR3&Zalman cooler,HDD Seagate 320&500Gb Sata2,2x DVD Rom LG 18x,Fortron Bluestorm2 500W,Chieftec medium tower 2x120mm fan,5x92 mm fan,Lcd LG 19"-1440x900.
15 godina
neaktivan
offline
Roditelji gameri

ovo nikad neću zaboraviti: ja i brat po cijelu godinu igramo pes 08 i nakon nekog vremena moj stari se zainteresirao za tu igru i pes  (on nikad nije u svome životu nije ni taknuo tipkovnicu a kamoli igrao neku igru) i nakon nekog vremena kaže on nama da će i on to probati igrati, i ide on to igrati (normalno ja mu sve objasnim kako funkcionira, s kojim tipkama se igra) i tako on kreće i igra, igra on kad on stisne tipku da ide igrač lijevo a mislio je da stišće tipku desno i želio je da igrač ide desno a stisnuo je da ide lijevo i on to drži 1 min tako i viče on ŠTA JE OVOME, JEL ON PIJAN JA OĆU DA ON IDE DESNO A ON IDE LIJEVO, ŠTA MU JE ????', a ja i brat odvalili se dole od smijeha, to je trebalo snimati kako je on to ozbiljno igrao i ozbiljno rekao hahahah 

15 godina
neaktivan
offline
Roditelji gameri

stara nikad nije nista igrala osim pokera na faceu xD

a stari nekad MDK i MDK 2 sad vise nista

15 godina
neaktivan
offline
Roditelji gameri

Moj otac je znao zaigrati Uneral Turnament.

Model fashion guru.
14 godina
offline
Roditelji gameri
Moj stari a ni stara ni blizu igrica ne idu. Zna li tko s kojom bi ih igricom bilo dobro zaraziti? Bas bi cool bilo igrati sa starim cod :D
How yes no.
15 godina
offline
RE: Roditelji gameri
nije bas cool,gori su od nas,kakva djeca :/
http://movies-monkey.blogspot.com/
15 godina
neaktivan
offline
Roditelji gameri

Kako ova nova generacija gamera stari ( po nova mislim od 90ih pa nadalje ), jasno je da će iti sve više roditelja gamera.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
14 godina
neaktivan
offline
Roditelji gameri

Starom (skoro 6 banki) sam nedavno dao svoj stari laptop i stavio mu gore neki šah... Sad je*e majku prokletom laptopu i baca "kako mi može to raditi?!?!" spike. Ma ludnica. Smijeh

Retry. Reboot. Reinstall. Reformat.
14 godina
offline
Roditelji gameri
@dado16: ma bolje da starog navucem na cod nego da gleda po njuskalu aute svako malo :S zna li tko kakvu dobru igricu za starog?
How yes no.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Roditelji gameri
EZY-E kaže...
@dado16: ma bolje da starog navucem na cod nego da gleda po njuskalu aute svako malo :S zna li tko kakvu dobru igricu za starog?

probaj sa nekim dobrim igrama mozda za koju zakaci a poslije toga ce probati neke ostale pa mu podvali cod

ja sam pitao svog starog ako bi sto htio igrat i reko mi je da nece ni probat da se ne navuce Osmijeh

14 godina
offline
Roditelji gameri
moj stari je prije igrao gt2 samnom i bratom,ahhh dobra stara vremena :),al sad više ništa,pokušavam ga nagovorit da kupi ps3 zbog gt5-ice :D
16 godina
neaktivan
offline
Roditelji gameri

Bit će zabavno kad za 20 godina ove generacije koje su odrastale na igrama budu roditelji :D

Uh, kad me sin bude owno u COD 27: World War III

http://www.youtube.com/watch?v=IM9ezwvBOjo
13 godina
neaktivan
offline
Roditelji gameri

stara mi igra spyro i to one stare sa playke 1 ja skinuo preko ps storea na ps3 i do sad je shebala 2 dualshocka 3 XD pa sam nabavio onaj utor za ps2 kontrolere tak da do ovog novog ds3 ne dodje XD 

In nomeine Patris ,et Filii ,et Spiritus Sancti , requiescat in pace.
14 godina
offline
Roditelji gameri

stari pređe kad izađe novi CoD(baš CoD, Battlefield neće ni probati) i ponekad NFS Shift, a stara po cijele dane igra flight control na mom iPhoneu.

Apple rulz!!!
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.8.2010 11:45 (power_user).
16 godina
offline
Roditelji gameri

Evo samo da se pohvalim, malom je vec godinu i 2 mjeseca ali ja i dalje po svom lupam, samo sto sam se ohladio od ogame, sada tucem bfbc2 i one glupe flash igre :D. za dvije veceri sam presao plants vs zombies :)

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
13 godina
neaktivan
offline
Roditelji gameri

Stari nekad nfs, mama ni čut.

AuDi Q7. Ako sam ti pomogao klikni gumb HVALA!
16 godina
offline
Roditelji gameri

Da osvjezim temu, kako sam jucer postao novi pape tj tata dva mala pisulinca, odsad i ja ulazim u kategoriju "roditlji gameri" {#}

14 godina
offline
Re: Roditelji gameri
Virty kaže...

Da osvjezim temu, kako sam jucer postao novi pape tj tata dva mala pisulinca, odsad i ja ulazim u kategoriju "roditlji gameri" {#}

cestitam virty kakvo je stanje u kuci {#}

GAMERS DONT DIE, THEY RESPAWN Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
16 godina
offline
Re: Roditelji gameri
MilkMan kaže...
Virty kaže...

Da osvjezim temu, kako sam jucer postao novi pape tj tata dva mala pisulinca, odsad i ja ulazim u kategoriju "roditlji gameri" {#}

cestitam virty kakvo je stanje u kuci {#}

Zasad je mirno jer sam sam, zena je u bolnici na oporavku, a malisani moraju biti u inkubatoru jer su prerano rodjeni, skoro 2 mjeseca.

Na respiratoru su jer otezano disu, ali bit ce sve to super na kraju te se nadam se da ce i oni gustati u igricama kao i njihovi roditelji{#}

14 godina
offline
Roditelji gameri

a jadni..nis virty sve najbolje ti zelim kao i svima

GAMERS DONT DIE, THEY RESPAWN Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
16 godina
offline
Re: Roditelji gameri
MilkMan kaže...

a jadni..nis virty sve najbolje ti zelim kao i svima

Zahvaljujem, danas ih idem vidjeti, nisu mu dali jucer {#}

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice