Rubikova kocka

poruka: 40
|
čitano: 20.572
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Rubikova Kocka (Ruiks Cube)

Evo, vidim da nema ovakve teme pa sam je odlučio otvorit Osmijeh. U ovoj temi možemo razgovarat o rubikovoj kocki, vaš rekord, gdje ste kupili kocku, dali imate ostale vrste kocke (2x2, 4x4, Miror Blocks, Rubiks 360... itd. Kojom metodom slažete, gdje ste našli rješenje.  (ako ste našli)Cool Evo ja imam kocke  3x3, 2x2 originalne i sada ću kupiti mirror blocks. Cool

Ako trebate rješenje samo pitajte... Namigiva

Ovdje ide potpis :)
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.8.2010 12:23 (Filip5).
15 godina
offline
Rubikova Kocka (Ruiks Cube)

Imam jednu 3x3 neku oriđiđi, najbrže složio za 2:10 sekundi, naravno nasao rjesenje negdje na internetu, ali sad je znam slozit kad god se sjetim...

Mafia 2 - world best game
14 godina
neaktivan
offline
Rubikova Kocka (Ruiks Cube)

Moj rekord je 58sec i neš sitno

 

P.S. Gdje si nabavio kocku?

Ovdje ide potpis :)
16 godina
neaktivan
offline
Rubikova Kocka (Ruiks Cube)

mada faka Iznenađen

teško vrijeme za matore
14 godina
neaktivan
offline
Rubikova Kocka (Ruiks Cube)

A rekord je 6 sec  neš sitno, al sigurno namješteno Namigiva

Ovdje ide potpis :)
14 godina
neaktivan
offline
RE: Rubikova Kocka (Ruiks Cube)

Evo rekord:

Ovdje ide potpis :)
12 godina
neaktivan
offline
Rubikova Kocka (Ruiks Cube)

Možete li mi dati uputu kako malo brže složiti rubikovu kocku (3x3)  jer je ja slažem po nekakvim algoritmima pa to dugo traje ?

13 godina
neaktivan
offline
Rubikova Kocka (Ruiks Cube)

Složiti po algoritmima se jedino može, imaš i Fridrich metodu, pogledaj to.

Rekord mi je s mojom kockom (neka Šrotex, iz kineskog dućana) 1min 48 sec a s Typ f(II) oko 1min 20sec

Prava zarada, 0.02 po kliku, dobio sam 50 dolara a koristim ga 10 dana, preporuka! Link:http://bux.ratovi.net/?r=petarvarga
12 godina
protjeran
offline
Rubikova Kocka (Ruiks Cube)

Nekako mi se ovo kad je sami razmotaju čini namješteno, nek daju meni ja im je smotan i onda je namjeste, ovako samo napamet nauče i deri, važna je samo brzina ruke.

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Rubikova Kocka (Ruiks Cube)
proćerani kaže...

Nekako mi se ovo kad je sami razmotaju čini namješteno, nek daju meni ja im je smotan i onda je namjeste, ovako samo napamet nauče i deri, važna je samo brzina ruke.

Pogledaj si videe s natjecanja, nije namješteno, nemoguće je

 

Prava zarada, 0.02 po kliku, dobio sam 50 dolara a koristim ga 10 dana, preporuka! Link:http://bux.ratovi.net/?r=petarvarga
12 godina
protjeran
offline
Re: Rubikova Kocka (Ruiks Cube)
petarvarga kaže...
proćerani kaže...

Nekako mi se ovo kad je sami razmotaju čini namješteno, nek daju meni ja im je smotan i onda je namjeste, ovako samo napamet nauče i deri, važna je samo brzina ruke.

Pogledaj si videe s natjecanja, nije namješteno, nemoguće je

 

Ne kažem ja za videe sa natjecanja, nego ovi videi od doma. Npr. Ja namjestim sebi kocku i naučim kako sam je razmješto, i poslje samo unazad ponovim taj proces

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
13 godina
neaktivan
offline
Rubikova Kocka (Ruiks Cube)

Evo da se tema malo osvježi moj novi rekord je 1m 3 sec, ako tko treba neke speedcubing kocke neka natipka tu, mogu naruciti

Prava zarada, 0.02 po kliku, dobio sam 50 dolara a koristim ga 10 dana, preporuka! Link:http://bux.ratovi.net/?r=petarvarga
14 godina
neaktivan
offline
Rubikova Kocka (Ruiks Cube)

meni je rekord 2:51. Obozavam slagat rubikovu kocku (3x3x3), ali imam onu obicnu za 10 kn iz ducana pa sam htio pitat gdje bi mogo kupit neku pristojnu kocku u osijeku, a da nemoram narucivat preko neta

 

13 godina
neaktivan
offline
Rubikova Kocka (Ruiks Cube)

slazem 2 mjeseca.

rekord 29 sekunda.

avg bude nekih 35 ....

 

dobio i 4x4x4 i pyramix 

 

naruceno 5x5x5. 3x3x3 , dvije 2x2x2 ,rubiks mirror, rubiks sheet ..... xD 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Rubikova Kocka (Ruiks Cube)

u mullera su ti bile neke kocke od 40ak kn

onako  solidan shit al bolje nego obicna

 

14 godina
neaktivan
offline
Rubikova Kocka (Ruiks Cube)

Puno hvala !

12 godina
neaktivan
offline
Rubikova Kocka (Ruiks Cube)

Aj da malo osvjezimo temu, dal neko slaze ovu kocku jos?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Rubikova Kocka (Ruiks Cube)

Slažem i ja!Rekord mi je 37sec!Ali kako da narucim kocku preko neta ,......jednom sa probao preko mozgalice ali ja sam je narucio i nije mi dosla pola godine odprilike tak...tko zna nek'' mi objasni!

 

Sid1998
12 godina
neaktivan
offline
Re: Rubikova Kocka (Ruiks Cube)
high1721998 kaže...

Slažem i ja!Rekord mi je 37sec!Ali kako da narucim kocku preko neta ,......jednom sa probao preko mozgalice ali ja sam je narucio i nije mi dosla pola godine odprilike tak...tko zna nek'' mi objasni!

 

Pa mos prek ebaya ak imas karticu

A koju kocku koristis i kojom metodom slazes?

Ja koristim Dayan GuHong i vrijeme je 51 sec al tek sam poceo slagati {#}

11 godina
neaktivan
offline
Re: Rubikova Kocka (Ruiks Cube)

Ja ne mogu preko ebay-a jer nemam karticu,a imam novi rekord....................evo bas danas 31 sec......................narucivao sam i preko mozgalice.hr ali nemogu mi poslati dok ne uplatim...a to je ne moguce.......pomoc!!! :O

Sid1998
14 godina
odjavljen
offline
Rubikova Kocka (Ruiks Cube)

10 s 2x2x2

32 s, 1/4 CFOP-a(Fridrich), DaYan Zhangchi 3x3x3

cca. 5 min Rubik 4x4x4

nikad složena Rubik 360

 

Kak bi definirao ŠIRE?, Frend: Bočno dulje (c) Highway Star
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.1.2013 20:53 (bobica257).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Rubikova Kocka (Ruiks Cube)
bobica257 kaže...

10 s 2x3x3

32 s, 1/4 CFOP-a(Fridrich), DaYan Zhangchi 3x3x3

cca. 5 min Rubik 4x4x4

nikad složena Rubik 360

 

kako 1/4 CFOP-a?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Rubikova Kocka (Ruiks Cube)
bobica257 kaže...

10 s 2x3x3

32 s, 1/4 CFOP-a(Fridrich), DaYan Zhangchi 3x3x3

cca. 5 min Rubik 4x4x4

nikad složena Rubik 360

 

i dal slazes sa 2 Look OLL/PLL ili radis Full OLL/PLL  ?

14 godina
odjavljen
offline
Rubikova Kocka (Ruiks Cube)

One look, pa je zato 1/4... nezanm ih još sve, pa se krpam nekad. Ali učim ih polaku, pogotovo na vlaku dok nemam kaj raditi.

Kak bi definirao ŠIRE?, Frend: Bočno dulje (c) Highway Star
12 godina
neaktivan
offline
Re: Rubikova Kocka (Ruiks Cube)
bobica257 kaže...

One look, pa je zato 1/4... nezanm ih još sve, pa se krpam nekad. Ali učim ih polaku, pogotovo na vlaku dok nemam kaj raditi.

Ja cu poceti polako petrus metodom slagati zato kj je ovo presporo a CFOP mi se neda uciti 70+ algica

11 godina
neaktivan
offline
Rubikova kocka

Evo ja slažem več dosta dugo, salžem fridrichovom metodom 2Look, i rekord mi je cca 27 sek. Slagao sam više kocka al definitivno mi je najbolja DaYan Zanchi (sa njom je oboren svjetski rekord).  Slažem i 4x4x4 i 2x2x2 kocke. Ako ima neko da mu treba pomoć ili savjet oko 3x3x3 može slobodno u privatnu poruku. {#}

10 godina
offline
Rubikova kocka

 

Moj mlađi za razliku od mene to brzo slaže (ne ka vi al za tri četiri minute ju složi, ipak ima nepunih osam godina) a najviše mi voli ovo napravit pa ajde tata popravi ako znaš.

Sami sebi smo najveci neprijatelji
15 godina
offline
Re: Rubikova kocka
nicky.sl kaže...

 

Moj mlađi za razliku od mene to brzo slaže (ne ka vi al za tri četiri minute ju složi, ipak ima nepunih osam godina) a najviše mi voli ovo napravit pa ajde tata popravi ako znaš.

 ja bi uzeo markere i pofarbao to :)

16 godina
offline
Re: Rubikova kocka
toxic kaže...

 ja bi uzeo markere i pofarbao to :)

Ma tu kocku je lako složit. Ja ju kupio prije cca 15tak godina dok sam bio klinac još, malo ju provrtio i ona se raspala. Sastavio ju kak se spada po bojama i gotovo... 

 

Jedino je zeznuto ak si daltonist 

14 godina
neaktivan
offline
Rubikova kocka

Nisam slagao rubikovu kocku već dvije godine. Imao sam DaYan III LingYun i rekord mi je bio 27 sekundi dok sam u prosjeku slagao između 30-40 sekundi.

Također sam slagao 2x2 kocku, ne sjećam se više koju sam imao. Prosjek mi je bio 3-5sekundi.


Počela mi se vračati nostalgija pa planiram uskoro kupiti Moyu Aolong v2 ili DaYan Zhanchi.

web developer
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice