Roditelji gameri

poruka: 132
|
čitano: 38.773
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Roditelji gameri

Uh, ja imam jednog od 10 mjeseci, da vidis samo kada ti kablove pocnu cupat... A nekako najdraze mu je malo se stepst sa 19V od punjaca za laptop. Iako sam svaki puta mu uspio uzet prije nego je stavio u usta. Al decki, sve ce manje vremena za igranje icega, budete vidjeli...

16 godina
offline
Re: Roditelji gameri
Leryan kaže...

Uh, ja imam jednog od 10 mjeseci, da vidis samo kada ti kablove pocnu cupat... A nekako najdraze mu je malo se stepst sa 19V od punjaca za laptop. Iako sam svaki puta mu uspio uzet prije nego je stavio u usta. Al decki, sve ce manje vremena za igranje icega, budete vidjeli...

U mojoj ekpi koja je vise-manje gamerska vecina imaju malu djecu pa takve situacije cesto gledam :)

Dok ne pocmu puzati morat cu osmisliti kako sakriti/zastiti kabele jer ce biti cirkusa {#}

15 godina
neaktivan
offline
Roditelji gameri

Ja sam na sreću prošao samo sa strganim CD-om od jedne igre i uništenim slušalicama. 

 

Klinci brzo rastu, ni ne okreneš se a već igrate zajedno co-op lego star wars.

15 godina
online
Roditelji gameri

Ma ovako ćete i vi uskoro :

 

#!

We are nothing but the stones to pave the way...
12 godina
neaktivan
offline
Roditelji gameri

moja stara jedino igra igre na fu*king fejsbuku...jbt ja se probudim u 3 ujutro a ova još igra belu...

14 godina
neaktivan
offline
Re: Roditelji gameri
Ad4pt3r kaže...

Ma ovako ćete i vi uskoro :

 

#!

 

Za sada je obrnuto, on mene zalije (zapiša)... :)

16 godina
offline
Re: Roditelji gameri

U gamingu sam od 1990 znaci od konzola pa do pc-a, a sad otac koji ima 3 kceri : Najstarija ima skoro 7 godina,srednja ima 2 i po a najmlada 6 mjeseci.

E svi mi kazu pa kako mozrs gejmat a imas 3 djece, iskreno sve se moze kad se ne pretjeruje ali i dica dobro dodu kad treba kupit Ps3 onda se malo na njih izvlacim jer starijoj kceri sam kupio Eyepet move edition pa je jedno pola godine visila po 2,3 sata dnevno,jer zena uvik pa sta ce ti to da li nije dosta te tehnikalije po stanu jedno kupiš drugo prodaš itd.

12 godina
neaktivan
offline
Roditelji gameri

moj stari igra dosta, većinom FPS-ove ^^

Some say the world will end in fire. Some say in ice. From what I’ve tasted of desire I hold with those who favor fire...
13 godina
offline
Roditelji gameri

Moj je igrao s menom za vrijeme SuperNintenda. Poslije toga nikako. Sad zna otić na facebook, youtube slušat pisme, i pročitat vijesti s portala.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
3 godine
neaktivan
offline
Roditelji gameri

Ajmo malo dignut temu.

 

Prošlo je gotovo deset godina od posljednje aktivnosti. Vjerujem da se mnogo toga promjenilo pa me interesira kakvo je stanje sada.

 

Moji roditelji su aktivni korisnici računala, gotovo sve znaju i imaju razno razne profile na društvenim mrežama. Ali, ne bave se igrama.

 

Već dvije godine smo moja partnerica i ja roditelji. Prije toga smo bili aktivni gameri.
Onda je uslijedio šok.

Negdje sam pročitao na ovoj temi da je sve moguće, ali da se samo treba posložiti s vremenom.

Cura i ja imamo u prosjeku jedan dan kada sjednemo i odigramo neki CO OP, sada nam je aktivan Borderlands 3.

Ja sam inače ljubitelj solo igara, sa nekom, recimo, suvislom pričom.
U posljednje dvije godine, uspio sam odigrati samo dvije igre. Kada kažem uspio, mislim na 90-100% odigrane igre. A to su AC: Origins i Red Dead Redemption 2.

Cura sjedne, ali nije uspjela odigarti do kraja Skyrim, koji igra već 5 godina. I Middle Earth, Shadow of Mordor. Koji također nije odigrala kako treba.

 

Da li Vaši roditelji igraju?

Da il ste Vi roditelji i da li uspijete igrati?

 

Bavim se nekim istraživanjem za jednu temu i dobro bi mi došla Vaša pomoć. :)

10 godina
offline
Roditelji gameri

Ja sam do sredine 2016 imao komp, Borderlands 2 i preko 1500 sati sa Zerom, 700 sati sa Psychom i onda sam prodao komp, sat dva dnevno jednostavno nije dovoljno za išta odigrati kak spada a igrat se na kompu dok je dijete pored mi nije nešto. 

 

Kad mala krene u školu onda ću se ponovno bacit u neki gaming, ona nek uči i piše zadaću a tata će roštat one željne roštanja u Borderlands 5 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
10 godina
offline
Roditelji gameri

Moj stariji ima uskoro 17 a mlađi 13 godina a ja sa svojih 47 uredno nekoliko sati dnevno odigram. 

AMD prljavi, pokvareni bugoviti gadovi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice